Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
26. mar 2010

ahojky holky, je moni tak blahopreji k malínké 🙂 no to josu krásný zprávy .-) já tu dloiuho nebyla, 😎 😖 😎 😲 😲 😲 uz mam v oblibenych tak zacnu sledovat 🙂

monaberuska1
26. mar 2010

anduško🙂 ahojínky 🙂 tatínke snad už dobrý na vyšetření chodit a bude a snad zdy dopadne na 1* tehulkování dobrý, ted už sem přestala zvracet konečně, a jinka se kulatím čím dál víc, 🙂 😉 a ted si dávám čokoládu milku 😀 😀 😅 😅 a jak pak se máš ty a co holky???? 🙂 😉 ted pojedeme zas na vysetreni do brna jeste jendou a tam by nam meli rict aji pohlavi jesi miminko s enebude snazit ale zatim prej vypadame na holcicku tak uvidime 🙂 😉 já byhc holčinku chtěla víš?? 😀 😀 tak povídej, a písni klidne aji na mailík 🙂 nebo na ICG mas ICG vlastne ani nevim 🙂

flyangel
27. mar 2010

cauko babenky..ako sa mate?ja som dnes 28dc takze cakam na ms..ale citim ze urcite dojde..

mscat
27. mar 2010

ahojte

fly:a co když třeba nedojde 😉 😉

korenka
autor
27. mar 2010

no,fly,len aby nedošla!!!Ja som práve doumývala okná v celom byte,mám veru dosť,ale mám to za sebou 😝
tehulky,ako sa cítite?

andy2306
30. mar 2010

ahoj moničko-mám radost,že je to s tatínkem lepší,jen pořád čekám,že mi dáš vědět na mejl....myslím na vás celou tu dobu...
jinak díky-my se máme dobře.ted mám jakousi virozu,ale děcka jsou zdravé.terezka už udělala první krůčky.....včera jsme koupili boty první....o víkendu se zbavíme jednoho dítěte-jde na víkend k babičce-a my tam pak za nima dojedema oslavíme velikonoce.Budeme mit jen terezku-a to je fakt klídeček s ní,takže si odpočinem.A budem mit s manželem i víc času na sebe,nikdo nám nebude skákat do řeči (myslím tu starší dcerku 😀 ).no a příští sobotu máme oslavu čtvrtých narozeniny,takže dorítkčy,chlebíčky....a pak pojedem do bonga do Zlína-zábavní centrum velké pro děcka....to dostane taky jako dárek,a ješět koloběžku-naušnice-a knížku asi.Jarní uklid mám za sebou-okna,záclony,celou kuchyn,ve skříních všude...takže už pohoda.
A co vy?moni-jsem ráda,že těhulkování probíhá v pořádku-ty jo-už 15 týden-kam pak to letí.
korenka-jak to s tebou vypadá,fly-a co vy,snažíte se o miminko?
cambi tady dlouho nebyla?
xeni-a soni-a co vaše mimink a v bříšku,je všechnov pořádku?myslím na vás......
moničko-a co malá nelinka-jak se vám daří?už má čtrnáct dnů,to letí.....

flyangel
30. mar 2010

noo babule v nedelu mrcha dosla takze dalsi mesiac sa snazime opät 😀 😀

katkamarek
31. mar 2010

ahojte baby, ja sa vam tu trosku votriem, neviem ci riesite este stale povodny nazov temy a ci mi budete vediet poradit, ale od 4 DPO mam napnute prsia. Od kedy som vysadila HAK tak som prsia vobec necitila. Pred tym som ich okolo ms mala citlive, no potom nic. Aj ma to znepokojovalo. No teraz to zacalo akosi skoro ma ms a ako tehu priznak to je tiez asi skoro, nie? Mate s tym niektora skusenost? Inak velmi dobre viem, ze tehu priznaky ovplyvnuje vylucovanie hcg, to len pre istotu sa pytam, ze co vy na to 😀

monaberuska1
31. mar 2010

krásné ranko ♥

anduško, jojo ted toho bylo hodně, hlavně jak začao počasí být docela přijatelnější, tak se maká a maká 🙂 já ti pak anduško písnu 🙂 ted musim uklizet, přijde mi návštěva 🙂

zuzana1971
31. mar 2010

ahojte kocky 🙂

Moja mala rybicka Maxik vplavala do tohto sveta 17.3.2010 o 9,18 hod s mierami 3670g a 49cm

prve fotky mame v albumceku

mscat
31. mar 2010

ahojte

katkamarek:víš jak...může to být příznak i nemusí 😉 mě prsa vůbec nebolívají..a jednou z ničeho nic mě asi týden tak strašně bolely že jsem opravdu věřila že jsem těhu.protože u mě velmi nezvyklé..no a nebylo to.
takže moc ti držím pěsti aby to těhu bylo 😉 😉

zuzka: 😉 já už to mám všechno obkouklé..vššak víš.je úžasný 😵 !

katkamarek
31. mar 2010

mscat dakujem, ja viem,ze to nemusi nic znamenat, len sondujem 😉

monaberuska1
31. mar 2010

katkamarek- no já teda musím říct že mě prsa boleli taky dost na začátku 🙂 jak u prvního těhu tak aji ted při druhém, 🙂 takže klidně to nějký příznak může být, když nedostaneš týden MS kdy máš tak bych zkusila testnout :_) 🙂 😉 držím pěstičky :_)
ja dloiuho se snažíte vlastně??

katkamarek
31. mar 2010

monaberuska, no ja urcite tyzden po ms nebudem cakat 😀 My testomaniacky z temy grafy BT testujeme uz na 10 den po ovu 😀 mscat by ti o tom vedela tiez pisat 😉
Mna len zaujimalo, ze kedy vlastne dosli tie bolesti na vas, lebo tema je tehu priznaky kratko po ovu, a mne to zacalo na 4.den po ovu. Co sa mi na tehu priznaky aj na ms vidi skoro. Toto je moj treti cyklus snazenia, zacali sme po novom roku 🙂

monaberuska1
31. mar 2010

katka, no mě test ukazoval skoro dva týdny co sme meškala tak teprve na testu jsme měla slaboulinkatý čárečky 😀 😀 😀 😀 😀 takže já sem zas nějaká vyjímka, mě to dřív neukázalo a to sem dělal testů hihihi a zrovna MSCAAT říkala kdoví jesi jsme těhu že to josu jen fakt duchové, ale já byla, cejtila sem to nějak a pak čárky sílili 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

katkamarek
31. mar 2010

mona merala si si aj BT? Vies presne kedy si mala ovulku? Lebo sa mohlo stat, ze sa ti posunula a ms ti v konecnom dosledku nemeskala, hm?
Mona a kedy si zacala citit prsia? Ked to teda vies presne urcit 🙂

monaberuska1
31. mar 2010

katkamarek- nene já jsme byla ta snažilak, která kdyby měřila BT a tak tak snad nikdy neotěhotní 😀 😀 protože když s enám to nedařilo byla jsme taková no, ale zkoušela sme to házet za hlavu takže nemerila sem, ani pak nic nesledovala a pak az sem otehotnela 😀 😀 a u prvního se nám to podařilo až po půl roku 🙂 a to taky až když jsme měli před svatbou a veškeré myšlenky byli na svatbě a tak, takže se nám to zadařilo 😀 😀 a u malý sem měla Ms aji když sem byla tehu a pak skončila 🙂 🙂 😉

korenka
autor
31. mar 2010

zuzana 1971,moc gratulujem!!! 🙂 je krásny

m.o.n.i.k.a
31. mar 2010

Ahoj holky.
Ahojky andy, děkuji za optání 🙂 My se máme ted jakž takž. Malý byl min. týden nachlazený a samozřejmě, že to chytla i malá ☹
Tak pořád odsáváme nosík a do toho hnusný kašel dusivý, až máme o ní hrozný strach.
Dr. nechci jet, nemáme jak, auto nám nejede, musíme ho nechat zpravit tak jí kapu do nosíku otrivin baby care a dávám jí na kašel jitrocelový sirup, je tam psáno kojencům půl lžičky tak snad jí to neublíží a může to. Volala jsem jí, ale 2x mi to nevzala, tak jsem se na to vyprdla a nebyl ani už pak čas jí volat, pořád jsem jí chovala a ták.
Jinak moooc gratulujeme k prvním krůčkům, téda to letí už za chvíli bude lítat jak čertík 🙂
Stou starší to je jak u nás, malý taky pořád jen mele a mele a mele, už mi z něho hrabe, kolikrát ani nevnímám nic, protože jsem unavená, do toho ted to stou malou a jak začne ještě malý do mě hučet, tak by se mi hlava rozkočila 😅 Sé máte, že jde k babičce, taky bych ho k mamce na chvíli stčila, jen on najednou otočil a už tam nechce spát, řve tam jak tur. Minule jsme byli v nákupním centru s mamkou a on, že chce k ní spát, tak ona, že si ho vezme a pak mi psala, že po cestě měl hysterický záchvat, že řval, mamííí pomoooc, chci domů, že lidi se otáčeli, že ho ukradla. Tak ho nechci trápit a tak ho tam nedávám a přitom ještě nedávno tam byl rád, ani pusu nám pomalu nedal rošták. 😀
Nestíhám ani dočíst, tak se mějte hezky a opatrujte se papa 🙂

andy2306
1. apr 2010

juj-moni-takt o ti nezávidím,že je malá tak nemocná.terezka taky měla ve svých 3 týdnech první rýmu,ale teda naštěstí bez kašle a nedusila se.snad to zvládnete,ale já bych přeci jen šla k doktorce s tak malým miminkem.Pak napiš jak jí je chudince malé-tak chvíli je na světě a také trápení.
to ti nezávidím ani to s tím malým-takové scény dělat babičce-chudina.Ale já si myslím,že žárlí-a že jak cítil,že bude miminko doma-tak měl strach,že přijde o svoji pozici-a radši se drží doma zuby nehty-Tak to nějak zvládnite a opatrujte se a dej vědět.
Jinak-terezku si jak čertíka neumím představit-ona je spíš takový malý andílek (zatím)-to ta starší je čertisko 🙂) tak se mějte a budte zdraví,at můžete ven,když máme konečně to jaro.pa

sofinka30
1. apr 2010

ahojte chcem sa spytat na vas nazor..v nedelu som mala plodne dni a teda sme skusali 😵 a dnes mi prislo nejak zle hlavne ide o to,ze od pondelku mam pobolievanie v podbrusku,som nafuknuta a dnes dost silnejsiu bolest,ktora sa taha az uplne dole /viete kde 😒 a do konecnika / ...sem tam take ostrejsie pichnutie a inak stale taky cudny tlak do spodu..keby sa malo diat nieco v zmysle "zadarilo sa " je takato bolest normalna ?chvilami akoby to bola "len" klasicka bolest ako pred ms .drzi ma to dnes intenzivne cely den a ako som napisala,pl.dni som mala v nedelu.

monaberuska1
2. apr 2010

moni- brzy se uzdravte 🙂

dneska ten sníh mě dostal vás ne??? ☹ ☹ ale už není snížek hihi 😀 😀 už to vše roztálo 🙂 😉

sofinka- chvilinku vyčkat a udělt testík 🙂♥♥♥ 🙂 😉

sofinka30
2. apr 2010

o par dni urcite testnem,pretoze ta "bolest" ma dnes sprevadza cely den a prerevala som celu sissi 🙂)))) 😅 ..nejaka som rozhadzana..

monaberuska1
2. apr 2010

sofinka, budu držet pěstičky 🙂

mscat
2. apr 2010

sofinka:to co popisuješ jsem měla ted při těhu v lednu.tlaky tam dole..pocit jak kdyby se mi něco tlačilo ven spíš.a nafouknutá jsem byla taky a hodně.vypadá to nadějně..opravdu to co popisuješ by mohlo značit že se vážně zadařilo 😉 měla jsem naprosto to stejné.držím pěsti a dej určitě vědět 😉

mscat
2. apr 2010

ale vážně...ty tlaky dole jsem měla dost silný.i bolesti podbřišku jak na ms plus nafouklé. 😉

sofinka30
2. apr 2010

dakujem Vam babiky,ja som z toho nejak cela mimo seba..ja vravim-alebo mam vzburene hormony neviem z coho,alebo som zas tehotna..bola som tehotna tento rok v jan.,ale skoncilo to tak v 5 tyzdni.doktor bral vtedy aj krv na hcg..len este som ani knizku nemala,nic.no a nebolo to az taketo "burlive" ..a teraz prekvapenie,mam nepriechodne vajcovody asi tak 3 roky.snazime sa takmer 7 rokov.takze Vas informujem hned ako zistim co sa deje.niekedy sa to podoba ozaj na tie bolesti co su pri ovulke,sem tam boli dost silne..ale naozaj trvali len par hodin v 1 den a prestalo to..toto trva cele dni a uz dlho...no nepoznam to,ale je mi tak vselieko.este zvazujem,aby to nebola nejaka cysta alebo co.nafuknuta som ako slon,to sa mi zda az neprirodzene take brusko mi trci na spodu.no a este sa mi vecer stalo 2 krat take sekundove cudne nieco..ani to neviem opisat.take ako krčik smerom z bruska do...viete kde 😅 ..az mi oci vypucilo..ale to bola fakt sekunda,len dost silne.tak to uz vobec nepoznam co to je..dakujem za palceky,potrebujem ich 😵 dobru noc zelam

mscat
2. apr 2010

sofinka: já jsem byla taky ted v lednu těhotná a skončilo to též v 5tt.na utz se to ani neobjevilo..se to nějak vůbec neuchytilo.

tak ti přeji aby to bylo ono 😉 dobrou noc 🙂

sofinka30
3. apr 2010

mscat to mi je luto..no ked sa to ani neobjavilo na utz,vedela si to len podla testu ?alebo ti doktor aj zobral krv na hcg ?je to tazke..ja to po tych rokoch beriem ako neskutocny zazrak ,ze sa to vobec podarilo.no snad sa zadarilo aj teraz a bola by som velmi stastna,keby to je ako ma byt a vsetko dopadne dobre.tiez to prajem aj tebe a vsetkym snazilkam 😵 ..a mimo ine aj KRASNU A VESELU VELKU NOC !

monaberuska1
3. apr 2010

sofinka tak to je mi líto, tak já držím pěstičky moc moc tedy aby se těhotenství potvrdilo a probíhalo až dokonce v naprostém pořádku 🙂 😉

mscat- a jak vy??povídej??už bydlíte???a co nového???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre