Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

afrika
7. okt 2009

andy úplne ťa chápem. ja dieťatko bohužiaľ nemám pri sebe, ale vidím na mojej sestre-má 2,5 ročnú dcérku a tiež sa strašne moc rada pochváli s niečím, čo sa naučila.a nikto jej to nezazlieva, že si chváli vlastnú dcérku. ja by som robila to isté 😉

andy2306
7. okt 2009

lyzenka-to vypadá fakt dobře...nezapomen dat vědět.

lyzenka
7. okt 2009

jo jo, ano ano.....dám vedieť... 😀

afrika
7. okt 2009

monika pokoj, máš v brušku malinké 😉

andy2306
7. okt 2009

ne nemusím moni- piš si kldině co chceš..mě to už nezajímá...a přijde mi ta debata pro děti do školky.pa

afrika---jojo....tak to je.díky 😉 každá matka si ráda pochválí,no ne?nemusíme na raubíře jen nadávat... 😉

andy2306
7. okt 2009

afrika a pročpak nemůžem mít svoje dětátko při sebe jestli se můžu zeptat?vyznělo to tak smutně....nemusíš odpovídat,jasné..
monika je přece v klidu....tak neměj strach. 🙂

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy 😀
afrika, já jsem v klidu, už jsem psala, že mě nikdo jen tak nevytočí a už vůbec né toto a když si přečtete příspěvky zpátky, nikde jsem nepsala, že by andy se neměla chlubit dětma. Ať se chlubí, tak nevím proč se to tady pořád píše. 😕

afrika
7. okt 2009

pre niekoho by to ešte nebolo bábo, ale pre mňa áno. je anjelikom v nebíčku. bolo neskutočne vymodlené a bol pre mňa malý zázrak na zemi...čakám na ďalší

kessy11
7. okt 2009

...afrika a je to úplne prirodzené....ja sa tiež chválim, tým čo dokáže moje 3,5 ročné krsnátko=synovec 😀 😀 😀 a teším sa z toho 😀

lyzenka teplotka vyzerá naozaj fajne, tak skús zmerať este aj zajtra ráno v tu istú hodinu ako dnes a ked bude nad 37 tak to vyzerá veľmi ale veľmi dobre, ja som testovala 5 dni pred ms a videla som tienik tak držím palčeky, aby ti to vyslo 🙂

andy2306
7. okt 2009

afrika- promin.to mi je moc líto.... ☹ moc ti přeju at to vyjde..a máš brzy poklad doma..... 😉

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

afrika tak hodně štěstí, držím palečky, ale určitě se zadaří a budete se radovat s miminka, neboj. To příjde vždycky až když se to méně čeká.

andy2306
7. okt 2009

kessy--oběd je hotový?dones ochutnat... 😀 my jsme dnes měli jen ty těstoviny 😉

afrika
7. okt 2009

dúfam, že áno...budem potrebovať sakra šťastie 😵

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Afrika-určitě ano. 🙂

andy2306
7. okt 2009

afrika-držím pěsti.....moc moc moc. 🙂

kessy11
7. okt 2009

afrika, držím palčeky a verím, že čoskoro sa zadarí, treba veriť a nestrácať nádej, viem o čom píšem, minulý rok v oktobri som potratila a v januári som bola už zasa tehu, síce s veľkými obavami, strachom ale predsa a pozri už sa pomaly chystáme do pôrodnice 🙂 držkaj sa 🙂

lyzenka
7. okt 2009

Kessy,

ďakujem.....no som zvedavá....včera som si skúšala robiť....ale nič .... (ale nechala som si ho pre istotu - a ráno som tam akože trošku niečo videla....ale fakt len ak som ten test nahla tak bokom)....skúsim ešte počkať, teda budem musieť....

ozaj a odkiaľ presne z Trnavy si? - ja som z Družby ale pôvodne z Prednádražia... 😀

lyzenka
7. okt 2009

kessy,

no a vidím, že čochvíla budete mať doma veselo... 😀

afrika
7. okt 2009

keď u nás není problém len v udržaní, ale aj v otehotnení. práve stimulujem na IVF tak dúfam strašne moc, že sa podarí. minulý rok som otehotnela v októbri a teraz v októbri uvidíme...ešte dokonca aj vklad vyzerá zhruba na ten dátum keď sa nám to podarilo minulý rok...ale to mi už asi vyhráva z tích hormónov 😀

kessy11
7. okt 2009

...no ja už bývam v Maduniciach, len v profile mi to ostalo 😀 som to nezmenila a zavádzam tu ludí 😀
aj ja som nahánala takých duchov na testoch 😀 este počkaj a testni ale za dva dni a porovnáš tých duchov 😀 ale mám taký pocit že ti to vyšlo 😉

andy je to nachystané ale čakám ked príde mm aby to mal čerstve a teplé to tam nahodím tak cca 10 min pred jeho príchodom, zatial sa napchávam so všetkým možným 🙂 ked mne chuti najviac s niekym, ked som sama tak ani nemusím jest normálne iba take blbostičky, teraz su to jablčka 🙂

lyzenka
7. okt 2009

Tak Madunice?

poznáš Luciu Šokovú? - i keď teraz neviem ako sa volá....má dvojičky.....

kessy11
7. okt 2009

afrika ver tomu, podarí sa to 🙂 budem na vás myslieť 😉
no lyzenka veru tak bude veselo, už sa moc moc tešíme 😉

andy2306
7. okt 2009

aj já mám pocit že to lyzence vyšlo..ale tak pst radši... 😉
kessy- ty jsi teda vzorná manželka.... 😉 bych se mohla na mojeho vykašlat-čekat na jeho příchod,aby to měl čerstvé.máme mikrovlnku 😀 😀
kuřátka se už vzbudili,tak půjdeme ven....já radši jím sama kessy--aspon nikdo nevidí kolik toho zbagruju 😀 😀

lyzenka
7. okt 2009

to ti verím.....kessy, že sa tešíte.. :O)

my sme sa o prvého prcka snažili rok aj pol.....veľmi sme to krásne všetko prežívali od otehotnenia po pôrod a aj potom až do dnes.. :O)

teraz sa snažíme tiež už vyše pol roka.....tak dúfame a čakáme.. :O)

kessy11
7. okt 2009

...viem ktorá to je aj ked ani ja neviem ako sa volá druhým menom, myslím že má chlapčeka a dievčatko, že,????
som sa sem prisťahovala len pred rokom 😉

andy2306
7. okt 2009

afrika...tento měsíc bude určitě úspěšnější než ten loni.dnes už umí udržet miminko od začátku do konce,věříma přeju ti,at se to tentokrát povede 😉

lyzenka
7. okt 2009

joj, baby, normálne mi až tak srdco naskakuje....ako Vás čítam o tom, že to vyšlo....ale teda fakt, radšej PSST... 😵

kessy11
7. okt 2009

...pssssssssssst.....

andy 🙂 🙂 🙂 🙂
myslím že aj u nás sa to zmení myslím to vzorne manželikovanie, ale teraz ked som doma sama, krpec je este v brušku tak si dovolím také že mu to nachystam teplé a počkám ho 😀 😀 😀 😀 😀 a potom bude spomínať 😀

lyzenka
7. okt 2009

ano, má chlapčeka a dievčatko.........je to kamoška z detstva - ale iba cez prázdniny.. :O) ona chodievala k babke na prázdniny a hneď vedľa vo vchode som bývala ja.....bola teda riadna výmyselníčka ...a tuším jej to aj zostalo.....ale čo už.....aspoň jej babka je taká sklamaná z nej.....ale ja neviem, úplne ju zase nepoznám, a život je predsa nevyspytateľný......

andy2306
7. okt 2009

kessy---no jasně.pak bude mín času..to budeš vychystávat miminku... a výbavička je komplet?už nic nechybí..čeká se vyloženě jen na ten den D? a kde budeš rodit?byla ses tam i podívat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre