Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
25. nov 2012

@ivanaliana no uvidime, ale ako hovorim, nadej zomiera posledna 🙂 ked doteraz neprisla tak to je dobre znamenie 🙂 tak siiiiilno drzim palce nech nedojde, to by bolo fakt supeeer keby sa vam to podarilo🙂 inak som pozerala na nete nejake zlepsovaky, tak ze par dni pred ovulkou je dobre pit grepovy dzus na ovu hlienik, a 5 dni po ovulke jest ananas aj s tym stredom, ze to pomaha pri uhniezdovani vajcka 🙂 ale neviem ci to funguje.... Uvidim, ked tento mesiac vyskusam 😀

ivanaliana
25. nov 2012

@lienka19881 aj ja tu nadej este v sebe zivim🙂...ved co ak? 🙂)..Tak ak sa to teda nepodarilo...vieme ,co si mame nakupit🙂...Ak by prisla mrcha...tak budeme ovulkovat skoro rovnako 😉 ...Ja som si to predbezne uz vsetko preratala...a vyslo mi,ze ak by sa cez december zadarilo,tak by som na to mala prist rovno na Vianoce 🙂 ...juuuj...to by bol darcek teda 🙂 ...ale prijala by som teto darcek aj o mesiac skor 😎

lienka19881
25. nov 2012

@ivanaliana hroooozne moc ti to prajem, aby sa to podarilo uz tento mesiac 🙂 no mne najblizsie vychadza ovulka podla mojich sledovani a vypoctov 3. decembra 🙂 ale neviem ako sa moje telo bude teraz spravat, ze ci bude cyklus normalne pokracovat, alebo to budem mat nejako rozhodene, alebo ze ci vobec budem mat ovulku... uvidime...
juuuuj no to by bol ten najkrajsiiii darcek pod stromcek 🙂 vacsie stastie si ani predstavit neviem 🙂

mackad83
25. nov 2012

https://www.modrykonik.sk/profil/ivanaliana/ ahoj tak držím palce aby sa zadarilo 🙂

mackad83
25. nov 2012

@lienka19881 neboj nás to čaká na vianoce 🙂

lienka19881
25. nov 2012

@mackad83 no verim ze ano 🙂 vy sa uz ako dlho snazite?

mackad83
25. nov 2012

tak u nás je to už rok a nič

lienka19881
25. nov 2012

@mackad83 a aj ste uz boli na nejakych vysetreniach? Ja uz skusam tolko zlepsovakov, ze v tom mam pomaly chaos :D

ivanaliana
25. nov 2012

@lienka19881 Dakujem 🙂 no este stale nic 😉 ...ale brucho uz mam take nafucane...tak hadam do rana je tu.Ja by som mala mat ovulku okolo 9.12.Tento mesiac sa chcem poistit aj ovu.testom.No drzim ti palcoke...aby si mala vsetko tak ako ma byt...aby to nase Vianocne kolo bolo 100%

ivanaliana
25. nov 2012

@mackad83 Dakujem 🙂 ...Vsetkym sa nam zadri...urcite 😉 A ty si uz bola na gynde?...lebo po roku skusania by sa to uz aj malo zacat riesit nie?

lienka19881
25. nov 2012

@ivanaliana ja si zistujem ovulku cez ovu tester, kde sa to urcuje zo slin, financne to vyjde omnoho lacnejsie... 6 mesiacov sme to skusali len tak, ze snad sa trafime, ale ten posledny som povedala ze si ju idem zistit... No a aj sme sa vdaka nemu presne do ovulky trafili 🙂 tak skusim aj tento mesiac, dufam ze sa tiez trafime 🙂 inak to je super sprava ze stale nic, dufam ze ani zajtra nedorazi 🙂 siiiilno drzim palce 🙂

ivanaliana
25. nov 2012

@lienka19881 no ved presne ...aj ja chcem mat 100% istotu.Boze....ja som sa tak nasmiala teraz...nasla som taketo otazky od rovnakej autorky...normalne som sla do kolien 😀 ...ak sa nudis,tak si precitaj 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/co-... este tatohttps://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/jedna-silna-ciarka-na-teste-druha-slaba-som-tehotna/

lienka19881
25. nov 2012

@ivanaliana idem si to precitat, aj ja sa chcem zasmiat :D

ivanaliana
25. nov 2012
lienka19881
25. nov 2012

@ivanaliana och moj boze 😀 😀 😀 najlepsi bol koment ze nech ostane partner v nej az kym sa tehotenstvo nepotvrdi :D :D a nech sa tam prilepi lepom :D taki ludia by ozaj nemali mat deti 😀

mackad83
26. nov 2012

@lienka19881 ano boli a dok. zistil že nemám ovuláciu tak preto nasadil ten clostilbegyt tak dúfam že teraz to bude v poriadku a ta ovukacia už bude

lienka19881
26. nov 2012

@mackad83 tak drzim silno palce aby uz bola 🙂 a ako dlho ho uz uzivas? inak co som si pozerala, tak vela zenam pomohol femigard, boli to prave zeny co nemali ovulku... ale neviem ze ci sa to moze uzivat sucasne s tym clostilbegytom... skus si ovu odsledovat cez testy alebo pomocou testeru (zo slin), alebo meranim BT 🙂

mackad83
26. nov 2012

@ivanaliana ano na gynde som tak často ako na hodine klavíra 🙂 tak dúfam že u teba tá mrcha nedorazila ani dneska držím vám palce a to vianočné kolo bude určire 100%

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana no uz dorazila? napis ze nieee to by bolo supeeer 🙂

mackad83
26. nov 2012

@lienka19881 ahoj ten femigard nezabral a tak mám teraz ten clostilbegyt a ten som začala brať pred mesiacom prvá dávka nezabrala a tak teraz čakám na mrchu a potom začnem brať druhú dávku tá bude silnejšia

lienka19881
26. nov 2012

@mackad83 este som citala ze na podporu ovulky pomaha ak papas soju, ale co je na tom pravdy to neviem... to su len take babske recepty... ale tak mne keby povedali ze otehotniem, ak zjem dazdovku, tak aj tu by som zjedla 😀 za pokus nic nedas 🙂 a caj z alchemilky pijes? aj to je zevraj dobre... ja ho pijem od 1DC do ovulky... tak dufam ze ten dalsi mesiac uz clostik zaberie, a bude z toho vianocny darcek 🙂

mackad83
26. nov 2012

tak soju som nepapala ale môžem to skúsit a aj ten čaj si už dneska kúpim a potom uvidim mrchu mám dostať v stredu tak som zvedavá

mackad83
26. nov 2012

@lienka19881 prepáč zabudla som ta označit

lienka19881
26. nov 2012

@mackad83 a teda uz urcite vies ze dostanes, ked si nemala ovu hej? no existuje toho kopec, ale tak neviem, ze ci su to vsetko "zarucene fungujuce" info, ale tak za pokus nic nedas 🙂 skus si precitat toto https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/sojove-isoflanovoidy-ako-nahrada-clostilbegytu/
ja beriem femigard, pijem alchemilku, papam kyselinu listovu, grepovy dzus, a najnovsie som sa docitala ze je dobre po dobu 5 dni po ovu jest ananas, ze to pomaha pri uhniezdovani, tak aj to vyskusam 😀 no tiez je toho kopec 😀 ale tak raz to zabrat musi 😀

mackad83
26. nov 2012

tak 1OO% to neviem ale mám ten pocit ten grep. dzus som skusala aj ja aj ja papap kyselinu listovu a ten ananas tak o tom som počula tak skusim ten čaj a dam vediet ako to dopadlo a dufam že mrcha príde na čas presne aby som stihla tú ovulaciu pred vianocami 😅
@lienka19881

lienka19881
26. nov 2012

@mackad83 veru aby bolo vianocne kolo 100 % -tne :D

mackad83
26. nov 2012

@lienka19881
@ivanaliana tak nám držím palce tak poriadne ako sa len dá a samozrejme aj našim partnerom a ich spermijkám nech sú take silné ako naša túžba mať dieťatko 🙂

ivanaliana
26. nov 2012

@lienka19881 Ahoj...nie este neprisla...robila som si test...ale zatial nic ☹

ivanaliana
26. nov 2012

@mackad83 este nic veru...ale ani testik nic neukazal...Inak som zacala pit cajik od piatku...tak neviem ,ci mi ten nerozhodil ciklus:.-(....mala som asi s nim pockat do zaciatkuu MS

lienka19881
26. nov 2012

@ivanaliana och ☹ skoda ☹ ale tak pokym nepride naozaj, stale je nadej, nie vsetkym zenam sa ukaze vysledok hned, niektore tu pisali ze im to ukazalo az ked im 2 tyzdne meskali 🙂 a aky caj si zacala pit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre