Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

daniwaugh
28. sep 2011

@zuzkag2
no, dobra vec na tom je ze si zdrava.. cize musime cakat na spg (ktory bude asi tiez dobry) tak jedine co to asi bude je psychika - prilis stres a asi fakt obden tulkat, ale to si tusim aj mminuly mesiac robila, nie?

daniwaugh
28. sep 2011

@momamo
no tym si ale vobec nerobis dobre.. a merias si vsetko a sledujes ci na nahodu?

zuzkag2
28. sep 2011

@daniwaugh no ja sa bojim ze to spg bude asi horsi, drahy ma 38 rokov, a sam mi povedal, ze vela cital o tom, ze v takom veku uz to nie je idealne. ale uvidime. a to tulenie obden nam robi problem, to je na nas malo 😀 . mozno s podporou ovulky a s pomocou folikulometrie sa to podari.
a ty mojko, testy mas nakupene, ci cakas do ms, ci pride, ci nie?

momamo
28. sep 2011

@zuzkag2 ja viem Zuzi vsetko co mi vravis a som si toho vedoma a dakujem ti za tieto pekne slova ale dnes mam asi taky den.....

zuzkag2
28. sep 2011

@momamo viem, niekedy nas proste chyti depka...ale neboj, po kazdej burke vyjde slniecko, sprav si dobry cajik, zababus sa do deky, a vyhajaj sa na to...zajtra bude lepsie.

momamo
28. sep 2011

@zuzkag2 presne ako vravis zajtra bude lepsie ... a dakujem🙂 😉

daniwaugh
28. sep 2011

@zuzkag2
Zuzik, ja mam testy nakupene uz mesiac, ale su to 25ml cize uplne zbytocne, mam jednu 10, ale aj tak minimalne dva dni musim pockat este.. zrejme to nevydrzim a otestujem sa s tou 10 pred ms (30.9) a ked bude negativ tak jedine cakat na ms (2.10 AK mam nejaky cyklus vobec, kedze to NE-bude druha ms po asi 2 rokoch).. ale samozrejme som medzicasom nevydrzala a testovala. haha. aj ked som vedela ze sa to neda este spoznat, no nedam si povedat.. neviem jak to ja vydrzim..
no 38 sice nie je 20, ale tiez to nie je 50.. a zajtra uz budu rovno vysledky pre draheho?

vierkapierka
28. sep 2011

ahojte, fúha, dosť som toho vymeškala dievčatá, ale pol hoďka študovania a som v obraze, Labanke držím palce, nech sa objaví aj druhá "víťazná" čiaročka, Zuzi, dúfam, že spg bude v poriadku a že ti lekár povie len pozitívne správy 🙂 ja po starom, som 19 DC strašne ma bolia prsia a po minulom cykle v ktorom bola ms ako vánok slabunká som testla asi pred týždňom či to nebolo niečo iné a test bol negat. momentálne mám stále výtok a fakt neviem či vôbec bola ovulka, ☹

malinka_02
28. sep 2011

@nativanativa no já jsem měla urovaxom už před půl rokem, teď mi poradili Wobenzym tak to zkouším..uvidíme..
@manamani1 jako na močák kontryhel? Naopak pila sem ho 2 měsíce a a vždy sem začla špinit 4 dny předem a dostala MS dřív a teď už po 25 dnech tak sem ji zase přestala pít
@momamo my se všechny snažíme už dlouho, já už 11cyklus, prostě tak to je..kamarádky mají už děti 2 my nejdřív museli řešit bydlení a stejně máme hypoteku na 30 let a ted to nejde.. švagrová má 2 měsíční mimčo, druhá čeká druhé no prostě všichni stihlidruhé a já nic.. Manžela už to ani nebaví, prostě toto prožíváme všechny. Musíš věřit..
@zuzkag2 Zuzi a myslíš že obden je to nejlepší? Pro manžela už je i obden moc, má teď hodně práce někdy se mu nechce a pak už ani nemá naladu..

daniwaugh
28. sep 2011

@vierkapierka
a si netestovala ovu?

katka2011
28. sep 2011

@zuzkag2 no vidis a tolko si sa stresovala... Som ti vravela ze si ok... Len ta sestricka mohla povedat ze vysledky su ok ale aj tak mas prist ze ti doktor vysvetli dalsi postup... By si si usetrila nervy..

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 ja som tiez skusala wobenzym , ale mi to nepomohlo 😢

malinka_02
28. sep 2011

@nativanativa a jak dlouho si ho zkoušela? A jak často máš záněty? A jak dlouho se snažíte o mimčo?

nativanativa
28. sep 2011

baby , aj vas niekedy boleli prsia po menzese ? a neprestavali ?

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 hej , pol roka a 12 rokov trpim mocovymi vecami , absolutne nic mi nepomaha a navyse dnes som citila , ze ma opat pali suska, tak som si dala kupit mycomax ..... ,opat sa mi akoby zacala mykoza 😢
ale v piatok idem dokymu a buducu sobotu tiez

nativanativa
28. sep 2011

@nativanativa , ale pocula som , ze zeny v pohode otehotneli aj pocas liecby urovaxomom .... , ale ja som urcite neni ten pripad , to by sa musel stat zazrak
vazne sa obavam toho , ze mam uz neprechodne vajcovody 😢

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 ale pocula som , ze zeny v pohode otehotneli aj pocas liecby urovaxomom .... , ale ja som urcite neni ten pripad , to by sa musel stat zazrak
vazne sa obavam toho , ze mam uz neprechodne vajcovody

malinka_02
28. sep 2011

@nativanativa kamarádky jedna má problémy s močákem a už ma 2 děto a druhá mikozy že už se skoro netulí a taky má mimčo prostě to vyšlo..i nám to vyjde!! S urovaxomem to jde v pohodě. No mě taky nepomáhá nic..

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 ja neviem , som skor negativna , aj ked by som mala mysliet pozitivne 🙄
je mi uplne na houby ked vidim tehotne baby a maminky s malymi prckami 😢
poplacem si ja kazdy cyklus , ked mi zaklope na dvere cervena

malinka_02
28. sep 2011

@nativanativa jo to já taky, už je to hrozně dlouho.. vždycky dostanu močák měsíc na nic pak mám strach a když se uklidním tak ho dostanu zase.. no moje kamarádky obě už mají nebo čekají 2 mimčo, švagrové jedna má 2 měsíční druhé, druhá čeká 2, no je to na nic..

nativanativa
28. sep 2011

@malinka_02 kolko mas rokov a ako dlho sa snazite ?

adele15
29. sep 2011

@malinka_02 no ved to je jasne, ze clovek nemoze riesit vsetko s tym, ze co ked som tehu 😀 ja som sa napr. alkoholu veru vyhybala, ale vcera po tom sklamani som si povedala, ze uz stacilo obmedzovania sa, ked vlastne ani len tehu nie som a pekne sme boli na veceri, ktoru som zapila sladuckym burciakom 😀 a este sme si aj liter zobrali domkov do chladnicky 😀

adele15
29. sep 2011

@labanka vecer som kukla foto z kuby - naaadherne 😎 asi som sa teda nechala presvedcit na kubu 😀 aj jeden znamy akurat vcera vravel, ze nejaky jeho kamosi boli na kube tiez vo varadero a ze si to moc chvali a na kubansky rum nedali dopustit 😀
a moc zlatucky parik ste moja 😵

labanka
29. sep 2011

@zuzkag2 anjelik moj no co som ti vravela? musis pocuvat mladsie 😀 skusenejsie 😀 a ty hned si isla rozklepana, ze co je zle a hned si myslela len na to zle...a pritom je vsetko supis.... podla mna to bude o psychike, lebo ty si typ, ktory ma rad vsetko na poriadku a tip-top a preto to mozno nejde....takze uz to len vypust z hlavicky a ani nebudes vediet ako budes tehula moja krasna 😉 ten spg. urcite nebude zly... tak sa tesim, ze si v pohode moja babula jedna stresmenka 😀 tak hor sa do snazilkovania a nemysli pri tom na babo ale na to, ako ho milujes a chces aby bol stastny ! cmuk 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katka2011
29. sep 2011

@zuzkag2 neboj, ked uz jedneho synceka ma urcite to nebude take zle a mozno aj jemu vyjdu vysledky perfektne a nakoniec vas doktori ukecaju aby ste sa prestali tolko snazit a ze to pride samo... daj vediet ako drahy dopadol...

katka2011
29. sep 2011

@labanka @zuzkag2 dohodnime sa ze na vianoce si tu budeme porovnavat ciarky na tehu testoch, dohodnute? 🙂

labanka
29. sep 2011

@katka2011 ze vahate baby budem sa tu potom natahovat, ze kto ma rovnejsie ciarky? 😀 😀 😀

katka2011
29. sep 2011

@labanka kto ma tmavsie.... a po novom roku si budeme porovnavat kto z coho vracia 😀 😀 😀

labanka
29. sep 2011

@katka2011 ze ci z kapustnice alebo z kapra? 😀 😀 😀 😀 😀

katka2011
29. sep 2011

@labanka 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre