Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

blau
8. nov 2011

@julia_ruzinov to nemyslis, vazne ze ste ho splodili tento vikend a uz ta kope nozickou :-O

sashabb
8. nov 2011

@julia_ruzinov @blau veru 😀 a hlavne že dotyčná 14.10 písala na diskusii že bola na IUI
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/uspesna-inseminacia-konecne-tehotna-2/ teraz sa im to zrazu tento víkend podarilo a už ju bábo kope 😲 bože ty máš ale šťastie, tak to do týždňa hádam aj porodíš 🙄

jetynka
8. nov 2011

@nikinka1111 jee tak to je škoda, tak snad příště, nezoufej a možná k dr běž. budeš klidnější.

lgsk
8. nov 2011

bolest v podbřišku, bílý výtok, akne ve výstřihu (nikdy sem ho tam neměla a ještě takový pupence)...že by bouřlivá ovulace? 😅

gelinka75
8. nov 2011

baby moze byt kychanie priznak? 😅 uz dva dni sem tam kycham a nemam ani plny nos nic

labanka
8. nov 2011

@zuzkag2 @malinka_02 caute baby tak ja tiez nic, ale teraz uz pravdupovediac ani nechcem, lebo sa pripravujeme na svadbu 🙂 takze ma uz prepadla mania na www.mojasvadba.sk 😀 😀 😀 co ma prist pride, skor ci neskor, takze ja uz neriesim absoluuuuuuuutne nic no a nic ma ani neboli, nepicha, nevyteka 😀 takze moja psychoska bola u prdelky 😝 baby moje chce to kluuud ved ste mlade krasne plodne tak co sa bojite?
Zuzi a ty uz tiez neries ale radsej vyberaj saty, lebo sa ti to krati.... poslem ti linky na zopar krasnych kuskov cmuk anjelik moj @zuzkag2

daniwaugh
8. nov 2011

@nikinka1111
ejha :(((

daniwaugh
8. nov 2011

@labanka
svadba bude urcite krasna 🙂 ukaz satocky 🙂

daniwaugh
8. nov 2011

@blau
jasne ze som poslala! 🙂 v najhorsom to treba predychat, ale hadam to uz nebude svrbiet vobec!

jaya
8. nov 2011

@gelinka75 obavam se, ze je to nejaka nova alergie 🙂 Ale jako priznak tehotenstvi super :D

gelinka75
8. nov 2011

@jaya ja nemavam alergie ani nekycham, no ale mozne je vsetko, ale znie to docela ujeto :D :D to len tak na zasmiatie

jaya
8. nov 2011

@nikinka1111 jsi si jista? Ja jsem si taky asi 25. den myslela, ze je to MS a nakonec to bylo uhnizdovani ;) 😀 😀

nikinka1111
8. nov 2011

@jaya včera som mala slabé špinenie a slabšie bolesti v podbrušku, tak som sa vytešovala že vajíčko sa pekne uhniezďuje. asi po 2 hodinách to prešlo, žiadne bolesti ani ráno. a v práci ma chytili dosť silné bolesti a mrcha sa dostavila ☹

jaya
8. nov 2011

@nikinka1111 hm :( tak to je skoda... uplne si pamatuju ten pocit :(

btw...Nejvic mi pomohlo, kdyz jsem si nasla jine cile a prestala na otehotneni myslet. Drzim pesti 🙂

zuzkag2
8. nov 2011

@daniwaugh Danulik moj, ani nic nemusis hovorit...ja som sa prave dozvedela uzasnu vec...ze ked zacnem brat duphaston, a ovu este nebola, tak uz ani nebude, lebo duphaston ju zastavi...keby som nebola v praci, tak sa nahlas rozplacem ☹

labanka
8. nov 2011

@zuzkag2 mojko to co je potom za liek? naco ti ho dava lekar???????????? nechapem a neplaaaaac prosim ta lebo sa zblaaaaaaaaaaznim ☹

labanka
8. nov 2011

@daniwaugh ja mam zatial len take inspiracie nemam konkretne satocky 🙂 ale neviem si ani vybrat tolko vselijakych modelov existujeeeeeeeeeeee jaj 🙂 tak zelam si aby bola svadba krasna..bude v jednom uzasnom hotely u nas v KE vola sa hotel Yasmin.... a svadby su tam prenadherne tak verim, ze nasa bude IN 🙂 cmuky 😎

zuzkag2
8. nov 2011

@labanka milacik, duphaston je na to aby sa udrzalo embruyo, aby bola dostatocne dlha lutealna faza, na vystelku, a neviem na co vsetko...ale ze zastavi ovulku, to som netusila...
a fakt uz placem, uz som to vsetko strasne silno zvladala, ale aj ja mam len jedny nervy a jedno srdiecko...

labanka
8. nov 2011

@zuzkag2 mojko ale ved asi vedia aky liek ti maju dat... ci ?
a to si sa docitala niekde sama, ze to zastavuje ovulku?

ktore
8. nov 2011

@nikinka1111 ja som mala tak isto ze som citilaa pichanie na druhy den nic a o par dni dorazila ms.a ja som sa vytesovala ze sa uhniezduje.ale mozno sa aj chcelo uhniezdit len mam nizky progesteron tak sa asi neudrzalo

ktore
8. nov 2011

@zuzkag2 ahoj aj ja beriem duphaston.a to treba presne trafit po ovu.

miriamm11
8. nov 2011

babyyy dnes 10DPO a mam nejaky divny tmavohnedy vytok alebo spinenie? neviem co to je ,vcera bolo trochu len a dnes je take tmavohnede...bolesti na ms prestali, tak neviem ☹ ☹ ☹ ☹ myslite ze sa mam otestovat este zajtra?vcera rano bol negativny tes,,, ci to je rozbiehajuca ms?? ja uz naozaj neviem...vsak kazdy mesiac ako sa sledujem je to zakazdym ine , no nervy 😠 😠 😠 😠

blau
8. nov 2011

@daniwaugh dakujem, no uz nesvrbi a ani nebude, som povedala 🙂)))

@zuzkag2 nebud smutna, skus uplne vypnut a ako vravi labanka zacni hladat saty a tak a ja verim, ze zanedlho nam sem hodis krasnu fotku dvoch silnych kolajnic 🙂

Pekny den dievcata a nevesiame hlavu, este nemame 50tku na krku a v lekarskej sprave napisany verdikt neplodna. 😵

blau
8. nov 2011

@miriamm11 10dpo a kolky den cyklu? Nesledovat sa je to najlepsie co mozes teraz urobit, ked bude meskat vtedy testuj, vravim zo skusenosti 😉

mayerka
8. nov 2011

ahoj holky, můžu k vám? Mám cca 10 dpo a počítala jsem s tím, že nemůžeme otěhotnět, v prosinci se jdu přihlásit do gennetu a budem zkoušet IUI. Ale je to zvláštní, mám pocit, jestli nejsem v tom... Brní mě prsa, je mi pořád zima, píchá mě v podbřišku, beďary, celá rozladěná... Snažíme se o druhé mimi už 2 roky, pořád nic, 2 potraty.. Manžel je nemocnej a začal brát léky, po kterých mu mají umřít spermie, proto ten gennet. Tak jsme před 2 měsíci přestali snažit a teď toto 😕 no, byl by to zázrak, ale krásnej! Bojim se, že se mi zas dělají nějaké falešné naděje... můžete mě trochu proplesknout? 😀 😅

miriamm11
8. nov 2011

@blau 30DC dnes, nedokazem to sa nesledovat, minuly mesiac som mala den spinenie a riadne bolesti do toho, a potom dosla mrcha, ale toto je uplne ina farba, je to skor ako vytok...tak uz ma boli hlava z toho vsetkeho. Mam doma este test tak ma to strasne laka, ale zaroven sa aj bojim, ze nic tam nebude ako vzdy 😠

zuzkag2
8. nov 2011

@labanka no doki povedal ze ovulka uz tento mesiac aj tak nebude...a pritom, vies, ze ja som ovulku vzdy mala...tak som myslela, ze pride neskor. ale som si pomohla s tym duphastonom. tu som sa to docitala, a vidis, aj @ktore berie duphaston, a ze sa to ma trafit presne po ovulke...to mi doki ale nepovedal.
a som fakt smutna, tentokrat uz fakt smutna, lebo sa snazim ako pako, lietam po doktoroch, hodiny stravim v cakarni, potom zas nadrabam v praci, a prd z toho...mna to zas prejde, ale teraz je mi uz fakt z toho vsetkeho na prd. a moc.
a saty sa mi nechce zhanat, lebo podla mojho draheho, aj tak budem tehotna v aprili, takze svadba nebude, tak ho na ziadne vybavovanie aj tak nenahovorim.

peggi
8. nov 2011

Baby, ako viete, kedy mate presne ovulaciu? Robite si ovulacne testy, pripadne pouzivate ine metody,na zistenie ovulacie alebo sa len riadite tym,ze pri pravidelnom MS cykle je ovlulacia zhruba na 14/15 den? Ja mavam nepravidelnu MS,ovu testy som zatial neskusala.

blau
8. nov 2011

@miriamm11 nie si nachladnuta? Toto sa stalo aj mne, meskala mi 4dni mrcha jedna, ale bola som nachladnuta, no tiez bolesti podbruska a zakazdym som si myslela, ze uz dostanem a nic. Spravila som si test a nic. Potom vytok ruzovy a potom sa to naozaj spustilo.
Bolia ta bradavky?

blau
8. nov 2011

@mayerka ty si typicky pripad, ked to snazilka vzda, lebo uz neveri a v tom pridu taketo priznaky. Skusala si test, ? Kolky den cyklu si? Smutne, ale na tych potratoch predsa sama vidis, ze mozes byt tehotna. Velmi ti to prajem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre