Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

kam si balíš věci? Přijet sem a zajdem spolu na bazén, vykašli se na něj 😀 😀 😉 Bude to dobrý zase neboj

mscat
23. júl 2009

no to ještě nevím kam si je balím! 🙂 😠 řekl že pokud se mi nelíbí jaký je tak můžu jít no tak se chystám.on platí nájem.takže...
vedro mi je,.chtěla jsem udělat hezký den..no a vidíš..tupí chlapi už... 😝

mscat
23. júl 2009

jaj jen kdybys nebyla tak daleko tak bych ráda... 😉

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

Nevíš kam si je balíš jo? 😀 Ty jsi jak já, jak sjme bydleli spolu, tak nejdřív jsem si je balila já, to mě omrzelo tak pak jemu 😀 😀 😅
Neboj to bude dobré, zase si je vybal a kašli na něj, no to je škoda. I z Té Prahy to budu mít k Tobě nebo ty daleko? Asi jo, že 😖 To je na prd. 😠

mscat
23. júl 2009

jo já už sem balila 2x..teda ted je to podruhé...on ješte nebalil za to bývalý ten balil furt nakonec fakt šel to bylo jen dobře 😀 jo já si je pak zas vybalím 🙂 a nebo se ted budu chystat na koupák seru na něj! 😠 ☹

mscat
23. júl 2009

jo do prahy je to hooodně daleko.. ☹ 😒

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

Jo běž, malý se aspon vyblbne a ty sním, uděláte si supér den, musí se toho počasí využít dokud je hezky 🙂

venyska
23. júl 2009

Ahoj holky.Jo mscat mešká mě,jsem 34 DC

mscat
23. júl 2009

hmm..zase sama 😠 na co toho chlapa mám..na hovno
venyska:tak to vypadá fakt nadějně.zkoušela jsi test? 🙂

venyska
23. júl 2009

Mscat:ještě počkám,nechci být zklamaná

venyska
23. júl 2009

Zatím je tam jen ten duch,možná je to brzy,jsem 11 DPO

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

Jj někteří chlapy takový jsou :(
Veny, tak že by? Držím palečky, a ještě počkej 2 dny a potom zkus. 🙂

venyska
23. júl 2009

díky holky,pochybuju že to vyjde ☹

mscat
23. júl 2009

venys:to je ještě brzo.tak držím pěstičky 🙂
moni:noo..jako to říkám ve vzteku ale on jinak je supr,nejlepší chlap co mám 🙂 jinak si vubec nestěžuju..jen že někdy dokáže pěkně posrat den když já se těším že konečně vypadnu z domu,už mě to furt dokola nebaví,prát,prát,prát a zase prát..žehlit,dokola vytírat zametat 😠 😠 😠 😝 hruuza.znáte to,.a on?místo aby řekl jo miláčku těším se pudem na koupák pujdem do letňáku na film,..nee to všechno musím vymyslet já... ☹ 😠 jeho nic nenapadne.chystám se na ten koupák...už mi začal vysvětlovat jak to myslel že to byla sranda a tak...pfff sranda která mě vytočí 😒

mscat
23. júl 2009

moni:a vy kdy jdete na ten koupák až se malý vyspí?nebo naobědvá.já dnes nevařím at si vezmou co chcou. 😝 malému koupím něco na smlsnutí v bv a hotovo pojedem už ted asi ve 12 nebo v jednu.

m.o.n.i.k.a
23. júl 2009

Jj mscat taky tak nějak jedem. Kamarádka se zatím taky ještě chystá a pak vyrazíme 🙂
Tak si užijte den ju? 😉

mscat
23. júl 2009

☹ hmm..děkuju 🙂 i vy.aspon máš tu kamošku..já tady vubec nikoho...na ty jakože kamošky jsem bohužel měla vždy smůlu 😒 😝

bettyna84
23. júl 2009

Venyska: když jsi 11 dpo, tak jak ti může mrcha meškat? Vždyť normálně je luteální fáze 12 dní, ne? 😕 Ale jinak samozřejmě držím palce, aby to bylo ONO 😵 .

flyangel
23. júl 2009

Cauko venyska skus neskor testik...ved aj mne az neskor zacal ukazovat testik //..mozno si mala posunutu ovulku alebo vies presne kedy bola ovu?lebo ak si 34dc a 11dpo..tak si ovu musela mat az na 23dc??

michalag
23. júl 2009

baby, nevite dokedy sa povazuje dlzka LF za normalnu?

bettyna84
23. júl 2009

michalag: jak to myslíš? Jak dlouhá má být? Nebo jak dlouhá už nemá být? K zahnízdění miminka prý má být aspoň 10 dní, průměrně trvá 14 dní, ale jak dlouho může trvat nejdýl, aby to bylo normálně, tak to nevím...

nela00
23. júl 2009

michi to by aj mna zaujimalo. z čoho sa môže natiahnuť LF na 18 dni? mavala som 14 a teraz 16. ale mala som aj 18 😅 ale dlhšia LF je myslím lepšia ako krátka kvôli uhniezdeniu

venyska
23. júl 2009

Nebudu počítat každý den!Prostě buď to přijde nebo ne!!!

michalag
23. júl 2009

ja mam 15 a jedna baba mi vravela ze to uz je dlha 😅 , ze najlepsie je ked je okolo 12-14

nelka 18 😕 , tak to teda bola fakt dlha 😅

bettyna84
23. júl 2009

micha: myslím, že 15 je absolutně v pořádku, aspoň nebude problém s uhnízděním, to já se svými 10 dni LF 😝 . Jinak myslím, že spíš, než že by se LF natáhla, tak je špatně vypočítaná ovulace... Což se stane relativně snadno, pokud ji neurčuje doktor ultrazvukem. 😉

monika0001
23. júl 2009

ahojte.... 😒

No a dopadla som tak, že: môj dokino ide od pondelka na dovolenku na týždeň.. no a keďže ja mám akurát ovulku v tom čase musím počkať do budúceho mesiaca.... Ale doki a môj milovaný manžel veria, že to je len dobre a je to znamenie lebo sa nám to podarí zatiaľ prirodzene.. tak hádam majú pravdu...
O 14 dní od teraz idem na krv či som vlastne mala ovulku a keď hej tak hneď po menzese sa mám dostaviť...
Tak uvidíme čo bude...
No máme pred sebou 21 dní na snažilkovanie a snáď to bude O.K. Snáď sa to podarí.....

dzou
23. júl 2009

caute babulky tak ked ste tak pisali o tej LF ako zistim ze aka je ta moja dlha?Ja som 20DC 6-7dni po ovu neviem to presne lebo na tom teste co som si robila bolo napisane ze mame snazilkovat nasledujuce dva dni po pozit teste, no a neviem ci sa zadarilo dakedy si myslim ze hej a potom ze si to namyslam 😒 al tak dufam, boze preco ten mesiac musi byt taky dlhy 😠

dzou
23. júl 2009

Ach jo nikto tu nie je ☹

monika0001
23. júl 2009

ja som.... 😀

dzou
23. júl 2009

tak ako inac aky si mala dnes dnik?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre