Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
20. dec 2012

@ivanaliana nie ani nebral.... len mi pichol tu injekciu a ze sa mam toho 7-ho ukazat... ta injekcia to bol volajaky agolutin, povedal ze ak nie som tehu, tak mi z toho pride ms, a ak som tehu, tak to prave tehu udrzi a podpori... ale tak dufam ze som tehu a mrchana sa nedostavi 😀 to testovanie to je pokusenie velke, co? 😀 vydrzis vobec do soboty? 😀

ivanaliana
20. dec 2012

@lienka19881 co do soboty...ale do pondelka som chcela 😀 ...no veru neviem,neviem 😀 😀 😀 .Dnes mame s babam kapustnicu a potom puncovanie na Vian.trhoch....to ma tak troska nabada...aby som si urobila test...aby som sa vedela kontrolovat 😀 😀 😀

lienka19881
20. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 😀 aaaale tak pokial sa neopijes tak ze si nepojdes po stvornozky domov, tak je to v pohode 😀 prve dva tyzdne si zije fazulka zo svojho gestacneho vacku, ci z niecoho podobneho... proste nebere ziviny z teba 🙂 takze si kludne daj 😀 ale s mierou 😀 😀

ivanaliana
20. dec 2012

@lienka19881 tak to hadam nie 😀 😀 😀

lienka19881
20. dec 2012

@ivanaliana a kolky si dnes DPO?

ivanaliana
20. dec 2012

@lienka19881 dnes som 12 DPO

lienka19881
20. dec 2012

@ivanaliana no to by uz testik ukazal 🙂

maminuska
20. dec 2012

@piacere som sa testovala dnes ráno a my ukázalo negatívny výsledok , bol to test čo ti mal ukázat tehotnost už 3 dni po oplodnení , ale som volala kamarátke gynekologičke a tá mi povedala že spolahlivost týchto testov( skorých ) je mizivá . Testy sa vraj maju robit po vynechaní menštruácie alebo v deň menštruácie.
Mňa len zaujíma či ste niektorá mala tlaky akokeby vám maternica alebo spodok tlačili na konečník. A pri zakašľaní vás bolel celý spodok. Nikdy som takéto niečo nemala.

ivanaliana
20. dec 2012

@lienka19881 ja viem...preto je to tak strasne lakave 🙂

ivanaliana
20. dec 2012
lienka19881
20. dec 2012

@ivanaliana kraaaasne babatenko 🙂

beru3nek
20. dec 2012

ahoj holky,
tak my byli odpo u našich, tak to krásně uteklo. I zbytek dárků jsem dokoupila a já už našt. dobrý. Tohle mít několik dní,by mě švihlo. Takový křeče, že jsem se rosila. brrr.
@maminuska : já myslím, že to můžeš cítit takhle brzo 😉
@lienka19881 : je možný, že jsi to měla z toho scháněcího maratonu po dárkách. To bolení v kříži. Tak teď už nanejvýš nevolnosti, jo 😉 Já myslím, že dorazí. Příznaky nula, když si hodně zmáčknu prsa, tak cítím trochu bradavky. To bylo min. měsíc víc, jsem jak prdlá furt si je osahávám, jestli už 😀 a ono nic. Břicho nebolí, prostě nic 😔
@ivanaliana : tak to zítra ráno testuješ, ne ? 😉 Držím pěsti 🙂

beru3nek
20. dec 2012

@maminuska : já někdy mám tlak na konečník je to hrozně nepříjemné, ale u mě to těhu nebylo. Netuším co to bylo

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek inak ja si tiez stale mackam bradavky, ze ci stale bolia 😀 😀 uplne sibnuta 😀 my zeny sme ozaj truuuby 😀

beru3nek
20. dec 2012

@lienka19881: viď 😀 já přesně tohle měla minulý měsíc, tak jsem si na ně furt šahala až mě začly bolet a těhu to nebylo. Tak jsem si řekla, že tenhle nebudu a stejně mi to nedalo 😀

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek 😀 😀 ale stale treba verit ze sa to podarilo 🙂 proste podla mna si tehu! 🙂

beru3nek
20. dec 2012

@lienka19881 : dík, jo, viď 😀 já víc věřím v Ivanku než ve mě 🙂

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek ja verim vo vas obe 🙂

beru3nek
20. dec 2012

@lienka19881 : mě teď začly bolet kolena, tak asi nic 😒 Mě bolej skoro vždy před krámama 😲

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek fakt bolest kolien pred ms? To som este nepocula... 🙂 nebooooj podla mna nie je este nic stratene 🙂 dokym ms nepride, stale sanca existuje 🙂

beru3nek
20. dec 2012

@lienka19881 : taky neznám nikoho, kdo by to měl 😉 Já teda ne vždy, ale většinou to tak mám. Jo jo, zatím šance je 😉

bobikkjana
20. dec 2012

Ahojky holky můžu se k vám vtírnout?? Snažíme se o druhé mimčo od jara a pořád nic... Od ledna začínám s Proverou

mackad83
20. dec 2012

@lienka19881 Ahojte babule tak dneska som bola u do. a počula som srdiečko bol to ten najkrajší zvuk aký som kedy počula fotečku nemám dok. povedal že až v 1O týždni ked mi bude robiť ultrazvuk termín pôrodu mám 10.8. 2013
@ivanaliana
@beru3nek

beru3nek
20. dec 2012

@bobikkjana : ahoj, koukám že máš holčičkou a po jaký době se vám zadařila? Provara je na co? Tak fajn, že se něco děje, když se snažíte od jara
@mackad83 : velká gratulace 🙂 tak ať je vše jak má a pěkně si těhulkuješ

lienka19881
20. dec 2012

@mackad83 gratulujeeeeeeeeeem 🙂 tesim sa s teboou 🙂 dufam ze uz coskoro budem aj ja ten zvuk pocut 🙂 tak nech je vsetko tak ako ma byt, a nech je 10.8.2013 najkrajsi den tvojho zivota 🙂

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek siiiiiilno drzim palce nech nedorazi 🙂 inak tvoj drobec uz odpocitava dni do stedreho dna? Tesi sa? 🙂

beru3nek
20. dec 2012

@lienka19881 : on ještě moc z toho nemá rozum. Jako ví, že přijde ježíšek a budou dárečky ale zatím to moc neprožívá. Přál si od ježíška čokoládku, masíčko a párek 😀

lienka19881
20. dec 2012

@beru3nek cokoladu, masicko a parek? 😀 😀 😀 ja som si skor myslela ze si bude priat hracku, alebo auticko 😀

bobikkjana
20. dec 2012

@beru3nek Děkuju za přivítání. U Terezky vůbec nebyl problém, půl roku jsem čekala na ovulaci po vysazení HA a hned první ovulaci jsem otěhotněla... A Provera by mi měla upravit cyklus, protože ho mám moc dlouhý

beru3nek
21. dec 2012

dobré ráno dámy 😉

@ivanaliana : tak co vydržela jsi s testem ?🙂
@lienka19881 : tohle bylo první co ze sebe vychrlil, vypadá to že mu nedáme najíst co 😀 Pak že chce pejska, autíčka, prostě klasiku. tohle nás ale dostalo, říkal to i sousedce když se ho zeptala 😉 A jak je těhulko, noc dobrá?
@bobikkjana : jo takhle, že máš dlouhý cyklus. Tak snad se brzo zadaří 😉
tady je holky takovej binec a mě se dneska nechce vůbec nic 😒 to bude boj se k něčemu přemoc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre