Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

marca22
22. júl 2011

Holky můžete poradit? Jsem 9. den po ovulaci,v den ovulace proběhl sex,od včerejška mě bolí prsa,dneska trochu víc,nějak se nesleduju,beru hormony,takže bych neměla mít PMS,myslíte že kdybych byla těhotná že už by mě mohla prsa bolet takhle brzy?

kristynaw
22. júl 2011

@marca22 ja mela pozitivni test 10 dni po ovulaci 😉 ale je hodne dobrej a nevim,jestli ho maji v cr..jmenuje se first response. jinak me se zvetsili prsa snad hned 😉 ale take je to uz 4te tehotenstvi...

marca22
22. júl 2011

@kristynaw ty jo,to jsi dobrá,také chceme 4 děti

gloria9
22. júl 2011

@vvia neboj nic raz to urcite pride hlavne treba klud a ziadnu paniku a sexik to je naj 😀

patka_1
22. júl 2011

Ahojte babule! objavila som tuto temu a tak som sa rozhodla, ze sem napisem a snad poklebetime 🙂 s priatelom sa snazime o mimi uz vyse roka a stale nic, ale vo februari sa mi stala taka vec, ze som mala 2 teh.testy rovnakej znacky pozitivne a ked som si spravila test inej znacky tak nic...a 3 dni na to som dostala mrchu...medzitym som zmenila gyndosa lebo som bola totalne nespokojna so starym gyndom lebo vzdy ked som sla na vysetrenie tam bol iny doktor a nikdy som ani nevedela kto ma preboha vysetruje 🤐 a tie ich argumenty, ze aj rok je este malo na snazenie sa o babo...a tak som zmenila...novy doktor mi hned nasadil duphaston lebo som mavala nepravidelnu mrchu, asi tak ze raz za 2 mesiace a tak vselijak...vcera som bola akurat na kontrole, liek nezmenil ale liecbu ano...snad pomoze 🙂
a este sa vratim k tym testom...v maji sa mi znova stalo, ze mi mrcha meskala tyzden a testy zas pozitivne...a nic...tak odvtedy im neverim...no snad raz uverim a tie // budu naozajstne 🙂 inak vtedy som bola hrozne sklamana, lebo som do toho mesiaca davala velmi velku nadej, snazili sme sa o 106 😀 merala som BT, sledovala ovulku, proste vsetko sme do toho dali...nakoniec mi vysli testy pozitivne...skoro som z koze vyskocila...a potom ten sok...prisla mrcha a ja som preplakala cele noci.... ☹
mate niektora podobnu skusenost?

vvia
22. júl 2011

BABY JA MAM DUCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Drzte prsty nech to bude pravda, rano testujem znovu, pretoze dnesny som si robila pred chvilou. Je 9DPO 🙂 😵

barbyes
22. júl 2011

@vvia gratulujem, to by si mala termín tiež v marci ako ja, však? či tebe to už padne na apríl?

barbyes
22. júl 2011

@patka_1 možno si tehotná bola, len nastal samovoľný potrat 😒 osobnú skúsenosť nemám

vvia
22. júl 2011

@barbyes nie nie, asi marec, pretoze MS som mala poslednu 26.6. len este sa nechcem az tak vytesovat, pretoze stale neverim, zeby to mohlo klapnut, neviem sa dockat rana. snad ten duch je pozitivny test 🙂

vvia
22. júl 2011

@barbyes ale prave ratam, ze predsa len asi zaciatok aprila. no uvidim, nemam pravidelnu menstruaciu tak sa mi tazko rata

lussinkaaa
22. júl 2011

@vvia Ahojky, drzim silno palceky 😵 . Akym testikom si testovala? Aka citlivost?

barbyes
22. júl 2011

@vvia to fakt? ja 25.6. 😅 to Ti vyjde podľa menzesu na 1.4. ak teda počítaš 28 dňový cyklus, ale môže to byť aj marec, tak sa pridaj aj do tejto témy https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/porod-v-marci-2012/
moooc držím palce, ale ak máš ducha tak tam ráno podľa mňa objavíš celkom peknú čiaročku 🙂 budem na teba myslieť 😉

vvia
22. júl 2011

@lussinkaaa dakujem, snad je to pravda 🙂 RapiClear pruzkovy (inac mam nakupenych dalsich 7testov 😀 ) citlivost 10

vvia
22. júl 2011

@barbyes jej fakt? parada, ty uz takto skoro vies, kedy si to zistila? ty si mala asi skor ovu 🙂 no ja som mala ovu az 18den a menstruaciu poslednu som mala po 40dnoch, predtym 36, uz som mala aj 30 😀 takze si to neviem vyratat 🙂 Boze snad je to pravda, budem sa modlit 🙂

lussinkaaa
22. júl 2011

@vvia Pytam sa len preto, lebo ja som dnes 10 DPO, mam v zasobe Mamatesty citlivost 10, ale bojim sa uz testovat 😅

vvia
22. júl 2011

no ja som robila v stredu testy a boli negativne a tiez citlivost 10, ale nejaku divnu znacku. a dnes som si spravila RapiClear a hned za par sekund sa mi ako prva ciarka ukazala ta, ktora ukazuje tehotenstvo. potom sa mi viac vyfarbila kontrolna a ta slabucka ta ostala. 🙂

lussinkaaa
22. júl 2011

@vvia Kazdopadne ti velmi drzim palce, aby ciarocky silneli kazdym dnom 😵 Snad tu o par dni budem moct aj ja napisat take pozitivne spravicky 🙂

vvia
22. júl 2011

@lussinkaaa urcite ano, aj ja som si na to musela pockat, teda dufam, ze som tehotna. ze tu zajtra nebudem vyplakavat 😠 🙂

barbyes
22. júl 2011

@vvia ja som to vedela hneď pár dní po ovu, po najbližšom sexe po nej som mala krvavý výtok, to som mala aj pri prvom tehu, bola som hrooozne unavená a taká plačlivá 😅 cítila som, že som a tak som si robila test, 7 dní po OVU prvý, ten bol síce negatívny, ale po nejakej hoďke sa tam zjavila čiarka, síce radia už neodčítavať po istej dobe, ale ja mám od Vikinki zistené, že to ukáže...pretože keď som nebola tak som na tú čiarku mohla čakať aj 3 hodiny a nič.....a ďalší som si robila túto stredu, nejakých 10 dní po a to už mi ukázalo do tých 3 minút takú slabulinkú čiarku 🙂 a zajtra začínam 5 týždeň a aj by som mala menzes ak by som nebola 🙂

vvia
22. júl 2011

@barbyes tak ja by som menzes este nemala ale je pravde ze som viac nervozna a uplakana 🙂 aj u gyndy som v stredu plakala, ved mi aj vynadal 🙂 myslela som ze nie som tehu, ale vcera v noci ma pichalo v brusku a tak som to dnes skusila a je to tam a to hned, ziadne 3minuty, proste hned este jak som ocikavala uz bolo vidiet 😅 tak snad je to pravda

vvia
22. júl 2011

@barbyes najhorsie je na to, ze gynda ma dovolenku akurat od pondelka

vvia
23. júl 2011

@barbyes ranný test negatívny. 3x 😢 veeelmi nestastna a sklamana, uz nicomu neverim.... 😢

linda81
23. júl 2011

@patka_1 Ahoj...my sa tiez snazime vyse roka, tento mesiac som merala teplotu , ovu testy, proste vsetko, tak som sa nastavila, ze to musi vyjst, ale mam pocit , ze zas nic.SOm 29 DC, BT je stale sice hore, dnes 37,2, ale som prechladnuta , tak to tomu pripisujem.Picha ma v pravom podbrusku dost intenzivne ako na MS, tak z len cakam....co uz...tiez obcas preplacem cele dni, ale uz to musim zmenit, takto mi uteka zivot pomimo...

adikasala
23. júl 2011

@vvia ako ked si vcera mala ducha tak dnes by tam malo nieco byt, skus test rovnakej znacky ako vcera,mozno ten dnesny ti to nezachytil alebo zla kvalita,skus zajtra rano este nezufaj mozno este nic neni stratene pockaj si na den ms.drzim palce aby si sa tesila 🙂 🙂

tonkacik
23. júl 2011

@patka_1 ahoj,tak my sme začali snaženie na dovolenke,mala som kupeny ovulačný test,nohy hore a pod.a teraz sme už doma a dostala som menzes,takže asi nič.uvidime.ale sklamanie je určite.a my to mame aj o to horšie,že manžel pracuje v zahraniči a nie vždy nam može vyjst ovulacia na tie dni ked je doma,takže tak....

vvia
23. júl 2011

@adikasala dnes som skusala uz 3 a to rozne :( bol to riadny sok, tak sme sa vcera s manzelom tesili, ani sme riadne nespali. rano medzi 5-6hodinou (presne uz neviem) mi horovi,ze chod si spravit rychlo test 🙂 a ja som sa uz vratila s placom 😢

barbyes
23. júl 2011

@vvia juj, to ma mrzí, ale ešte stále môžeš byť tehu....nezúfaj a ver 😉

mimi1111
23. júl 2011

ahojte chcela by som sa k vam pridat tiez sa snazime o babetko a bohuzial sa nedari v januari som potratila od vtedy sa nedari 😢 😢 mne sa nechce ani zit co ak uz nebudem mat moct deti ☹

vvia
23. júl 2011

@barbyes jaj ja uz po tych neuspechoch ani neverim 😢

vvia
23. júl 2011

@mimi1111 mimi neblazni, sme tu viacere taketo, ktore mesiac co mesiac placeme. ja som dostala vcera planu nadej vo forme pozitivneho testu a dnes nic 😢 rano som mala 5minut stav, ze mi to uz bolo vsetko jedno, ani sa mi plakat nechcelo, len som sa pytala Boha preco? bola som hrozny tvrdas s recami, ze uz je mi vsetko jedno a dieta uz ani nechcem a podobne kecy. preslo ani nie 5minut, mozno 2 😀 neviem a prislo to zase, plac a hrozna tuzba....a zufalstvo poznam tiez...musime bojovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre