Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
13. dec 2012

@beru3nek 😀 no veru, laska robi s clovekom divy 😀

lienka19881
13. dec 2012

ahaaaa baby 😀 jeeezis tí su uzasni 😀

ivanaliana
13. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek...no ako by som sa na vas mohla vykaslat cccc?Ved ste moje babule spriaznene:-*Dnes na vas nemam troska cas...ale nebojte sa ...zajtra sa vam budem plne venovat🙂

lienka19881
13. dec 2012

@ivanaliana :-* v pohode 🙂 tak zajtra 🙂

m_atil_ka
13. dec 2012

Ahojte,som tu uplne nova a mam taku otazocku. Pri prvom dietatku som dlllho nevedela ze som tehotna,ale teraz mo je divne uz tri dni po pravdepodobnom oplodneni. Je to mozne ale pricinu treba hladat inde vo myslite?

terycek
13. dec 2012

Tak dnes sem byla u lékařky a máme 4mm. Příští pátek zkusíme jestli už nám bude tlouci srdíčko. Jinak vám všem holky děkuji. A ty které se ješt snaží tak to nevzdávejte. Mě se to povedlo po třech letech.

zdenkajan
13. dec 2012

@terycek Tete velikánská gratulace a nic mě neřekneš ty si ale .

beru3nek
14. dec 2012

dobré ráno,
tady je něják mrtvo, čím to asi bude 😀
Já mám dneska nějákou lenoru, místo uklidu jsem si pustila pc 😀

@terycek : gratulace veliká, po 3 letech teda. To musíš mít obr radost, ať je vše jak má 🙂
@m_atil_ka : mě to přijde na nějáké těhu příznaky dost brzo. Tak týden po bych řekla, že se může něco dít, ale prý někdo pozná hned, že je v tom. Tak držím pěsti, ať to tak je

lienka19881
14. dec 2012

@terycek gratulujeeeeem 🙂
@m_atil_ka ako vravi beru, aj ja si myslim ze je este skoro, vajicko sa urcite este nestihlo uhniezdit.... skor si to mozno namyslas... ako vsetky snazilky 🙂
@beru3nek no veru, nejako to tu umiera 😀 ooooch konecne piatok a ide viiiikend 😀 a uz len tyzden a pride jeziskooo 😀

ivanaliana
14. dec 2012

@lienka19881 @beru3nek...caute babule 🙂 Ako sa mi mate?...Ja viem ,preco to tu umiera...lebo je to hnusne obdobie cakania...nekonecneeee ☹ ...a tak len nudne cakame a cakame
@terycek Velkaaaa gratulacia :-*

lienka19881
14. dec 2012

@ivanaliana ja este dva dni a uvidime (alebo neuvidime? 😀) vysledok tohtomesacneho snazenia 😀

ivanaliana
14. dec 2012

@lienka19881 tak ale tebe je...2 dni prejdu hned...hlavne ked je to vikend 🙂 ...No som teda riadne zvedava,ako dopadneme.Ja si este pockam 10dni☹(

lienka19881
14. dec 2012

@ivanaliana nooo v nedelu ma (ne)dorazit, tak uvidime, ale uz ma zacali boliet prsia a aj trochu bradavky, co je dost zvlastne, lebo pred ms ma nikdy nebolia... ale mozno mam poblaznene hormony 😀 inak vcera som dostala taku ranu do brucha, ze aj ked som bola tehu, tak podla mna uz nie som 😀 sme lezali so starym tak tesne tvarami oproti sebe, a on zrazu ze sa ide otocit a jak sa otacal chrbtom ku mne, tak mi zadkom dal taku ranu do brucha az mi skoro dych vyrazilo 😀 tak som ho potom zbila 😀 😀 myslis ze ak som tehu (co velmi nepredpokladam, ale keby nahodou 😀), mohlo sa kvoli tomu nieco stat?
nebooooj tych 10 dni prejde ako voda... mysli na to ze odpocitavas dni do vianoc a nie do mrchy a taaaak rychlo ti to prejde 🙂

ivanaliana
14. dec 2012

@lienka19881 tak ja si myslim,ze by sa asi nemalo nic stat...skor by to mohlo byt nebezpecne az ked budes tehu dlhsie.Ja som si vcera zase dala horucu vanu...a to sa vraj tez nedoporucuje ☹ ...mna to ale vobec vtedy nenapadlo...len som strasne tuzila po horucom odpocinku

lienka19881
14. dec 2012

@ivanaliana podla mna si dobre urobila... treba robit to na co mas chut, a nie tak aby sa tvoj mesiac rozdelil na plodne dni a lutealnu fazu... ked mas chut na vanu, daj si vanu.. ked mas chut na pohar vina, tak si ho daj 🙂 ak je teraz ten cas kedy babo ma prist, tak tam bude aj napriek tomu vsetkemu 🙂

beru3nek
14. dec 2012

@ivanaliana : souhlas s Lenkou, dělej na co máš chuť. Já si taky dala vanu, jsem si říkala, že se musím něják zahřát. Byla vařící a bodlo mi to.

@lienka19881 : to vypadá dobře, s těma prsama. Myslím, že budeš mít super ježucha
😀

lienka19881
14. dec 2012

@beru3nek 😀 no uvidime, mozno sa mi uz od tolkeho pozorovania zblaznili hormony 😀 a ty ako moja? Co nove? 🙂

ivanaliana
14. dec 2012

@beru3nek @lienka19881 asi je to fakt najlepsia rada...proste srat na to a zit ako by sa nic nedialo...vsade kde citam o snazikovani,tak vzdy je zhoda na tomto...proste na to nemysliet

lienka19881
14. dec 2012

@ivanaliana presne tak 🙂 proste zit normalne, a ako keby sa nic nedialo, len mate nechraneny sex 😀 a jedneho krasneho dna, ked aj zabudnes na to, ze sa snazilkujete, mrchana nepride 🙂

ivanaliana
14. dec 2012

@lienka19881 len ako sa to da nemysliet...ked strasne chcem byt tehu? 😀...na to navod nikde neponukaju 😀 😀 😀

lienka19881
14. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 😀 no na to asi musi prist kazda sama.. 😀 treba si najst asi nejaku inu vec, na ktoru sa zameriame... ja by som chcela zacat cvicit, ale silno sa mi nechce 😀 😀

lila69
14. dec 2012

Joooj baby, ja stale nic. Ani ms, ani // na teste. Meska mi uz 5 den, alebo resp. ani neviem presne ako to mam tento mesiac pocitat, kedze som zacala minuly mesiac krvacat presne pocas ovu a dost silno - teda na 17ty den od zaciatu ms. Tak bud mam uplne zblbnute hormony, alebo neviem... Nestalo sa vam ze ste niekedy v strede cyklu zacali krvacat? ako ste si potom ratali prichod dalsej ms?

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 nemyslim ze by takato "rana" mohla ublizit. Ja ked som cakala maleho a este o tom nevedela za cala som dost intenzivne cvicit a teda davala som si riadne do tela a v pohode, maly vydrzal.

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 no mne sa to raz stalo... ja som vystrasena utekala na gyndu, ze co to moze byt... a doky mi daj volajake cipky, ale uz si nepamatam ze co mi vlastne povedal ze to je... ale povedal ze to ani nie je krv, skor ako spinenie...
ale vies co? ja mavam cyklus 24dnovy a raz som zacala krvacat uz na 17den. Ale to urcite viem, ze som mala anovulacny cyklus, lebo ani hlienik som vtedy nemala... ty vies urcite ze si mala ovu? nemohol to byt tiez taky nejaky anovulak?
inak diky za info, vcera som bola na neho taka nahnevana ze preco nedava pozor 😀

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 Praveze ja som bola den pred planovanou ovu u lekara na preventivke a povedal mi ze mam prave plodne dni a mozeme sa teda posnazit. Ale cely ten cas pred tym ako mi skoncila ms az po navstevu lekara bola divna, mala som stale spinenie, hroznu plet, brutal mastne vlasy, no fuj. POtom mi na prehliadke povedal ze je vsetko ok, a vajicko sa chysta na cestu - z praveho vajecnika a 3 dni po prehliadke krv .... a krvacala som 3 dni dost silno potom to ustupilo asi na 5ty den. A teraz po tom ako som prestala krvacat ani som nesledovala hlien ani nic, a po jednej noci 😅 snazenia som rano na wcku zbadala taky hlien, natahovaciiiiii, vobec sa netrhal ze by som ho aj na niekolko cm natiahla. Len vobec netusim ze po tomto divnom cykle kedy by som mala mat ovu - ked pocas predchadzajucej som krvacala a kedy by som mala dostat ms.... Som z toho jelen.

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 A ked si mala ten anovulacny cyklus ako si si ratala prichod dalsiej ms? Od toho 17teho dna krvacania?

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 tak to veru ani ja netusim... ja by som to mozno ratala od toho krvacania co si mala....a kolko dni po tom krvacani si mala ten hlienik?

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 hej, presne tak... a prisla presne ako mala, na 24 den.

lila69
14. dec 2012

@lienka19881 Noo hlien som spozorovala az na 19 ty den on zaciatku krvacania a sex bol den pred tym konkretne 29.11. Ja mavam cyklus 28 dni +cca2 dni ako kedy. . Ten hlien nebol uplne ciry, bol troska sfarbeny do zltkava.Jedine ze by sa to vsetko poposuvalo.Asi nezostava nic len cakat.

lienka19881
14. dec 2012

@lila69 moja podla mna sa ti to vsetko poposuvalo a to na 19ty den bola podla mna ovulka... a vies presne na ktory den mavas ovu? ci to nemas odsledovane? no jedine co ti ostava je asi ozaj len cakat... ak by si ratala ten prvy den krvacania ako prvy den noveho cyklu, v kolkom dni si teraz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre