Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
20. jún 2009

venysko...ač třeba jen slabé // dávají velkou naději, pak když nám to krvavá zkazí (popř. jiné negativní zprávy) je to velké zklamaní, at čekáš 2 měsíce nebo 2 roky, ale stejně věřme, že ty miminka mít budeme..... a dáváme si nové heslo...DO VÁNOC 100%....

mscat
20. jún 2009

cambi 😉 tak do Vánoc..jsem zvědavá komu se zadaří 😉
moni:no já nevím jestli kvuli těm injekcím nedorazila ms,ale celkově to mám poharašené asi z nich.já sem po poslední injekci totiž krvácela víš nasadila sem prášky a po vysazení těch prášku ms nedorazila tak asi jedno z druhým ☹ 😠 taky bych si přála stavět,ale když ten muj chlap se k ničemu nemá a já to pořá sama řešit nebudu to už mě nebaví...chci pocítit že mám chlapa který je schopný něco pořešit..hmm tak to zatím nějak nevidím akorát se mu skládaj dluhy na paušálu což je supr protože nevím z čeho těch 30tisíc chce chlapec zaplatit.bych ho zabila 😠 ☹ 🙂

mscat
20. jún 2009

taky to balím holky..papapap lucinka:a ty dej vědět jak dopadl další testíček 😉 😉

michalag
20. jún 2009

Ahojteeeee 🙂 🙂 🙂 ,,

michalag
20. jún 2009

no nic, tak som vas dnes nestihla, ale skor sa nedalo 😝

bruuuu nocku vsetkym 🙂 😉 😔

venyska
20. jún 2009

cambina:Pravda že.A s heslem plně souhlasim...a ještě dodávám.Dřív než do Vánoc 😉

venyska
20. jún 2009

Dobrou noc

cambina
21. jún 2009

ahoj 🙂
do Vánoc všechny...holky máme na to půl roku, takže v klidečku, máme čas...
venysko klidně nám radostnou zprávu můžeš oznámit příští měsíc 😉 ...my se těšíme
bettynka bude mít určitě pozitivní zprávy za 2 měsíce..s tím počítám 😉

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

Dobré ránko holky 🙂

Mscat- ten můj blbec má taky nějaké restíky, které si musí zaplatit, tak proto to plánejeme až se vše zaplatí a to bude tak za ty 2 roky. Jinak jsme stavění plánovali půl roku zpátky, už jsme si aji zjištovali u kamaradčiného strejdy co a jak, má stav.firmu a ták. No já doufám, že se nic nezmění v plánech a zůstane to tak jak to máme vymyšlený 😉
Neboj poplatí si to a nějak ho do toho dokopeš 😉 Můj drahý chce taky moc barák, tak mám to štěstí, že když do něj hučím dlouho tak po chvilce dohučím a jde a udělá to. Sám ho chce a ví, že proto musí udělat hodně 😀
Cambi. to je supér heslo. Do Vánoc budem určo všechny těhulkovat 😵

mscat
21. jún 2009

ahojte holky..
moni:no on by to rád zaplatil akorat není z čeho 😒 🙂potřebujem právě ten úvěr aby jsme to mohli zaplatit koupit autíčko a sehnat bydlení... 🙂 taky máme možnost stavět ale to by se ten muj vůl musel někde poptat no.a to on je jaksik neschopný což mě štve už pořád mu to dokola říkám,že pouze pracuje a na nic jiného nemyslí a že já nebudu myslet a dělat všechno sama...no tak uvidím.

mscat
21. jún 2009

cambi: 😉 to jsem teda zvědavá jak to dopadne..kdo bude tak šikovný 😀 já teda max.do října pak začnem až na jaře 😉

lucinka1104
21. jún 2009

krásne ránko, mna tak bolia od noci bradavky, že prikojení idem umreť 😝

lucinka1104
21. jún 2009

a ešťe ak budem naozaj tehu tak celé meranie bt nema zmysel lebo ja mam dnes len 36,4 takže skôr čakám mrchu

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

mscat- To Ti věřím, ale když máte možnost, je škoda ji nevyužít. Jsme tak nějak zvyklí na baráčky a je to plná pohoda oproti paneláku. Už jsme si zvykli, ale i tak, na baráčku máš větší soukromí, ale taky i starosti 😒
Pokud máš možnost, tak to vemte do svých rukou, stojí to nervy, hodně nervů opravdu, ale pak to bude stát za to 😉
Já snad doufám, že vše bude ok a tak jak plánujem a pak začnem. Proro i musí za prací odjet aby se vše splatilo a on mohl rozjet podnikání-do toho já se nestarám, nechávám to na něm, prý mu mám věřit 😅 😀
A co malý, už je hodnější? Malý je zase uknuraný, tak se za chvíli chystáme ven, aspon na chvíli dokud neprší...

mscat
21. jún 2009

moni:máme pozemek je to u jeho rodiču vzadu na velke zahrade..ale prý to tam nepovolí tu stavbu ale musí se potom šlapat protože je blbost na vlastním nemoct stavět.tak ale on nic nezjištuje takže nic potom nebude no ale říkám mu to pořád a ješte se na mě nas... že furt do něj hučím ale tak co že?když je nemožný sám od sebe na to myslet.
tak my ted bydlíme na baráku velkém takže vím jaká je to pohoda máme to tu celé v nájmu a je to supr..no ale já bych svuj 🙂 jde o to,že nevíme kde byjsme počas stavby bydleli víš..nemohli byjsme dávat na nájem a plus ještě splácet ůvěr to by nešlo ...

malý?noooo vstával v osum takže jestli mi po obědě opět nezaspí tak bude zle...zatím se to jakžtakž dá,ale už od rána hned taky kvičí a raplí,..ted si přitahl židlu k otevřenému oknu a stojí tam a čučí....i proto bych nikdy nešla na byt někam do 4patra.max beru první 🙂

mscat
21. jún 2009

lucinka:a zkušela si ješte testík?..asi ne co?

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

mscat- tak možná, že je to pozemek bez inž.sítí a nemůže se tam stavět, že to není stav.pozemek.
Júúú, tak to musíte dávat pálku za nájem, né?
No nevím kde si budete brát hypošku, ale my kdybychom si jí vzali ze stavebního spoření, tak si dáme třeba cílovou částku 1 500 000 jo a budem jí čerpat, tím, že si budeme nechat proplácet účtenky za materiály, protože nemáme čím ručit, a nepostaveným barákem taky ručit nemůžeš, to ti tolik peněz nikdo nedá, tak jí prostě budeme čerpat a nechávat si proplácet vždycky ty účtenky, a tím materiálem zatím ručíme a jak se celý postaví, tak teprve jí budeme se ta hypoška bude splácet. Tak bychom to měli my, jak jsme chtěli stavět půl roku zpátky, tak jsme si vše vyřizovali, ale tím, že přišel o práci, tak jsme to odložili. 😖
My tedka bydlíme ve 4tém a v pohodě, u oken nemáme nic a židli by si tam nepřítáhl, to ví, že nesmí a otevřít si okno taky neotevře jsou vysoko 🙂

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

Fičím, kdyžtak později, papapapapapapapa 🙂

mscat
21. jún 2009

moni:jo 10 500kč dáváme.
jojo je to bez inž.sítí ale to říkal jeho děda který stavívá,že se to natahne od jejich baráku že v tom nevidí problém.tak nevím.
jo tak kdyby jsme bydleli v nějakém patře tak malý by taky nesměl si přitahnout židli ale takhle v pohodě .to bych šílela já se totiž bojím výšek takže to by nesměl ani kuknout z okna! 🙂
když jsem u prababičky tak ta bydlí ve třetím a jakmile chce vzít malého na balkon at se podívá tak já uplně raplím že tam prostě nepujde a hotovo ona ho ješte vždycky drží v náručí a co..malý se může zavrtět nahnout a ona je stará a ještě by ji vypadl ježiš 😒 🙂

no aha..to je zajímavé to co jsi napsala.jak že to je já to moc nechápu.my máme nárok na milion a pul taky.a právě bylo nám řečeno že musíme něčím ručit když byjsme chtěli stavět.
takže vy byjste si vzali ty peníze nechali si proplácet účtenky za materiál a tím by se ručilo a až by byl dům postavený tak teprv by jste začli splácet tu hypošku?tak nějak?to jde?

michalag
21. jún 2009

Dobe ranko babenky 🙂 ,,

lucinka1104
21. jún 2009

nemám doma zajtra ale to bude až poobede a v utorok chcem skusiť rano

mscat
21. jún 2009

ahoj micha 😉
lucinka:tak to jsem zvědavá jak to dopadne 😉
co řkáte n aten můj graf..?o ničem pořád že? 🙂

lucinka1104
21. jún 2009

podľa teplot to vyzerá na anovulák 😖

mscat
21. jún 2009

no však já si taky myslím.. ☹ tak mi nezbývá nic jiného než jen čekat až budu mít konečně ovulaci což může trvat ještě hooodně dlouho ☹ 😠

lucinka1104
21. jún 2009

alebo bola 11 - teho

mscat
21. jún 2009

hmm já si myslím že spíš nee 🙂 😒

mscat
21. jún 2009

hmm holky..tak přemýšlím a přemýšlím 🙂 až se mi kouří z hlavy..vzpomínám na to mé špinění 28.5...a říkám si,že třeba tu ovulku mám,...takhle..to špinění jsem měla 4dny...26.5..27.5..to bylo jen to špinění,28.5 to bylo to husté hnědé špinění plus i krev sice ne hodně ale byla tam i krev a klesla mi i teplota,a 29.5 zbytek trošku zašpinění.
noo takže bych to mohla brát jako ms že asi 🙂 takovou light 😀 ...a co sem se dočetla tak nějak když se neoplodní to vajíčko tak se to mění v cosik 🙂 a pak se vlastně spustí ta ms že?teda já žhavě přemýšlím 😀 😝 noo takže myslíte,že je tu možnost že ovuluji nebo to jako ms ani brát nemám? 🙂
snad pochopíte muj extra namáhavý popis 😀 😝

lucinka1104
21. jún 2009

to že si mala ms ale neznamená že je aj ovulácia takže ťažko povedať žena menštruuje aj bez ovulácie

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

mscat, tak to neplatíte moc, tady u nás by jsi za pronájem baráku dala tak 20 000 😖
Jo jo, tak jsme to měli mít a budem když vše výjde. Ono bychom mohli tu hypošku splácet hned na začátku, ale když si dáš ten limit na stavění třeba tolik kolik jsem psala, tak můžem vyčerpat i mín. A navíc když nemáme čím ručit a budem si nechávat proplácet ty účtenky, tak by nám to neměli z čeho vypočíst. Takže až bude barák postavený nebo aspon obytný, tak splácíš. Jen nesmíš přesáhnout tu částku na kterou se s bankou domluvíš, že chceš půjčit. Ale oni Ti taky řeknou nejdřív jestli Ti to výjde nebo né 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre