Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

michalag
21. jún 2009

Ahojte 🙂
prisla som vs len pozdravit, lebo si idem este rychlo poriadit, ale urcite sem dnes este nakuknem 😉

cambi, krasna teplota 🙂 😉

cambina
21. jún 2009

ahoj...tak nám prchly další dvě kolegyně...teda mscat, moniko 😒 😖
miško...koukla jsem i na tvoji teplotu 😠 😠 😠
až na bolavá prsa nemám předmenstruační syndrom, tak uvidíme, co bude zítra 😝 , ale každopádně s "ní" počítám...

lulu19
21. jún 2009

baby poradte prosim

michalag
21. jún 2009

cambi ahoj,
ja som to tusila a vedela ze dorazi takze pohoda 😎 , hlavne nech rychlo skonci a mozeme sa pustit opat do snazenicka 🙂

michalag
21. jún 2009

lulu, podla mna je na priznaky este skoro 😅 😉

cambi, tak nech sa hlavne teplota drzi hore a nech neklesa 😉

lulu19
21. jún 2009

dakujem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cambina
21. jún 2009

lulu a jak máš dlouhé cykly?

cambina
21. jún 2009

6.6. skončila nebo začala? tak jak tak je to jen 15 dní, to i mě se zdá krátká doba na nějaké příznaky...
a kdy jsi měla ovu?

lucinka1104
21. jún 2009

jaj 17 dc lulu tak to je fakt skoro tehu môžeš byť ale musiš počkať stestovaním

lulu19
21. jún 2009

no 6.6 mi zacala a 7.6 skoncila

cambina
21. jún 2009

to máš jenom dva dny periodu? a to tak míváš dva dny? cykly teda máš 28 dní a pravidelné? a zkoušela jsi test?

cambina
21. jún 2009

miško...tak už mě bolí břicho...počítám, že zítra je tady

lulu19
21. jún 2009

skusala som test a bol zatial negativny no mavam pravidelny cyklus a niekdey masm 2 niekedy 3 a niekdey najviac 4 5 dni

flamenga
21. jún 2009

lulu test? Načo? Veď si možno 3-4 dni po ovu.... 😨 🤐

michalag
21. jún 2009

lulu, test ti ukaze najlepsie az okolo 14DPO 😉

cambina
21. jún 2009

flamenga...někdy může být i MS a přesto být těhu, víš...zvlášť, když perioda trvá tak krátce

lulu19
21. jún 2009

14 dpo znmena?po vynechani menzesu

michalag
21. jún 2009

lulu 14 dni po pravdepodobnej ovu (DPO)

cambina
21. jún 2009

DPO=dní po ovulaci

cambina
21. jún 2009

miško 😀

michalag
21. jún 2009

cambi 😝 😀 😀 😀

cambina
21. jún 2009

miško...mě už bolí pořádně břicho 😝

michalag
21. jún 2009

cambi ☹ ☹ ☹ , ale pokial este neprisla, tak nadej je 🙂 , aj ked povzbudovat ta uz asi nemusim, cooo

andy2306
21. jún 2009

AHOJ HOLKY...TAK SEM KONEČNĚ DÁM FOTKY NAŠEHO MIMINKA TEREZKY,TAK MRKNITE,KDO CHCETE.V ÚTERÝ MÁ TŘI TÝDNY,TO LETÍ....

andy2306
21. jún 2009

jinak jsme v pořádku a zdraví,Terezka je pořád hodné miminko..dělá nám radost.hanička je taky hodná,nežárlí....dnes jsme slavili moje narozeniny,které budu mít v úterý,tak jsem tu měla rodiče s bráchou a bylo veselo.Jdu odpočívat,tak se mějte,a dejte vědět,co u vás nového.Doufám,že se ze všech snažilek tady brzo stanou spokojené těhulky.dobrou

michalag
21. jún 2009

andy, Terezka je kraaaaasna princeznicka 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 a dost sa aj podoba na Hanicku ci ....?

andy2306
21. jún 2009

ahoj micha.....jojo,terezka je věrohodná kopie haničky,když byla miminko.kdybych měla fotku haničky,jak byla malá,tak byste viděli,jak jsou strašně stejné.každému to až vyráží dech...

cambina
21. jún 2009

jééé...andy....nádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cambina
21. jún 2009

andy 😀 ...já jsem je taky hned porovnávala...(Hanička 9měsíců) a fakt jsou strašně podobné 😵

jo andy...psala tady hrdulka (pokud jsi na ten příspěvek nenarazila) má chlapečka, narozeného někdy v té době, jak Terezka

lucinka1104
21. jún 2009

mna nebolí vôbec , len tie bbradavky a picháma vo vaječníkoch...porazí ma malýsa mi zobudil bude hore do polnoci
terka je krásna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre