Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
19. jún 2009

cambi:jojo však jsem psala že to je teda paráda 😕

cambina
19. jún 2009

jo to bylo k tomu...je to boží 😵 😵
😀 😀 😀

cambina
19. jún 2009

betty..tak pa..užij si návštěvy
já hrozně nerada chodím na návštěvy 😝

mscat
19. jún 2009

nerada? 🙂 já teda chodím radšik na návštěvy když už, ale nejsem moc nadšená z návštěv u nás 😀 😝
ale já neprovozuji ani to ani to 😀 jen výýýýýýjimečně 😀

lucinka1104
19. jún 2009

ahojky my sme dnes boli s malým an plaži bolo supiš ,teraz sme sami doma cez den spal len hodinu tak snad čoskoro zaspí to moje nočné vtáča posledný týžden namiesto o 22.00 o 23,15 😝

ja nečakám mrchu v nedelu resp v pondelok tak uvidíme

cambina
19. jún 2009

já taky nerada oboje (hlavně velká návštva u mě) a vůbec nerada já chodím na návštěvu 😝 😝

cambina
19. jún 2009

luci..tak to jsem na tom stejně..já taky v pondělí...miška to stejné

lucinka1104
19. jún 2009

cam tak verím že nedorazí ani jednej 😵

mscat
19. jún 2009

cambi:no přesně.já když někoho pozvu třeba malý měl v dubnu nar.pozvala sem přítelou rodinu a naposled.taková návštěva,..to zabit fakt!člověk by se mohl sedřít a stejně to nikdo nevidí děs a hruza.na 5x se ptám co si kod dá,jaké kafe a po šesté se mi stejně nedostane odpovědi tak se.u na to 😝 😠 😀

lucinka:dnes na pláži?tak bylo u vás teplo?tady nee tady dnes bylo hnusně dusnou fuj,a většinou pršelo teda hlavně odpoledne.teda tak to máš s malým veselo co?já chystám malého ted na osmou už je jakýsi ochrnány a protivný 😠 🙂

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Ahoj holky, tak to počasí je tak akorát na spaní. 😠
Jaksik mě bolí bradavky, možná, že je to i tím, že mám ovu, protože mě už třetí den bolí v podbříšku a dneska je už to lepší jak včera 🙂
sežrala jsem 3 palačinky a ještě drahý dělá hranolky z omáčkou, ale kde to strkám prý neví a to ani já 😀
Jinak na jiné diskusi, jsem si psala s holkama teprve nedávno jí založila, že se začla maja snažit a dneska je 4tt, v dobrém závidím 😵
Zajímalo by mě jak to dělají, že se jim to povede hned na poprvé 😕
Ale samozřejmě moc to všem přeji, a je fajn, že se nemusí stresovat a trápit jako my 😉

cambina
19. jún 2009

holky..já jsem si udělala vaječnou placku a ted je mi hrozně blbě 😖 😝
jo prší celý den 😠

cambina
19. jún 2009

ona ji založila a je už těhu?

lucinka1104
19. jún 2009

ano bolo krásne ako aj občas prišiel obláčik ale 30 st bolo 😀
som ako černoch 😀
malý sa rebral takže klasika 😝

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Cam, jo maja jí založila myslím minulý týden a dneska psala, že je ve 4tt, koukni na- najde se nějaká začínající snažilka z Ostravy, nebo nějak tak. 😉
No musím sehnat nějakej recept na takovou rychlovku 😉 😉

mscat
19. jún 2009

monika:já že kuknu na tu co je ve 4tt a nikde to nemůžu najít 😕 🙂

sonidlov
19. jún 2009

Ahojte, tak sa teším a všetky vás pozdravujem
😉

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

je to o stránku vpřed 😉

michalag
19. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
m.o.n.i.k.a, to by sme brali asi viacere keby sa nam to podarilo na prvy krat
soni ako sa mas???
luci, tak ste si to dnes pekne uzili 🙂 ... no ved aj tu bol hic jak v saune a keby sa dalo, tak ideme hned niekde k vode

Inak kamaratke sa v pondelok narodila dcerka Lucka (56cm a 4000g) ... dnes som ju videla, krasnucka princeznicka 😵 😵 😵 .... normalne ma to trosku zamrzelo, ze mi este nic ☹

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

Michalag tak to každopádně 😵
A stím, že Tě to zamrzelo Ti věřím, kamarídce se taky má tedka narodit malý a taky mě to mrzí, a ještě když byl týden kdy mi známé psali , že jsou těhu aspon 4 a to nekecám, až jsem byla na sebe vzteklá, že kolem mě každý těhu jen mi nic, ale nemyslela jsem to zle, ale taky mě to mrzí ☹

michalag
19. jún 2009

monika, presne aj okolo mna je kopec tehuliek(4 v mojom okoli s ktorymi sa stretavam denno denne) alebo cerstvych mamiciek (5), ale aj na nas pride rad 😉 🙂

mscat
19. jún 2009

ahojte...
miška:u nás je to to samé.. 🙂 5těhotných-čekají druhé+samá miminka kolem..fakticky všude kam se podívám 🙂 ale já se vždycky snažím to brát negativně.. 🙂 řeknu si,bud klidná,ty už to máš aspon trošku odrostlé,nají se to samo,vyčurá,pohraje si chvíli dá pokoj...už se s ním domluvíš v klídku 🙂 a další uřvanec doma,bud jen ráda že máš zatím jen jedno 😀 😀 takhle já si říkám nezávidím ti to mimino stejně to vyroste a bude to vzteklá potvora no fakt 😀 😀
samozřejmě chápete jak to myslím že? 😉
a miška to měla kamarádka teda velké mimi 😉

m.o.n.i.k.a
19. jún 2009

To teda doufám, že brzy. Jinak dokopu drahého na vyšetření 😀 😉
Nebo budem třeba všechny tady stejně těhu 😵 (mě už fakt hrabe 😅 )

lucinka1104
19. jún 2009

neboj Miška marec a apríl 2010 je náš 😵

michalag
19. jún 2009

luci, mna by velmi potesilo keby bolo marcovciatko/aprilciatko, vzdy som to tak chcela, tak mozno to teraz vyjde 🙂

mscat, pochopila som, hovoris si negativa aby si sa ukludnila 😉

mscat
19. jún 2009

micha:jojo..ale kolikrát to tak fakt myslím..že jim to mimino nezávidím nebo ty dvě malý děti rychle po sobě..tý brdo víš ten zápřah..s jedním mám kolikrát až až až 😀 😔

tak holky já jsem vždy prohlašovala,když jsem byla mladší,,že až jednou budu chtít miminko tak že si přeju jedině aby to bylo na jaře 🙂 mám to období nejradši a je to podle mě teda jak pro maminku tak pro miminko nejlepší období než to trošičku povyroste..a šup..malý se tak náhodně zadařil což mě moc potěšilo 😉 i ted bych si to tak přála...max.unor až po červen..léto na poslední měsíce těhotenství neberu 😝 🤐 a už vubec ne na porod zimu 😀 😝 to jsem hrozná co? 🙂 😅

lucinka1104
19. jún 2009

ja užjedno aprilovčatko mam a je to skveléobdobie na pôrod a nasledne prechádykz v lete a tak....
malý veľa mrnčal musel dostať nurofen asi ho boleliyubkz tak už som späť

michalag
19. jún 2009

nam sa maly narodil o 5 dni akor, takze je este marcovy, ale keby sa narodil na vypocitany TP tak je aprilovy a je to fakt super, my sme vtedy stravili cele dni vonku okrem kojenia a prebalovania, nemusela som ho babusit, dala som ho do kocika a spinkal aj 3-4 hodky a ja som sa mohla prechadzat, popripade si citat casopis ..., kym ho nezobudil hlad, ale este celkom dobre obdobie je na jesen .... ale co ked planovat sa neda a ...

lucinka1104
19. jún 2009

no ved to človek mieni, pan boh mení 😉

mscat
19. jún 2009

lucinka:však jo...naši kluci jsou od sebe narok a jeden den 😉 a byla to fakt paráda..dát malému jen dupačky pak bodíčko jen lehce přikrýt plynečkou lehkou čepičku...fakt supr porodit na jaro 🙂
micha:taky mě malý tak chrupkal 3-4hodky..většinou tři hodky snad na minutu přesně se budil na jidlo 🙂 ale v tom horku akorát mě unavovalo to kojení vlétě..ještě jsem k tomu navíc měla pořád zánět té dělohy tak bolesti k tomu to bylo hrozné a po tom císaři jsem se necítila dlouho ok.mě se malý narodil o 4dny později 🙂 a 4dny mi porod vyvolávali..hruza..vyvolávat porod je hrozné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre