Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
25. okt 2011

@pehavcek
ehm..vsetko naj...ehmm...
a z toho zvysku si nerob starosti, podari sa buduci mesiac, kamoska bude stastnejsia bez toho chlapa a stary otec bude ok, neboj!

daniwaugh
25. okt 2011

@eri28
no aj zazraky sa konaju ale nevideli by to, ked si bola na laparoskopii?

daniwaugh
25. okt 2011

@blau
no caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau 🙂 ako?
dakujem (za kompliment:o)) dneska som bola u midwife a presne jak sme predpokladali, hovno z toho. nuz co uz :D t

daniwaugh
25. okt 2011

@blau
no caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau 🙂 ako?
dakujem (za kompliment:o)) dneska som bola u midwife a presne jak sme predpokladali, hovno z toho. nuz co uz :D tal som si aspon zmokla na biku na ceste domov

daniwaugh
25. okt 2011

@nativanativa
secko bude!🙂

lejduska
25. okt 2011

@lgsk juuj tak to mi je luto 😒 ale urcite sa zadari len nevieme kedy..mozno budeme naraz 😉

eri28
26. okt 2011

ja neviem daniwaug, mne robili v pravo a zeby v lavo zacalo mimi, to je asi blbost, ale moje dni nechodiaaaaaaaaaa, nikdy som na ne takto necakala, vcera mini spinenie 😠 😀

eri28
26. okt 2011

napis ci prisla ktore, uvidime 😉

eri28
26. okt 2011

toto su cudne bolesti brucha asiutekam k dr rano 🙄

momamo
26. okt 2011

Kocky som 13DC a od nedele prebehla ovulacia, 4 dni pred zacatim ovu sme sa snazilkovali, a predvcerom tiez🙂 od dnes rana ma dost pobolievaju prsia, hlavne strasne citlive na dotyk, moze to nieco znamenat aleboo to je este priskoro..?? A kedy sa asi zacina uhniezdovanie.????

lgsk
26. okt 2011

@lejduska já doufám, že to bude brzo 😀 ona ta psychická pohoda je taky potřebná a je fakt, že teď sem byla pořád ve stresu kvůli práci...po nocích sem nespala, za to dneska sem spala jak dřevo 😀
tak ju, budem závodit 😀 😀 😀
jen bych chtěla poradit nějakej ovulační testík...

lejduska
26. okt 2011

@lgsk haha ale v tomto sa neda pretekat ale ako myslienka je to super 😀 ano stres ovplyvnuje cyklus a vsetko co v tele prebieha., ja napriklad terza nemam ziaden stres a este menej som ho mala koncom leta ked mi meskali ved priatel s ami vratil brigada bola, skola nebola uspesne po statniciach s potratom som sa zmierila a vidis to..i ked ja ked mam stres tak ms pride o tyzden skor 🙂 treba sa dat aj psychycky do pohody ako vravis a potom bude aj babo

nativanativa
26. okt 2011

haloooooooooooooo zeny , je tu niekto ?? 😕 😕

lejduska
26. okt 2011

@lgsk a s tym ovulacnym testom snad ti poradi niekto iny, ja som sa zatial nikdy netestovala

lejduska
26. okt 2011

@nativanativa ano moja malickost neviem ci budes spokojna 😀 s cim sa chces pochvalit?

nativanativa
26. okt 2011

@lejduska no konecne aspon niekto 😉
co to tu je zasek nejake mrtve , co sa snazite vsetci ?? 😝 😝

nativanativa
26. okt 2011

@lgsk ja si robim ovu testy znacky woman secret 😉

lejduska
26. okt 2011

@nativanativa ano snazime len ty sa tu flakas 😀 tak co mas nove?

nativanativa
26. okt 2011

@lejduska ja nic dokopy , len zistujem ze tento cyklus budem mat asi pekne dlhy 😠
az vooobec bude nejaka ovu , slak ma triafa

lejduska
26. okt 2011

@nativanativa no je to neprijemne ale nech aspon nejaka je aj napriek dlhemu cyklu...

nativanativa
26. okt 2011

@lejduska to by som uvitala .... 😠 😠

nativanativa
26. okt 2011

tak akoze dnes je tu jakyyyyyy kapooor 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄

jarmila82
26. okt 2011

@nativanativa Ahoj.Ja si robím ovu testa od 11 dňa a teraz mám 19 deň cyklu a podla testov nijaká ovulácia

nativanativa
26. okt 2011

@jarmila82 to je uplne zle , akoze kedy mam otehotniet ?? 😕 😕 😕 😠 😠

06lienocka
26. okt 2011

ahojte buduce maminky rada by som sa ku vám pridala prave sa začíname snažit o druhé dieťatko tak dufam že každej sa nam to čoskoro podarí pekný večer

jarmila82
26. okt 2011

@nativanativa a ty si na tom ako?

nativanativa
26. okt 2011

@jarmila82 ja som dnes 14dc , mala som byt vcera pichnuta pregnylom ,lae nic sa nekonalo lebo ze vraj vajecniky budu ovulovat same , tak cakam na vikend --- okolo vikendu by to mlo byt , ak pan bozko da 😝 😝 😝
inak ovu testy stale iba o duchoch , BT si merias ?

nativanativa
26. okt 2011

@06lienocka no drzime labocky 😉 😉

jarmila82
26. okt 2011

@nativanativa nemeriem.ja som doužívala HAT ešte len 4.10. menzes mi začal 8.10.ja to zatial skúšam len testami.BT sa meria rán predtým než vstanem z postele,nie?a na to ja nemám ráno čas.

06lienocka
26. okt 2011

@nativanativa dakujem podobne prve sa nam podarilo na prvý šup tak na druhom sa určite potrapime 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre