Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mischako
20. sep 2011

@daniwaugh tak já už mám 6 dní spoždění, to už by měl poznat asi i normální test.....

mischako
20. sep 2011

@jorgie děkuji...... tak po ovulaci mám už asi 116dní a 6 dní mám spoždění,no každopádně jdu dnes k doktorovi, tak mu to povím a uvidíme......

adele15
20. sep 2011

ahojte kocky 😉 dost dlho som tu nebola a vy ste toho zatial popisali az az 😀 ale som vas tak na pol oka citala, klen som nestihala citat...
u nas nastastie nastala zmena planov a mohli sme snazilkovat aj tento mesiac, kedze bol drahy nakoniec v tom spravnom case uz doma 😀
tak uvidime, ale musis teda povedat, ze tento mesiac je to uz lepsie, co sa tyka sledovania sa, uz to tak strasne neprezivam ako prvy mesiac...nevravim, ze na to nemyslim, ale uz nie kazdu minutu dna 😀 a tym padom ani ziadne priznaky nemam 😀
ale vcera som sa stala uz po druhykrat krsna, tak sa teraz vytesujeme a uzivame si novy prirastok do rodiny 😵

mischako
20. sep 2011

@jorgie ne 116, myslím 16 samozřejmě..... omlouvám se

misula.g
20. sep 2011

@adele15 Jeee, Adi, to je super zpráva! Já na tebe myslela, že ses dlouho neukázala, vím, že jsi psala, že nebude nic a ono bylo 😀 Takže jaký jsi DPO?

labanka
20. sep 2011

@zuzkag2 no do uska to asi nepojde 😀 😀 😀 zlatino moje, tak teraz by si mala mat 37 a viac...a ked ti neklesne aspon 4 dni, tak budes tehu...ak nahle klesne pod 37 tak pridu kramy ☹
a ak pridu tak odidu a budete sa mojkat dalej....ved anjelik moj, raz budes tehu a o to viac si to budeme vazit, ked si to vybojujeme....ak sa budem modlit, budem prosit aj za tvoje babatko aby uz k vam konecne prislo, lebo si to zasluzis ! ty budes taka peckova mamina, ze normalne by som ta chcela za mamču 😉 cmuk

adele15
20. sep 2011

@misula.g ahoj misi, juj iba 5. DPO 😀 ale zatial som frajerka a moc sa nestresujem...vela robi aj to, ze sa uz svadba blizi a furt len pozyvat hosti chodime, zakusky objednavat (aj domov ochutnavku sme si zobrali 😀 ), tak ani nemam velmi cas sa sledovat a mysliet na to, ci som tehu alebo nie...ale urcite, ked sa bude blizit termin ms, tak to bude tazsie na to stale nemysliet...
a ty ako????

misula.g
20. sep 2011

@adele15 Moc vám přeji, aby to vyšlo 🙂 Nám druhý pokus nevyšel, jsem 11 DPO, špiním už tři dny a teplota mi klesá. Ms by měla přijít ve čtvrtek. Škoda. Líbila se mi představa, že by nám to vyšlo na naše 8. výročí a že by mělo miminko termín porodu na moje narozeniny (jak vypočítal Fertilityfriend 😀)

adele15
20. sep 2011

@misula.g 😀 😀 😀 mne sa pacila zasa predstava minuly mesiac, lebo to som ms ocakavala v ten isti den ako sestra pred 4 rokmi, takze keby neprisla, tak by som mala rovnaky termin ako sestra vtedy 😀
ale nic to, drahy je stale optimista a tento mesiac obzvlast velky 😀 😀 😀
tak trochu optimizmu prenasa aj na mna a verim, ze bude mat pravdu a zadarilo sa tento mesiac
aj ja nam vsetkym moc moc drzim palceky, nech sa uz konecne stretneme v novej teme a mozeme zmenit status 😵
8. vyrocie svadby, ci "chodenia" ???

misula.g
20. sep 2011

@adele15 Je to osm let, kdy jsme spolu začali chodit a také spolu bydlet. A brali jsme se letos v červenci 🙂 Takže už zbývá jen počít miminko 🙂 No, do třetice všeho dobrého, snad bude pro nás říjen úspěšnější. Ty máš aspoň o zábavu postaráno, když zařizujete svatbu a navíc máte miminko v rodině - moc gratuluji - ale mně se nechce nic dělat, nic mne nebaví a navíc to škaredé počasí :-/ Takže se mi to táhne jak týden před výplatou

adele15
20. sep 2011

@misula.g no pocasie veru na nalade nepridava 😒 ale neboj, pridu aj lepsie dni a hlavne sa to podarit MUSI, len to chce trpezlivost a hlavne optimizmus 😉 ved ked sa tak pozeram na prispevky, tak hadam na prstoch jednej ruky zratam kolkym sa to podarili na prvy a aj druhykrat, takze nic nie je stratene 😵
i ked si aj ja vravim, ze okolo mna kopec tehu alebo deticiek a ze preco my este nie...
a ked som este vcera drzala sestrinu malinku, tak ma chytil taky strasny pocit ziadosti, ze uz by som hrozne chcela mimi... 😒

misula.g
20. sep 2011

@adele15 Taky mi přijde, že najednou vidím všude děti a kočárky a říkám si, že přece to jde, tak proč ne nám? Ale je pravda, že po dvou měsících si nemůžu stěžovat.

daasenka85
20. sep 2011

@pejullka to mě mrzí, že máš takové zdravotní problémy, mi o tom povídej! já zas měla od loňského roku strašlivé problémy se zády, to jsem nezažila a nepřeji největšímu nepříteli!!! prdlajs "jen" zatuhlé, ale posunutý obratel (kdo ví jak dlouho, ale bolesti se ozvaly náhle)., nemohla jsem spát (max. 3 hodinky denně,ještě pod práškama), Paralen byl můj nejlepší kamarád a kulhala jsem (vystřelovala bolest do levé nohy) tak, že se mě i cizí lidi ptali, co mi je.. takhle jsem to měla od září do února, doktoři mi absolutně nedokázali pomoct (ani neurolog, ani ortoped), říkali, že to přejde samo, ani na magnetu nic nenašli!!! někdy jsem měla skoro sebevražedné myšlenky (a to život miluji, vážím si zdraví svého i blízkých), až potom mi jedna známá poradila výbornou masérku u nás v Pardubicích. dělá i Dornovu metodu a během měsíce mě z toho vytáhla, dneska už jsem prakticky bez obtíží (třeba jen před menses mě bolí bedra, ale nevzala jsem si přes půl roku jediný prášek). Přikládala mi baňky okolo páteře, srovnala obratel, rozmasírovala mi zatuhlou nohu (i lávovým kamenem), udělala pár hmatů... jsem si myslela,že si ty hnusný bolesti vezmu do hrobu.. takže s Tebou cítím a přeji, aby jsi moc netrpěla a aby se našlo nějaké řešení.. nechceš před tou operací taky zkusit ještě Dornovu metodu? terapeut projde celé tělo, klouby, šlachy, obratle a nakonec se třeba zjistí, že máš jednu nohu kratší, apod. dost věcí se dá srovnat, všechno se vším souvisí.. Mám zase artrózu páteře, ale ta za moje bolesti až tak nemohla. na to je zas dobré "moxování" - nahřívání páteře pelyňkovým doutníkem, trochu by to mělo odstranit ty artrózní výběžky... ale na kolena se asi nedělá, nevím. zkusím se zeptat, ale hned tak tam nepůjdu. Ale věřím tomu, že máš doktory lepší než já a že jsi v dobré péči.. já po svých zkušenostech jim moc nevěřím, ale mám bezva gynekologa (dělal mi i revizi), tomu zase věřím a to je pro mě v tuto chvíli stěžejní (kdyby nám nakonec nešlo otěhotnět přirozeně, ale snad půjde). No, ale můžu Ti říct, že si trochu vyčítám, že po půl roku braní Paralenu a nevyspání jsme tu "snahu" o mimi neodsunuli. Je pravda, že v době, kdy jsem otěhotněla, tak už jsem měla záda trochu srovnaná a nebrala žádné prášky, ale i tak si myslím, že si za neúspěšné těhu můžu trochu sama, záda jsou pro donošení mimča hodně důležitá, obzvlášť bederka.. jenže když doktoři nevěděli, co mi je, tak jsem se bála, že když počkám, tak se to s věkem bude zhoršovat :-/

misula.g
20. sep 2011

@daasenka85 Dáši, i já to znám moc dobře. Mám posunutou ploténku o půl centimetru. Bolelo to měsíce, nemohla jsem chodit, sedět ani ležet. Chodila jsem k fyzioterapeutovi, který mi při poslední návštěvě (bez zlepšení) řekl, že bohužel už fungovat nebudu a že mi hrozí operace. Nakonec mne pozval na jednu návštěvu navíc a praktikoval na mne cvik, který je u nás zakázaný. Od té doby mám klid, je to už dva roky. Semtam při větší námaze to cítím, ale stačí si zacvičit a hned je lépe.

daasenka85
20. sep 2011

@misula.g To je fajn, že už jsi taky v pohodě!!! to jsou hrozné bolesti, viď! Taky mi dělala nějaký čínský hmat a podobné věci 🙂 taky mi pomáhá Pilates, ten cvičím alespoň jendou za 5 dní.. a taky cvičím kalanetiku, jiných pohybů se bojím. zašla bych třeba na aerobick, spinning¨, ale vím, že by to byla nejlepší cesta, jak si hnout se zády.. i dlouhá jízda na kole mi vadí, pak mi zase ztuhnou nohy (od zad) a bolí bederka s křížem. do dvaceti kiláků ok, ale ne každý den 🙂 rotoped mi v rozumné míře nevadí (tam není člověk taj ohnutý jako na kole) a největším favoritem je samozřejmě chůze 😀 taky jsem zjistila, že není špatné skákání a pohupování na balonu, hezky to odblokuje záda, nutí sedět rovně a možná to i spálí nějakou kalorii 🙂 navíc si myslím, že v těhu neva, protože tam "dopadáš" do měkkého. vím, jak mi kamarádka říkala, že chtěla už porodit, tak skákala ma míči, ale furt nic 😀 asi se to mimi líbilo 🙂

misula.g
20. sep 2011

@daasenka85 To je sranda s tím miminkem na míči 🙂 Chůzi, tu můžu potvrdit, chodíme i 30 km a záda vůbec necítím. Čeho jsem se dost bála, byla zumba, ale taky jsem ji snášela půl roku velmi dobře. Teď jsem na pár týdnů přestala. Docela se bojím, co udělá se zády těhotenství, chtělo by to posílit vnitřní a kosterní svalstvo, ale když mně se tak nechce v poslední době nic

pejullka
20. sep 2011

@daasenka85 diky za podporu a za radu🙂 a jsem rada ze je ti uz lip. Me se kolena ozyvaji docela sost, driv to bylo taky lepsi, mam leky, ale ty se snazm moc nebrat, kvuli pripadnemu mimi, na kontroly chodim, ale jedina cesat jak s toho ven je operace. Aspon dle doktora. Zkusim tu tvoji metodu, za to nic neda, jeste mi pomohla magneetova rehabiltace, to bylo fajn.

Vim, co je to spatr po trech hodinach, ja jak jsem to vcera dostala, tak to bylo ok a okolo 9 me chytly takove bolesti, ze jsem brecela, budila se po trech hodinach a dokazala zaspat jen se trema brufenama, boli to porad, ale jeste jsem zfetovana🙂 nevim co delat, jestli mam jit k dokotorce a reknou mi, ze je to jen menzes, nebo mam vyskocit s okna..nedokazu ani rovne chodizt:(

misula.g
20. sep 2011

@pejullka To je hrozné, mne to čeká pozítří ☹ Taky to nemůžu zaspat, prášky na bolest mi moc nepomáhají. Zkoušela jsi třeba přiložit termoláhev na břicho? Může to pomoci. Mně osobně teplo vadí, potřebuji spíš chlad a vzduch při těchto bolestech

daasenka85
20. sep 2011

@misula.g máš pravdu, že po dvou měsících je brzy.. jenže víš, čím to je? že většina z nás už to tady plánovala delší dobu a tešili jsme se (já už 5 let), akorát jsme čekaly až budou vhodné podmínky.. ale dočkáme se a pak si to užijeeeem!!!!!!!!!!!!!! 🙂

pejullka
20. sep 2011

@misula.g já taky teplo nesnáším, je mi z něj zle...mám strach, jestli v děloze něco není, protože já měla vždycky bolesti, ale ne nikdy takové

misula.g
20. sep 2011

@daasenka85 U nás podobně, Dáši. My bychom se snažili už taky dávno, ale já jsem dokončovala při práci školu, takže hodně stresu ☹ Miminko chceme asi dva roky, ale snažíme se krátce. Čas letí šíleně, když se ohlédnu zpátky, ale zrovna období do ovulace se vleče 🙂

misula.g
20. sep 2011

@pejullka A nebyla jsi včera u lékaře? Myslím, že jsem tě četla v jiné diskusi. Tam by viděli, že něco není ok, tak neboj.

pejullka
20. sep 2011

@misula.g nebyla, protože jsem začala špinit a ty pravé bolesti přišly až večer

misula.g
20. sep 2011

@pejullka Aha ☹ Já musím také zajít k dr. jak se špiněním, tak s bolestma. Nějak se to poslední dva měsíce nedá vydržet. Bolí mne vaječníky i mimo ovu. Držím palce, ať je brzy lépe a hlavně, ať je vše v pořádku.

pejullka
20. sep 2011

@misula.g děkuju, já právě váhám, jestlii zavolat dokyně, nebo to prostě přetrpět

misula.g
20. sep 2011

@pejullka Pro svůj klid tam klidně zavolej...

pejullka
20. sep 2011

@misula.g zas nechci vypadat jak hypochondr, ze tam volam

daniwaugh
20. sep 2011

@mischako
hmm, tak to by teda mal.. a co vravi doktor na to??

mischako
20. sep 2011

@daniwaugh před chvíli sem se vrátila, no prý mi může dělat poruchy cyklu cysta, co mi našel minulej víkend, dostala sem dvojtou dávku nějaké injekce, co mi dával už minulé pondělí a prý bych to měla do týdne dostat, a za měsíc zase na kontrolu s tou cystou......

hanysek.hanysek
20. sep 2011

Ahoj holky, prosím o radu. Jsem dnes 10DPO. Od ovulace mám pořád mírný hlen a jakoby dole mokro ( ne pořád) , jsem strašně unavená, ospalá a točí se mi hlava. Mohly by to být příznaky, že bych byla těhu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre