Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
4. okt 2011

@linuska1
no, nam vyslo na prvykrat druhe babo v auguste som vysadila tabletky (a to som nemala skoro 2roky ms-mala som antikoncepciu ktora sa brala stale) a do toho v juli kolkoskopiu tak som ani nedufala, ze sa podari hned.. a sup ho! 🙂
takze nic nie je nemozneee 🙂

karinka2105
4. okt 2011

mozem byt tehu,v sobotu sme mali s mm sexik,nedavali sme si pozor,a dnes mam take pichanie vo vajecniku,moze to nieco znamenat?mrchu mam mat 16.10 cize priznaky nanu asi tazko tak neviem

daniwaugh
4. okt 2011

@karinka2105
to urcite nezistis takto skoro ani keby si co robila. ale je to velmi nepravdepodobne, kedze su to len 4 dni, ani vajicko sa nemohlo zacat usadzovat aj keby bolo oplodnene.

karinka2105
4. okt 2011

@daniwaugh tak dakujem,uvidime ci pride mrchaaa,,lebo dcerka sa podarila na 1x 😀 😀 😀 tak toto by bola aka nahodaa

daniwaugh
4. okt 2011

@karinka2105
akoze tehu mozes byt, ale ten vajecnik nemas z toho, lebo vajicko sa usadzuje 5-10dni po ovulacii (cize aj keby si mala v sobotu ovulaciu, tak to este nemoze byt ono:o))

pehavcek
4. okt 2011

@daniwaugh jeeeeeeej konecne je tu tehulka. Ja som tu dlhsie nebola a teraz pozeram, ze tu mame tehulku.Drzim palceky, nech mas bezstarostne tehulkovanie 😉 Dufam, ze aj toto je virusove ochorenie a tento virus sa tu zacne sirit. Co sirit, nech tu epidemia vznikne 😀
Ja som 7 cyklu. Ale sklamana som tento mesiac nebola, lebo som sa necitila nijak zvlastne a priznaky ms som mala presne tak ako mavam.Takze som ani ine necakala.

daniwaugh
4. okt 2011

@pehavcek
tak ja vam vsetkym teraz posielam moj virus tehotenskyyy, chytajte baby :o)
7cyklov je vela, co Ti povedali doktori?

viridie
4. okt 2011

Milé dámy....Píšu abych se opět vyventilovala a neběžela někam pro test. To čekání je fakt opruz nad opruz...začíná ve mne vybublávat obava, že zítra už nevydržím a skoupím 100 testů 😀 Červená tetka má přijet v pátek (zítra 10DPO) a běda ji !...Bába otravná, zůstaň doma !
Mé příznaky jsou dnes takové nijaké....mám tak divně pálivé prsa na vnitřních stranách a bolí mne pravý podbřišek...taky se mi snížilo množství CM a mám hlad...No, večer dávají Pravidla moštárny ,tak si dám sklenku vínka a budu meditovat.......Zdar všem ! 🙂

pehavcek
4. okt 2011

@daniwaugh
chcela som napisat ze som 7 den cyklu, ale ked tak pocitam je to aj siedmy cyklus co snazilkujeme 😀 No ja som pred mesiacom odisla od mojho doktora, lebo ten mi povedal, ze ma posle do Martina, ale nespravil mi ziadne vysetrenie a ani test. No a ten novy mi urobil hned folikulo-metriu a povedal, ze mi folikuly nedorastli na spravnu velkost, ked som isla o par dni znovu videl pravdepodobne prasknuty folikul, ale istotu nemal. Povedal, ze to chce tri mesiace takto sledovat a potom uvidi co dalej... takze tak.

vierkapierka
4. okt 2011

@zuzkag2 moja pekná tak to budem sledovať že ako dlho ti to vydrží 🙂 pozri zvedavosť je ľudská vlastnosť a myslím, že v najväčšej túžbe o bábätko je úplne prirodzené, že sa žena sleduje a má veľké očakávania za každým 🙂 ja som teraz v stave že veľmi veľmi dúfam že to vyjde, ale nepozorujem momentálne žiadne príznaky okrem špinenia spred pár dní, Zuzanka drahá, mám problém môžem cez IP?

pehavcek
4. okt 2011

@vierkapierka to co pises je pravda, ale chapem zuzku, ze zaujala tento postoj. Ked sa dlhodobo takto sledujes tak to zacne ovplyvnovat cele tvoje dianie: sukromny, pracovny zivot, stretnutia s priatelmi (nerobim nieco co by mohlo potencionalnemu babatku uskodit?) a pod. A tym sa zacnes stresovat a nie si vo svojej kozi a teda nevytvaras vhodne podmienky pre otehotnenie. Taky bludny kruh. treba ho obcas pretrhnut. Aspon ja to takto citim. Uz som sa na to vsetko tak sustredila, ze ma to obmedzovalo.

nemo1985
4. okt 2011

Ahojky holky zdravím
Tak dnes jsem 33DC a ms nikde, bolí jen prsa a pálí žáha,jinak nic.
Odpoledne jsem testla................. a krásné silné // , jsem moc šťastná.
😀
Byla jsem si odpoledne koupit ještě dig.test, co ukáže i týdny,tak pak testnu.
A vitamínky MAMAVIT, berou se v celém těhu i při kojení

Vložím foto testu.
Všem pěkný večer

pehavcek
4. okt 2011

@nemo1985 jeeeeeeeej, blahozelam. Jupi tehulkovsky virus sa siri. Tak pekne tehulkovanie, nech fazulka krasne rastie. Ako dlho ste sa snazili?

labanka
4. okt 2011

@nemo1985 waaaaaaaaaaaaaaaaaau supeeeeeeeeeeeeeeeeer dalsia tehula ved to je neskutocne super....ja mam pocit ze som tu uz len ja sama co nie som 😒 😒 😒 😒

pehavcek
4. okt 2011

@labanka nie, nie si, je nas tu viac 😢 Ono to raz pride... musime verit

daniwaugh
4. okt 2011

@viridie vydrz vydrz vydrz!!!
a nezabudni ze 10dpo moze byt malo, cize ak nebudu // tak to neznamena vobec nic! drzime palceky zlatko!

daniwaugh
4. okt 2011

@nemo1985
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
vidis ja som ti vravela!! juch juch juch juch!! :D :D :D

daniwaugh
4. okt 2011

@pehavcek
jezisi to fakt 3mesiace sledovat?a to medzitym nemozete sa snazit???

e.l.i
4. okt 2011

@nemo1985 jej nemo ....graaaaaaaaaaaaaaatulujem...super sprava,,,

Jej dalsia tehula...snad budem moct aj ja v piatok testovat s vysledkom dvoch paliciek..prosiiiiimmmmm

daniwaugh
4. okt 2011

@e.l.i
jasne ze budes 🙂 teraz to ide secko do radu!

daniwaugh
4. okt 2011

@labanka
ale no, netrap sa uvidis bude coskoro. co tak tento mesiac? 😉

pehavcek
4. okt 2011

@daniwaugh co mozme, musime. Ale ak by sa stale nedarilo... A inac mi robil ultrazvuk a povedal, ze maternicu mam priam ukazkovu.Takze tam by problem nemal byt. Skor v ovulke. Ale bol velmi mily. Vysvetloval mi aka mala je vlastne sanca na otehotnenie a preto aka dolezita je pravidelnost 😉 Tak sa snazilkujeme

daniwaugh
4. okt 2011

@pehavcek
no my sme vedeli ze ovu mam 17.9 tak od 12teho (Aj ked tie dva dni tam su zbytocne, ale certo to ber) do asi 20teho s sme kazdy den (ci sme chceli alebo nie:o)) .. ja viem ze sa ma obden, koli kyslemu prostrediu.. ale tak zafungovalo :D
zlaty doktorko 🙂 dufam ze to vobec nebude musiet riesit a ze coskoro cikas na dve ciarky :P

zuzkag2
5. okt 2011

@vierkapierka Zlatko, jasne ze mi napis IP, samozrejmeeeee, kedykolvek.

zuzkag2
5. okt 2011

@labanka zlatko, nie si sama, ja tu budem asi navzdy jedina netehotna 🙂 ja vas asi vsetky prezijem, hihi.

fliacik
5. okt 2011

@zuzkag2 @labanka juuuj, baby...a kde je Vaše pozitívne myslenie a optimizmus? Bábätká neprídu, ak o ich príchode pochybujete 🙂 Poznám holku, ktorá sedí ochrnutá na vozíku, ale denne nahlas uvažuje, ako si poradí, keď bude maminkou. Všetky budeme mať drobcov, len to chce trošku trpezlivosti. Predstavte si, aké by to bolo, keby sme vždy všetko, čo chceme, dostali okamžite - no vážili by ste si to potom? Takto nás detičky držia v napätí, musíme na ne čakať dlhšie ako iné ženy...ale o to väčšiu radosť budeme mať, keď to naozaj príde...a aj si to potom krásne vychutnáme, s vďačnosťou a radosťou z každej maličkosti 🙂

snazilkas
5. okt 2011

@zuzkag2 NEBUDES, vsetky raz budeme tehotne 🙂 🙂 🙂 Ci tento mesiac, ci ten dalsi alebo o pol roka. A potom, ked to pride, tak budeme najstastnejsie zeny na svete a zabudneme na to, ako dlho sme sa trapili, kym sa nam to podarilo a mozno si povieme, ze tak to malo byt, ze to prislo v najvhodnejsi cas. A ked nam potom 15rocne dieta bude v puberte vykrikovat vsetko mozne, tak mu len spomenieme, "jaaaj, co som sa natrapila, kym som ta počala a teraz mi toto robis 🙂" Bude to super, vsetko bude dobre 😀

zuzkag2
5. okt 2011

@fliacik
@snazilkas
babulky, ake ste bohove, dakujeme za podporu...
snazilkas...ty si to uple vystilhla, o 15 rokov to bude presne tak ako pises...hihi, potom dam tomu dietatu neposlusnemu asi precitat toto vsetko, ako sme sa trapili, a vymodlili si to aby nas mohol za par rokov jedovat 😉

labanka
5. okt 2011

@fliacik krááááááááááásne prekrááááááááásne si to povedala !

labanka
5. okt 2011

@zuzkag2 ale noo ty co si na jednotku ukazkova tak ty nemas problem, len na to myslis viac ako my vsetky dokopy 😉 preto to nejde....vies co mi vcera sestra povedala - ta ktorej pred 3 tyzdnami zomrel manzel...VLASTNYMI MYSLIENKAMI SI VYTVARAME SVOJ ZIVOT....on si cele to nestastie vsugeroval....lebo uz roky vravel, ze on schudne az ked bude chory...a ked isiel na prve vysetrenie tak povedal, ze urcite to bude rakovina.....bol strasny pesimista v tychto veciach....takze ja si stale ked liham a rano ked vstavam poviem , ze budem mat krasne zdrave babatko a pockam si na neho tak dlho ako to bude potrebne...lebo na dobre veci sa caka ! cmuk 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre