Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mochenkaa
20. aug 2011

@foaji mě se nejspíš zbláznilo tělo 🙂 dnes zase níž a tvrdší a zavřený 🙂 . Prosímtě, krátký čípek je že je vysoko nebo nízko? 😅

foaji
20. aug 2011

@mochenkaa Krátký čípek je vysoko 🙂Moje tělo taky občas dělá takový bláznoviny 😀 A co kdybys zkusila těhotenský test? 12DPO by mohl ukázat aspoň ducha 😉

mochenkaa
20. aug 2011

@foaji v pondělí jsem objednaná na preventivní prohlídku na gyndu, tak si říkám, že to vydržím. Ale je fakt, že pěkně blbnu 😀

foaji
20. aug 2011

@mochenkaa Tak třeba tam pan doktor objeví nějaký překvápko 🙂

mochenkaa
20. aug 2011

@foaji pak dám vědět 🙂

foaji
20. aug 2011

@mochenkaa No to určitě 🙂 Budu držet palce! A kdy bys měla dostat ms???

mochenkaa
20. aug 2011

@foaji právě až ve středu, mám 30-31 dní cykly.

mamoo
20. aug 2011

@mochenkaa ahojky, boli sme tu tri cakajuce na prekvapko, ale dvom prisla mrcha a tak som ostala sama. som rada ze je tu dalsia, s ktorou mozem netrpezlivo zdielat cakanie na prekvapko 🙂 aj ja idem v pondelok na gyndu. mrcha mi meska uz tyzden, BT je uz vyse 10 dni nad 37 a cipok mam vystupeny vyssie, je taky dlhsi, zvonku makky na dotyk ale dnu tvrdy. problem je ze este ani v den meskania MS (uplynuly pondelok) mi testy neukazali ani ducha. tak si myslim ze som mala posunutu ovu o tyzden, a tak by mi uz tento vikend mohli vyjst aj // . rovnako ako ty ale asi pockam do pondelka na gyndu. tak drzim palce a daj vediet novinky 🙂

vierkapierka
20. aug 2011

@zuzkag2 ked to tak rátam, ja som po HAK už rok a máš pravdu, HAK riadne oblbne organizmus, po nej uz nic nefunguje ako predtym, asi treba úplne zmeniť pristup si myslim, snazit sa a nemysliet na to ci to vyjde alebo nie ale dobre sa mi pise ked ani ja sama to tak nerobim ☹ odchadzame zajtra s manzelom na taky neskorsi predlzeny vikend na chatu tak hadam na to nebudem az tak mysliet, lebo tam nebudeme sami 😲 ZUZI drz sa a pekny vikend

soni1
20. aug 2011

Ahojte, ja som dnes 29DC, mrcha zatiaľ nikde, robila som si testy, ale sú negatívne. Baby, máte tu niektorá skúsenosti, že vám testy ukazovali negat. výsledok a predsa ste boli tehu?
Ja síce cítim bolesti v podbrušku ako na menzes, ale zároveň chcem veriť, že sa to konečne podarilo.

mochenkaa
20. aug 2011

@mamoo tak si v pondělí řeknem 🙂 ale já jsem přesvědčená, že nic, že si to jen nalhávám 🙂 BT si neměřím, takže tam netuším a zařekla jsem se, že do pondělí nebudu zkoumat čípek když si se mnou tak hraje 😀 držím pěsti ať ti doktor řekne "maminko" 😉

mamoo
20. aug 2011

@soni1 soni este vydrz, aj ked viem ze je to tazke, ja som do meskania MS minula 5 TT a ani duch, teraz mi uz meska tyzden a TT si radsej ani nerobim, pojdem na gyndu v PON.
pockaj este a v pondelok by si uz mohla mat palicky ak sa zadarilo. dovtedy skus precitat starsie prispevky a zmeraj si rano bazalnu teplotu, popripade nahmataj cipok (krcok) -vid prispevky dozadu

mamoo
20. aug 2011

@mochenkaa ja uz maminka som, take double mami 🙂 dufam
mas pevnu volu xixi ja kazdy den kontrolujem vsetko co mozem heh

mochenkaa
20. aug 2011

@mamoo jé aha, já si nevšimla 🙂 Tak se doufám povedlo Samovi pořídít sourozence 😉
nemám ani trochu pevnou vůli, proto abych netestovala a nezkoumala se, tak sem tady a ptám se na každou blbost, což je otázka jestli by fakt nebylo lepší si ráno udělat tt 🙂 ale zase je to brzo 4 dny před ms

soni1
20. aug 2011

@mamoo čo sa týka krčka, ten by mal byť aký?

mamoo
20. aug 2011

@soni1 no v prvom rade uzatvoreny, len taky kraterik na vrchu, ale pevne uzatvoreny.
a aj vystupeny a tvrdy, aspon tak som sa docitala 🙂

soni1
20. aug 2011

@manoo a pri prvom tehu si mala nejaké príznaky?

mamoo
20. aug 2011

@soni1 heh to som ani nevedela ze som, neplanovane bolo, prisla som na to az v 6tt ked tyzden meskala mrcha a prsia som mala napnute a citlive.a zacalo ma nafukovat, 6tt je najlepsi na potvrdenie tehu.
kup test a rano ocikaj, budes mozno milo prekvapena a ak nie tak pockas este 3-4 dni

soni1
20. aug 2011

Test som si robila včera, 28DC ale bol negatívny.

mamoo
21. aug 2011

znova som skusala TT, uz mrcha meska tyzden a stale negativny, aj keby som mala OVU posunute o tyzden, aj tak by mi uz cosi ukazalo. kurnik sopa som zvedava na co dokina zajtra pride.
Ziadna nova snazilka?

mochenkaa
21. aug 2011

@mamoo uvidíš co se děje. mě meškala v červnu týden a pak jsem dostala ms 😒 tak snad na tom budeš líp 😉 jinak já příznaky ms a těhu ne, takže asi tak 😠 v podstatě mi to jen zítra doktor potvrdí že nic ..

momamo
21. aug 2011

@mamoo ahoj ani nie len mi proste potom prisla .... nemerala som si uz potom BT ..a ty ako????

momamo
21. aug 2011

Baby mate nejake skusenosti s GYNEX???Myslim ze su to kvapky ...dakujem a prajem pekny den

foaji
21. aug 2011

@momamo Já jo. Předtím než jsem ho koupila, jsem pročetla snad všechny diskuze, co jsem o něm na netu našla. Názory byly tak půl na půl a ty negativní mě dost odrazovaly. Navíc na mě bylinky nikdy nefungovaly. Ale koupila jsem ho a nevěřila mu 😀 Takže jsem ho minulý cyklus nezačala brát od 1DC ale začla jsem snad 4dny před ovulací. Sliznice asi nestačila narůst, navíc jsem měla cystu.. poprvé po 7 měsících snažení jsem otěhotněla, ale vše odešlo se zpožděnou ms 😖 Teď jedu druhý cyklus, mám po ovulce.. no..nechci si dělat plané naděje, ale možná se zase zadařilo.. chytřejší budu tak za týden 🙂

momamo
21. aug 2011

@foaji tak ti budem drzat palce .... Ved to ze aaj mne doktor povedal ze mam acistu ale ze to neni nic vazne lebo ze je malinka a nemala by mi robit ziadny problem pri snazeni sa otehotniet... 🙂

foaji
21. aug 2011

@momamo Jo a mně frajer doktor na tu cystu (2cm) řekl, že pravděpodobnost s ní otěhotnět je mizivá, tak nevím 😕 A prý mi pak ta mrcha cysta způsobila potrat... tento cyklus už ji ale nemám 🙂 A ten gynex mi doporučil doktor 😉Je výborný i na ty cysty a prý se po něm povedlo spoustě ženských otěhotnět 😉

momamo
21. aug 2011

No co ja viem tak ju mam o mnoho mensiu... ale ako pises za to nic nedam ked si ho kupim ... a citam tu tak vsetko 50 na 50 reakcie .. a kolko asi tak priblizne stoji?? 🙂

malinka_02
21. aug 2011

holky já myslím, že tohle je na potvrzení gyndaře strašně brzo, těžko něco už uvidí maximálně z krve..

momamo
21. aug 2011

Kocky a este nieco co sa tyka caju alchamilka..Myslite si ze je dobre ho pit ako sypany caj alebo obycajny vo vrecusku?? A mozem ho pit stale niee..???Myslim tym ziadne pauzy a tak .... dakujem.. 🙂

mochenkaa
21. aug 2011

@momamo doporučuje se pít jen do ovu, pak už prý radši ne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre