Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

deniska2
15. apr 2012

@kixi ahaa no a co je to DC 😕

kixi
15. apr 2012

@deniska2 den cyklu

deniska2
15. apr 2012

@kixi fuha den ciklu no ja som mala teraz meštruačni ciklus 34 dní

kixi
15. apr 2012

@deniska2 pokud mas takto delsi cyklus tak je pravdepodobnejsi ze ovulace bude pozdeji...ja mela cyklus 33 dni a ovulace byla 23 den...ale jak rikam, lepsi neresit, prubezne se snazit a ono to vyjde 🙂

deniska2
15. apr 2012

ja už to teda nechapek fakt ☹ uvidim zajtra mam ešte posledni test čo mi ukaže 😕

barbora21
18. apr 2012

@ela_nova Ahoj, citala som tvoj prispevok.... a to ci si tehu zavisi aj od toho aky dlhy mas cyklus, ci v tie dni, co ste sa snazili si mala ovulku aj nejako potvrdenu, alebo len na zaklade vypoctov 🙂 Niektorym babam ukaze test az par dni po vynechani menstruacie - je to naozaj rozne, ale drzim palceky 🙂

ela_nova
18. apr 2012

@barbora21 Diky za odpoved, ovulku poznam podle hleniku,celkem spolehlive, ale testem jsem to neoverovala. Mohla byt ale maximalne +3 dny. Ted mam dva dny pred MS, test stale nic, ale ani mi neprijde,ze bych to mela dostat, vetsinou me uz poboliva bricho a mam takove ty klasicke priznaky jako neprijemne poceni a podobne. Tedka me sice bricho poboliva,ale uplne jinym zpusobem,spise takove pichani a porad na jednom miste uz asi tyden a navic,co je dost divne, stale jsem dole takova vlhka (pardon za ten vyraz ), vetsinou touhle dobou uz byva vyprahlo 😀 .

barbora21
19. apr 2012

@ela_nova Tak uvidis... 🙂 Mne vysiel test pozitivny az dva dni po planovanej menstruacii, ale potom prisli nejake komplikacie a cele sa to pokazilo ☹ Takze ja uz skor ako s niekolkodnovym meskanim ani test nerobim.

ela_nova
19. apr 2012

@barbora21 tak to je mi lito,drzim palce,aby to co nejdrive vyslo a bylo vsecko v poradku

milacik3
25. apr 2012

baby kolko dni po ovulke este su bolesti podbruska ? ja uz som 8 DPO a stale ma boli brusko a dnes viac nez vcera....a uz dva dni chodim spat o 21 hod. lebo som unavena ale nic take nerobim cez den....mozno budem chora ☹ (dnes som 24DC) myslite ze uz by som v sobotu videla nejaky vysledok alebo nie?? ake mate skusenosti vy?? ja si myslim ze si to len nahovaram kazdy mesiac tie ,,priznaky,, ☹

deniska2
25. apr 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

milacik3
25. apr 2012

@deniska2 ja ti neporadim ale aj ja som mala vytok par dni uz ani nemam len trosku a to som 8 DPO, take pocity ako ti nemam len ma stale podbruskom boli...kazdy den....a tiez MS mam mat asi tak za tyzden...este beriem dufaston.... snad sa NAM to podari 😉 držim palceky

deniska2
25. apr 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

kacenkaharris
25. apr 2012

Dievcence, naozaj moze byt bolest v podbrusku znakom tehu? Od ovulky (6 dni dozadu) ma picha denne na jednej strane, akoby vajecnik, a boli ako pred mrchou... a neviem si to vysvetlit 😉

milacik3
26. apr 2012

@kacenkaharris nemusi to znamenat moze sa ti sliznica maternice upravovat a pripravovat sa na MS...ale aj nemusi...(treba chvilu pockat, ktory si DC) ?

sabaka
26. apr 2012

@kacenkaharris pichanie v podbrusku moze znamenat uhniezdovanie 🙂 a vela bab ma par dni po ovu biely hlien a neskor zistili ze su tehu

milacik3
26. apr 2012

@sabaka na zaklade coho je ten hlien po ovulke to uz by nemal byt nie? ja som ho tiez mala par dni a teda dost...teraz mam len sem tam trochu...ale kazdy den vlastne mam nohavicky mohre :-/ je to blby pocit...a to som len 25DC

vladko1
26. apr 2012

@mscat ahoj ak sa možem zapojit do debati tak ja som vcera zistila že som tehotna.teplotu som si stale merala mala som 36.5,a zrazu mi viskočila na 37.5 ale myslela som ze ma obchadza nejaka viroza.vcera som mala dostat men..a nič.bol to len jeden den omeskania ale mala som po ruke teste a bol poz.

sabaka
26. apr 2012

@milacik3 coby nie, hlien po ovulke moze byt tiez len ma inu konzistenciu. ked som bola tehu, mala som od asi 25dc biely vytok a udajne to ma viac zien na zaciatku tehu. preco to tak je, ti ti uz povedat neviem 😝

luciebx
26. apr 2012

@vladko1 tak to je krasny ne.. tichounce zavidim.. u me tehu test nic.. takze cekam na ms a jedeme druhy kolo

luciebx
26. apr 2012

@kacenkaharris hele takovyhle divny pichani a pobolivani sem mela i u prvniho tehu.. kamoska mi rikala ze su tehu a ja se ji jen smala.. a 4-3 dny pred ocekavanou ms sem mela ducha.. a druhy den uz to bylo jasny.. a ms nedorazila a ted mame doma skoro 2 rocniho klucika.. ja sem ted 11 dpo.. tehu test negativni.. ale pdobne pichani mam ted 2 dny.. motani hlavy mam asi 4 dny.. tak uvidime.. bt se mi drzi nad 37 uz 4 dny..

milacik3
26. apr 2012

@sabaka to si mala az tak neskoro? tak to potom ja nie som tehu ☹ lebo ja som to mala tak asi 6 dni po ovulke...a teraz uz skoro nemam tak malicko

vladko1
26. apr 2012

@luciebx ja som si tiez urobyla test 14dni po stiku a nič test bol negativny este počkaje na den menštruacie či dojde alebo nije,až potom si urobte test

zvolsiinylogin
26. apr 2012

@deniska2 ahoj, ja som mala nieco podobne, bola som na gynde a mam polyp, idem na jeho odstranenie a cistenie maternice coskoro...

vladko1
27. apr 2012

@zvolsiinylogin ahoj aj si si spravila test bol pozit?

zvolsiinylogin
27. apr 2012

@vladko1 ano

sabaka
27. apr 2012

@milacik3 toto su vsetko len dohady - niekto ma biely hlien niekto zase nie, niekoho bolia prsia a krize a niekoho vobec nie 🙂 treba vyckat ci dojde mrcha a ak nie tak potom testovat. tak este nevesaj hlavu 🙂

deniska2
28. apr 2012

@zvolsiinylogin mne tie priznaky už zmizli na druhi den hned a sem v tehu 😀

zvolsiinylogin
28. apr 2012

@deniska2 cau, si tehu? aj doki potvrdil?

deniska2
28. apr 2012

nebola som ešte unho ale sa chystam ist tak o tížden ted je brzi 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre