Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

martinka2000
28. júl 2009

ahoj holky co noveho?tak ja porad spinim a boli me bricho snazim se nic netahat a byt v klidu ale moc to nejde tak polehavam kazdou volnou chvilku jinak jsme dnes byly u zubare s malou ma spatne zoubky budou ji trhat ctyri zoubky predni nahore ani tam ty kaziky nejsou videt tak nechapu a dve stolicky ji budou trhat tak ji budou uspavat a vrtali ji jeden zoubek krasne drzela i kdyz ji to bolelo ani nepipla kocicka moje takze bude mit protezu nez ji narostou nove zoubky chudak a jedine tri kaziky byly videt jen na stolickach jinak ne

monika0001
28. júl 2009

maťa ahoj 😉
Chudatko malé... ale tak šikulka je to... neboj bude dobre...

Miri - tak kupkaj kupkaj.... 😉

martinka2000
28. júl 2009

je mi i lito bude bez zoubku takovou dobu nez ji narostou jine to bude trvat hodne dlouho a jak je jsi v praci??bylo na ni videt ze ji to pak na konci bolelo to vrtani cukala ale nechala otevrenou pusu a nevyslo z ni ani slovicko fakt to nechapu kdyz mela nalomeny zub a v nemocnici ji kus odlamovali tak taky ani slovicko a to ji teklo krve a nic a ta starsi jen co vleze na kreslo jeci jeste nez otevre pusu
mirko tak to ti nezavidim tak pak doraz k nam uklidit a tak 😀 😀

monika0001
28. júl 2009

ja som u zubara vytpela svoje.. jediná operácia ktoru som ja v zivote podstúpila bol kvôli zubom...
a nie som v práci. tam nemôžem byť na nette. ja 8 hodín stojím na nohách.. preto plánujem PN kvôli tomu IUI. Inak by som nešla na PN... 😉

martinka2000
28. júl 2009

tak to ti nezavidim osum hodin stat uz se na to tesis vid?neboj ono to utece do srpna a treba to prijde driv a co jsi mela se zubem ze jsi sla na operaci

mscat
28. júl 2009

moni:noo ted ješte dojídá večeři má zase na pilno před spaním 😝 prádlo ješte mokré 😎 tak to budu muset asi zabalit mokré nebo až ráno to zas bude hončika ach jo 😝 to tak miluju už aby bylo auto

martinka:pořád špiníš? ☹ tak snad bude vše v pořádku.néé díky 🙂 k vám už uklidit nedojdu to bych vyplivla už dušu 😀 😀 a chduák malá-...ale statečná je šikulka 🙂

lucinka1104
28. júl 2009

jeeeeeej martinka gratulujem k tehu 🙂

martinka2000
28. júl 2009

luci dekuji mooooooooooooc posilam tehu bacilky tfuj tfuj tfuj
jo jo jeste porad beru ten ascorutin dve tablety 3x denne a utrogestan vaginalne ctyri ty kulicky za den no vcera ze me vytekla cervena a po tech lekach a injekci je to tmave ale porad to tam je

monika0001
28. júl 2009

mala som tam nejaku cystu.. to som mala tak cca 14 rokov.. 8 hodin ma operovali 😠

Miri - ale ak by si si nasla cas matka ta rada uvidi 😉 😀 😀 😀

martinka2000
28. júl 2009

tak to je sila moni ☹ jo jo mirko pravda videla bych te moooooooooooooooooooooooooc rada my tady nemame tak velky bordel 😀 😀

hezula
28. júl 2009

ahojte kocky, porosim, viete mi poradit? Je mozne ze ked mi este nevystupila BT tak mam este ovu?
Vysvetlim: ovu mi sleduje doktor osobne - vnutornou sono a tento mesiac mi podla velkosti a zvyku prasknutia folikulu vypocital, ze ovu by mala byt v nedelu (26.7.), ale meranim BT som este aj dnes mala normal teplotu. Je mozne ze mam este ovu? Bola by asi 5 dnova - co je divne, ale uz som mala mat zvysenu teplotu nie? Ide aj o to aby som si to ako tak vedela osdledovat na dovolenke buduci mesiac ked sa mi opat nepodari otehotniet a nemozem ist k lekarovi, ktory mi ovu odsleduje.. 😒
dakujem pekne za pripadne odpovede a pozdravujem vsetky snazilky 🙂

hezula
28. júl 2009
mimusko2
28. júl 2009

cambina: Děkuju. Dnes mám výsledky hcg - je to 258 jednotek. Dle mých výpočtů jsem 14 DPO, tak snad je to ok 😵

mimusko2
28. júl 2009

jane86: Nebudeš tomu asi věřit, ale už 6.DPO......musela jsem ji tam ale hledat, ale viděla. Měla jsem stejné přiznaky jako při prvním těhu, takže už jsem to tušila. Nevím ale jestli jsem si ji tam nevymyslela, úplně jasná už byla tak 10DPO a dnes už ji mám stejnou jako kontrolní. Dnes mám výsledky krve....hcg 258 jednotek, dle mých výpočtů jsem 14DPO, tak mám trošku obavu, jestli to třeba není málo.

martinka2000
28. júl 2009

hezule rada bych poradila ale nevim v tomhle odbornik nejsem je mi to lito
mimusko tak ja mela 32dc hodnotu 64 takze myslim ze to malo neni me dr rekl ze mam hodnotu hcg hranicni ale uz mi dalsi odbery neudelal ale mimi je v poradku a odpovida presne sestemu tydnu plus neco z posledni ms je to taky sesty tyden plus neco takze tvoje hodnoty jsou krasne a gratuluji

monika0001
28. júl 2009

hezule kuk si IP 😉

mscat
28. júl 2009

martinka a monička 🙂 😀 😀 nenenenene 😀 já už padám na hubu 😀 😝 a vůbec...nechcete se stavit náhodou vy?co třeba moničko..ty táák ráda žehlíš a mě to ted čeká 😀 😀

martinka2000
28. júl 2009

no ja nemuzu ja mam klidovy rezim 😀 😀 ale monika muze ze???

monika0001
28. júl 2009

daj pokoj.. som rada ze to mam za sebou. som to zaa dva týždne odkladala... ne, ne, ne... žehliť ne...
pomoooooooooooccccccccccccccc 😀 😀 😀
a čo ked som uz aj ja Tehu? aj ja musim mat klidový režim... 😝 😝

monika0001
28. júl 2009

kam ste zasa vy zmizli? 😠
tak teda bru noc...
papapa neviem kedy najblizšie! 😒

mscat
28. júl 2009

martinka to tě jedině omlouvá 😀 🙂
monička..no teda...to je obkecávání a bránění se žehlení 😀 😀 😝 však klidový režim..noo já u žehlení vždy sedím tak si můžeš sednout 😀

monika0001
28. júl 2009

pri žehlení sedieť? a to ako.. ja som mala a po stojacky ledva dociahnem na tu dosku 😀 😀 😀

no ale teraz uz fakt idem bru noc..
papapa

mscat
28. júl 2009

moni:no normal já nežehlím na žehlícím prkně ale na stole.přece nebudu stát a krpčic se u toho 😝 dám si na stul deku,kukám na tv a žehlím 🙂 a jde to jak po másle.to jsem se naučila od mamky 😀 tak dobrou nocinku

holky já se s váma loučím ☹ tak asi na pět šest dní tak se tu mějte krásně a úspěšné snažilkování cmuk cmuk všem 😵

jane86
29. júl 2009

Holky jak je to s bazální teplotou? Před MS a když už jsi třeba těhu? Měříte někdo?

magic08
29. júl 2009

Ahoj jane86
ak si tehu teplota by sa mala drzat hore, pred MS zvykne teplota klesat, ale nie je to pravidlo.
Pri tehotenstve je dolezite aby teplota neklesla na liniu alebo pod nu.

mscat
29. júl 2009

pokud si těhu tak po ovulaci by se ti měla stále držet nahoře a neklesnout.ale je dobré znát své normální teploty po celý cyklus

lucinka1104
29. júl 2009

ahojte baby ja som hotová môj malý vstával o 5,15 😝

andy2306
29. júl 2009

ahoj holky...cambi,mscat..to víte,že jsem si oddychla...měla jsem strach že mě bude chtít poslat do špitálu,nebo dá antibiotika po kterých nebudu moct kojit..a vše to dopadlo na 1 🙂 🙂
čtu co jste tu napsali.tak například já nežehlím vůbec..jen když se jde na ples a mojemu košilu..a to nechodíme často a ted dlouho nikam nepůjdem.mám na pračce program pro snadné žehlení..a z té pračky to skáče už vyžehlené...a když se to dobře pověsí na šnůru,tak se to vyžehlí téměř samo 😉 😉 mohla byh se....
ale uklízet mě baví..jak nemám vytřenou zem,vysáté..utřený prach,,,umytý záchod akoupelku a vydezinkovanou celou kuchyn (naštěstí mám myčku,tak je furt uklizená)...tak nejsem ve své kůži.uklízím tohle všechno 3x týdně a už mám svůj systém,tak i hodně rychle.. 😀 😀 bordel nesnáším....jen my bě teda zajímalo,kdyby byli i takéto stránky pro chlapi,co by tam asi rozebírali oni..protože nic z toho co tady píšu naprostá většina nedělá a neřeší 😀 😀

mscat
29. júl 2009

lucinka:ježiš..tak to si chudato to si nedokážu představit.já sem hotová když sama od sebe vstanu v 7 😝 🙂 ale tak zase ti pujde určitě za chvíli spinkat ne?taky musí být unavený. 😉

michalag
29. júl 2009

Ahojte a dobre ranko 🙂

luci, ja to poznam 😅 😝 ... ale moj maly vydrzi do 13:00 behat a potom ho odtne ze ani nevie kedy zaspinkal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre