Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
25. júl 2009

ted jsem se dokonce dočetla, že na spermie je nejen důležité E, ale i vitamín D

lauritka
25. júl 2009

myslim na www.blesk.cz su dobre clanky 😉

monika0001
25. júl 2009

no ved to vravím že o chvíľu si budem môcť hľadať prácu ako zdr sestra u gynekológa 😀 😀 😀 😉 😉 😉

cambina
25. júl 2009

holky a vaši muži berou nějaké vitamíny? a co berete vy?

j.cien
25. júl 2009

Diky Laurit 😉
Je to tak holky,ja uz bych take mohla z fleku delat aspon tu protivnou sestru na recepci v CAR 😀 😀

monika0001
25. júl 2009

môj neberie nič...
spermiogram mal celkom dobry len tak pre istotu nám odporučili ale užívať lieky.. no zatiaľ sme ich nekúpili...
Ja užívam zatiaľ len yselinu listovú a dnes som začala ten čaj na plodnosť piť 😉

mscat
25. júl 2009

moni čau..co že si mě dnes ani nepozdravila? ☹ ☹

monika0001
25. júl 2009

lebo Ťa čakám a chcem osobne... 😉

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!
CMUK, CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK,CMUK

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Ahoooooooooooooooojky hooooooooolkýýýýýýý 🙂
Téda vy toho propíšete, nestíhám číst ☹
Jinak přeji hezký večéééér, u nás zase leje a leje a leje 😠 😠

mscat
25. júl 2009

😀 😀 áááhaaaa..a já že ani si mě nevšimne no toto 😀 😠 😉 tak aaahooj 😉 jaj ted jsem opusinkovaná víc jak od mojeho 😉 😉 😵 tak jak bylo Moni co? 🙂 doufám,že jakžtakž ok..i zítra jdeš?snad nee...

mscat
25. júl 2009

ahojky druhá Moničko 😉 😉 u vás prší..ooo jééé to dojde i na nás..tady zatím jen škaredý větřík,ale už taky trošku vlastně pršelo..tak jak je co?a co malý?

mscat
25. júl 2009

já zas vybírám kočárek 😀 a ted jsem tu kukala do albumů a byla tam těhulka a můj že..jé já chci taky takový pupík 😀 a pak tam bylo embrijko 🙂 teda už takové nějaké mimiňo ješte moc nevyvinuté on že fuuj 🙂 já že to bude i tvuj výtvor potom 😀 trdloň... 😝 😅

monika0001
25. júl 2009

mscat - zajtra už nie... ale bolo fajn akorát nuda.... v pondelí a pak stŕeda, štvrtek pátek, sobota, nedele... umím, umím, že jo? 😀 😀 😀

Konečne mám zasa dobrú náladu...

Moni - ja som si kvôli tomu, že má pršať zobrala smenu.. mali sme ist s kamoskou do ZOO a tak,že ked bude prsat nikam nejdem.. a ani kvapka!!!!! 😠

monika0001
25. júl 2009

no pekne...
ja som dala do albumu spermijky 😀 😀 😀

monika0001
25. júl 2009

haaalooooooooooo??????????

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

mscat, vybíráš jo? Já se držím abych nekoukala na malé věcičky, protože vím, že bych obj. a je brzy. Tak nikam nečučím zatím 😀
Jinak v pohodě, malý je dneska čert, je to i tím počasím, já jsem ospalá a pomalu nefunkční tak byl protivný, že mu nechci číst a vykládat a ták, ale jsem fakt dneska vyšťavněná 😅
Moníí ahoj , fakt? Tady co chvíli prší, pak zase né a pak zase jo, je to takové na prd, ale lepší jak vedra 😉 Sice by nemuselo pršet a bylo by to úplně ok, ale tak nedá se nic dělat, psali v novinách, že toto léto je nejhorší za posledních 5 let. 😠

monika0001
25. júl 2009

no aj tu padol tuším predvčerom teplotný rekord , ale neviem za koľko rokov.. 😅

mscat
25. júl 2009

monika0001:umíš jojo 😉 tak aspon že zítra pauza 🙂 viděla jsem spermijky 🙂
m.o.n.i.k.a.:jojo vybírám 🙂 stále dokola už mám zase další dva favority to je děs 😝 😀 těch už je.. 😅
ty ale já jsem taky děsně ospala..a to jsme šli spát po 23hod.a spali durch téměř do devíti .a já si odpoledne lehla do pelechu a vytuhla jak mimino tak kluci šli ven 🙂 aby mě nechali.aj ted bych spala..a už tu prší a je hnusně 😝 ještě že je tu ten muj a je pořád s malým..já odpočívám,flákám se a tááák 😀 😝 sem tam jim udělám papáníčko,něco poklidím a zas nic nedělám 😀 no co..taky to potřebuju no ne? 😀 😉

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

jj tady taky bylo ve čtvrtek na mrtvici, ale byli jsme na koupáku tak jsme to ani tak nevnímali, byli jsme pořád ve vodě a ta byla teda pěkně studená 😀

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

mscat tak to Ti závidím, mě malý nenechá vydechnout, tak se snažím vydechnout jak je v klidu a sám si hraje a to je tak chvilkové, že někdy mám nervy, že není aspon an půl hodky samostatný.
Kamarádka mi psala, že její malé jak se nechce odpol. spát tak jí nechá tak a jde sama a prý jí nechá, tak to já bych zas neusla, měla bych strach, že něco udělá, ale i tak by mě nenechal, pořád by mě "otravoval" 😉

monika0001
25. júl 2009

ja byla v bazenu s mm neteří... v malém... tak akorát pro nás dvě.... 😀
ale bylo to fajn....
(jeej ma to baví... 😀 😀 😀 )

Miri a to si zober, že ja som išla spať chviľu pred tebou večer, ale nezaspala som hneď... a ráno som už o 5.20 bola v robote... 😉

mscat
25. júl 2009

moni:no tak v ten čtvrtek bylo na koupáku taky super...vodička byla příjemná hned bych si to zopákla.byl to pěkný den. 🙂
naprosto tě chápu že ti malý nedá vydechnout.já to mám vlastně taky tak když jsem s ním pořád sama..ted jsem fakt za to ráda.je to supr když všechno děláme na pul..já si v klidu zkuknu film.nebo si tu píšu,nebo ležím čtu...je to relax mě vzácný..ale neboj,mě to za chvíli taky zase nastane a to budu zas na mrtvici taky 😝 🙂 nechce si hrát sám jo?nebo nevydrží ani u tv ?a mamka ti pomáhá že třeba aby sis odpočinula?přece jen musíš trošku odpočívat. ☹
ne tak to bych ani já neusnula kdyby mě malý odpoledne nespal to nehrozí.to bych si neriskla vubec 🙂 a jak má staré to malé?ta kamoška 🙂

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

No mamka je věčně pryč víš, takže mi nepomáhá nikdo. Jak se odstěhuju za tím svým, tak budu vlastně taky sama, bude mít volno tak 2,3 dny v týdnu, ale spíš 2.
No snad to zvládnu, zatím to jde 😉 Ta malá ma 3 roky.

mscat
25. júl 2009

a kam se tam budete stěhovat?do podnájmu nebo tak?tak taky to budeš mít těžké.. 😒 😝 ale to zvládneš 😉 tak to obdivuju kamošku že to dokáže usnout..já bych neee 🙂

cambina
25. júl 2009

tak můj zase šel do práce, přišel ráno o půl šesté ráno a o půl desáté šel zas, to přišel o půl páté odpoledne, spal a ted zas bude až do rána v práci...blé..tak zas sami s malým

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

Jo jo do pronájmu, žít tam nebudem, jen kvůli práci tam je a pak se chceme zase vrátit zpět 😉

m.o.n.i.k.a
25. júl 2009

cam jj, Lukáš jak dělal taxikáře, tak šel na večer v 7 , byl tam celou noc, celý den a pak ještě a ráno, přišel tak ve 2 ráno jak kdy VEČER ZASE V 7 DO PRÁCE TAK BYL DOMA MÁLO.Takže trávil v práci asi 32hod. nějak tam a doma 12-14hod. nějak tak a z toho ještě ráno spal, takže jsme se skoro vůbec neviděli. A proto by už to nedělal 😉

cambina
25. júl 2009

moni...jo je to šílené...nejenže je pořád pryč, ale je k tomu ještě pořád protivný, zvlášt, když ted je bída 😝

mscat
25. júl 2009

cambi:je to na prd co?znám to...a zvlášt když tu je taky bída 😝

mscat
25. júl 2009

moni:aha...to jste takový cestovatelé co? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre