Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nativanativa
24. okt 2011

@st2 tak to si nejak dedukujem , ze dni pred ovu , som sa tam nejak pomotkala a poklikala 😖 , ale aj tak neviem ci je to dobre , duch bol dnes slabsi ako vcera 😖
@ktore aaano 😉

st2
24. okt 2011

@nativanativa tak nededukuj a kasli na dedukovanie ze kedy bude ovu, zajtra ides na foliko tak ti hned povedia, a nic si z toho nerob ze bol slabsi, to sa uz aj mne stalo, mozno si len viac pila alebo co

nativanativa
24. okt 2011

@st2 no ale pichanie mam stale ... taak neviem 😖
asi sa mi to nevie pustit

miriamm11
24. okt 2011

@vierkapierka budeme sa snazit dalej vsak ako ja hovorim nikdy nevies kde to drieme... 🙂 najlepsie bolo ked som nezistovala a nesledovala ziadnu ovulku...teraz mam uz tolko informacii v hlave o snazeni ze mi z toho pekne sibe niekedy 😀
@nativanativa moja konecna tu este nebola 😀 😝 😝 pockaj dnes mam tolko casu na premyslanie ze co ja zacnem vydedukovavat 😀 😀 😀 myslis ze moze mat jedna zena 2 ovulky za cyklus???? to ja teraz taketo premyslam, sa moze stat ci nie?? 😝 som niekde pocula aj takuto pesnicku 😵 😵 😵

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiis marjaaaaaaaaaaa !!!! nededukuj uz tolko a snaz sa radsej moc moc moc !!!!!!! 😀 😀 😀 😀
dve ovulky ?? fuuha tak to veru neviem , ale mozne je vsetko

st2
24. okt 2011

@nativanativa este rastie neboj nic neprepasnete
a to s tymi dvoma ovulkami je mozne, ja som prikladom, tiez pri provm clostile mi praskli obe vajka 😀

miriamm11
24. okt 2011

@nativanativa ja by som sa snazila ale drahy mi pride az v stredu 😠 😠 😠 😠 a tvoj nedojde? ....to je na nervove uz 😠 no ja sa spolieham ze budem mat este jednu ovu a co... 🤐 🤐 🤐 🙂 pichalo ma v sobotu v pravom a dnes v lavom vajecniku 😉 😉 tento mesiac je zacarovany, nic nevychadza ako chcem!!!! ale fantazia mi funguje na plne obratky 😝 ... za chvilu zas zacnem s tehotenskymi priznakmi, pockat par dni a je to tu 😀 😀 😀 ty si mala tu ovulku? ci stale zistujes?

katka2011
24. okt 2011

@zuzkag2 to fakt mate s labankou rovnaky datum svadby? No ma nastvete a sa pridam... Len ten zasnubak mi chyba 🙂

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 ja ti poviem ,ja som taka barsjaka tiez 😀 😀 😀 4 den pichanie v lavom a zajtra asi ta mizerna injekcia , nuz ale potrebujem darcu spermii 😠 😠 😠 😠 😠

miriamm11
24. okt 2011

@st2 vazne??? tak vidis to , mozno aj mne ten hore dopraje dve ovulky 🙂 vsak ako by sa narodili dvojvajecne dvojicky? jedine z dvoch vajickok nie? keby som tak videla co sa tam vo vnutri deje 😀 😀 ja som fakt posadnuta asi ma pravdu moj drahy 😨 😨 ale vsak na co tu chodime na toto forum aby sme sa podelili o myslienky a pocity nie??? len citam ze to len mne asi tak hrabe vo vezi 🙂 vsetci tu tak rozumne ...........a ja jak blaznive furt vypisujem ☹ ...

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 no chlapi tomu nerozumeju a ani nikdy nebudu 😉 😉

miriamm11
24. okt 2011

@nativanativa tak tebe uvidi doktor a povie presne ci mas ovu.... 😉 mne tiez pride drahy az v stredu , aspon material mal nechat v chladnicke pred zmiznutim 😀 a nie takto na sucho ma tu nechat......potom som nutena premyslat sama v perinach 😅 😅

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 ja sa jak na tebe zabaaavam 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

st2
24. okt 2011

@miriamm11 hej hej urcite to existuje ze dve ovulky, cize dve vajka, ale skor je to ojedinele alebo hlavne po liekoch, dakde som citala ze clostil to je ako streodidy (samozrejme obrazne) pre vajka ze tak sa vyburcuju k cinnosti ze aj dve vajka vyrastu
a to je dobre ze si posadnuta hlavne nech ta posadnutost sa prenesie aj dalej 😀 na posadnutost na tehu uz 😉

nativanativa
24. okt 2011

@st2 ja budem mat kolko vajec hm ???? veeeeeeeeeeeela 🙂

miriamm11
24. okt 2011

@nativanativa vsak ja sa tiez bavim 😀 😀 aj sama na sebe , ked som sama 🙂 ale hovorim ti ze tento mesiac chcem byt tehu, neviem kto to ako chce zariadit ked terminy nevychadzaju......ale ja chcem, chceeeeeem!!!!!! este som rozmyslala teda sa priznam ze spermie mozu vydrzat az 5dni a vo vynimocnych pripadoch az 7 dni.....no chapes??? toto mi naburalo cele moje vypocty....ale tak jasne ze to je max.hranica(verme ze mojho chlapa) a ze priemer je 2-3dni, ale ak mojho vydrzia aspon 5dni tak to akurat prekryje tych 5 dni abstencie v tehulkovani 😝 😝 vidis ze ja nechodim premyslat do tych perin len tak, to ma svoje bonusy 😉

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😲 meheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
konecnaaaaaaaaaaaaaaaa

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 nevychadzato tebe , nevychadza to ani mne , nuz tak sa opustime 😝 😝

miriamm11
24. okt 2011

@nativanativa podla mna budes mat 4 vajca, kazdy den co ta pichalo ti jedno narastlo, tak zatial mas uz styri 🙂 😉
@st2
no ja ked budem tehu tak budem zas posadnuta pocitanim tyzdnov tehotenstva asi 😀 nevadi nech uz to je 🙂

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 no to je este vo hviezdach , ci budu , ci moje telicko zas neblazni a nebude protestovat 😉
a co povie zajtra doki na sone .... to som ja najviac zvedava

miriamm11
24. okt 2011

@nativanativa povie ti ze si ovulovala alebo prave ovulujes 🙂 len mu nehovor ze nemas chlapa doma, nevies ako by to mohol pochopit 😀 😀 😀 ze co po nom chces 😀 😀 😀 😀 a mozno tvojho draheho vydrzia tych 7statocnych dni, nikdy nevies 😉 kedy ma prist tvoj drahusik?

nativanativa
24. okt 2011

@miriamm11 no to je este vo hviezdach .... bodaj by to bolo aspon zajtra 😝

lgsk
24. okt 2011

@lejduska půjdu jinam, ale musím ještě vydržet...na změnu doktora mám právo po třech měsících, tak ještě nějakej ten den musím vydržet... 😒 no já jsem zas dneska dostala MS 😢 achjo...

daniwaugh
24. okt 2011

@zuzkag2
aky mate datum svadby?🙂)))

malinka_02
24. okt 2011

@zuzkag2 tak se drž kočko, bude líp..já začala 12 cyklus taky mi bylo hrozně ale už je to lepší..

momamo
25. okt 2011

Zienky som tu po dlhej dobe, predovsetkym gratulujem a prajem vela zdravia buducim mamickam..Mam otazocku, mozem mat pri nepravidelnej (27-32) ms ovu na 11DC....?? Pretoze viem ze vzdy ked mam ovulku tak ma pobolieva podbrusko a mam pocit ,,mokra" ....A od nedela sa presne toto so mnou deje ..🙂))) Prajem vam vsetkym krasny den🙂)

labanka
25. okt 2011

@daniwaugh cca 450 km 😀

ktore
25. okt 2011

@momamo ahoj.pravdepodbne mozes mat ovu ale dobre by bolo keby si si to potvrdila aj teplotou ci ovu testom.
@daniwaugh
@nativanativa baby caute,ja vam smutne oznamujem ze mi klesla teplota o dva stupne,uz mam len36.7 bohuzial musim pockat na ms a potom na dalsiu ovu.nemam vela casu.je mi smutno.

cicussa21
25. okt 2011

Ahojte 🙂 tak sme boli na vikend v pustatine (bez netu) a od nedele mam mrchu 🙂 🙂 baby, ale neveiete si ani predstavit, aka som stastna, ze je to mrcha a nie cysta.. ale musim priznat, ze som si aj poplakala..tak nejako mi to prislo luto, ze predsa len to nebude tehu ☹ ale o to viac sa tesim na dalsie snazilkovanie a verim, ze to vyjde 😉 len som zvedava, ako to bude teraz s ovulkou, kedze minuly cyklus bol 38 😀
Ani nestiham citat, co ste tu za tych par dni popisala, ale gratulujem novym tehulkam a ostatnym prajem prijemne snazilkovanie 🙂 🙂

zuzkag2
25. okt 2011

@nativanativa a kde sa flakaju spremije...kdeze mas draheho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre