Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

pehavcek
6. sep 2011

aj mna by zaujimala grepova stava. Na co ma byt dobra? 😕

mischako
6. sep 2011

ahoj jsem trochu mimo, snažíme se totiž asi tak 20 dní 😀 takže vůbec nevím na co má ta grepová šťáva vliv???
@labanka mohla bys mi to nějak osvětlit??? děkuji a rovnou asi i ten čaj 😀 děkuji moc

zuzkag2
6. sep 2011

@labanka
@terioza1
srdiecka moje krasne...robim vam stresy? no len na OVU teste mam zatial len ducha...ale vcera este nebol, takze hormony sa cinia....🙂
joj, babulky, ked raz budem mat ducha na tt, tak ste prve, komu to zdelim, a cez IP, nebojkajte 🙂

zuzkag2
6. sep 2011

@mischako ahojcek...tak vitaj medzi nami....ak chces mozem za labanku 🙂 ked zatial nenapisala...
grepovy dzusik je VRAJ na zlepsenie plodneho hlienu, a alchemylkovy caj zase pomaha vytvarat vyborne prostredie v maternici, na uhniezdenie vajicka...ked si tu prejdes diskusiu, isto to najdes...pozri aj v mojich prispevkoch, pisala som uz o tom 🙂

mischako
6. sep 2011

@zuzkag2 aha, tak děkuji....

zuzkag2
6. sep 2011

@mischako ale kludne sa pytaj, co ta napadne, od toho sme tu 🙂 vsak damy 😎

pejullka
6. sep 2011

holky, tak jsem zvědavá, jak vám příští týden dopadnou TT🙂

petka296
6. sep 2011

ahojte, potrebovala by som poradit, od 22/08/11 do28/08/11 som mala pravdepodobne plodne dni, 03/08/11 som si robila test bol negativny. mrcha ma prist 08/09/11 ale od 05/09/11 mam vzdy vecer bolesti v podbrusku take navalove a strasne pichanie a potom nic a vzdy rano sa spinim do hneda a cez den nic. Prsia nebolia, ale tie ma neboleli ani pri mrche nikdy. neviete ci je to normalne a ja si to len nahovaram, alebo to mouze nieco znamenat?

terioza1
6. sep 2011

@zuzkag2 i duch na ovu testu je fajn, aspon vis, ze se neco deje... to bys byla moc hodna, kdyby jsi nam to povedela pres IP. 🙂 Jinak neco noveho?

terioza1
6. sep 2011

@mischako ahojky, i ja ti poradim, pokud muzu 🙂 Cerveny grep je dobrej na plodny hlen... Ja ho vypila hektolitry... a kontryhelovy caj - uzasna vec... ja teda pila primo na neplodnost kontryhel+rebricek+hluchavku... namichaj ti to v bilinkarstvi... a pila jsem to 3x denne... nesmis ale presahnout davkovani, protoze pak ten rebricek ma nejake opacne ucinky. A kdyby se napoprve nepovedlo ( ja to taky pila 3mesice), aspon se ti hooooooooooooooooooodne ulevi od ms bolesti, pokud teda nejaky mas 🙂

mischako
6. sep 2011

@terioza1 tak na ty bolesti by to asi bodlo, pokud příjdou než sem brala HA, tak sem první den vždycky pomalu brečela a myslela sem, že mi ten spodek snad vypadne, to byl taky hlavní důvod brát HA od té doby je to s bolestma v poho, ale už je to taky 6let tak kdo ví, co mě bez těch prášků čeká 😒

zuzkag2
6. sep 2011

@terioza1 milacik, nic nove sa nedeje, som v novej robotke, tak sa musim vela ucit, ale aspon menej cez den rozmyslam nad tym, ze sa to uz musi podarit s tym mimi. 🙂
A co ty a miminko, ako sa mate? 😵

terioza1
6. sep 2011

@mischako to je pravda, segra ale treba otehu nechtene po vysazeni ha... hned nejak naskocila 😀 teda spis vajcata 🙂 No, ja u bolesti nemohla ani do prace, mela jsem to od dr, po tomhle caji ticho po pesine, nekecam, ani jsem nevedela, ze jsem to dostala 😀 Jsem cumela jak puk 😀

mischako
6. sep 2011

@terioza1 no nic asi si najdu nějak bylinky v Brně a preventivně si to nechám umíchat......

terioza1
6. sep 2011

@zuzkag2 takze jsi uz aj prestehovana? To je fajn, ze jsi v novy praci.. a libi se ti tam?
No u me to, ze mam co minutu, to chut na neco jineho. Dneska mi vola muj chlap, ze jede z treninku a jsou u stadionu, kde hrajou hokej ty dobry klobasy... ja dostala okamzite chut na klobasu a tak pro me prijel... dojeli jsme tam a ja videla, jak se delaj ty klobasy a vuuuuuubec jsem na to nemela chut.. fuj... tak jsem dostala chut na sladkost, sla jsem si koupit sladkost, sedla si k mymu chlapovi, videla jsem tu klobasu, na sladkost jsem se nemohla ani podivat a sezrala mu tu klobasu... 😀 Takhle to je i v krame, jedu si treba pro jogurt a u jogurtu zjistim, ze mam chut na housku, jdu k houskam a zjistim, ze na ni vubec nemam chut.. takhle pendluju treba hodinu v krame a muj chlap je ze me znicenej 😀

terioza1
6. sep 2011

@mischako jj, je to dobra vec.... ten caj je na 4dily, z toho jsou 2dily kontryhel a po 1dilu ty dve bilinky.. ma se davat 1kavova lzicka na hrnecek... ja vypila 2,5hrnecku rano, odpo, vecer... od 1DC do ovu.... ono kdyby se to pilo po ovu, tak to taky neco dela neblahyho, ale uz si nepamatuju co... takze jen do ovu...

mischako
6. sep 2011

@terioza1 aha, zajímavý..... no ještě musím zjistit jakou mám bez prášků délku cyklu, abych vůbec věděla, kdy má ta ovu jako být....

miriamm11
6. sep 2011

Holky tak ja som zas podlahla a kupila si test 😀 😀 😀 a to som sa rano zaprisahala ze sa testujem najskor o tyzden..ja som naozaj blazon,, lebo si strasne verim ze som tehotna, a nepripustam si moznost ze by to nevyslo, mozno robim chybu, ale verim tomu... 🙂 .kupila som si mamatest na vase odporucania a cuduj sa ja tam vidim toho ducha 😕 ....tak ja som teraz upne mimo...som 26DC myslite ze by sa mi na mamateste mohol ukazat duch??? ci uz mi tak preplo ze ho tam vidim lebo ho tam proste chcem vidiet??! 😕

labanka
6. sep 2011

@mischako grepovy dzus vraj ma vplyv na hlien a alchemilkovy caj celkovo na plodnost zeny...skus citat vyssie, rozdebatovane to mame uz skor 🙂

mischako
6. sep 2011

@labanka díky, já to právě hledala, ale jen tak namátkově 🙂 protože když sem viděla 396 stránek.... tak to sem vzdala 😀

labanka
6. sep 2011

@zuzkag2 Zuziiiii ty este aj myslienky mas ako ja :D

labanka
6. sep 2011

@mischako tak skus citat od strany 350 tam sme sa rozbehli 🙂 ale kludne sa pytaj co ta zaujima
my sme sice vsetky este nerodili, ale vieme toho dost....sme studovane 😀

terioza1
6. sep 2011

@mischako no, to by bylo asi fajn, ale on ten caj i upravuje cyklus.... tak ho kdyztak zacni pit hned, jak to dostanes 🙂 je to dobry na spodek proste... 🙂

labanka
6. sep 2011

@petka296 ja som mala to iste minuly mesiac....tehu test bol vsak negativny
rano idem na gyndu...asi to bol anovulacny cyklus

labanka
6. sep 2011

@miriamm11 tak ked mas na mamateste ducha tak podla mna si tehotna
lebo mamatesty su najspolahlivejsie...a este ked je to desiatka...tak spica drzim prstiky nech z ducha vyrastie riadne babatko

miriamm11
6. sep 2011

@zuzkag2 ja zatial ovulku netestujem ...ale som si ista ze ked zacnem tak budem testovat do zblaznenia 🙂 dnes som to nevydrzala a totalne som podlahla, este len som vysla z domu uz som bezala do prvej lekarne...a stale pozeram na test a vidim tam ducha, malinkeho priesvitneho ducha....ale tak snazim sa nelietat mimo realitu lebo je naozaj skoro neviditelny a verim keby som ho ukazala niekomu inemu tak ho urcite nevidi 🙂 ale hlavne ze ho vidim ja nie? 😕 testnem sa o 5dni, skor NIE!!!!!!! mna ked tu niekto cita si musi pomysliet ze som naozaj blazonko, ale tak dufam v pochopenie 😀 😀

eloana
6. sep 2011

@miriamm11 ahoj ja mela na mamatestu druha viditelnou uz 24DC takze mozne to je🙂

miriamm11
6. sep 2011

@labanka myslis ??? keby to tak chcelo byt a mala by si pravdu....to je naozaj taka slabunka ciarka, skoro neviditelna....vsak dam vediet, dufam zas zajtra nepobezim do lekarne, chcem vydrzat aspon 5 dni 🙂 boze nech sa nestrati ta ciarka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

labanka
6. sep 2011

@miriamm11 isteeeeeeeeee ty po tej ciarke vydrzis 5 dni 🙂 no isteeeeeeeee .... zajtra nerob, ale vo stvrtok, alebo v piatok by som urobila, alebo by som si aspon namerala bazalnu teplotu.....sak skuuus naco sa chces natahovat jak zuvacka.... straaaaaaaasne ti drzim palceky
mamatesty su spolahlive.... pozri si album, ktory ma strihalka - ona tu prispievala o niekolko stranok vyssie, ma tam album s testami a ma tam aj dusikov a teraz je tehu
tak bezkaj pozriet...cmuky

zuzkag2
6. sep 2011

@miriamm11 no ty sa opovaz testovat az za 5 dni...zajtra si kup znova mamatest, ved to do piatich dni tu aj umreme od zvedavosti 😀
ale nie...rob ako citis, ale normalne to prezivam s tebou, ako si utekala do tej lekarne 😀 a pritom si sa zapovedala, ze sa budes testovat az neviem kedy,,,,
inak, nechcem davat nejake falosne nadeje, ale ked vidis ducha, asi tam je...🙂 tak si na seba hlavne davaj teraz pozor 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre