Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

misula.g
6. okt 2011

@daniwaugh @lulu1988 Přidala jsem vás tedy do soukromé skupinky.

A vy ostatní, brzy budete patřit mezi těhulky a doufám, že se potom připojíte k nám do soukromé skupiny, kde budem o těhotenství klábosit 🙂 https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

Myslím na vás denně!!! Prskám T-bacily, tfuj tfuj tfuj

e.l.i
6. okt 2011

dakujem vam za psych. podporu... snad coskoro( najneskor o mesiac) sa pridam k vam do sukr. skupinky....

zuzkag2
6. okt 2011

@e.l.i posli vsetkych do kelu, ked sa ta stale pytaju...keby si bola tehulka, tak to vyzvonis do sveta...nechapem, preco ludia rypu do takychto osobnych veci..... 😠

zuzkag2
6. okt 2011

@nativanativa zlatko, ako to zistujes? testujes ovulacnymi testami? kks, inak hormony su svina, robia si s telom co chcu...ides znova k dokimu, alebo nasadis lieky???

e.l.i
6. okt 2011

zuzkag2 no tak dnes som snad len samych takychto tupich ludi stretavala..kade som chodila...hmm dali zabrat.. no bol zly den....ale snad uz pride len lepsie... ked kazdy bude drzat klapacku...
a coskoro sa budem moct pochvali ze uz potomka cakame!!!!

e.l.i
6. okt 2011

lulu1988 gratullllllllllllujem.... zelam krasne a stastne tehulkovanie.....

nativanativa
6. okt 2011

@zuzkag2 hej ,testujem , si predstav , v 8 den som tam mala slabeho ducha a po ostatne dni az doteraz t.j. 17 DC uplne nic .... , mala som mykozu , mozno preto sa mi pokazila ovu ☹ ☹ ☹
idem k dokimu tuto sobotu , tak som zvedava co bude dalej

misula.g
6. okt 2011

@nativanativa Když jsem já testovala ovu, měla jsem dva dny po sobě jen ducha a další dny nic... a ovu byla.

nativanativa
6. okt 2011

@misula.g hm ,to je divne , myslis ze teda som ju aj mohla mat ?? ale tak skoro 8DC ?? nechce sa mi verit

misula.g
6. okt 2011

@nativanativa No já byla právě taky zmatená, protože příbalový leták píše, že pokud je tam pouze duch, tak je test negativní... Takže doopravdy ani já nevím, v které části dne ovulace byla. Možná v noci. Poznala jsem, že je po ovulaci, jakmile mne přestaly bolet vaječníky a stoupla BT. Omlouvám se, jestli jsi to již psala, ale BT neměříš?

misula.g
6. okt 2011

@zuzkag2 Zuzuli, jak se máš ty? Tento měsíc jen "odpočíváš", že? Doufám, že se ti daří trošku vypnout...

nativanativa
6. okt 2011

@misula.g meriam ,zacala som tento cyklus , ale nie hned po skonceni menzes , potom na to som dostala tu mizernu mykozu a do toho som dostala nadchu , takze z toho tento mesiac nebude nic ... opat ☹
po poslednej davke uzitia duphastonu od 16 - 26 DC som dostala menzes upne divnu , bola iba tri dni , prve dva bola klasicka , ale bez krcov a potom treti den iba spinenie , mala som priznaky ako pred , ale nenormalne ma boleli prsia aj bradavky , napatie v prsiach potom prestalo ale nevymizlo , prsia stale boleli az do zhruba 14 DC - divne , tak som sa rozhodla uplne vysadit dufik po 7 mesacnom uzivani a skusam ine metody

zuzkag2
6. okt 2011

@nativanativa a aky si mala pred tym dlhy cyklus...nemohla si mat tu ovulku skor?

zuzkag2
6. okt 2011

@misula.g Misiacik, odpocivam, nesledujem, nemeriam...a nemala by som sem vlastne ani chodit, nech fakt na to ani nepomyslim...ale neda mi to, chcem vediet ako sa mate babule moje

nativanativa
6. okt 2011

@zuzkag2 hm , to veru netusia ani srnky ..... ci bola skor ,ale cyklus som mala zhruba 30 - 32 dnovy , stale mi to kolisalo od 29 - 34 DC , takze ja som uz zo svojho cyklu uuuuuplny jelen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misula.g
6. okt 2011

@zuzkag2 To chápu Zuzi, ale brzy se vše v dobré obrátí 🙂

misula.g
6. okt 2011

@nativanativa Aha, tak to máš tedy složitější. Ale jakmile budeš úplně uzdravená, tak ti měření hodně řekne. 😉

nativanativa
6. okt 2011

@misula.g v to dufam , uvidime co povie dokino v sobotu 😎

viridie
7. okt 2011

Hola hej ! Tak den očekávané čůzy (24DC)....zatím nic....ráno mírná psychóza, na testu nic,tak jsem se uklidnila... 😀 Odjíždím teď někam do pustin na 2 dny......tampax, Ibalgin v tašce...příznaky nijaké...strašná žízeň a opět ten bílý CM.....No, uvidíme, jak říká @daniwaugh- do 26DC času dost .. 🙂 ...Až se zítra vrátim, tak doufám, že tu budou samé radosti ! Zdar, nazdar všem. 😉

misula.g
7. okt 2011

@viridie Nevěš hlavu 🙂 Já měla bílý CM od ovulace až do zjištění // 🙂 A slabý duch byl vidět až 28 DC! 🙂
Tak přes víkend hezky vypni, užívej přírody, a my budeme držet palce 🙂

daniwaugh
7. okt 2011

@viridie
pekne pocuvaj misulu, ma pravdu, moze to dojst aj neskorej! ziadny tampax hadam nebudfe treba!
cakame na super novinky 🙂))
uzi si pustinu
xxx

daniwaugh
7. okt 2011

@nativanativa
no uz by sa patrilo aby to vyriesil hadam, nie????

labanka
7. okt 2011

@nativanativa misula.g je nasa stara tehula aka novaaaa 😀

misula.g
7. okt 2011

😀

daniwaugh
7. okt 2011

Dobre ranko damy, ako sa dneska mame? Piatok konecne ze jo.. :o)

golymetr
7. okt 2011

holky všem vám tady držim pěstičky,my s přítelem se taky už snažíme o miminko mam dva kluky tak by jsme doufaly že by vyšla holčička ale nejni to důležitý.Dneska jsem zkoušela ovu testík a čárka silnější než kontrolní takže zítra nebo v neděli je ovulka budem se snažit. Všem vám přeju aby jste našly na testu dvě//.

daniwaugh
7. okt 2011

@golymetr
ak chces dievcatko zacni sa snazit dnes :o)
dievcenske spermie prezivaju dlhsie cize ked dneska budete no ehm..sa milovat, tak je vacsia sanca na dievcatko..
Ty mozes uprednostnit spermie ktoreho pohlavia chces (nic vsak nie je na s100%)
2. Benendova metoda. Franciszek Benendo, polský venkovský lékař, který objevilObrazek souvislost mezi fází ženina cyklu, v níž došlo k pohlavnímu styku, a pohlavím dítěte. Jeho teorie se zakládá na faktu, že mužské spermie ( Y) jsou pohyblivější než spermie X, ale rychleji umírají. Nastane-li ejakulace mezi pátým a třetím dnem před ovulací, je vysoce pravděpodobné, že se narodí holčička, jelikož chromozomy X jsou odolnější a déle přežívají. Jestliže spermie proniknou do ženy těsně kolem ovulace (v den ovulace, den před ní nebo po ní) je vysoká pravděpodobnost, že dítě bude chlapec. Chromozomy Y, jakožto silnější a rychlejší získají převahu nad chromozomy X. Druhý den před ovulací je neutrální - spermie X a Y jsou v tomto dni v rovnováze, tudíž dojde k početí stejného počtu dívek i chlapců. Pravděpodobnost je udávána ve více jak 85 procentech.

My sme sa tiez velmik aktivne snazili PRED :o)) drzim prsteky :P

http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/chlape...

miriamm11
7. okt 2011

krasne ranko vsetkym 🙂 dnes 28DC a vydrzala som dnes netestovat zatial, dufam ze mi to vydrzi este 3dni 😝 , priznaky ziadne, len ten pocit v podbrusku ako pred prichodom ms, cez den nic nepocitujem a na vecer to zacina, tak ale stale verim aj napriek negativnemu testu v 27DC...ten cas sa vlecie , nieco strasne, psycho!!! a to chcem vydrzat do pondelka, alebo aspon do nedele 😀 Mrche vsup prisne ZAKAZANY!!!!

miriamm11
7. okt 2011

jooooooj stale rozmyslam ci by dnes predsa neukazalo daco 😀 😀 😀 to je hrozne , ja sa zblaznim!!!!!!

daniwaugh
7. okt 2011

@miriamm11
tak si sprav ale ked bude negativny taknebud smutna a pvoedz si ze je moc nizka hladina..! 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre