Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzkag2
3. okt 2011

@daniwaugh ale nie, smutna nie som, len som asi trosku rezignovala...🙂

vierkapierka
3. okt 2011

@zuzkag2 Zuzulik teším sa že ste o.k. a myslím, že robíš dobre, že si trošku poľavila v tom sledovaní sa, však je najdôležitejšie že ste v poriadku ja napr. vôbec neviem či som o.k. lebo také testy ani nemám za sebou takže v tomto si úplne geniálna, ja sa pomaly blížim k ms a tajne dúfam, že sa jej nebude chcieť aj sa mi zdalo pred pár dňami že som mala také slabé špinenie no odvtedy nič, cítim sa celkom fajn, len dnes bola depka tak sa aspoň delím o moje pocity ktoré isto poznáš 🙂 len som ti chcela prejaviť maximálnu podporu v ďalšom snažení 🙂 cmuky

zuzkag2
4. okt 2011

@vierkapierka Vierocka, ty si poklad, dakujem moc. No ved ja som natrafila na takeho doktora, co aj napriek tomu, ze sa snazime "len" pol roka povedal, ze chce vediet, ci sme ok, inak neviem, ci sama by som sa na to dala.
Hm, depkovanie poznam zlatko, preto som sa na to vsetko vykaslala, a uvidim co bude, lebo obcas som mala pocit, ze ma to pekne valcuje. Tak sa na to sledovanie vykasli aj ty, a bude ti lepsie 🙂 hi, inak som zvedava, dokedy to aj mne vydrzi 🙂

snazilkas
4. okt 2011

@meatfly24 no to sa urcite nemusis stresovat chodenim po doktoroch. Tri mesiace je kratucka doba, takze to vsetko pojde ako po masle 🙂 Dakujem za radu ohladom toho Femibionu, urcite sa stavim v lekarni a kupim si ho, ked mi pride mrcha 🙂 Ak by mrcha neprisla, tak to uz necham na doktorov 🙂 A mate uz nejake dietatko, ci sa o prve snazite? A kolko mas vlastne rokov? My sa snazime o prve, ja mam 25 rokov 🙂

meatfly24
4. okt 2011

@viridie no ako si dopadla uz si sa testovala??? mne to asi ani nebude treba ... mrcha sa blizi... :(

nemo1985
4. okt 2011

Ahojky holky, 33DC a ms nikde, ale ty prsa bolí teda šíleně.
Břicho nafouklé ale vubec nebolí, 5den zpoždění asi zítra testnu

daniwaugh
4. okt 2011

@nemo1985
zajtra??asi??? ach jaj zenska, chces nam privodit infarkt?:D DNESKA! prosiiiiim :o)

nemo1985
4. okt 2011

daniwaugh ..... lepší je testnout z ranní moči dnes co se vyleze z postele, já mám výdrž no 😀

sonka_miro
4. okt 2011

Ahojte chcem sa opytat s manzelom sa snazime o babetko.ale dnes v noci som sa zobudila a isla si urobit test bol negativny.ale casto chodim curat ,viac pijem ako inokedy,mam pocit teploty ale ked si ju odmeriam ziadnu nemam mam pocit chladu,ale menstruaciu mam dostat az zajtra a vcera som trosku spinila ale to sa mi pred menstruaciou nikdy nestalo tak tomu nechapem ze test bol negativny je mozne ze pred menstruaciou neukaze? 😕 😔

labanka
4. okt 2011

@nativanativa no este stresovat s bazalnou teplotou toto mi treba...nie ja to momentalne nebudem meriat, vyberiem tie lieky a uvidim co bude dalej 😉 ty si ako na tom momentalne?

manamani1
4. okt 2011

@sonka_miro uz by malo...

sonka_miro
4. okt 2011

aha takze my ukazalo správne? 😔 ☹

viridie
4. okt 2011

@sonka_miro Ahooooj ! Neni vubec pravda,ze negativni test pred ocekavanou MS je definitivni.Ba naopak...Spravne se ma testovat az den po vynechani a u nekoho vyjde pozitivni test treba az 7 dni po vynechani. Takze nestresuj ! 😉 Ja sama jsem teda 3 dny pred MS a uz bych testovala, jako diva,ale jeste chci vydrzet

@meatfly24 Halooooooo...Mne vcera volala segra jestli bych mohla hlidat synovce, ma spalu. Manzel je mimo CR Tak jsem zaskocila. No a nakonce jsem u nich i prespavala a logicky netestila,nebylo cim....Ale dnes jsem se vzbudila a je mi uplne dobre, bolesti pryc ..takze nemam nutkani a pokusim se vydrzet ! 😉 Hlas zmeny,jak budu take ! 😉

sonka_miro
4. okt 2011

ďakujem tak uz som nevydrzala 😵 ale budem testovat este v sobotu.a ak by som nahodou nebola neviete mi poradit nieco osvedcene co pomoze pri otehotneni viem ze chlap by mal jest vela jogurtov ze to dost pomaha.a viem ze hlavne nemysliet na to 😵

daniwaugh
4. okt 2011

tak toto je hadam uz jasne.. 😎
dakujem vam vsetkym za podporu a dufam ze coskoro budeme vsetky v klube tehotnych!

daniwaugh
4. okt 2011

@nemo1985
no jasne ze je ale ja som myslela ze uz dnes si sa mala rano :D

e.l.i
4. okt 2011

@daniwaugh jej ake su krasne.....tisko zaviim...
mne ma zajtra dojst mrcha,,, a ak nepride do piatka...az v tedy testnem ..aj ked mam skor pocit na mrsku ako na tehu...ale co uz bude babo na vianoce...snad...

jania023
4. okt 2011

@daniwaugh no tak som sa predsa len mylila 😀 prajem vela stasticka

daniwaugh
4. okt 2011

@jania023
dakujem velmi pekne :o) (ono to aj fotka dost robi, nazivo bolo lepsie vidiet ako na fotke a este k tomu takej malej:o))

daniwaugh
4. okt 2011

@e.l.i
neboj neboj pekne cakame s Tebou a uvidi sa co bude :o) mna tiez pobolievalo v podbrusku a bala som sa ze mrcha dojde a namieto toho mi ciarka silnie.. uvidis, dobre bude! nejake ine priznaky nemas? (ja napr nema, az na tie prsia, ale to simozno aj namyslam haha)

e.l.i
4. okt 2011

@daniwaugh no tie prsia mam aj ja naliate a uz aj bolia..ale to u mne je stale pred ms...no uvidime... 😒

nativanativa
4. okt 2011

@labanka jasne , to chapem , kazda asi vieme co je pre nas najlepsie ....
od dnes som konecne s polovickou , tesiiiiiiiiiiiim mooooc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uvidime , budem sa testovat tento tyzden , mozno tam nejaka ovu aj bude 😉

nativanativa
4. okt 2011

@nemo1985 uz dnes , urob to pre nas 😵 😵 😵 😵 😵

nativanativa
4. okt 2011

@daniwaugh aaaaaaale , co by fotka dost robila , bolo to jasne a viditelne hned od ciarky - ducha !!! 🙂 😉

katka2011
4. okt 2011

@daniwaugh a ktory DPO si mala prveho dusika na teste?

daniwaugh
4. okt 2011

@katka2011
ahoj Katka,
no prveho na 26DC, cize 12dpo(ak som mala ovu ked si myslim ze hej) ale to bol taky chudak slabucky ze som na to zirala dobre dlho ci tam naozaj je (Ale bol)..

katka2011
4. okt 2011

@daniwaugh a testik si mala ten 10tkovy najcitlivejsi alebo aky si pouzila?

katka2011
4. okt 2011

@daniwaugh a skusala si aj skor testovat, na 10 alebo 11 dpo?

linuska1
4. okt 2011

ja tiez cakam.. dnes je 28 den.. aj ked mrchu mavam od porodu po 25 dnoch... 🙂 zatial tajne dufam..🙂 test dnes rano negativny...:( chlacholim sa ze je este veeelmi skoro... 🙂) co po pravde aj je.. ale som proste nedockava.🙂 velmi nedockava...) k malej som prisla ani neviem ako na svadobnej ceste... a snazilkovat sme sa zacali len teraz.. tak sa mi nezda ze by to zase vyslo na 1x.. .ale aj tak dufam...🙂))

daniwaugh
4. okt 2011

@katka2011
neskusala som skor, to by bol nezmysel, skorej to nic neukaze.. mala som 10miu samozrejme, 25 potrebuje vyssiu hladinu a ta samozrejme 26DC nebude dost vysoka (je jasne ze kazda zena je ina, mozno to raz dakej ukaze, ale proste ja pochybujem..) urcite najskorej 26DC ranny moc 10miu test a ak ukaze negativ tak to este stale nic neznamena..
http://tehotenstvo.rodinka.sk/kym-rastie-brusko...
toto je dolezita cast:
Test negatívny a menzes nikde!

Vezmime si dva príklady.

Prvej žene nastala ovulácia v 14. deň. Embryo sa jej uhniezdilo 5 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú rýchlo. Čiže už tri dni po uhniezdení, čo je skoro týždeň pred tým, ako očakáva menzes, jej v prípade že použije citlivý tehotenský test vyjde pozitívny test. U druhej ženy ovulácia nastala v 21. deň cyklu. Embryo sa jej uhniezdilo 10 dní po ovulácii a hCG hodnoty jej stúpajú pomaly. Dajme tomu, že až 5 dní po uhniezdení má okolo 25 IU/ml. Čiže aj ten najcitlivejší test môže zaznamenať tehotenstvo až v 36. deň. V tomto prípade je teda zbytočné testovať v 28. deň, lebo embryo ešte nie je uhniezdené, k tehotenstvu ešte nemusí dôjsť. Aby to nebolo málo komplikované, ovulácia nemusí vždy nastať v ten istý deň cyklu. Ak sa žene omešká ovulácia (napr. kvôli chorobe, stresu) až do 35. dňa cyklu a ona testuje v 28. deň, samozrejme, že test bude negatívny.

takze nestresovat a neponahlat sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre