Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
26. okt 2011

@06lienocka a mozno ani nie ... 😉

06lienocka
26. okt 2011

hm uvidíme a vy sa ako dlho snažíte?

e.l.i
26. okt 2011

@nativanativa sa mi zda ze ovulka caka na tvojhu muzicka..hehe... 😉

Babulky takze u mna zacali od cca nedeli priznaky ovu a tak sme snazili v piatok,. nedelu a pondelok....tak pfuj pfuj pfuj snad daco uz z toho milkovania sa splodi.. 😀 no aspon moj manzel sa mi vyjadril ze on si mysli ze tento mesiac nam to vide...tak som zvedava ci mam doma bosoraka 😀

Takuz sa neviem doskat ked budem moct testovat...ach ta moja testovacia mania 😀 😀 😀

lejduska
26. okt 2011

@nativanativa neboooj priiide aj mne pride ms..uvidis coskoro budes snazilkovat 🙂

nativanativa
26. okt 2011

@e.l.i awooooooj elinkaaaaa
som ta tu davno nevidela uz 🙂 , no ja dufam ze budeme na tej istej lodi 😉

e.l.i
26. okt 2011

@nativanativa to vies to milkovanie ma riadne unavilo. a k tomu stale v praci.. no nestihala som ani kukat co sa tu deje,,,, 😉 ale uz to bude snad lepsie....

nativanativa
26. okt 2011

juuuuj ale baby moje , mna jak picha ta cysta stale 😒 😒

e.l.i
26. okt 2011

@nativanativa no hnusoba jedna,...ale pekne jej prehovor nech ta netrapi......................

daniwaugh
26. okt 2011

no, uz som tu, dake novinky???? 🙂

vierkapierka
26. okt 2011

čavesy, hlásim, že ma celý deň kompletne nadúva, prsia ma bolia že hrôza, v kuse by som len sladké jedla, inak pozorovala som na sebe výtok taký tmavší asi 4 dni (po ovulke) hm... no nemyslite na to, ale idem vypnúť, vyložiť nohy a oddychovať 🙂 krásny milovací večer baby

nativanativa
26. okt 2011

@daniwaugh a ty kde si sa flakala hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ???? co su totok za sposoby ????!!!!! 😝 😝 😝

nativanativa
26. okt 2011

@e.l.i ato akoze ona ma bude pichat az dokym mi kramy nedojdu ???? cozeee ??? to som zas dopadla 😖 😖 😖

nativanativa
26. okt 2011

@vierkapierka uz si tam 😉

daniwaugh
26. okt 2011

@nativanativa
sme boli s malym v takom rodinnom zabavnom parku. akurat sme nesmeli na ziadne kolotoce, lebo vsetky boli od 90cm a on ma 86 a na ziadne nesmela ist tehotna zena. tak som si pekne ponadavala. okrem toho sa citim daka nanic, lebo mi vcera pichli vakcinaciu proti chripke (lebo ak by som dostala prasaciu chripku, nemohli by ma liecit, kedze som tehotna a vraj by som umrela..hmmm) cize citila som sa mizerne cely den a Max chudatko nestastne ukazoval na kolotoce :( nuz co, zivot je plny sklamani 😀 😀 😀 😀

daniwaugh
26. okt 2011

@vierkapierka
duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufame 🙂

e.l.i
26. okt 2011

@nativanativa no tak to si nemyslim..kamoske zvykla prasknut ..normalne vravela ze si ju kusok pritlacila a ona urobila puk..a bolo pobolesti....

nativanativa
26. okt 2011

@daniwaugh ale chuda malinke , ved nabuduce pojde aj s tatom a maminka sa bude na nich pozerat s velkym brusiskom 😉 😉

nativanativa
26. okt 2011

@e.l.i ale ja sa bojim ☹ , co ked ma to bude boliet ??

e.l.i
26. okt 2011

@nativanativa nezufaj draha ...hlavu hore....mozno ani nebudes vediet kedy ti praskla.... 😉

no idem ja do postielky.. rano zase do prace... och nech uz som na materskej... 😀 😀

nativanativa
26. okt 2011

@e.l.i no ejha fiiiha , mozno pri sexiku mi to nejak pukne 😀
tak dobruuu

daniwaugh
26. okt 2011

@nativanativa
sa bojis co ked ta to bude boliet, pockaj na porod :D :D

nativanativa
26. okt 2011

@daniwaugh si rob srandicky 😝 😝 😝

daniwaugh
26. okt 2011

@nativanativa
ver mi, porod je havaria :D ..aj ked nikdy nevies, ale ja som rodila 14hodin a potom som musela na neplanovany cisarsky :o))

eri28
27. okt 2011

ja dufam, ze tato noc trosku sa to podobalo na menzes, tak vytuzrnr na neho cakam, a potom po lapar. sup do prace.
inac materska by bodla parada................., chceme baby no nieeeeeeeeeeeeee 🙂 a najlepsie hned 😀

lgsk
27. okt 2011

@lejduska mě strašně pomahá, že i manžel si dítko přeje 😀 sice mi přijde, jak kdybych byla taková...nevím, prostě mi ta práce chybí už teď, ale co...život jde dál 🙂 všechno zlý je pro něco dobrý 😀

lgsk
27. okt 2011

@nativanativa děkuju, mrknu po nich 😎 příští víkend asi pojedem někam do hotelu, aby byl klid na "práci" 😀 😀 😀

jarmila82
27. okt 2011

@daniwaugh Ahoj.Ty si tehotná a dala si sa zaočkovať proti chrípke???

ktore
27. okt 2011

no ahojte baby.teplota mi klesla na 36.5 takze ms pride kazdu chvilku.... ☹

nativanativa
27. okt 2011

@ktore nooooo ako vidim kazdemu sa tu dari 😠 😠 😠

nativanativa
27. okt 2011

babyyyyyyyyyyyyyyyyy ja neverim ze budem mat ovu .... teplota mi stupa , takze asi z toho nic nebude teno mesiac , ja sa na to normalne uz vyprdnem !!!! 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre