Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
29. dec 2012

@beru3nek ja strasne stresujem vzdy ked sa nieco deje... Rano ked som sa zobudila bolo este vsetko ok... Potom som chvilu lezala na gauci a pozerala tv... A ako som sa postavila tak zrazu vobec nic... Neviem co sa deje...

jasmika
29. dec 2012

žienky..poradte..bo ja už zabudla jaký to je pocit 😀 Mám už dva dni nafúknuté brucho...a taký silný výtok...Mali sme s manželom nechránený keks 😀 asi pred vyše týždňom... ale robila som si dnes test tak nič..čára len jedna... Teda nepočítam sa medzi snažilky..lebo s bábom druhým by som ešte počkala... No pravda je že menzes som mala 18teho.. takže keks bol tesne po menzese.. Už si to nepamätám a vy tu v tejto téme budete vedieť aké sú tie prvé príznaky.. Lebo uvažujem, že aj ked test bol nega.. tak predsa len by sa mal robiť až vtedy ked mešká menzes, však?

beru3nek
29. dec 2012

@lienka19881 : tak já teda zatím nemám vůbec pocit, že jsem těhu. I na to pivo mám pořád chuť, tak si skleničku dopřeju, aby mimčo nebylo zblbý 🙂 Neboj, určo to bude o.k. To jsi přesně o týden víc těhu než já
@jasmika : to mám přesně já, druhý den bílý výtok a nafouklý bříško. Test mě ukázal // přesně 28 DC, tak jsem zvědavá, jak dopadneš 😉

jasmika
29. dec 2012

@beru3nek tak to teraz odpadnem 😒 😒 😒 dúfam že budem iný prípad... Chcela som s druhým ešte počkať... ale tak ked príde tak príde 😉 ...asi zošediviem do vtedy kým mi bude mať prísť menzes.. Nedá sa to nejako zistiť skôr?

lienka19881
29. dec 2012

@beru3nek dufam ze hej.... Este tyzden do prehliadky... Och keby som uz aspon vedela ze srdiecko bije tak by som bola spokojna... Takto mam z toho strasne nervy...

beru3nek
29. dec 2012

@jasmika : jak máš velký baby, já si to taky neodkázala představit ještě nedávno 😀 Nějáký testy jsou citlivější, třeba 10 dní po ovulaci už by to mohlo být vidět.
@lienka19881 : nejhorší jsou ty začátky, to si pořád říkáš, zda je vše o.k. Prohlídka je jednou za měsíc a je to dlouhý. Mě ke všemu pak moc nekopal, tak jsem se bála skoro furt. Jo jo, a tím ta starost o mimi začíná a už se jí nezbavíme 😔

jasmika
29. dec 2012

@beru3nek no moja malá bude mať v marci 3 roky.. ale myslela som,že druhé budeme mať ked bude mať nejaké 4, a hlavne ked budeme bývať vo svojom..lebo bývame u mojej mamy...

lienka19881
29. dec 2012

@beru3nek och joj je to tazke 😔

beru3nek
29. dec 2012

@lienka19881 : hlavu vzhůru, určitě to bude dobré. Hlavně myslet pozitivně 😉
@jasmika : jo takhle, však ono by se to něják udělalo. To jsem zvědavá, jak dopadneš 😉

jasmika
29. dec 2012

@beru3nek to som teda aj ja.. ak do vtedy nezošediviem 😀

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 ahoj lenuska moja...nestresuj...ani mna nebolia prsia vobec...iba mam citlive bradavky>...a to je tak vsetko...Hlavu hore...fakt sa netreba tolko pozorovat...lebo inak ti to udrie na mozog.Ja som inak strasne nachladnuta...soplim a kycham aj 100x za sebou ☹ Normalne sa bojim,ze ked si kychnem...tak to babo so mna vystreli 😀 😀 A aj krize ma bolia.Inak ziadnu z vas nepicha v tom podbrusku?...lebo mna stale a hlavne vecer ☹ ☹ ☹
@beru3nek

ivanaliana
29. dec 2012

@beru3nek ja som si uz kupila tu mudru knizku...a tam pisu,ze prve 3 mesiace sa reba striktne vyvarovat alkoholu...lebo vtedy sa diata najviac vyvija...od stvrteho uz len rastie...a vtedy si vraj uz mozme dopriat jeden poharik denne.ja budem mat teraz aspon dobru vyhovorku na Silvestra...ked som teraz taka nachladnuta...tak mozem povedat,ze beriem aj ATB 😀 😀 😀

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana aj ja som mala dodnes citlive bradavky, lenze aj to uz preslo... Ja pichanie nemam ziadne... Neboj, vela zien je nachladnutych na zaciatku tehu... 🙂 no ja sa asi prestanem uplne pozorovat az do 7.1. a potom mi doktor povie verdikt... Dufam ze bude vsetko ok aj ked nemam dobry pocit... Ale dnes mam zasa taky den, ze by som ho cely preplakala... Och nech uz skonci tento prvy trimester...

hanka1mor
29. dec 2012

Ahojda holky
tak rok beru antikoncepci a poslední mesíc před vysazením jsem ji brala i nebrala před 14dny jsem ji vysadila uplně a s přítelem se snažíme o miminko..dna dny před dobráním posledních dvou pilulek jsem zacala dost spinit a taky jsem dotoho krvacela obcas i nejaký hleny..trvalo to tak 2 dny a konec a pak zas po 2 dnech to přislo..trvalo to tak dohromady 10 dní a byl pokoj ..ted už je to tak 14 dní co antikoncepci neberu a docela dost a casto me bolí v podbřisku,..nekdy i docela dost silně,nekdy mam bolesti i pri pohlavnim styku...už dva dny mam nafoukle břicho a hrozně se vším cpu.. myslíte,že můžu být těhotná?
Děkuji H.

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 veru,veru...aj ja som taka nesvoja kym neviem na com som ☹ ...ci je tam kde ma byt.Uvazujem,ze si urobim este daky test...aby som sa presvedcila,ze ciarocka silnie....No moja nic nam neostava...iba cakat a cakat ☹

hanka1mor
29. dec 2012

já si taky hned příští týden udělám testík a doufám že tak budu mit dvě čárečky..🙂 a tobě budu držet palečky aby to taky dopadlo 🙂

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana no veru... Len cakat... Je to na nervy... Ja by som si tiez urobila, len ziaden doma nemam a zajtra je nedela, tak sa mi nechce behat po meste a hladat otvorenu lekaren... Asi proste pockam do toho 7.1. a dovtedy sa tym uplne prestanem zaoberat...

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 ja si asi pojdem zajtra kupit...a v pondelok urobim...bude to presne tyzden od posledneho

ivanaliana
29. dec 2012

@hanka1mor to patrilo mne ...alebo?

beru3nek
29. dec 2012

@ivanaliana : jéje, tak ať jsi brzo fit. Zase výmluva na silvestra to bude super. Já předevčírem kýchla, tak mě píchlo břicho, že jsem si taky říkala, snad to prckovi neublíží. Mě občas, ale fakt strašně maličko pobolívá břicho, ale nepatrně. Vím, že jsem to měla pak dýl. To jsem si myslela, že mám ovulaci, bolelo to fakt dost. Takže neboj, je to normoš. Každý má příznaky jiný.
@hanka1mor : teď je na těhu ještě brzo, budeš mít asi ovulaci
@lienka19881 : vidíš, to je příznak těhu, ty nálady 😉

ivanaliana
29. dec 2012

@hanka1mor ja som pred snazenim antikoncepciu nebrala...tak ti asi neporadim...ale aj mne sa to zda na tehu este skoro.Nechaj si organizmus daky mesiac oddychnut a potom sup na snazikovanie 😉

ivanaliana
29. dec 2012

@beru3nek no asi je to fakt individualne 🙂 ...inak ja mam este stale aj tu teplotu...len teraz neviem,ze ci z prechladnutia...alebo z tehu 😀 😀 😀 .A inak ...ako sa ti dari udrzat tajomstvo? 😉

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana no mne to bude zajtra meskat uz 2 tyzdne... Nejako to rychlo leti 🙂

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 a takto dako nam prelati aj 9 mesiacov 😀 😀 😀 ...teda uz len 7,5 😉

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 Inak ak si chces este dnes poplakat...tak si kukni dnes vecer film na Markize...ja som tak rucala...ked som ho videla 1x 😢

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana to s tym psikom? Tak to si teda kuknem, aspon sa poriadne vyrevem 😀

ivanaliana
29. dec 2012

@lienka19881 ano...ale je to smutne az ku koncu...ale aj tak je to krasny film...taky zo zivota.. 😉

beru3nek
29. dec 2012

@ivanaliana : to se schválně kouknu, co dávají. Na našich programech dneska vůbec nic. No zatím to ví jen dvě kámošky krom muže 🙂 . Hlavně rodině to chci utajit. Mě to přijde teď nekonečný, do tý první kontroly. Pak to bude utíkat, tomu věřím. Hlavně jak jsou teď vánoce, tak mě to vůbec neutíká
@lienka19881 : už 2 týdny, to je mazec jak to letí. Tak to musím být s tebou o víc jak týden.

lienka19881
29. dec 2012

@ivanaliana no som zvedavam, ale nachystam si radsej vreckovky 🙂
@beru3nek ale ja mam kratsi cyklus, len 24dnovy 🙂 preto mi to meska tak dlho uz 🙂

ivanaliana
29. dec 2012

@beru3nek aj ja som to povedala este dvom kamoskam...ken zvkast jednej sa mi to vravelo dost tazko...ma za sebou uz 4 neuspesne inseminacie...a teraz zaciatkom roka ide na umele oplodnenie ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre