Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek joooj moja tak to vsetci poriadne vyliecte, nech ste uz na vianoce zdravi 🙂 pekne cajicky a sup pod deku 🙂 no bol to ozaj des ten sen, potom som sa vobec zaspat nemohla, a dnes chodim kazdych 5 minut na wc kontrolovat ze ci nahodou nekrvacam... uz keby som mala za sebou aspon tu kontrolu u dr., keby mi povedal ze je vsetko ok, bola by som pokojnejsia... inak dnes v pohode, dnes som mala normalny obed, uz mi neprislo zle 😀 a inak by som okrem bolestivych prs ani nevedela ze som tehu 🙂 a inak mam stale smad (u vas to je tusim řizeň ? 😀 ci nie? 😀) ale neviem ci to moze byt z tehu 🙂

lienka19881
19. dec 2012

@ivanaliana no dufam ze mas pravdu 🙂 inak minule sa mi aj snivalo, ze ma drahy poziadal o ruku... takze sa to asi nikdy nestane 😀 😀 😀

beru3nek
19. dec 2012

my měli minulý vánoce naprosto stejný. Den před vánocema u dr. oba ATB. Si to umíme vybrat, ale řádí jak černá ruka, byla tady mamka a takhle nemocný dítě nevypadá 😀.

@ivanaliana : to jsi dobrá, že jsi odolala, já ho mám doma. Jsem si i říkala, zda si ho mám udělat, jestli smím nějáký léky, ale zatím jsem se netestovala. Myslím, že tam bude bílo..

@lienka19881 : úplně tě chápu, taky bych byla takhle vystreslá. Já jak pořád špinila, jsem lítala na wc každou chvíli a bála se, zda je vše o.k. A toho strachu se už nikdy nezbavíme. To měla kámoška taky, pořád pila a nemohla se dopít. Asi plodová voda se musí něják do těla dostat 😀

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : ale požádá 🙂

mackad83
19. dec 2012

@lienka19881 ahoj babula moja tak strašne sa teším že sa to podarilo a neboj sa všetko bude v poriadku u nás to viem iba ja a môj manžel ostatným to chceme povedať až na vianoce a dúfam že zajtra budem mať aj fotku moc moc sa teším s tebou 🙂

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek prave som sa vratila z obchodneho centra, bola som nejake darceky nakupit 🙂 ale vobec mi nie je dobre, ako som tam cele poobedie behala a stala v radoch pri pokladni, uplne sa mi hlava tocila... Konecne uz som doma a lezkam... Kupila som si este jeden testik, zajtra si ho skusim rano spravit, ze ci nahodou ciarocka nezoslabla... 🙂 inak mam take pocity v brusku, ako ked si potrebujes s prepacenim prdnut a nemozes 😀 uplne som nafuknuta 😀 ty si nemala take pocity pri tehu? 🙂

lienka19881
19. dec 2012

@mackad83 ahooj babulatko, dakujem, snad mas pravdu a bude to ok 🙂 tak to im nachystate kraaaasny darcek🙂 tak ked budes mat zajtra fotecku, tak nam ju tu supni 🙂

mackad83
19. dec 2012

@lienka19881 tak na to sa už teším ako im to povieme a zajtra fotečka bude ok

beru3nek
19. dec 2012

@mackad83 : tak zítra se těšíme na info a fotečku 😉
@lienka19881 : měla, člověk byl pořád nafouklej a za chvíli mě nebyly žádné rifle 🙂 v 9 tt už jse měla knoflík na gumičku. Máš asi nízký tlak, to bývá a unavená jsi taky asi řádně, co 😕 Si pamatuju, že jsem byla hotová v 8 večer, jsem usínala u zpráv

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek no veru, unavena som dost, ako som behala po obchodoch bolia ma nohy aj krize... No ale uz lezim pri telke a ako vravis, asi budem uz o osmej spat 😀 a uz sa citis lepsie?

lindousek
19. dec 2012

Zdravím,jsem tu nová mužu se přidat? 🙂

lindousek
19. dec 2012

Děvčata já si dnes připadám jak lachtan nejen že na sebe oblíknu jen méně oblíbené oblečení ale jsem celkově nateklá,obličej mám samej bedar a o depresi ani nemluvim...poradte jak se aspon po psychické stránce cítit lépe děkuji 🙂

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : jen si dáchni těhulko 😀 Díky, je mi líp. Udělala jsem si medvědí mlíko - horký mlíko, rum, med a v krku lepší 😀
@lindousek : ahoj a jak dlouho se snažíte? Nemyslet na to, ale moc to nejde že. To mi povídej, taky mám pocit, že mám kolem břicha michelinku 😝 nosím furt jedny rifle, ostatní mi jsou těsný a teče mi špek vrchem, ble

lindousek
19. dec 2012

JJ jsem jak vyvrženej vorvan...holt budem potom muset máknout aby jsme byli zase jako proutek 😉 Ale co hlavně že miminko bude v naprostém pořádku 🙂

lindousek
19. dec 2012

a ani jsme se nemuseli nějak moc snažit přišlo to rychleji než jsme čekali

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek tak som to nevydrzala a test co som mala spravit zajtra rano som spravila teraz 😀 chcela som vidiet ze ci je ciarka slaba alebo silna 🙂 a takto vyzera... myslim ze na to ze to nebol ani ranajsi moc je to celkom dobre nie? 🙂

beru3nek
19. dec 2012

@lindousek : tak mám zmatek, já myslela že se teprve snažíte? nebo jsi už těhu? Jo, to pak dáme dolů 😉
@lienka19881 : tleskám 😀 krásná dálnice, paráda 😀 tak už ať je ten voňavej uzlíček v náručí, co. Já dneska s mamkou koukala na video, kdy mu je pár dní. Mazeccccc. Takovej drobeček maličkej, manželova ruka je obří, proti hlavičce. No krása 🙂

lindousek
19. dec 2012

už jsem těhu 🙂

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek 🙂 len ma hrozne zacali boliet krize... mozno to je aj z toho ze som behala poobede po obchodoch... ale citala som ze to moze aj signalizovat bliziaci sa potrat... :-/

beru3nek
19. dec 2012

@lindousek : gratulace 😉
@lienka19881 : nečíst žádné negativní zprávy, zakazuju 😉 Tělíčko se s tím musí vypořádat a natahuje se tam kde co. Každopádně radši nesexuj 😉

lindousek
19. dec 2012

Děkuji moc 🙂

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek tak to urcite nebudem... Len viem ze minuly mesiac den pred tym ako mi odislo vajicko ma tiez zacali boliet krize... Dufam ze sa to nezopakuje... ☹ drz palce...

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : držím moc, tak pěkně lež a drž se. Jsou nervy furt, co 😔

lienka19881
19. dec 2012

@beru3nek bojim sa vemi ☹ mozno ma len bolia z toho chodenia po obchodoch... Ved druha ciarka bola dost silna, podla mna tam uz je uhniezdene, nie? Och ☹ no zajtra sa uvidi... Dobru noc prajem, aj ked ja vela toho asi nenaspim... ☹

beru3nek
19. dec 2012

@lienka19881 : určitě je už pěkně zavrtaný. To by byla čárka slaboučká, tak myslím na tebe papa a dobrou. Taky si myslím, že je to spíš z tý honičky, co jsi měla.

ivanaliana
19. dec 2012

@lienka19881 Leni...to take ani necitaj...treba mysliet iba na pekne...lebo si to este privolas ☹ Vsetko bude v tom najlepsom poriadku...a budes mat krasnucke dievcatko 🙂 .A inak...podarilo sa ti vydrzat v robote so svokrusou a nic nepovedat?

ivanaliana
19. dec 2012

@lindousek Srdecne gratulujem 🙂

ivanaliana
19. dec 2012

@beru3nek ...a ty sa kedy chces testovat?...kedy mas mat mrchanu?

beru3nek
19. dec 2012

@ivanaliana : já kdyby nepřišla MS, tak až 29.12. mám cyklus 26-28 dní. Víš jak, tady machruju a pak budu testovat už na vánoce 😀 Co příznaky, stále jsou? 😉 U mě právě vůbec nic 😒

lienka19881
19. dec 2012

@ivanaliana nevydrzala som, musela som jej to povedat 🙂 len dufam ze som sa neunahlila... Inak som skusila ten cinsky kalendar, co ti vypocita pohlavie a vyslo tam dievcatko 🙂 takze to bude dievcatko!!! 🙂 asi so mnou uz hormony hadzu, bo som cely den dnes nejaka uplakana...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre