Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lindusinka
23. jún 2009

Ahoj já jsem tento měsíc krátce po ovulaci a bolej mě strašně prsa mám je strašně bolestivý a a břicho jako před menzes ,ale to je dost brzo, jinak tyto příznaky mívám až tak 3 dny před MS, teď je mi zle už nyní.

Nějak se mi to nepozdává ,ale na těhu je strašně brzy to snad ani tělo nemůže zaregistrovat za tak krátkou chvíli . No třeba se z toho něvo vyvine nebo někdo máte zkušenosti s tím, že byste rozpoznaly těhu ještě dřív než je to možné????

mscat
23. jún 2009

miška ok 🙂 hlavně že je vše dobré už,
cambi:to jsou šikovné dětičky že?to je síla. 😝 😅 takže to taky nebyla prča když vás zabouchl no tý brdo 😅
nee cambi já to myslím tak že se mi ovu test ješte uplně pozitivní neukázal ale prý když už je po ovu tak se druhá čárečka nemá vubec ukazovat..tak to myslím 🙂 tak jestli s tím máš zkušenost že by po ovu ješte ukazoval druhou
jdu uspávat 🙂

andy2306
23. jún 2009

HOLKY..NO TADY ČTU DNESKA SAMÉ DRAMATA....holky,bylo by asi lepší nemít doma ve dveřích klíče.my jsme všechny vyndali..nezamykáme se nikde.ani v koupelně...před sebou se stydět nemusíme,a když dojde návštěva,tak se nekoupem,že...takže klíčky zlikvidovat.pak jsou z toho jen také pohromy....hlavně že to dobře dopadlo.

andy2306
23. jún 2009

já dnes moc nestíhám..dnes slavím 26 narozeniny (ach jo,to letí..nedávno jsem maturovala a slavila dvacet),ted už jsem vdaná se dvoma dětma..stará rachejtle... 😀 😀 😀 😀 tak vařím trochu slavnostní oběd..hranolky a čínu a zeleninu k tomu.ale to by měl spíš někdo vyvařovat mě,že? 😀 no neva,mě to baví.

cambina
23. jún 2009

moni...a u malého jsi otěhotněla hned né?

michalag
23. jún 2009

mscat .... IP 😉

michalag
23. jún 2009

andy, vsetko naj, naj, najsamlepsie k dnesnym narodeninam, hlavne vela zdravicka, stasticka a nech ti princeznicky robia len samu radost tak ako doteraz 😉 😵 😵 😵

cambina
23. jún 2009

tak andy...všechno nej nej nejlepší...zdraví a štěstí a spokojenost pro celou rodinku

m.o.n.i.k.a
23. jún 2009

Andy tak vše nééééj....Ať Ti děti dělaj jen samou radost a hlavně zdraví!! 😉
Cam... jo jo malý se nám povedl snad po 3,4 měsících. No byla to celkem rychlovka.
Ale tedka může mít třeba zhoršenou kvalitu spermatu víš, to zjistí podle toho spermiogramu a popřípadě mu přepíšou nějaké prášky nebo vitamíny. Tak mi to řekla předtím.
A pokud bude on ok, tak půjdu já na vyšetření, můžu mít neprůchozí vejcovody a to se můžem snažit o sto šest a nepůjde to. ☹

lucinka1104
23. jún 2009

cam mrzí ma to ale pokiaľ nie je mrcha nadej je počas tehu v čase mrchy zvyknu byť mrchovské bolesti to mna nebolí skoro nič a aj dneašný drahý test ukazal prd je tak tá druhá akurát atká piesvitná či aká

cambina
23. jún 2009

moni...kup mu vitamín E

m.o.n.i.k.a
23. jún 2009

cam on bere vitamín E už strašně dlouho. Tedkom, že 2 měsíce byla pauza jinak celou dobu bral. Dr. mi říkala, že já můžu mít třeba ty vejcovody neprůchozí a to potom Ti nepomůžou ani ty vitošky, a on může mít taky špatné spermoše a na to jsou jiné prášky, které Ti přepíše jenom dr. po tom spermiogramu. Takže pro nás bude lepší jak tam půjdem at se nesnažíme zbytečně a hlavně netrapíme at víme na čem jsme.
Zkus přemluvit toho svého, pokud máš taky třeba neprůchozí vejc. tak fakt se snažíte zbytečně.
I když má už dítě, ale tohle se Ti může stát kdykoliv. ☹

cambina
23. jún 2009

luci...to já mám taky průhledné nic na mamatestu...já jsem u malého neměla ani MS bolení, ani prsa mě nebolely, vůbec nic, ale to už je přes 6 let, tak to může být samozřejmě ted všechno jinak...
od včerejška mám těžké bolení spodku...fůj

cambina
23. jún 2009

jé andy...ted mi došlo, že ty máš na mě narozeniny 😵

cambina
23. jún 2009

moni...a ted se snažíte rok?
no já jsem chtěla jít na laparku...zatím to ještě pořád všechno odkládám

andy2306
23. jún 2009

DÍKY HOLKY.CAMBI..si pamatuju v březnu,jak jsi slavila narozeniny ty..a já jsem si říkala,kéž bych už já slavila,to už budu mít vše za sebou.a už to za sebou mám. cambi...přeju ti,aby mrcha nedorazila..a tobě micha taky další už ne.a vám všem holky to samé. cambi..a jedete někam na dovču?říkala jsi,že se přestanete snažit a že půjdeš do práce..nebo se mi to s někým tady plete?micha..co ty a práce,bída,že?

michalag
23. jún 2009

cambi ty si Zdenka?

andy2306
23. jún 2009

já vím cambi....tobě vše nej k svátku...a u jména mám taky přece 2306........ 😉

m.o.n.i.k.a
23. jún 2009

Jo jo rok a měsíc, nás dr. na to všechno chtěla už poslat v půl roce snažení, že pokud je nějaký problém v něj nebo ve mě tak se snažíme zbytečně, ale my jsme chtěli počkat a nepřipouštěli jsme si to. Ale tedkom si uvědomuj, že se nás to nevyhne. Já právě na vyš.žádné nemůžu jít. Říkala mi, že se nejprve vyšetření dělá u partnera a pak u ní. Uvidíme. Dneska jedem do Hrabůvky tak se tam skočíme k dr, zeptat.

m.o.n.i.k.a
23. jún 2009

cam taky se přidávám vše nééééj-hlavně at se brzy zadří a mrška nedorazí 😵

lucinka1104
23. jún 2009

andy všetko naj
a aj ostatným nech už konečen najdete vytužené // 🙂

cambina
23. jún 2009

andy...no vidíš a to mi nedošlo...jsem to, ale trdlo...

michalag
23. jún 2009

cambi, aj tebe vsetko naj..., hlavne nech uz nejdes vytuzene // 😵 😉 😵

mscat
23. jún 2009

no Moni:tak to jsi měla teda ješte horší 😨 🙂 to je síla co..mě teda do smíchu taky nebylo a taky jsem a malého pořád mluvila at točí klíčkem a snažil se poctivě docela 🙂 chudato moje zlobivé..ted spinká 😉

Andy:jojo už jsou klíčky pryč..ješte si těch klíčku nikdy moc nevšímal víš,jen sem tam,ale tak nějak je nebral nebo nezajímaly ho hmm a bum a on se zamkne 😝 😅 takže už letěly pryč 😠 Tak všechno nejlepší a pěkně to s rodinou oslav..a co blbneš 😉 máš nádherný věk krásné dvě malé slečny tak je to paráda ne 😉
já za chvíli slavím 22 😀 😝 taky mi bylo nedávno 17 😀 😅 jo to by ti měl někdo udělat dobrý obídek maminka zaslouží za to jak je šikovná 🙂

cambina
23. jún 2009

jojo holky díky moc...
andy...jo nastupuji do práce od srpna...tak i snažení se přesouvá,ale víš jak to je, pořád čekám co když
na dovolenou asi nejedem, určitě né k moři, možná jen někam po Česku nebo Slovensku... za týden jedeme opět na naše místo (je to chatová osada), kam jezdíme 4x za rok

andy2306
23. jún 2009

mscat..co dítě neumí dnes,umí zítra....ani nevíš,aj těch klíčů si všiml .....ale hlavně že to dobře dopadlo a klíčky jsou pryč.to se stane...to je jasné.já vím....věk ještě jde.....ty jsi měla malého docela brzo,že?když ti je teprv krásných 22 let...je...to jsem byla těhotná s haničkou ve 22 letech.to je dávno... ☹ ☹

cambina
23. jún 2009

jéjda mscat 22 😀 😀 ...já už mám 30..bléééééé

lucinka1104
23. jún 2009

CAMBI TAK AJ TEBE VšETKO NAJ NAJ NAJK A HLAVNE MIMINKO

andy2306
23. jún 2009

cambi..tak at se ti v práci líbí.ale já ti přeju,aby jsi do té doby otěhotněla... 😉 😉

m.o.n.i.k.a
23. jún 2009

mscat, jo jo no. Jen na chvíli se otočíš a je to hned ☹
Holky musím fičet jdeme na to stříhání se psem, tak zatím pá 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre