Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
28. sep 2011

odkaz vsetkym babam : dufam , ze do vianoc budeme vsetky v tom a dat nasim polovickam ten najkrajsi darcek pod stromcek 😉 🙂

simik22
28. sep 2011

@malinka_02 mne robili vysetrenia horm. profilu, stery z maternice, krvi na volaky najnovsi hormon, neviem ako sa vola... plus partner bol na spermiograme. ja mam PCO, tazke stadium a on zle vysledky, ideme na IUI.

simik22
28. sep 2011

@labanka tak to mi je luto :( ze to nevyslo... my sme dnes boli v CAR a odporucili nam IUI, tak ideme buduci mesiac....

nativanativa
28. sep 2011

@ viridie , snazime sa vyse pol roka a fuuurt nic ☹ , uz ani duphaston nebudem brat od tohto cyklu , kaslem nan 😝

viridie
28. sep 2011

@malinka_02 ..No u nas je to tak,ze tomu nechavame volny prubeh (resp.praktikujeme prerus tuleni).....antikoncepce nam obem vadi...takze kdyz bude mimi,tak to bude fajn..ale neni to vylozene snazeni....Ta minula udalost byla jako blesk...u mne by to bylo prvni tehotenstvi. Uz jsem tady predtim psala,ze bychom chteli s boyfriendem na rok do Londyna,ale kdyz jsem minule cuchala mimi,tak jsem si uvedomila,ze by to bylo super....a cert vem Londyn...Obavam se ale,aby mi z toho nehrablo a nezacala mimi nejak moc resit, chapes....slyset to tikani ! 😀 Priteli jsme minule rekla, ze bych vlastne byla rada, ale samozrejme mu nemuzu rict "Hele tak pojd to fakt zkouset"...chci ,aby to navrhl on Ctu Tvuj posledni prispevek...ze se snazite 11 mesicu a ze si pripadas jako cvok...Jsem si jista,ze nejsi...podivej se na mne... 😉

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 ano robili , vraj stale escherichia coli , ci jak sa to pise ☹ , ale vzdy vzdy len po styku , a veeela bielkovin a stopy krvi , uuuplny des , mne je z toho blbo , proste nemozem sa milovat uplne kazdy den aj keby som velmi chcela ☹ ☹ ☹ ☹

nativanativa
28. sep 2011

@viridie , dakujem , prajem veeeeela stastia aj tebe
bozeeee mna bolia prsia aj po menzese stale , je to mozne ????!!!!

malinka_02
28. sep 2011

@nativanativa no já měla tu ureoplasmu buh ví jak vlastně dlouho prý způsobuje neplodnost, takže taky na nic..ale zas jiný urolog mi řekl že někde převládá názpr to ani neléčit že v naší věkové populaci to má skoro každý jen to neví protože nemá potíže.. no já se taky vždy bojím tek zkoušíme jen kolem ovulky a pak hned běžím čurat a napít se abych šla víckrát za sebou a odplavilo se vše zlé a sprcha no..

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 , ked som mala 21 , bola som tehotna , ale bohuzial bolo to v nevhodny cas a s nevhodnym partnerom , tak sme to vyriesili UPTckom , podotykam ze som vysadila HAK na dva mesiace a bum , bolo to tam , po zakroku som ich opat uzivala a teraz neberiem uz uplne nic asi 7 rokov . tiez som spekulovala nad alternativou , ze si znovu nasadim aspon na 3 mesiace tabletky a potom uvidime , mozno motyka konecne vystreli.....
ja mam tie iste problemy mojenko , po styku rychlo rychlo na wecko a tak , ale nedari sa , dokonca teraz beriem uz po 2krat urovaxom , to je na 3 mesiace na ziskanie imunity a dostala som opat zapal mocaku pred 2 tyzdnami ☹
takze som uz rezistentna na vsetko a to nie je ok
momentalne ako som spominala , sa liecim bylinkami od bylinkarky - uz som uplne zufala ☹ 😢 😢

manamani1
28. sep 2011

@malinka_02 nepomohla alchemilka?

nativanativa
28. sep 2011

@manamani1 tiez som o tom nieco pocula ....

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 ale ked ja mavam aj vytok od svojich 12 rokov , ci to nemoze byt sposobene aj tym.....

manamani1
28. sep 2011

@nativanativa o com?

nativanativa
28. sep 2011

@manamani1 o alchemylke

manamani1
28. sep 2011

@nativanativa a?nic?

labanka
28. sep 2011

@simik22 jej a to ako dlho ste sa snazili?

nativanativa
28. sep 2011

@manamani1 tak to veru neviem , ja mam nejake bylinky , tie su ako som sa dopocula az z ciny , ale zhodou nahod mi dnes jeden maser povedal ,aby som si kupila alchemylku a praslicku tiez 😅

simik22
28. sep 2011

@labanka rok pod dohladom lekarov, ale predtym uz dlho sme mali nechraneny styk.. cca 4 roky.. le obaja nie sme zdravi, takze preto to IUI...

momamo
28. sep 2011

Ja sa uz asi zcvoknem,,tak strasne tuzime po babatku a stale nic ...Kazdy den si tu prezeram rozne albumy mamiciek a v tichosti im zavidim ake maju krasne deturence))) Joj zienky niekedy ma to tak prepadne ze mi je z toho na nic ... ako momentalne teraz ... Preco ked chceme dat niecomu tak krasnemu zivot, existenciu tak to nejde!!!!

daniwaugh
28. sep 2011

@zuzkag2
no do prcic, Zuzi to naco ta takto strasia???? slakmatrafi z nich! dufam ze to nie je nic vazne!
drzime palceky, cmuk

daniwaugh
28. sep 2011

@momamo
@momamo
pride ked ma prist..akurat sa to niekedy nezhoduje s tym, kedy si my myslime, ze by malo prist.. dlho uz sa snazite?

petulak1988
28. sep 2011

@daniwaugh ahojky jak se mame??

momamo
28. sep 2011

@daniwaugh ahoj zaciname piaty mesiac... ale tuzba po malom je neuveritilne silna....

zuzkag2
28. sep 2011

@katka2011 @daniwaugh @labanka@malinka_02
babulky, tak som tu...
bolo to fakt len o mojej psychike, ze som sa vystrasila...baby, vsetky vysledky mam uplne v poriadku. hormony, stitku, proste vsetko. tak teraz neviem ci sa mam radovat, alebo co...lebo sa bojim, ze problem je v spg. ja by som radsej riesila nieco u seba, ako mam zistit, ze moja laska by sa mohla trapit, ze nema spg v poriadku. ach jaj....uvidime, dufam, zajtra bude hotovy spg...a to nam vsetci hovorili, ze ked uz ma syna, ze to je urcite ok.
no ale postup je nasledovny...
zajtra, ak budu vysledky spg tak ich mam poslat dokimu mailom, a on mi podla vysledkov napise ci:
1.nasadime hormonalnu liecbu na podporu ovulacie ( toto odporuca na pol roka, s tym ze niekedy v tom odbobi sa spravi folikulometria...ak sa nepodari, tak bude nasledovat druhy krok...ivf)
2.alebo pojdeme rovno na ivf
3.alebo budeme liecit len partnera, v pripade, ze bude spg uplne zly, a potom sa zvoli dalsi postup...
A este som sa ho pytala na vsetko to, co tu zazivame po ovulke a pri ms. tie bolesti a podobne. vysvetlil mi, ze bolesti pri ovulacii nie su choroba, ani porucha hormonov. takze jedine co pomaha je liek od bolesti, alebo HAK. ze den po ovulacii uz mozu zacat boliet prsia, a dost vyrazne. tie zmeny, ktore nastavaju po ovulke v maternici, ze sa prekvruje, stava sa hrubsia a podobne, ze tie nastavaju aj v prsnikoch a preto bolia.
silne bolesti pri ms tiez nie su choroba( ak je HP v poriadku), a nemame sa tyrat a dat si liek od bolesti. a ze nemame o tom vsetkom rozmyslat ako o chorobe,ale ako o prirodzenom procese v tele zeny, a ze je mozne, ze ak odburame strach, ze sa deje nieco zle, ze sa tie bolesti zmierna, alebo ak psychika nebude na to upriamena ako na nejaku poruchu, ze si to budeme menej vsimat.

zuzkag2
28. sep 2011

@momamo moja, a preco sa ty sama seba tak strasne tyras pozeranim tych fotiek? ☹

e.l.i
28. sep 2011

ahojte.. tak som sem dobehla pokukat ci mame dake nove tehulky... 😉 ..ja som dnes jak zbity pes.. boli ma cele telo a by som len spala a spala...no hrozaaaaaaaaaa 😨, a neviem ci sa uz zase pozorujem ale mam citlive bradavky a pobolieva ma driek...no mozno uz pred menstr. priznaky..abo nieco ine... 🙂 uvidime o tyzden v stredu... 😎

momamo
28. sep 2011

@zuzkag2 Zuzka pretoze nedokazem odolat takym krasnym ockam, tvarickam a celkovo takym malym stvoreniam ... su krasne ... ja len dufam ze sa nam to cim najskor podari, lebo ma asi odvezu ...

zuzkag2
28. sep 2011

@momamo moja, chapem ta, ale musis s tym prestat. zapoj racio, lebo si robis sama sebe zle,a branis si otehotniet. ja viem, tuzis po babatku, ale ked si pozeras tie fotky, a hovoris si, preco take NEMAM, tak ani mat nebudes. otoc svoj pohlad na situaciu v ktorej si, predstavuj si a TES sa z toho, ze raz sa to podari, maj radost, ked vidis mimi, lebo raz take v naruci budes mat aj ty. na sto percent. ale jedine v tebe je ta sila, aby si si nezrujnovala psychiku natolko, ze proste tvoje telo bude vylucovat tolko stresovych hormonov, ze tehu nezostanes.

daniwaugh
28. sep 2011

@petulak1988
ahoooooj :o)
velmi nedockavo, o dva dni by som sa teoreticky mohla testovat, ale mam taky blby pocit ze mi to na nic nebude...

petulak1988
28. sep 2011

@daniwaugh tak ten pocit mame stejny ja jsem 28DC 😉 drzim pesticky zlatiiii

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre