Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
25. aug 2009

ahoj Moni...tak tobě už jde malý do školky? 🙂 já bych mojeho taky hned šupla,ale ne abych se ho zbavila na chvíli 🙂 ale aby byl mezi dětma.Už vidím,že je velký,že už sem ho trošku vypiplala 😀 a může do světa 😀
se těš aspon si s dětma pohraje. 😉
no nám tatka hned po obědě odjíždí.. 😝 ☹ 😒 ale tak aspon si zase od něj oddychnu 🙂 už mě se..e! 😉 a kam se teda stěhujete?do té prahy?tak si pěkně tatku pak užíjte 😉

m.o.n.i.k.a
25. aug 2009

mscat jo no, letí to jak hrom, do alba jsem ještě dala fotku jak byl menší, né jako miminko, protože miminkovské fotky mám v albu- digitál foták jsme si koupili později, tam na té fotce má asi 5 měs. nevím to jistě 😅 a bylo to jak nedávno, kdy jsem ho oblíkala do toho medvidkovského kabátku 😵
A v úterý nastupuje ☹ Budu ráda, že si odpočinu, ale zároven i strach aby se o něj postarali a nic se mu nestalo 😠
Taky jsem ráda, že jde, aspon se naučí být v kolektivu i když je v kolektivu pořád, ale né v takovém velkém jak ve školce 😉 Tam se doufám naučí snídat 😀 Protože než něco sní tak to je katastrofa.
Né nakonec se stěhuji tady do Hrabůvky kousek. Protože v Praze není široko daleko volná školka 😖 A bylo by mi líto, kdyby malý do ní tedka nešel když se tak těší 🙂
A tatka plánuje, že sem přijede na trvalo v zimě. Najde si práci tady a budeme spolu tady. Tam prý žít nechce 😉

juliett7
25. aug 2009

ahojte, je tu niektora? 😉

alzbeta.hod
25. aug 2009

ahojky

mscat
25. aug 2009

ahojte je tu někdo??? ☹
moni:no my taky neměli digitál foták až do adriankovych dvou let takže taky mám vše v albu 🙂 budu muset taky dát zase nějaké fotečky 🙂
tak to u nás by školka ješte neprošla..malý by se v první řadě musel naučit vstávat brzo a ne vychrupovat do půl 10 bo do 10ti 🙂
tak jsem ted sama doma až do zítřka a místo abych si to užívala je mi hrozné smutno ☹

m.o.n.i.k.a
25. aug 2009

mscat, tak to my vstáváme brzy sice né v tolik, v kolik budeme muset, ale moc se to neliší od toho kdy budem vstávat, tak už jsem zvyklí, no já jsem ted dost unavená, tak snad mě to později nepoloží 😀
Tak si užívej klídečku, ty jsi horzná teda, jak máš klid, tak je Ti smutno a jak máš malého, tak si zas na nervy 😀 😀 😀 Pust si hudbu a vypni 😉

mscat
25. aug 2009

jojo ale přesně tak,já to vím.Jak ho mám,tak chci už konečně chvíli klídek,a jak su bez něj tak bych až brečela.Ale to je už asi úděl matek..nebo nevím ☹ ☹ 😢 🙂 ach jo... 🙂 tak se půjdu nacpat nanůčkem a čokoládou a dám si dobré pitíčko a usednu k tv asi teda 😀 na ordinaci.jupííí 🙂
tak snad tě to nepoloží..hlavně se šetři 😉

Moni..co myslíš...mě vůbec nikdy nebolely prsa ani bradavky.v těhu,ani při ms ani před,prostě nikdy.a od včerejška mě parádně bolí bradavky.a dnes ješte víc než včera.Mám dost zvýrazněné žilky na prsou a celkově mám pocit,že mi ztěžkly nějak .A cítím se divně kvůli tomu..jaksik divné tušení nebo co? 😒 🙂 ale myslím si teda,že těhu nebudu ale tak nevím.Ale myslíš že 5 dní po případném oplodnění můžou už bolet bradavky??

sonidlov
25. aug 2009

Ahojte, baby chcela by som sa vás opýtať či je možné ,že by test ešte stále neukázal // čiarky ked som 24DC a 13 DPO. Nie je to skoro na test? 😎 prosím odpíšte a poradte 🙂 dakujem

mscat
25. aug 2009

soni:já si myslím,že je ještě brzy 😉 může ti to ukázat až třeba 16 dpo někomu i později
mě taky nikdo neodpovídá na ty mé bradavky či je to možné.. 😝 😝 😝 🙂

mscat
25. aug 2009

a já to prdím..já se té odpovědi asi prostě nedočkám nikde... ☹ ☹ 😒 asi se nic o těch kozách nedozvím... 🙂 😠 že už je tak nazvu potvory 😝 😅

sonidlov
25. aug 2009

ja si myslím, že je to skoro aby ťa boleli bradavky mňa začali bolieť až ked som bola 4tt, ale je to individuálne. Mscat práve som si čítala, že asi budeš mať robotu super prajem ti to a budeš mať aspoň nejaké roztílenie a vodičák len odporúčim ja som ho mala od 18-ky,ale nejazdila som až teraz mi muž kúpil auto v marci a odvtedy jazdím a už si neviem preddstaviť bez auta ísť niekam 🙂 😉

sonidlov
25. aug 2009

🙂

mscat
25. aug 2009

děkuji 🙂 já si taky myslím samozřejmě že by to bylo brzy ale já mám fakt uplně natlakované prsa 😝 a bradavek se nemůžu ani dotknout a jen mě to zarazilo,že jsem to nikdy neměla..hmm tak neva.to je fuk..stejně ted nemám na mimi čas 🙂 jo no...přála bych si jít pracovat a moc 🙂 malého mám kam dát a oni ho rádi pohlídají-přítelova babička a mamka.pořád říkaj proč jim ho nedám na noc a na den třeba.ale tak já bez něj nemůžu být pomalu ani deset minut 🙂 😝 ale myslím si,že jemu a mě by to jen prospělo.on aspon nebude stále se mnou a mě to nepoleze ta mateřská tak na mozek 🙂 tak se těším že pujdu někam pracovat..teda snad něco seženu.a joo no 🙂 jdu si dělat konečně řidičák 😉 jéé..to máš hodného muža..nechce kupit aj mě 😀 😀 protože nevím teda co pak budu řídit 😀

m.o.n.i.k.a
25. aug 2009

mscat, já to fakt nevím, mě začli taky bradavky bolet 3tt-4tt , tak těžko radit. Uvidíš, každá to má jinak, počkej si do ms 😉

mscat
25. aug 2009

já ani nevím kdy ta ms má přijít 🙂 😝 😝 nemám vůbec tucha..

m.o.n.i.k.a
25. aug 2009

Tak uvidíš, jak se to vyvrbí. Jdu koukat na VKV, tak papa a dobrou

mscat
25. aug 2009

já na ordinaci 🙂

mscat
25. aug 2009

joo holky a to jsem ještě neřekla...včera jak jsem jeli do města busem,tak tam uprostřed pole stál nádherný čáp...fakt 🙂 oba s Lukášem jsme ho viděli a mě v ten moment bylo opravdu divně..takový zvláštní pocit z toho čápa jsem měla 🙂 samozřejmě ...člověk na to nevěří že 🙂 ale i tak 😉 když jsem čekala malého a ještě jsem ani neměla tušení že ho čekám..tak na dovolené nade mnou přeletěli čápi 3 🙂 a všichni si dělali srandu že jsem těhotná a to mi přišlo fakt k smíchu..noo a je tu malý 🙂

mscat
25. aug 2009

co 14 dní jsem měla ms..to už víte.ted jsem zjistila že dnes jsem zase 14tý den a ms ted nikde.tak tož to jsem zvědavá teda.holky a jak by měl vypadat ten čípek že bych ho zkusila prostudovat? 🙂

monika0001
25. aug 2009

nemam dobre spravy zatial..
dnes mi doki nic nepovedal. v piatok ideme opäť no vyzerá to anovulák.. tri mesiace po sebe mam ovulku jak lusk a akurat teraz pred IUI mam anovulak??? Vzdávam to.... v piatok mu poviem, že nejdeme na to IUI. kašlem na to.. mna naozaj nebaví každý mesiac znova a znova plakať... už toho bolo dosť.. chcem žiť a nie zomierať.... a to robím každý mesiac... koniec.. končím s celým snažilkovaním... keď to bude mať prísť príde to... ak nie (zomriem) čo narobím.....
Babulky dakujem vam zo podporu a povzbudivé slová ale ja už naozaj neverím, že budem mať v náručí naše dieťatko....

venyska
25. aug 2009

Ahoj mscat:Já měla úplně to samé min.měsíc.Bylo to jen předmenstruační

mscat
25. aug 2009

venyska:no právě.ale já tohle nikdy nemívám.ale neříkám že jsem těhu jen se cítím fakt nějak divně.celé tělo mi jaksik hoří i celý obličej.tělesná teplota je 36,8.na prsách vystouplé žilky a ty bradavky mě bolí..tak nevím.uvidíme co se z toho vyvrbí 🙂

mscat
25. aug 2009

monička:jen ti povím...dej si teda pauzičku a ono to příjde... 😉 😉 já v to věřím.plodná přece jsi i tvůj manžel.já v to věříma budu na tebe moc myslet moja!!!velkou pusinku posílám a hlavu vzhůru!!

venyska
25. aug 2009

Uvidíš,mě taky bylo hrozně,nemohla jsem se ani utřít po koupání,taky jsem to nikdy předtím neměla

mscat
25. aug 2009

to je fakt hrozné co to tělo s náma pořád vyvádí že? 😝 🙂 mám 36,9 normální teplotu.nevím..ted se mi točí i hlava..no nic 🙂 půjdu si lehnout nebo nakonec ješte budu aj rodit jak mi už šibe 😀

m.o.n.i.k.a
26. aug 2009

Ahoj holky.
Mscat, neřešto, uvidíš, zda do 14 dnů dorazí nebo né. Přeji Ti to. Uvidíš, i když si ted nechtěla, že toho máš dost, tak uvidíš no 😉
Moničko, nezoufej. Dejte si pauzu i od doktorů, tedka to neřešte a uvidíš jak to půjde samo, prostě si užívejte a zadaří se, držím palečky, moc, moc, moc!!! 🙂

korenka
autor
26. aug 2009

monika 0001,prosím,nezúfaj!!!aj my všetky bojujeme ďalej,presne,dajte si pauzu,aj my sme mali od mája do teraz,no a zase idem zabojovať.Však ja práve preto beriem clostilbegyt,aby som mala na 100% veľké vajka,mám ovuláciu,ale dr. mi to dala aby boli obrovské,proste zväčšila mi šance,ale môžu sa brať len 3 mesiace,potom musím byť pauza 3 mesiace,takže ak sa nepodarí,tak potom po 6 mesiacoch budem zase brať clostík a už pôjdeme na IUI.
Teraz sa tešte zo seba a neriešte nič,urobte si výlet,choď niekam na disku s babami,vypi si,zapál si....proste odreaguj sa!!! 😉 ....toto by sa zišlo aj mscat,že?...ja by som to tiež už nevydržala doma vkuse,však to je proti prírode,človek sa musí porozprávať aj s niekým iným,nielen s manželom,partnerom...
ja som dnes 8DC,večer beriem posledný clostík,potom budeme snažilkovať a snažilkovať....... 🙂 😝 ....a ako vždy,zase len čakať na ortiel..........

andy2306
26. aug 2009

mscat..je mi líto,že ti neni dobře..že jsi sama,nemáš ským sdílet radosti i starosti..a že máš hlavně těch starostí.
já zas můžu říct,že mě mateřství taky změnilo k lepšímu jako moniku..a mám pocit,že až s děckama žiju. nevadí mi,že mám na sebe mín času,že ho většinu obětuju dětem...já jsem štastná jak ještě nikdy,užívám si to..a ač někdy jse unvaená,mám chvilu,kdy mě nic nebaví,tak to přejde velice rychle..protože mám kolem sebe aj fajn lidi-kamrádku pod našim barákem,která má stejně staré děti jak já..mimčo jen očtrnáct dnů starší jakt o moje..právě jsme tam ted byli čtyři hodky..děcka se vyblbnou,my pokecáme u kávy...přála bych ti,aby sis tu mateřskou taky mohla užívat jako my ostatní..protože to jsou nejehzčí roky s děckama....nikdy se už nebudou opakovat..nevrátí se.

mony..přeju ti pohodové těhotenství.a necháte si říct aj pohlaví?

korenka..držím pěsti.víc nemusím dodávat...

korenka
autor
26. aug 2009

ahoj andy moja,nie,nemusíš 😉
jéj,ty si to fakt pekne užívaš,hneď by som sa pridala 😵 ,aj ja mám susedku,čo má dcérku Terezku,a tiež už plánujú druhé,tak mi hovorí,že budeme spolu kočíkovať,no,len či... 🙄
ale stále nezúfam,lebo viem,že aj horšie veci pozažívali iné baby,alebo celkovo dejú sa aj horšie veci.
Už len dúfať,že okolo 20.9. si nájdem čiarky... 😵

flyangel
26. aug 2009

ahojte moje zlate...jooj nezufajte bude to dobre..ja verim ze ak sa vykaslete na snz mozno sa skor zadari...lebo nebudete v strese..vezm,ite si priklad z Misky..kaslala na snz a stacil raz sexik a je tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre