Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
19. jan 2013

@mackad83 no ja som tomu mojmu dala volno na tri tyzdne, odisiel s kamaratom do thajska... Uz je prec tyzden a pol, tak mi je uz smutno...

mackad83
19. jan 2013

@lienka19881 neboj ved nie si sama máš nás a fazulku 🙂

lienka19881
19. jan 2013

@mackad83 ved to viem 🙂 len ani vy ani fazulka sa so mnou nemozete porozpravat normalne 🙂

mackad83
19. jan 2013

@lienka19881 tak to máš pravdu tak to prosím vydrž a nestresuj sa rozprávaj fazulke a ona ťa bude určite počúvať 🙂

lienka19881
19. jan 2013

@mackad83 dakujem moja, budem sa snazit stresovat co najmenej 🙂 s fazulkou sa rozpravam stale 🙂

beru3nek
19. jan 2013

@lienka19881 : já teda našt. nálady nemám vůbec. To bych fakt nepoznala, že jsem těhu. U mě je nejhůř v 6 nedělí, to byl fakt masakr. Jsem pořád řvala, ale Adámek byl v nemocnici, tak to bylo pochopitelný. No to je už dlouho týden a půl, to máš pravdu. Hlavně to chce mít nějáký program, aby to utíkalo. Je dobře, že chodíš do práce, jinak doma by ses vůbec ukousala nudou celý den. Tak to je fajn, to ti u vašich bodne 😉 Já si dala jablíčko, pak celozrnnej rohlík se šunkou a rajčátky, tak se budu snažit jíst víc vlákniny. To by bylo, aby nebylo 😀
@mackad83 : chuděro, tak ještě že už je ti líp. Já měla taky atb v 1. trimestru a vše bylo o.k. Tak to je muž hodnej, že se o tebe tak hezky staral. Já mám vidět pupek už teď a to jsem 7+2 😝 Je to ale spíš tím, že jsem i dost nafouklá pořád

beru3nek
19. jan 2013

a jak říkáte fazolce? Já Dominičku 😀

lienka19881
19. jan 2013

@beru3nek ja sa o chvilu chystam na susene slivky a potom na nejaku zeleninku 🙂 no to mas pravdu, keny som nechodila do prace, tak by ma asi porazilo doma... No u mna je to s tymi naladami strasne, niektore dni by som len plakala a hlavne kvoli uplnym hlupostiam... A este tym ze som tu teraz sama tak si poplacem dost casto... Ja mam pocit ze uz mi tiez vidno brusko, hlavne vecer... Moze byt brusko rano a vecer ine? 😀

beru3nek
19. jan 2013

@lienka19881 : to víš že jo, večer je i víc najedený. Tak je to vidět víc 😉 Já teda z profilu v tom tričku co mám dneska jsem jasná, ale je to spíš špek než těhu bříško 😝 Mě jen rozbrečí víc filmů, ale jinak klepu že dobrý

lienka19881
19. jan 2013

@beru3nek ale urcite to nie je spek 😀 a aj si fotis brusko? Ja som si odfotila minuly tyzden, aby som vedela ake som mala na zaciatku tehu 🙂

beru3nek
19. jan 2013

@lienka19881: ještě jsem nefotila, ale začnu asi 8 tt. U Adámka mám snad první fotku v 12 tt a proti tomuhle to není nic 😀 Budu jak slonice za chvíli

lienka19881
19. jan 2013

@beru3nek to som citala ze u prvorodiciek zacne to brusko rast neskor... A ze pri druhom a dalsich detoch je to vidno skor 🙂

veronikazm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka19881
20. jan 2013

@beru3nek ahooj moja, tak vyzera to tak, ze u mna zaberaju susene slivky 😀 😀

beru3nek
20. jan 2013

ahoj,

@lienka19881 : tak super, já ráno nesnídala nic, jeli jsme k tchánům na oběd, takže jsem opět nebyla ☹ Kolik jsi jich snědla?? Já spinkala od půl 10 😅 , takže teď s prckem ani nejdu. Usnul v autě 😉

lienka19881
20. jan 2013

@beru3nek ja si dam kazdy vecer tak 6 🙂 nejaka som zmatena teraz 😀 spinkala si od pol 10 vecer, ci rano? A drobec bol u svokrovcov nie? A ked s nim nejdes tak ostal u nich ci v aute ci kde? 😀 som sa stratila trosku 😀 😀

beru3nek
20. jan 2013

@lienka19881 : spala jsem až do půl 10 ráno, to se mi často nestane 😀. Jo jo byl u tchánů a jeli jsme tam pro něj před obědem. Jen bratránek měl horečku, tak snad to od něj nechytnul 😝 My ho přeneseme z auta do postýlky, našt. se neprobudí, když má tvrdej spánek. I ho svléknu, dám kolikrát plínu a je tuhoŇ 😀

lienka19881
20. jan 2013

@beru3nek jaaaj tak, lebo si asi omylom napisala namiesto do od... Tak mi to nejako nedavalo zmysel 😀 teraz mi to uz dava vsetko zmysel 😀 inak vies co sa mi dnes stalo? Normalne som sa zo sna zobudila na to ze mam orgazmus 😅 asi to uz moje telo riesi samo, lebo odkedy som tehu, tak sa tomu radsej vyhybam, lebo mam strach ci to nemoze ublizit fazulke... No a dnes to prislo samo 😅 nestalo s ti to niekedy? 🙂

beru3nek
20. jan 2013

@lienka19881 : jednou jsem měla taky sen, už se schylovalo a nakonec nic 😀 Jsem se probudila asi moc brzo. Mám kámošku a ta říkala, že jak je starší tak nemůže chodit ani k holiči nebo jezdit busem, že je tak nadržená, že se udělá i z takovýhle věcí. To mě dostalo 😀 Já teď co byl prcek na hlídání jsem 2x svolila 😀 , ale neměla jsem z toho dobrý pocit. Poprvé jo, to nakonec bylo fajn ale dneska to bylo jen abych vyhověla muži 😀

lienka19881
20. jan 2013

@beru3nek tak to uz hej, taka nadrzanost 😀 😀 ja tiez ako som tehu tak ja by som to ani nepotrebovala, tiez len aby som vyhovela priatelovi 😀 akoze podla mna ked tehu prebieha normalne, tak sa nie je coho bat, ale tiez mam z toho taky nie velmi dobry pocit... A aj strach...

beru3nek
20. jan 2013

@lienka19881 : u Adámka jsem špinila a měla jsem to zakázané, chuť stejně nebyla takže to bylo v poho. Teď taky chuť nemám, tak snad to bude v 2. trimestru lepší. Říká se, že když je sex opatrný, tak by to mělo být o.k. Jsem se pak chodila kontrolovat, jestli nešpiním.

lienka19881
20. jan 2013

@beru3nek to aj ja chodim po kazdom sexiku kontrolovat... Ale niekde som citala ze je normalne v tehu po sexe jemne krvacat, lebo ze krcok je viac prekrveny, tak tam moze dojst k tomu ze praskne nejaka zilka alebo tak... Ale ja by som aj tak strasne stresovala keby sa to stalo...

beru3nek
20. jan 2013

@lienka19881 : taky jsem to četla, ale člověk se pak akorát vyděsí a hned by letěl k dr. se nechat zkontrolovat. No tak te´d bych šla už taky spinkat, ale za chvíli bude malej vstávat 😨

lienka19881
20. jan 2013

@beru3nek ved si spala do pol 10 a uz by si sla znovu? 😀 teba ta unava poriadne chytila 🙂 ved toto, ja hned ako by som videla kvapku krvi, utekala by som za lekarom... Ja som velky stresiar... Ale radsej 10krat prist zbytocne, ako raz nieco zanedbat...

kacicka30
21. jan 2013

ahojte,,,,,mala som posldny den ovulku plodne dni 17.1.,,,,,,kedy si mam spravit prvy test?kedy odporucate?to bol posledy den tak mylsim

beru3nek
21. jan 2013

@lienka19881 : to určitě, lepší jít častěji, než něco zanedbat. Já jsem teď děsně unavená. Ráno jsem myslela, že nevstanu o půl 7, když Adámek prohlásil, že vstávat a začal mi zpívat 😀 No a než jsem dopsala příspěvěk, tak jsme si dali po obědě šlofíčka, to mě bylo divný, že šel malej dobrovolně a vzbudil se s teplotou. Mě omejou 😝

beru3nek
21. jan 2013

@kacicka30 : já bych dělala tak 14 den od ovulace.. držím pěsti

kacicka30
21. jan 2013

@beru3nek myslis prvy den ovulCIE A OD TOH POCITAT CI POSLDNY DEN OVULACIE A ODVTEDY🙂POSLEDNY DEN SOM MALA 17 CIZE DNES JE 4dpo

beru3nek
21. jan 2013

@kacicka30 : a kdy máš dostat MS? Já si dělala 28 DC a byly tam //. Ovu jsem přesně ani nevěděla, kdy byla.

kacicka30
21. jan 2013

ja mam dostat 30,31 teraz.. 2 som spinila a 3 sa mi spustili takze tak 30,31....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre