Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
7. dec 2012

@mackad83 no akoooooo? uz mame prvu vianocnu fazulku? 🙂

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881
@beru3nek
@mackad83 Krasny dnik bamule 🙂 ...Beru ty dneska zaber...hnev odloz bokom a spravte si ero vecer 🙂 ...ved tento mesiac musime kazda byt tehu 😉 Viem ,ze je to tazke...ale treba sa hlavne zamerat na vysledok 😎 .Ja som dnes rano o 2:00 bola priatelom pocas spanku znasilnena 😀 ...nemohol spat 😀 ...tak dnes uz mam odrobenko 😅 .Lienka...a ty ako?...uz mas Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii? 😀 ...Macka...sup,sup...pis uz...lebo som napata ako guma na gatkacha 😀

lienka19881
7. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 no jasneeee, ved uz ma zacalo kopat 😀 😀 no pekneee, tak ste mali eroticku noc 😀 mozno prave z tohto znasilnenia splodite potomka a potom budes svojmu prvemu dietatu rozpravat, ako vzniklo 😀 ze ocko znasilnil mamicku 😀

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881 😀 😀 😀 ...este ,ze to bol otecko 😀 Inak dnes som pozvana na obed...ako to budem mat vraj miesto Mikulas:-P...ze vraj lepsie ako sladkosti 🙂 ...sa vynasiel zasa 😀

lienka19881
7. dec 2012

@ivanaliana 😀 😀 no tak keby to nebol otecko, tak to by bol pruser 😀 😀 no vidiiiis to 🙂 tak predsa tí chlapi nie su az takí zlí... 😀 jasneee obed je lepsi, ja som behala s drahym na mikulasa po obchodoch a kupil mi topanky, povedal ze to je lepsie ako sladkosti 😀 no tak dnes mozes potom za to znasilnit ty jeho 😀

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881 no ako si dobre dostala 🙂 No neviem...asi to uz dnes necham tak...aby sa aj spermoskovia kusok zregenerovali 😀

lienka19881
7. dec 2012

@ivanaliana 😀 no tak ich teda nechaj oddychovat a spravte si romanticky vecer, mozete sa napriklad skrabkat 😀 😀

ivanaliana
7. dec 2012

@lienka19881 za uchom ? 😀

lienka19881
7. dec 2012

@ivanaliana miesto si uz definujte sami 😀 ale aj to je jedna z moznosti 😀

lienka19881
7. dec 2012

@ivanaliana prave ma picha v pravom vajecniku 😀 to uz bude urcite uhniezdovanie 😀 😀

beandy
7. dec 2012

Ahoj holky, kdy si děláte testíky? Před tím než máte dostat MS, nebo až v den kdy ji máte dostat, nebo po? Myslíte že má cenu testovat třeba už 12 dní DPO?

lienka19881
7. dec 2012

@beandy no ja sa netestujem predtym nez mi pride ms, nevyhadzujem zbytocne peniaze, az ked mi uz meska... malo by sa pockat minimalne 10 DPO, takze ked si 12, uz urcite mozes skusit test, ale urob si ten najcitlivejsi, najlepsie Mamatest 10 😉

beandy
7. dec 2012

Mamatest už mám nachystanej, díky. 🙂 Ještě 10 DPO nejsem, budu čekat až do příštího pátku a uvidim teda.. Bolí mě vaječníky a dle příspěvků ostatních snažilek to je buď cysta nebo zánět, nebo těhu.. tak chci ještě chvíli počkat než půjdu na gyndu.

lienka19881
7. dec 2012

@beandy a kolky DPO si?

beandy
7. dec 2012

@lienka19881 Jsem tak 5-6 DPO.

lienka19881
7. dec 2012

@beandy hmmm no ktovie.... ak by ti ta bolest neprechadzala, radsej by som sla po vikende na gyndu... ak prejde, tak to mozno bolo uhniezdovanie 🙂 drzim palce 😉

beandy
7. dec 2012

@lienka19881 Přesně tak to plánuji.. 🙂 Doufám v to těhotenství, ale kdo ví.. 😒

lienka19881
7. dec 2012

@beandy nadej zomiera posledna 🙂 a pre nas snazilky ta nadej zije az dokym nepride mrchana 🙂

beandy
7. dec 2012

@lienka19881 Máš recht. My na tu mrchu stejně vyzrajem! 😝

lienka19881
7. dec 2012

@beandy presne tak! urcite raz nepride 😉

mackad83
7. dec 2012

@lienka19881
@ivanaliana ahojte babule tak dneska na sone ešte nebolo nič vidno tak to až ked mešká aspom 14 dni a mne len 9 dní mešká ale podla testov je to na dobrej ceste a tá fazulka tam je aspom mám taký pocit v podbrušku a výsledky krvi mám až v pondelok tak dúfam že budú pozitivne 🙂

lienka19881
7. dec 2012

@mackad83 no a mala si vysoku sliznicu? nehovorila ti doktorka? lebo ked je zena tehu, ma vysoku sliznicu a tesne pred ms a pocas ms ma nizku... bozee to by bolo uuuzasneee 🙂 vidiis a uz si planovala silvestrovske kolo a ty si pritom tehulaaa 🙂 no a co ti povedala doktorka na to ze si podla nej nemala ovulaciu? ze sa pomylila? 😀

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : ráno bylo -8. No u nás je den na prd. Když jsem vezla Adámka babičce, tak říkala že taťkovi není dobře a možná ho odpo doveze. Pak mi psal muž, zda chci jít na ten oběd, že mu taky není dobře a má střevní virozu. Tak jsem pokoupila nějáký dárky, šla sama na oběd a teď jsem mu řekla, že mě to s tím svátkem mrzí. Takže jeden je na jednom pc a druhý u noťase. Na sex to dneska rozhodně nevypadá 😔

beru3nek
7. dec 2012

@ivanaliana : tak to je dobrý s tím znásilněním, tak to je dost velká šance, že bude o vánocíh ten nejhezčí dáreček u vás 😀 A s obědem super
@lienka19881 : to se určitě už mimi zabydluje 😀
@beandy : ať je to těhu 🙂
@mackad83 : držím na pondělí palce

lienka19881
7. dec 2012

@beru3nek och to ma mrzi... ale moznoze sa to do vecera vsetko este nejako utrasie, tvojmu muzickovi bude lepsie, a potom date nejaky uzmierovaci sexik 🙂 a ked nie, tak moznoze este zajtra nieco bude, ved nevies presne ci mas ovu dnes, ci? inak my ked sme s priatelom rozhadani, tiez mi to neda a vzdy som ja ta, co sa ide ospravedlnit ako prva... nebooj a ked tento mesiac nic, budeme pokracovat dalej v snazeni spolu, ja mam taky vnutorny pocit ze tento mesiac to nevyslo... takze potom dame novorocne kolo 🙂

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : já si právě říkala, že teď by to bylo super. Adámka jsme počali taky v prosinci, tak by se věci využily..... No já jsem taky vždy za trubku a chodím za ním i když za to nemůžu. Teď se mi teda moc nechce, ale on je bílej jak stěna, asi mu není moc hej na radovánky ☹ Tak třeba vyšlo, já zase měla minulý, že vyšlo a prdek. Tak třeba bude překvápko 🙂
co vlastně děláte holky? jestli se můžu zeptat?

lienka19881
7. dec 2012

@beru3nek ja robim s priatelovou mamou (cize dufam ze raz so svokrou ked sa ten moj rozhodne, ze uz je dost dospely na manzelstvo a to ma 32 rokov 😀 ) uctovnictvo 🙂 mame taku malu firmu 🙂
no tak nech tvoj manzelik lezi, oddychuje, aby bol aspon zajtra fit, mozno to este zajtra stihnete 🙂 hlavu hore 🙂

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : my se taky brali až letos 😀 Na to nejsou asi nikdy dosta staří, na to životní rozhodnutí. A nelezete si na nervy, když jste spolu denně?? Já mám fajn tchýni, ale tohle si představit nedokážu.

lienka19881
7. dec 2012

@beru3nek nieee, vobec 🙂 moja svokra je uplne super, ja ju beriem ako druhu mamu 🙂
no veru, chlapi by boli najradsej asi vecne slobodni 😀 ten moj povedal ze sa mozno zoberieme ked bude mimi na ceste... ale to by som sa uz teda postarala o to aby si ma zobral! ved predsa moje dieta nebude mat ine priezvisko ako ja 🙂 takze ak bude uz mimi v brusku, tak si ma bude musiet zobrat ci sa mu to bude pacit alebo nie 😀 😀

beru3nek
7. dec 2012

@lienka19881 : to já jsem se nechtěla vdávat těhotná. Jsem si říkala, že si tu svatbu ani neužiju. Tak jsme počkali až doteď, ale taky se k tomu moc neměl. Nakonec to byla prý brnkačka a že by se bral každej měsíc, prdlouš 😀 S tím příjmením máš pravdu, to mi vadilo že se jmenuju jinak než oni, jinak ani ne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre