Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

beru3nek
9. dec 2012

@ivanaliana : mě to taky vůbec nevyšlo, hlavně tento měsíc je teda hodně podprůměrný, takže šance je u nás minimální
@aduuus : držím pěsti, ať se brzo zadaří. To mi přijde brzo na zahnizďování, jinak příznak dobrý, ale já myslela že tak po týdnu se začne v břiše něco dít. Tak třeba už něco jo, někdo to prý pozná skoro hned, že je v tom...

lienka19881
9. dec 2012

@ivanaliana moja a kolky DC si? Inak to spinenie moze byt aj pocas ovu, presne ako beru hovori... A robis si ich kazdy den v tu istu hodinu a dve hodiny predtym nejdes cikat ani nepijes? No neviem, ved este aj zajtra ovu moze byt nie? Tiez som zvedava ze ktora z nas ju bude nasledovat, ale ja to beriem tak, ze aj ked mrcha pride, vianoce si tym pokazit nenecham 🙂 bude predsa aj novorocne kolo 😀
@beru3nek no u nas po snehu ani chyru ani slychu 😀 a aki bolo na kinder party? 😀

ivanaliana
9. dec 2012

@beru3nek no nechame sa prekvapit...Si zober aka je to ironia osudu,ze daka co babo ani nechce si raz pichne a hned ostane tehotna...a my sa nie a nie trafit do toho praveho dna
@ aduuus aj mne sa to zda este dost skoro...lebo to uhniezdovanie je cca na 5 den po ovu.Treba este pockat...naj priznak je meskajuca MS 🙂...Tak drzim palce aby meskala 😉

ivanaliana
9. dec 2012

@lienka19881 Ja som dnes 13DC...vraj ovu test by mal ukazovat cca 3 dni....Ano dodrzala som vsetko ako bolo treba.Ak budem mat tento mesiac 28 cyklus,tak by mala byt ovu zajtra...v kazdom pripade budem musiet sexovat 🙂

lienka19881
9. dec 2012

@aduuus no tu tazko povedat... To aj moze byt, aj nemusi... A este je aj skoro na to, aby si si robila test... Jedine co ti ostava je pockat do mrchane... :-/ alebo pockaj minimalne 10 DPO a potom si skus urobit testik...

aduuus
9. dec 2012

@beru3nek no ja uz som takyto "priznak"mala asi pred tromi mesiacmi..a. nic...cize, nejak tak :/
a poslednu dobu uz ani nejak na sex nemam chut, stale len riesime problemy medzi sebou... :/ aj ked ten sex mame, tak ma ani nebavi

aduuus
9. dec 2012

@lienka19881 ja viem ze je skoro...keed sa mi to stalo prvy krat/lebo inak nemam nic taketo po ovulke nikdy/ tak som fakt mysllela ze sa podarilo a nic...a teraz si uz asi nemyslim nic :/

lienka19881
9. dec 2012

@ivanaliana @beru3nek ja som uz nad tym tiez uvazovala... Ze taka co ide na diskoteku, poriadne sa opije, niekto ju tam smykne na zachode a ona otehotnie....ca my co tu robime vsetko preto, aby sa zadarilo nie a nie sa podarit... Ale raz sa to jrcite podari aj nam 🙂 verim tomu 🙂 jasneeeee sexikuj, ja som minule citala taky clanok, ze zeny, ktore maju nechranenh sex su psychicky vyrovnanejsie a ze aj spanok maju kvalitnejsi, lebo ze spermijky posobia blahodarne na zenske telo 😀 tak zajtra este testikuj, mozno bude ovu prave zajtra a zajtra splodite vasho prvorodeneho 😀

lienka19881
9. dec 2012

@aduuus a skusali ste uz nejake lekarske vysetrenia ked je to dlhsie ako rok?

ivanaliana
9. dec 2012

@lienka19881 chcela si napisat,ze prvorodenu 😀

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881 : super, Adámkův bratránek měl dva roky, ještě jednu holčičku stejně starou tam hoši měli. Tak řádili jak černý ruky. Usnul už v autě cestou domů 🙂 bobek náš
@ivanaliana : to máš pravdu, vím o jedný, co má dvě děti a obě na jeden šťouch. Nepochopím. Někdo je plodný snad 25 dní v cyklu, jinak si to nedokážu vysvětlit

lienka19881
9. dec 2012

@ivanaliana to keby si toto nahodou precital tvoj drahy, tak aby som ta neprezdradila 😀 😀

lienka19881
9. dec 2012

@beru3nek joj ako ti dobre ze uz aspon to jedno mas 🙂 tichucko v dobrom zavidim 🙂 a chcela by si pre neho sestricku ci braceka? 🙂

ivanaliana
9. dec 2012

@lienka19881 zlata 😀...dnes som s nim mala rozhovor a priznala som,ze ja by som chcela viac dievcatko.Povedala som mu,ze urcite aj on by bol radsej...lebo dievcata lipnu viac na otcoch...a on na to,ze to je dost mozne 🙂)Tak podla mna ...by bol urcite rad aj malinkej babulke 🙂 Dnes mi aj jeho mamina vravela,ze Ivka...ty si moja riadne popozeraj na tom internete....ako sa robia dievcatka 😀.Chudatko ma len 3 chlapcov...tak vie o com rozprava 🙂

aduuus
9. dec 2012

@lienka19881 zatial nie, aj som uz chcela, ale posledne dva mesiace je to medzi nami take strasne, ze uz ani neviem ci mam chut otehotniet... :/ takze som to nechala tak teraz

beru3nek
9. dec 2012

@aduuus : mě minulý měsíc pořád dloubalo v pravým vaječníku, jsem si říkala co to je, že určitě těhu a prd. Zajímavé je, že dokud jsme se nesnažili, nebylo mi nic 😀 Psychika dělá moc. Tak ať problémy brzo vyšetříte, ono je to asi záhul, když se snažíte rok a nic. To se na vztahu asi podepíše...

ivanaliana
9. dec 2012

@beru3nek moja mama je presne taka...ta stale ked sa rozhodla,ze chce,tak sa jej zadarilo 🙂 .J som si tiez myslela,ze taka budem.Ja uz som raz tehu bola...ale je to uz 10 rokov.Vtedy som babatko nechcela a postastilo sa...ani neviem ako.Len som on prisla v druhom mesiaci tt.Asi citilo,ze este nie je ten spravny cas.A teraz ked uz babatko chcem...tak nie a nie sa podarit ☹

aduuus
9. dec 2012

@beru3nek ked tak nad tym rozmyslam, asi som tiez pedtym taketo "priznaky" nebadala, alebo mozno aj boli, len som si ich nevsimala tak ako teraz :D co sa tyka problemov...tie nie su vysledkom toho, ze sa nedari...ale jeho "problemovej" povahy... :/ typicky "chlap", ktory ked nema peniaze a navyse ma problemy na krku, tak si zlost vybija na zene... :/ bohuzial

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881 : já bych radši holičkuuuuuuuuuuuuuuuu. Myslím, že každá by tu holčičku radši. Vidím jak muž a brácha můj pak na naše prděj, že jen vyprat a občas je vidět. To já jsem s mamkou v kontaktu denně. Jako vím, že to zní jako klišé, ale hlavně ať je to mimčo zdravé a pak je mi to fuk. My jsme cvičili do 8 měsíců vojtovku, narodil se o 6 týdnů dřív, já měla preeklampsii, takže kdyby to bylo bez toho všeho, tak ať je to cokoliv, hlavně ať jsme v pořádku. Budu pak ta nejvíc happy máma pod sluncem
@ivanaliana : u nás jsou taky jen chlapi všude. takže šance na tu holčičku je minimální.

lienka19881
9. dec 2012

@ivanaliana moj drahy ma tiez presne dvoch bratov, takze jeho mamina tiez povedala ze by chcela aby sme mali dievcatko 😀 a napr. som sa pytala aj mojej maminy, ze ako dlho im trvalo kym sa im podarilo... My sme traja surodenci a kazdeho hned na prvy sup... A svokrusa to iste... Nechapem 😀 vtedy boli asi zeny aj muzi nejaki plodnejsi 😀

lienka19881
9. dec 2012

@beru3nek aj ja by som radsej holcicku, ale presne ako ty vravis hlavne nech je to zdrave... To je to najpodstatnejsie 🙂 co je to ta preklampsia? Este som o tom nepocula...

beru3nek
9. dec 2012

@ivanaliana : však ono mimčo přijde, až bude ten správný čas pro všechny 😀 Jak píšeš, chlapi pořád chtějí kluky a pak jsou z holčiček poprděný až až. Já vidím až teď, že muž je z Adámka vedle. Mě teď říkal, že ty mimča prostě nemusí. Jen to kadí, čůrá, řve a chce kozu 😀
@aduuus : to mě mrzí, že to máte te´d takový na prd. Jo to znám, chlapi jsou náladový a umí být občas protivný až až.. tak ať vám zase svítí sluníčko ve vztahu 🙂

aduuus
9. dec 2012

@beru3nek diky pekne 🙂 len keby to "slunicko" chcelo aj ostat svietit....a ten moj je nie ze protivny...to je slabe slovo :///

ivanaliana
9. dec 2012

@lienka19881 orcite na tom nieco bude...je horsia doba...vsade sama elektronika...to vlnenie z nej...aj zivotny styl a strava

lienka19881
9. dec 2012

@aduuus moja tu ti asi ostava len sa s nim porozpravat a vyriesit si problemy... :-/

beru3nek
9. dec 2012

@lienka19881: nevím jestli se u vás neříká gestoza. Vysoký tlak, bílkovina v moči. Dítě se pak začíná dusit, matce selhávaj ledivny a jediná možnost, když už to hoří je CS. Prognoza u druhého je 50 na 50, takže mám docela strach. Já přišla ráno do nemocnice, a odpo mě kuchli. Byla jsem 33+5 dobře do dopadlo, ale pak ještě zánět dělohy, malej měsíc v nemocnici jako nevzpomínám na to vůbec ráda 😔

lienka19881
9. dec 2012

@ivanaliana urcite.... A kooopec stresu a tak...
Babule idem ja kukat film na markize 😀 tak pekny vecer vam prajem lasky🙂

aduuus
9. dec 2012

@lienka19881 njo jo no jo, da sa ale rozpravat s clovekom, ktory je dokonaly??? a vzdy ja ta zla? :D no asi tak no, ale nic, idem ja off, ide dobry filmik tak si ho idem kuknut sama...kedze mame tichu domacnost 🙂)

beru3nek
9. dec 2012

@aduuus : a chceš ještě s ním mít mimčo? Když je to u vás jak na houpačce?

aduuus
9. dec 2012

@beru3nek tak to je dost dobra otazka, ktoru si kladiem uz par tyzdnov....akurat si neviem odpovedat na to ci je silnejsie to , ze chcem mat babo s nim, alebo to, ze to babo chcem mat, lebo uz sa citim "stara".... :/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre