Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

strihalka
8. aug 2011

@saxana123 ee, jedine rano, bo telo je v tu chvili v nejvetsim klidu, idelani podmonky pro mereni je ranni tpeltoa, naprsot vklidua ve stejnoudobu .)

saxana123
8. aug 2011

@dolphinek Ale to je predsa úžasné! kiež by sme takto už boli všetky 😀

saxana123
8. aug 2011

@strihalka no tak skúsim ráno. A aké sú tie teploty? myslím kedy mi napovie že by som mohla byť a kedy nie? daj nejaké od do, nech sa viem orientovať 😀

dolphinek
8. aug 2011

jj...mám s "tatínkem" velkou radost jen se bojím reakce okolí

strihalka
8. aug 2011

@saxana123 no je to velmi eventuelni🙂)
ale teplotka by mela byt okolo 37, zkus si najit na googlu, bazalni teplota a tam mas veskere info🙂

saxana123
8. aug 2011

@strihalka fúúú tam je toho popísaného. Veľmi zjednodušene povedané - chápem to tak, že teraz keď mám pred MS by mala byť teplota nižšia, niekde medzi 36,6- 37
Ak tehotná som, tak by mala byť vyššia, ak nie som, mala by sa držať niekde v tomto rozmedzí. Chápem to správne?

strihalka
8. aug 2011

hej

saxana123
8. aug 2011

@strihalka ďakujem 😉 teplomer je nachystaný, i keď si myslím že mrcha príde, mám zasa taký čudný pocit v podbrušku. Prsia ma vôbec nebolia, ani hlava, okrem brucha nič. No samozrejme žravka tá je ako každý mesiac prítomná 😎

malinka_02
8. aug 2011

Tak dnes až večer mrcha přišla sice zatím málo ale je tu, přitomcelou dobu po ovu bolseti podbřiška, žáha pálila a teď 3 dny bolesti řicha ale pořád nic a dneska.. Ach jo..tak ani moře nevyšlo tak to už asi nic po takový době..
@ivussska a kde maji rodiče domeček? Taky v Doksech? Muj manžel by tam taky chtěl domeček, jako chatu ale při hypo to asi nevyjde..

@dolphinek No tak to je dobře, dost brzo i na ducha, prostě ,když těhu někdo je tak duch je hned..a buď ráda, že je to rychle co bych za to dala

malinka_02
8. aug 2011

@dolphinek proč reakce okolí?

dolphinek
8. aug 2011

@malinka_02 Já vím...já ráda jsem...jen se "bojím" toho co bude doma...mám to trochu komplikované

dolphinek
8. aug 2011

@malinka_02 doma to nemám nejlepší...tak čekám, že bude špatná reakce mojí maminy

saxana123
8. aug 2011

@dolphinek A možno nebude. Alebo iba zo začiatku, kým to "strávi" a potom sa možno bude tešiť s tebou 😎 , čo ty vieš, niekedy vie okolie prekvapiť aj pozitívne 😵

dolphinek
8. aug 2011

@saxana123 tou špatnou reakcí jsem si jistá...už několikrát jsem na to s ní narazila a byl hukot. Mamka nemá vůbec ráda děti

saxana123
8. aug 2011

@dolphinek ale toto nebude cudzie 🙂 krv jej krvi, bude tvoje, ty si ho budeš vychovávať, kojiť, v noci k nemu vstávať, nie ona. Napíšem to tak blbo, že ona ho rada mať nemusí, stačí ak ho budeš milovať ty 🙂

pejullka
8. aug 2011

@terioza1 tak já si ho zítra pořídím, ale mám strach že je to brzo a nic tam nebude

ivussska
8. aug 2011

@malinka_02 to mě mrzí ☹ já stále čekám a nic, děsně mě bolí prsa, to se mi stává málokdy, ale testík už je čistý bez ducha tak určitě ta mrcha jedna proradná dorazí 😠 Rodiče mají barák právě na Lukách, to je vesnice za Oknama. Jo baráčků je tu na prodej dost nebo chat, ale tím, že je to rekreační oblast jsou tu ty ceny docela nadsazené 😒 Fakt to nechápu, lidi nemají peníze a oni to drží stále nahoře...

dolphinek
8. aug 2011

@saxana123 no uvidíme ale strach mám a velký

saxana123
8. aug 2011

@dolphinek boj sa jedine o bábo, mama to nejak spracuje, to nechaj na ňu. Hlavne sa nestresuj, aby si niečo neurobila malému ☹ budem držať palce 😕

dolphinek
8. aug 2011

Děkuju moc....nějak to snad dopadne....dítě kvůli ní nedám

malinka_02
8. aug 2011

@dolphinek tak věk na mimčo máš tak snda to bude dobré a bude to tvoje mimčo

@ivussska tak třeba ti to vyšlo 😉 a bude mimčo, no na Lákách jsem taky znala hodně lidi, holky co bydleli v domkách hned na kraji chodili s klukama z Oken ale to bude15 let ..

ivussska
8. aug 2011

Nebyla to třeba Petra Formánková nebo Verča Kadeřávková? Tak to je sranda, tam na kraji, hned na začátku jak jsou ty 4 domky vedle sebe tak tam bydlí manželovi rodiče 😀

ivussska
8. aug 2011

@malinka_02 Nebyla to třeba Petra Formánková nebo Verča Kadeřávková? Tak to je sranda, tam na kraji, hned na začátku jak jsou ty 4 domky vedle sebe tak tam bydlí manželovi rodiče

malinka_02
8. aug 2011

@ivussska samozřejmě na Lukách, píšu jak prase.. jo jo to jsou ony 😀 . Chodila se Zbynďou z Oken asi v 15 a pak začla s jedním klukem ze Skalky a od tý doby sem ji neviděla 😒

ivussska
8. aug 2011

@malinka_02 No Zbynďa Dlouhý... Ten svět je fakt malej
🙂 špatná zpráva je, že začínám špinit, mě z toho snad trefí, asi mi to nikdy nevyjde 😢 Kolikrát si říkám, že se mi to snad nikdy nepodaří ☹

ivussska
8. aug 2011

Dobrou holky, jdu na kutě a zaspat to zklamání ☹ Zas je mi z toho ouvej 😢 Nějak ztrácím naději 😢 😢

malinka_02
8. aug 2011

@ivussska jo jo malej.. z Oken znám lidí spoustu Martina Ouředníka, Karla Horčíka, Jirku Šmatláka atd..tam sou samí kluci holky byly na Lukách 😉

A není ti smutno někdy když si odešla asi si tu měla kamarády a šla pryč..
No tak si 1DC jako já, já na tenhle měsíc sázela, byly sme na dovče u moře na 12 dní, co mi to dalo práce to spočítat aby ovulka byla tam, začla sem s ovu testíkama a stejně to bylo na nic, nakonec to vyšlo na den odletu ..zkusili jsme jednou a večer manžel už byl KO..tak nám to vyjde určitě tenhle měsíc, jdem do toho 🙂

Furt přemýšlím jestli je lepší tulit se obden nebo v den ovu víckrát..
Dnes jsem dojela i pro ten kontryhel, protože mám fakt bolesti co sem s HA neměla tak to zkusím ale nevím jak ho pít?

malinka_02
8. aug 2011

@ivussska tak dobrou a za 14 dní to dáme 😎

saxana123
9. aug 2011

No kočky, o 2 dni má prísť mrcha a BT ráno 36,9 takže zasa nič. No nič, skúsime o mesiac 😎

labanka
9. aug 2011

@zuzkag2 cauko Zuzi no ako po dovolenke? dufam, ze sa zadarilo a budete traja, alebo aj styria 🙂cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre