Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

ivanaliana
13. feb 2013

@lienka19881 to bude asi tak,ze vlastne ten prvy mesiac,si v skutocnosti tehotna len od oplodnenia a nie od poslednej MS...a preto je to tak posunute.Ano v pondelok idem na to sono.Inak som tu teraz mala kamosku...ta je teraz v 17tt a jej robil screening len pred tyzdnom...este nema vysledok.Inak dnes som s nou aj pobehala po obchodoch... a uz som kupila ponozky a ciapocku 😀 😀 😀

lienka19881
13. feb 2013

@ivanaliana jeeeeeeeezis to je naaadherneeee 🙂 ja zacnem kupovat vecicky ked budem mat po tom screeningu a budem vediet ze vsetko je ok 🙂

ivanaliana
13. feb 2013

@lienka19881 ja som proste nemohla odolat...potrebovala som si urobit radost 😀

lienka19881
13. feb 2013

@ivanaliana 😀 😀 ja si spravim o tyzden vo stvrtok 🙂

lienka19881
13. feb 2013

@ivanaliana @beru3nek baby poculi ste o tom teste pohlavia co sa robi pomocou sody bikarbony? 😀

beru3nek
13. feb 2013

ahoj holky,

@lienka19881 : slyšela jsem a kamarádka mi říkala, že záleží jakou máš moč, jestli zrovna kyselou nebo zádaditou po jídle, takže tak 😀 Tak to by mohl už opravdu vidět co nosíš pod bříškem př. čtvrtek 😉 Já jdu teď v pátek na kontrolu a za týden v pátek na screening. Jsem zvědavá... Ale pohlaví si myslím, že mi neřekne. No hlavně at je vše ok
@ivanaliana : vás s tím mlíkem obdivuju, já max jogurt za den, tak jsem si koupila vápník v tabletách. Chuděro, to muselo pěkně bolet, tak aspoň že to máš za sebou. To je teda pěkná pálka 😝
@vendy1407 : tak super, že kontrola ok. To ucho ti teda nezávidím, to bolí jako čert, tak ať jsi brzo fit

lienka19881
13. feb 2013

@beru3nek ja to skusim spravit z ranneho mocu, ze co sa bude diat 😀 😀 hej uz teraz v piatok? Tak dufam ze uz nam konecne ukazes fotecku 🙂 a krv kvoli tomu testu ti budu brat teraz alebo az o tyzden? Jasne, hlavne nech je vsetko v poriadku 🙂

beru3nek
13. feb 2013

@lienka19881 : no já fotku mám, ale není na ní nic vidět. S Adámkem jsem jí měla krásnou. Tak nevím, jesti v pátek bude lepší 😔 Krev mi budou brát teď v pátek plus doufám UZ a za týden ten velkej UZ. Už se na něj moc těším 🙂

beru3nek
13. feb 2013

@lienka19881 : tak to jsem zvědavá, co ti vyjde 😀

lienka19881
13. feb 2013

@beru3nek skus mat plny mechur, mne lekar povedal, ze ked pridem na ten screening, tak mam mat plny mechur, aby bola maternica zdvihnuta a aby bola lepsia viditelnost 🙂 ja len dufam ze sa tam nepocikam 😀 aj ja sa tesim, ale trosku mam aj strach 🙂 ty to nevyskusas s tou sodou? 😀

beru3nek
13. feb 2013

@lienka19881 : já to zkoušet nebudu, tomu nevěřím 😉 No minule jsem pila a stejně prd, prý že je to tou obrácenou dělohou. Málem jsem se tam počůrala, jak hledal mimčo, zabrousil k močáku a tam ho našel a já myslela, že to fakt nevydržím. Jsem pak hned letěla 😀

lienka19881
13. feb 2013

@beru3nek 😀 😀 toho sa aj ja bojim, ze ked zatlaci na mocak, tak to tam pustim 😀 hmm ale je to zvlastne s tou obratenou maternicou, u mna s tym lekar problem nemal... Ja to vyskusam, len tak zo srandy 😀 som pozerala aj tie testy co sa daju kupit v lekarni na urcenie pohlavia, ale je to strasne drahe a baby na MK vraveli ze je to aj tak blbost 🙂

beru3nek
13. feb 2013

@lienka19881 : určitě to je blbost, na to nepřijde žádnej takovejhle test, jen krev, plodovka a UZ 😉 No já to taky nechápu, u Adámka jsem jí měla taky otočenou a krásně šlo vše vidět. Jsem prý ve 4 % žen, co jim je tam špatně vidět. Si chudák i svítil, zhasínal světlo, nic prostě . Já musím mít vždy něco extra 😀

lienka19881
13. feb 2013

@beru3nek 😀 vidis si vynimocna 😀 a este ti byva zle?

lienka19881
14. feb 2013

@beru3nek tak som to vyskusala a nesumelo, čiže by to malo byt dievča 😀 ale je to blbost, pretože ja budem mať urcite chlapca 😀

beru3nek
14. feb 2013

@lienka19881 : tak holčička, jo 😉 Tak že by 🙂 Já se ozvu asi až př. týden. Jdeme totiž bydlet k našim, muž je marod tak ať to nechytnem. Dneska jsme byli na předoperačním vyšetření a v po nastupujeme do nemocnice. Sice mám net v mobilu, ale jen vás přečtu a nevím proč se nemůžu přihlásit, tak jestli to nerozchodím, tak buď se zapnu u našich nebo až doma někdy v pátek 😝

lienka19881
14. feb 2013

@beru3nek jooooj, skus tam ten net nejako rozchodit 😒 tak sa drzte, budem drzat palceky siiilno...

beru3nek
14. feb 2013

@lienka19881 : díky, zavolám na operátora ať mi poradí. Tak se mějte 😉

lienka19881
14. feb 2013

@beru3nek ahooooj 🙂

ivanaliana
14. feb 2013

@beru3nek vela stastia prajem a nech vsetko dobre dopadne 🙂 DRZTE SA 😉

beru3nek
15. feb 2013

ahoj holky,
jsem na hodinku doma 😀 Ko dopadla dobře, ve mě teda hrklo, naměřil jen 9 tt a něco a já říkám, že musí být 11 a něco, tak změřil znova a 11+3. Vzali mi krev na screening, plus nějáký jiný odběry a za týden screening. Už ať to je, fotku opět nemám ☹ Jsem mu říkala, jestli mi jí udělá a on že jo a nakonec jsme to zamluvili a když jsem byla dole z kozy jsem si vzpomněla. Tak příště ze screeningu.
a špatně už mi přstává být, mě to docela vylekalo, tak už asi přejímá funkci placenta
tak se mějte, za chvíli jdu k dr. zase s prckem

lienka19881
15. feb 2013

@beru3nek ahoj moja, tak to je super ze je vsetko v poriadku 🙂 skoda tej fotecky ☹ ale ved uz pomaly koncis prvy trimester, priznaky postupne miznu 🙂 tak drzim palce u doktora s drobcom 🙂

lila69
15. feb 2013

@lienka19881
@beru3nek
@ivanaliana Dievcence tak sa hlasim, dnes som bola u lekara a veru moc mudrejsia nie som. Sliznica maternice vysoka, ale inak nic nevidel ☹ takze kontrola o tyzden a ze snad uz nieco uvidime. Teraz by som mala byt v nejakom 5tt - mozno aj menej aby by bola posunuta ovulka. Vam kedy lekar daco videl na ultrazvuku, hmm?

lienka19881
15. feb 2013

@lila69 ahoj moja, ja som bola prvy krat na UZ v 6+4tt a uz bolo vidno drobca aj bijuce srdiecko 🙂 ale to ze je sliznica vysoka je dobre, ved keby to nebolo tehu tak by bola nizka 🙂 a brali ti aj krv aby zistili hladinu hcg?

lila69
15. feb 2013

@lienka19881 Nebral mi krv, asi ked som mala pozitivne testy tak to neriesil. A ved nevadi, no co mi ostava, pockam, Alebo zbehnem za kamoskou co robi v labaku nech mi krv vezme a vysetri.

lienka19881
15. feb 2013

@lila69 ved tyzden nie je az tak vela... 🙂 to vydrzis 🙂 a urcite uz bude nieco vidno... 🙂

ivanaliana
16. feb 2013

@lila69 mne bral iba krv a na sone som bola az teraz pred tyzdnom 🙂

ivanaliana
16. feb 2013

@lienka19881 Lenus...inak si si vsimla,ze medzi tebou a mnou je rozdiel v datume narodenie 4 dni... a tak isto je rozdiel 4 dni v termine porodu? 😀 😀 😀

lienka19881
16. feb 2013

@ivanaliana jasneee ze som si vsimla moja 😀 😀 lebo mne nabieha novy tyzden vo stvrtok a tebe v pondelok 😀 a mozno sa nam to nejako spriemeruje a budeme rodit v rovnaky den 😀 inak vcera som bola nakupovat a zabludila som do detstkeho oddelenia a proste som tomu nemohla odolat 😀

ivanaliana
16. feb 2013

@lienka19881 len je to sranda 😀 ...len ten rok tvojho a mojho narodenia je dost rozdielny 😀 No kraaaaasne...si bola v HM ako ja 😀...no proste neda sa odolat 😀 😀 😀 ...uz to bude len horsie 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre