Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
10. dec 2012

@bubinko83 a to si sem nemohla skor napisat ? 😀

bubinko83
10. dec 2012

@ivanaliana prečo? 😀 mne to prišlo ako zazrak ale viem presne kedy to bolo lebo to bol jediny sex v tom mesiaci bez ochrany takže si pamatam presne na den.Neviem či vam to pomože,mne to pride na ovulku dost skoro teda 10den.Nie? 😕

lienka19881
10. dec 2012

@ivanaliana tak ak sa to tento mesiac nepodari, tak skus zacat robit testiky hned ako ti zacne hlienik... ale volakde som citala, ze ovulka byva casto aj v prvy den, ked hlien zmizne... no je to hrozne tazke vyznat sa vo vlastnom cykle 😀

ivanaliana
10. dec 2012

@bubinko83 no ved ak si nase vylievanie tu troska citala...tak som pisala,ze sa mi zdalo,ze som mala ovulku skor...Ale vraj je u niekoho je to hnormalne,ze nama tu ovulku na 14 DC pri 28-29 cykle.Ja som mala sexik na 11DC...tak teda by mozno aj daco mohlo byt...ak je to tak 🙂

bubinko83
10. dec 2012

@ivanaliana ja si pamatam že som mavala ten hlien hned ako mi skončil menzes asi 2-3 dni ale furt neviem či je ten hlien ovulacia či nie.A to neviem dodnes ale vtedy ked sme toto babo urobili som ho vela nemala,skor som bola už suchšia.

ivanaliana
10. dec 2012

@bubinko83 tak to ti gratulujem teda🙂...u mna je to asi tiez tak...mala som hlien hned po MS...len bol troska do hneda...a tak som to brala ako este doznievanie MS...ale vnutorny hlas mi vravel nieco ine a tak som strasne chcela sexikovat...zial bola som ohrdnuta zena ☹

bubinko83
10. dec 2012

@ivanaliana a ako dlho sa snažite?

ivanaliana
10. dec 2012

@lienka19881 to je smutne ...dozvediet sa to ...uz ked je po ☹

ivanaliana
10. dec 2012

@bubinko83 teraz je to 4 mesiac

bubinko83
10. dec 2012

@ivanaliana to neni až tak dlho raz sa to určite podari 🙂

ivanaliana
10. dec 2012

@bubinko83 ...no to dufam 🙂 ...A ty si sa ako dlho snazila?

bubinko83
10. dec 2012

@ivanaliana pri prvom nam vyšlo na 2 mesiac ,pri tomto na prvy šup 🙂

lienka19881
10. dec 2012

@ivanaliana ale ved este nie je nic stratene, ved si vravela ze ste mali sexik 11DC 🙂 takze to mozno vyslo 🙂 a ked nie, tak uz vies kedy mas ovulku a buduci mesiac bude hned umiesene 🙂 my sa snazime uz od juna... a stale nic... ale ani to nie je este az tak dlho, takze zatial netreba vesat hlavu 🙂

ivanaliana
10. dec 2012

@bubinko83 tisko zavidim 🙂

ivanaliana
10. dec 2012

Posielam vam moje ovu testiky...na odborne nahliadnutie🙂

lienka19881
10. dec 2012

@ivanaliana pocuj nebola ovu 12CD?

isabellaa
10. dec 2012

@ivanaliana ovu test poz. 12dc, ale ovu po poz. teste je o den alebo den a pol 😒

beru3nek
10. dec 2012

@ivanaliana : taky si myslím, že 12 DC je jasnej. Krásný dálnice, tak ať jsou i na těhu testu 🙂
@bubinko83 : tak ono hned po MS to je asi ideální. Spermie tam do ovu počkaj, když je třeba 11 DC

lienka19881
10. dec 2012

@ivanaliana takze ak ste mali sexik 11DC tak to bude dievcatkooooo 🙂

terycek
10. dec 2012

Tak a máme doma testík. Zítra ráno to bude napínavé. 🙂

lienka19881
10. dec 2012

@terycek drzim palce 🙂

beru3nek
10. dec 2012

@terycek : 😀 a kolíkátý jsi DC? Držím pěsti

terycek
10. dec 2012

@beru3nek
Těm skratkám moc nerozumím, ale pokusím se odpovědět. 😀
Ovulace byla 22.11. a menstruace má 4 dny spoždění.

ivanaliana
10. dec 2012

@lienka19881 @isabellaa @beru3nek...inak aj mne sa zda...ked som to videla takto na fotke.Tak ja som mala sexik 11,12,13 😀
@terycek drzim palce na rukach aj nohach 😉

lienka19881
10. dec 2012

@ivanaliana no vidis trubka 😀 a stresujes 😀 a co ten testik vyzera nazivo inak? 😀

terycek
10. dec 2012

Děkujivám holky za podporu. 🙂

beru3nek
10. dec 2012

@terycek : tak to vypadá dobře, tak je test úspěšný 😉
@ivanaliana : to by bylo aby mimo nebylo. To je teda super skore 😀

ivanaliana
10. dec 2012

on akoby dozrel v tom sacku ci co...ked som si ho robila...tak to nebola take vyrazne...a na zivo sa mi aj tak zda,ze nie je vyraznejsia ako kontrolna

terycek
10. dec 2012

@ivanaliana
To vypadá hodně pozitivně. 🙂 Určitě to vyjde.

ivanaliana
10. dec 2012

@beru3nek bodaj by si mala pravdu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre