Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
15. júl 2009

🙂 tak to já taky brzy chodila spát ale extra unavu jsem neměla 🙂 a pak tak ráno čučela..a tak to mám ted chodím ale spát pozdě a vstávám brzy v noci jsem často vzhuru a v šest v sedum už čučím pak ješte usnu musím toho využtí když malý ješte chrupká 🙂

mscat
15. júl 2009

😀 😀

monika0001
15. júl 2009

ja hej.. som už o 17.tej bola unavena .. som musela zmenit pracovny cas.. nastastie ked som bola tehu to slo...

monika0001
15. júl 2009

ja si pametam ako keby to vcera bolo ako som zistila ze som tehu.. a ani test som nepotrebovala k tomu.. 😉

mscat
15. júl 2009

tak už aby se znovu zadařilo 😉 moc ti to přeju...a vlastně víte že jste oba plodní tak těd jen čekat až se zadaří 😉

mscat
15. júl 2009

já mám v tv puštenou nova cinema..a jdou tam sexy holky od vedle...no tak se tam vyslíkaj a atk podobně...si představím ty chlapy jak jsou z těch ženských poblblý jen to vystrčí zadek 😝

mscat
15. júl 2009

já jsem taková že když se na to dívám s mojím tak jdu pryč a naštve mě to..nevím proč..ale asi proto,že vím,že i když dělá že ne,tak je z toho hotový z těch ženských v tv, 😝

venyska
15. júl 2009

Ahoooooooooooj

venyska
15. júl 2009

Tak mám novou image nechala jsem si udělat červené vlasy 😀 bradavky pořád šíleně bolí,dvorce nateklý,děs ☹

mscat
15. júl 2009

ahojky...tak dej potom fotečku jaká jsi kočka 😉

venyska
15. júl 2009

haha......děsná kočka...až něco nafotim.Taky Vás bolí bradavky před menses???Mě až teď snad poprvé

monika0001
15. júl 2009

no ten moj spi a ja ho budim 😝

venyska
15. júl 2009

To je šílená bolest,sprcha mi vadí,podprda taky,utřít se ručníkem nemůžu,hrůza 😠

mscat
15. júl 2009

venyska..no jasné že kočka jak jinak 😉 nee mě nikdy prsa nebolí s tím zkušenost nemám 🙂
moni: 😝

mscat
15. júl 2009

venyska:to je zajímavé ale na těhu příznaky je ješte aj brzo ne?

venyska
15. júl 2009

Dobruuuuuu noc

monika0001
15. júl 2009

mna bolievaju.. aj teraz ma bolia ale vobec nie tak ako vdzy...

mscat
15. júl 2009

aj já už fakt jdu dobrou pa

venyska
15. júl 2009

Nevímmmmmmm,pár holek tady už boleli prsa 2 dny po ovu 😒

monika0001
15. júl 2009

tak papa a bru nocku.. cmuk

venyska
15. júl 2009

A byli těhu

monika0001
15. júl 2009

ja ked som bola tehu boleli ma cele prsia nie bradavky.. tie ma boli pri ms.. neporadim ti... 😕

sykina182
16. júl 2009

Ahojte kočky, rada by som poznala váš názor... Robila som si test, ale je tam taká akoby neviditeľná druhá čiarka, vidno ju len na dennom svetle - taký iba tienik... Totiž som si myslela, že mi je nevoľno len z tepla, ale možno to nebude len z toho... 😅
Len mi nejde do hlavy to, že menštruáciu som mala 28.6. a taký ten "plodný" styk sme mali 2 dni po jej skončení... Odvtedy nič, lebo manželovi bohžiaľ nasadili dosť silné antibiotiká... 😒 Tak neviem... Je možné mať ovuláciu aj hneď po skončení menštruácie? Alebo tesne pred ňou? Ale inak menštruácia bola celkom normálna, ani slabšia, ani silnejšia, taká normálna... 😕 😉

sykina182
16. júl 2009

A cítim dosť divné bolesti v podbrušku a v krížoch, tak neviem... 😕

mscat
16. júl 2009

ahojte holky
já jsem tak nas...á.tak já jsem naspala tak 4hodiny v noci.katastrofa noc.ach jo. 😝 😠 😠
sykina:noo asi je to málo pravděpodobné ale tak může se stát co by ne?u každé je to jiné.a tienikom něvěř já měla na 15ti testech stíny a že byly krásně vidět...ta čárka vyloženě musí sílit a jít pěkně vidět a být sbarvená 😉 ale tak pokračuj ještě ze pár testíků a uvidíš 😉

babyxl
16. júl 2009

ahojte dievčata mohli by ste mi poradit kedy ma žena plodne dni ako to mam vypočitat a ešte nejaku radu na dievčatko? 🙂 😵

mscat
16. júl 2009

babyxl:http://merenibt.xf.cz/index2.html
jinak nevím poradit 😉

m.o.n.i.k.a
16. júl 2009

Ahoj holky moje 🙂
Omlouvám se, ale mamce dělali od pondělka okna, tak jsme s malým museli vypadnout a neměla jsem možnost jít na pc a napsat Vám. ☹
Holky, tak mám dobrou i špatnou zprávu. Ta dobrá, že to mám teda už potvrzené, a ta špatná je, že mi našla i hematon 😢 Takže se ted čeká co bude, jestli se to vstřebá nebo né. Jsem z toho na nervy, a včera jak jsem byla znova na vyšetření, protože si v pondělí nebyla jistá a včera jsem byla v nemocnici a tak říkala, že měla pravdu. Tak mám odpočívat a být v klidu, jenže s malým to nejde a do toho ten můj pryč, takže jsem na prášky. 😢
Doufám v to, že bude vše v pořádku. A snažím se na to nemyslet. 🙄

dzou
16. júl 2009

Ahojte kocky monika tak to je super ze to mas potrvdene, len teda ja som asi blba neviem co to je ten hematom 😕 ale tak aj tak dufam, ze to bude v poho
Ja som si dnes robila prvy krat ovu test-neg, choroba ma uz celkom prechadza tak dufam, ze to bude ok a ovu pride coskoro 🙂

m.o.n.i.k.a
16. júl 2009

dzou, to je krevní sraženina mezi placentou a dělohou a můžu ani se mi to nechce psát-potratit 😢
Dpoufám, že k tomu nedojde a vstřebá se to, holky prominte, nechce se mi o tom mluvit, chci na to nemyslet. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre