Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
26. feb 2010

xenka:co by bylo pro mě fajn at se zadaří? 🙂 úvěr bo mimi. 🙂

jj no říkám...můj to musí první oběhat co a jak.či jistě úvěr dostanem.no máme nárok na 1 500 000.ale malý dluh na paušálu..snad neudělá problém.ted tam budem pět tisíc posílat.tak snad ne.

monaberuska1
26. feb 2010

mscat, 2 mesíce a pred tim jste byli kde teda???no teda mas pravdu no nam by asi hypo peknou nedlai prave.. a ty splatky budeme mit splaceny az za 3 roky prave 😒 😒 a to tay jako snima nevydržím 😲 😲 😲 😲 😲 to bych asi měla pobyt na kopečku na blazinci 😔 😔 😔 už je to dlouho a zachází to fakt daleko..takže to prostě nejde..no, a oni presně nevime jesi chcou dolů nebo ne..no jako náznakem jim to rikam ja a aji michal manža jako a to zrovna manžel dneska jí to dost důazně naznačil, ale bud josu natvrdlý anechápou to anebo prostě nechcou jít no..ona tam je babička vlastně tchánova maminka jí bude 80 let, tak nevim proc za ni nejdou ja fakt nevim...ale prave doufame ze v lete tam pujdou a kdyz ne tak bohuzel neda se nic delat jdmee mi, abohuzel do pronájmu nic nenaděláme....ono je to tu dst problémový, tchán je alkoholik právě 😠 a taky nechodí do práce a víš proč??protože ho chytli ožralýho....a ted protahuje nemocenskou co to jde...takže jako mazec... 😒 tchýně pracuje doma šije nějaky síte nebo co nevim.....takže já je tu mam 24 hodin denně a to je opravdu dost hustý, navíc všem tady vařím a navíc když přijede švagrovka tak si tu děla co chce veme si jídlo uděla kafe prostě pohoda no..a ona tu je skoro každý den...a jako pak já se tu mám cítíit jako ve své kuchyni to fakt nejde.....uklízení to od nich ani nečekám jsu to bordeláři dost hustý jako ...manžel ten tady semnou šuruje, a jim to vubnec neni blbi..proste je to tady opravdu ty podmínky strašný ☹ ☹ a už se to nedá vydržet..

mscat
26. feb 2010

mona:no tak to teda ti nezávidím.to máš fakt drsný tam,.opravdu bych doporučila vypadnout odtama.potřebuješ svuj klid si těhotná plus malá potřebuje pohodu.to ti teda fakt nezávidím.!! ☹

my jsme předtím byly rok v podnájmu na baráku.2 km odtud ve vesnici,.ale dávali jsem hříšných 10 500 na nájem.masakr no. 😅 🙄

vidím...že to máme obě stejně krušné...ale myslím teda že ty si na tom hůř! ☹

monaberuska1
26. feb 2010

mscat- no á nejak tady pořád přežíval, ale tak ted uz to njede......už musíme vypadnou jen me sere že az po lětě spíš v tom září no..:-/ 😒
víš jak co naděláme...hold život se snikým nemazlí.. a asi kdyby bylo vše fajn tak by jsme asi nepoznali coto vlastně život je.. 😠 😠 😠 😠 teda to byli teda opravdu hříšný peníze......já bych právě řekla že manža má hezký plat že hypo by byla proste super jako ale platíme měsíčně 12 000 kc takze des....takze hypo nemuzou dat...:-/ 😖 😖 😖 me to tak sere už chci taky své sakra......

cambina
26. feb 2010

Ahoj 😉
Holky..moni,miško...vy už budete za chvílii rodit...je to možné, že to tak letí 😲
co jinak? máte se všechny?

mscat
27. feb 2010

ahojte

cambi...no tak co:jak se daří? 🙂

u mě takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
🙂

korenka
autor
27. feb 2010

soni,ako ti je?k tehu došlo náhodne,prirodzene? 😨
ja stále nič,ani po pondelkovej vyvolávačke...hm,zvláštne...čo sa zas deje???

zuztek
27. feb 2010

ahojte, podla nazvu temicky sa na vas obraciam:
moze byt husty biely vytok aky byva na zaciatku tehu uz par dni po ovulke? alebo moze to byt aj falosny priznak ako napr. pri cyste?
dakujem za odpoved a vsetkym pekny vikend 🙂

mscat
27. feb 2010

zuztek ahojky

určitě může....já ho mám ted taky pár dní po ovulaci.vždy jsem ho po ovulce měla. 😉 při cystě netuším 😅 taky přeji pěkný víkend 😉

korenka
autor
27. feb 2010

zuztek,hustý biely výtok sa u väčšiny preukáže až viac ako 10 dní po ovu,dokonca až keď babám meškajú ms,toto je taký prvý príznak.No,objavuje sa aj pri ovu,ktorá môže byť tak od 3-5 dní.Alebo pri prechladnutí,bratí antb....takže možností je dosť...asi som ti teraz moc neporadila... 😕

mscat
27. feb 2010

no prostě může být i nemusí... 🙂 ...já naopak v lednu když jsem byla těhu..tak jsem měla spíš hodně vodový výtok.

zuztek
27. feb 2010

diky pekne, ja som mala taky vyrazny biely husty naposledy ked som bola tehu, teraz som vsak len 4DPO, to sa mi zda dost skoro... ostava mi uz len cakat 😅

sonidlov
27. feb 2010

Ahojte, mscat moni... no máte to husté baby musíte si asi veľa razy kúsať do jazyka :( držím vám palce aby sa vám podarilo to bývanie a mali svoj kľud.
Korenka bolo to prirodzenou cestou, zmenila som gynekologa a ten mi urobil folik...a vidíš ešte v ten cyklus sa to podarilo možno stačilo tak málo aby mi povedal kedy mám ovi dni 🙂, alebo len šťastie ?hm.... na budúci týžden idem na utvz tak sa bojím aby bolo všetko v poriadku.
Tebe držím palce aby to všetko dobre dopadlo.

korenka
autor
27. feb 2010

a soni neboj,sme tu my,držíme palce a budeš tu s nami počas tehu,a my sa budeme s tebou tešiť!!! 🙂

andy2306
28. feb 2010

ahoj holky-dlouho jsem tu nebyla,chytl mě bacil,v pátek jsem měla 39,5 horečky-to bylo fakt nepříjemné-dostala jsem antibiotika,můj manžel musel převzít domácnot a děti za mě,dnes už je to mnohem lepší.terezka má antibiotika taky-má zánět průdušek,chytla to ode mě,ale už je taky lepší.
soničko-moc přeju,aby bylo vše v pořádku-věřím,že ano.a tvůj strach musí každá chápat...po také době,co jste se snažili.já ymslím,že to bude i tím gynekologem,že si tě víc pohlídal a ono se zadařilo.

korenka-doufám,že ms brzo dorazí a taky budete moct jit konečně na to ..!!!!!!!!!držím palečky.
monaberuško-já vím,jak veselé to máte doma-je mi to líto,víc písnu do mejlu...drž se.

kessy-jakpak se máte vy,co nového-pošli nějaké fotky malého opět!už je to velký kluk-čtyři měsíce.terezka má v úterý 9 měsíců-letí to.našim známým se ted narodil druhý chlapeček-ve čtvrtek-a je tak krásný,neni možné že terezka taky byla tak malá-a to je to nedávno-a už jako by to ani pravda nebyla.už je to všude lezoucí batole....to mimink uteče hrozně rychle.a to je škoda,protože ten první rok s terezkou je skoro pryč a byl to ten nejhezčí rok v mém životě.ale všechno uteče.a dojde něco nového....třeba nějaký třetí mimís 😀 😀 😀
tak moje stará známé-myslím na vás,ač jsem už nechodím tak často-a držím palce.někd yzas kuknu,jak si tu vedete.ahojík

mscat
1. mar 2010

ahojte

tak já začínám den s pořádnou menstruací 😅 ...ale že mě teda bolí břicho a to jedu do zítřka ke kamošce.
takže první normální ms dorazila po kyretu přesně po 5ti týdnech a 2 dnech 🙂
jsem ráda...že u mě vše funguje..jak ovulka tak menstruace...super 😀 😵

přeju vám hezký den....

kessy11
1. mar 2010

Ahooooooooooooj,

soni obrovská gratulácia, a tfuj tfuj tfuj nech je všetko len a len dobre, aby si si krásne užila tehulkovanie, máte termín presne ako sme mali my že 1.11., no sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Korenka moc na teba myslím, aj ked sem chodim málo, pevne verím, že ani sa nenazdám a ty budeš mať pri mene tiež nejaké tie tt 😀 😀 😀 😀 😀

andy fotečky prihadzujem jak je čas, má ich teda neúrekom, som mu spravila fotoknihu, je to super vec 😀 😀 😀
Miška, Moni už za chvilku mate pokladiky pri sebe strááááááááášne to letí 😉
vsetkým držím palčeky, vela štastia babulky 😀 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
1. mar 2010

Ahojky 🙂
Mscat, tak supér 😵 To nějak přežiješ, hlavně, že ju máš 😀 A kdy přijedeš zamnou?, uděláte si výlet, přespíte tu 😀 😉
Soni, mooooc gratuluji, je to paráda a neboj všechno bude v pořádku 🙂
Kessy téda, vy máte doma už chlapáka 😵 ale krásného, letí to jak hrom.

sedmitecka
1. mar 2010

ahoj holky, občas si vás tady čtu už pěkně dlouho, jste tu super baby 😉
chci se zeptat, jak dlouho po ovulaci se mohou začít nějak projevovat eventuální první příznaky, jako nevolnost, výtok apod...?

soni, moc gratuluji, krása, opatruj se 😉 ....můžu se zeptat, jak dlouho jste se snažili než se podařilo?

tatranka111
1. mar 2010

ahoj sedmitecka uplne prvým príznakom može byt pokles bt, alebo špinenie v tej dobe a ohladom toho vytoku ja som ho mala okolo 10, 11 dpo iné príznaky som nestihla mat kedže moje tehu sa skončilo samovolnym potratom.......a ešte mám pocit, že som v tej dobe viac pila a mala som taku menšiu nechut do jedla

tatranka111
1. mar 2010

ešte som zabudla mala som aj bolestivé prsia, bradavky (no nie velmi len tak na dotyk) a pichalo ma v podbrušku na lavej strane a potom to prešlo na pravú

cambina
1. mar 2010

ahoj 🙂
soni...obrovská gratulace 😵

mscat...spojila jsem se s tebou přes icq, nějak jsi se mi ztratila. 😖 tak mě hoď zase do seznamu.
já nic..od prosince neměřím, netestuji, nepozoruji...teď dokonce ani nevím, kdy mám dostat periodu.

andy...ani mi nemluv..já jsem od prosince pořád marod...a malý ted měl zase chytnuté průdušky..

moni...to víš, že zůstávám...zítra po dlouhé době, musím už do školy...jinak mě vážně vyrazí...

sedmitecka
1. mar 2010

tatranka,díky 😉 , ten pokles znamená zahnízdění? a jak má být velký, o kolik stupňů? v podbřišku mě po clostilbegytu píchá pořád 😀 😀

m.o.n.i.k.a
1. mar 2010

Cam, tak ještě že tak. Já myslela, že Tě vyrazili. No jo je to státní škola, tak se neser.. 😅
Já právě uvažuji, jen nevím jestli bych to zvládla, hledali jsme jinou školu, ale moc jich tady není- co by mi vyhovovala.
A přece jenom ta obchodka, tam je učení a učení a při dvou dětech nevím. 😖 Chtěla jsem ještě kadeřnicic, ale nenašli jsme v tomto oboru nic dálkově tady ☹

sonidlov
1. mar 2010

babulky dakujem moc moc len aby to bolo všetko ok. V piatok idem na utvz. Strašne si prajem , aby bolo všetko ok. Baby budeme už počuť srdiečko ked budem 6tt+7?

sedmitecka - snažili sme sa cca rok aj pol. Najprv som mala mimomaternicové tehu ☹

sedmitecka
1. mar 2010

soni, děkuju a ještě jednou moooc gratuluju k fazolce v bříšku 🙂 my se snažíme už rok a 2 měsíce, všechny testy máme ok a stejně se nedaří.......tak mám radost a dobíjí mě optimismem, že vám se to po takhle dlouhé době podařilo, tak nám třeba taky už popřeje štěstí 😉 já už ted, když je to už víc než rok snažení, totiž nějak propadám depkám, že když to nevyšlo doted, už to snad ani nevyjde nikdy... ☹ ale vyjde, já se nedám 😀

kessy11
2. mar 2010

ahoj soni, neboj všetko bude ok, a ako sa cítiš??? vidim že okrem spoločného termínu sa ti páči aj kočík taký ako máme my, len inej farby 😀 😀 😀 srdiečko neviem či už bude vidieť, nam vyšiel utz ked som bola 7+4tt, tak ti neporadím, ale uvidíš tento krát to bude ok a ty sa dočkáš vytuženého balíčka 😀 😀 😀

ivka1984
2. mar 2010

soni kedy ti zistili ze je mimomaternicove no ja som bol tiez asi tak na sone a uz ho bolo pocut ale je to asi u kazdej individualne

sonidlov
2. mar 2010

ivka vtedy som bola 5tt a od začiatku som mala bolesti a špinenie

sonidlov
2. mar 2010

kessy jééj ani som si to nevšimla idem kuki tvoje foto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre