Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mamoo
15. aug 2011

@maciatko248 dakujem ti za link, toto som este o Hcg necitala a myslim ze ak bol falosne negativny TT (ak zajtra bude pozitivny) tak to mohlo byt aj tym zriedenim mocu, nakolko pijem aj pocas noci, vzdy ked vstavam k malemu a to je casto

maciatko248
15. aug 2011

@mamoo no citala som ze minimalne 2 hodiny pred testovanim by zena nemala jest a pit ale ze najlepsie je to po 6 hod.

momamo
15. aug 2011

@mamoo nhooo vydrzime do rano ...Tak si myslim ze to bude najlepsie budem na teba mysliet a potom daj hned vediet....Vela stastia🙂))a dakujem za rady ....

zuzkag2
15. aug 2011

@terioza1 Terinka moja zlata...bolo super, krasne pocasie, pekny hotelik, aj boli v nom strasne mili ludia. aj plaz a more celkom fajn. Ale s Oliverkom, s tym 4 rocnym syncekom mojho priatela...hihi, to nie je dovolenka 😀 ja neviem kde ten maly drobcek berie energiu, ale on rozprava stale, a stale sa snim snazim komunikovat,takze jeden kolobeh 🙂 ale tesim sa z neho moc, je uzasny. 🙂
co je u teba nove? ako sa ma mimi?
napisem ti ip, ale este stale periem a upratujem, a mali sme obaja aj s priatelom sviatok..ja meniny, on narodky, tak este chodia gratulanti .... ale hned ako sa to trosku utrasie, pisem ti. 🙂

zuzkag2
15. aug 2011

@malinka_02 ahojcek...stale nic nove?uz si po ovu? neviem ci u mne nieco nove, som 17DC, tak uvidim, snazilkovali sme sa silno cez ovu, ja moc dufam, ze sa to konecne uz podarilo 🙂 Boli sme v taliansku, v Lignano Sabbiadoro. celkom fajn tam bolo...

zuzkag2
15. aug 2011

@labanka 🙂 jeej, mile 🙂 mala som sa fajn, ale ci sme sa vratili traja este neviem. som asi 3DPO, takze este ani testovat nema vyznam. ale ved samozjrejme, ze aj tento mesiac zas uvazujem, ze mam nejake priznaky, kratko po ovu, ale uz fakt nechcem mat plane nadeje, tak sa snazim to neriesit.
citam, ze si mala spinenie, podla vypoctov trosku po ovu...no ak mas rozhadzany ms, moze to byt aj ovu ( ked by sme vychadzali z toho, ze nevieme presne kedy ju mas)..a to uhniezdenie...no mozes vtedy slabucko krvacat, ale sa mi to zda este skoro na uhniezdovanie...juuuuj, ale bolo by to super, keby to vyslo, moc drzim palceky. 🙂

mamoo
15. aug 2011

@momamo oki tesim na rano, a skusim v noci nepit vodu , aby to rano bolo co najsytejsie hehe

zuzkag2
15. aug 2011

inak, zienky...testovala som teraz prvy krat tu ovu, s testikmi, ze kedy mam vlastne tie bolesti...vyslo to tak, ze tie bolesti su predzvest ovu, a v den, ked ma uz nic neboli, tak mam ovu...teda...ci to bola isto ovu neviem, lebo test mi vysiel tak, ze // boli rovnako silne, nebol ten ovu silnejsi...tak neviem, mozem to chapat ako ovu?
a sranda je, ze na druhy den uz bol test silno negativny...ta ovu / bola uplne slabucka, a po limite...nechapem...mate nejake skusenosti s tym?

vierkapierka
15. aug 2011

@zuzkag2 ja nemám, vždy sa tu niečo nové dozviem, som tu ešte krátko ☹ inak včera došla ms úplne ma to rozhádzalo a to prišla skôr ako mala už som si fakt verila že to vyšlo, ale beriem to tak, že prvý mesiac snaženia to asi inak dopadnúť nemohlo 😔

stares
15. aug 2011

@mamoo Ahojky, jsme na tom podobně. Já měla dnes dostat mrchu, ale zatím nic. Všechny TT prozatím negativní,ani duch☹. Tak uvidíme, jak zítra. BT se mi drží okolo 37 - 37,1 stupňů (měřím každé ráno v 05:45 hodin)🙂. Držím pěsti, ať ti zítra již test naznačí //, a když ne, tak to stále nic neznamená.

katarinkam
15. aug 2011

Ahojte kočeny s drahým sme pracovali na miminku. A Ovulku som mala mať od 8. do asi 11. 8. posledné cykly som mala 26-30 dní ten priemer 28 ked som rátala tak to vyšlo na 10.8. A aj výtok aj tlak v podbrušku bol ako vždy pri ovulke. A tak sme pracovali 😀 No a mám pocit že sa možno porarilo ( tfuj, tfuj aby som nezariekla), no na test je ešte skoro. Ale mám teraz taký tlak v podbrušku ako cez ovulku alebo pred ms. Ale nie také prudké či bolestivé ale taký jemný tlak po celý den. Mohlo by to byť tehotenstvo? najbližšia MS bude cca 21-25.8 Podla dlžky cyklu. Kedy sa asi babo uhniezdi? Dnes som 20DC a ovulka bola 13-15DC. Poradte som nedočkavá 🙂

saxana123
15. aug 2011

@mamoo nevšimla som si že si mi písala, sorry. No ja neviem, šak skús ráno ,to máš najistejšie - tú hladinu hcg. A moje pocity? nuž, sledovala som sa jak šibnutá od poslednej ovulky ale mám to skreslené lebo týždeň po ovu som bola na gynde, bo ma strašne bolelo furt podbruško a ľavý vaječník a zistil mi pri ňom tekutinu z prasknutej cysty a ľahký zápal toho vaječníka, preto vraj tá bolesť. Takže skutočne ti neviem vierohodne popísať čo bolo tehu a čo tá cysta. No s istotou viem že jedným z príznakov boli náhle bolesti hlavy a pocit akoby na odpadnutie, no hneď to pominulo. A ešte to že som sa vôbec necítila na mrchu a ani týždeň pred ňou ma neboleli prsia, čo inokedy zvykli. Takže som už tušila že sa niečo deje 🙂

malinka_02
15. aug 2011

@mamoo myslím že měřit BT přes den je uplně na nic..
@katarinkam no já měla to samé a ještě tlaky v prsou a přišla stejně mrcha.. ale držím palce

@zuzkag2 no já si dělám testíky a mělo vyto být že když je ta ovu čárka silnější tak ovu bude za 24-48 hodin

@vierkapierka no já jsem zklamaná každý měsdíc, snažíme se od ledna v prosinci sem dobralka HA

mamoo
16. aug 2011

@momamo tak som rano merala BT 37,1 a testovala TT ale neuspesne, nic sa neobjavilo
ak nepride dnes , tak kupim asi iny test a skusim az cez vikend, neh Hcg trochu zmocnie
inak podla tej tabulky vyskytu Hcg, co si mi poslala link, to vyzera, ze az v 6.tt prudko vzrasta Hcg.
nie nadarmo je teda povazovany tento tyzden za najistejsi na testovanie

mamoo
16. aug 2011

no babule, tak ako dnes ? nieco nove?

momamo
16. aug 2011

@mamoo Ahoj tak zasluzila by som si po prstoch ale rano som testik nestihla lebo som zaspala a to som musela este hava vencit a rychlo bezat do roboty ...Ale stale som nedostala ale miestami ma stale tak cudne pobolieva v podbrusku ..a ty ako???

momamo
16. aug 2011

@mamoo Tak v jednej sprave som ti uz pisala ze rano som to nestihla ale vcera podvecer som si aj ja 1 test robila ale tiez nic ... Presne ako si ty napisala pockam este a ak nepride do konca tyzdna tak si kupim 3 testy a uvidim co tie ukazu a potom mozno ,,behom" k doktorke" 🙂))))

mamoo
16. aug 2011

ja som doteraz mala TT z Dr.Max lekarne, s ich logom, ty aky pouzivas. asi NAJ by mal byt mamatest

mamoo
16. aug 2011

@momamo nafukuje ma , ale len mierne , vytok stale biely husty, BT stale kolo 37, naznak kramov zatial nikde, lenze ani // nieto. inak TT som dnes robila o 3h rano, ked som sla cikat, som sa bala ze mi neostane cikanice na rano 🙂 xixi

momamo
16. aug 2011

@mamoo ach jaj .. ale som rada ze sme v ,,tom" momentalne obidve ..🙂)) A chcela som sa ta opytat ako to je s tou teplotou to ked mas teraz stale okolo 37 ako som si vsimla tak???

mamoo
16. aug 2011

@momamo LABANKA tu niekde pisala, ze ak ti pred ocakavanou MS vystupi a uz neklesne a MS nepride, tak si v tom. lebo bezne vystupi pred MS a pocas MS klesne

momamo
16. aug 2011

Aha tak to skusim dnes aj ja ..A ako dlho si ho tam mam ,,podrzat" ??? 🙂))

pejullka
16. aug 2011

momamo, stares : já jsem na tom podobně, podlegrafu na netu jsem si sice spočítala, že měla být ovu 13.8. ale testy pak byly negativní a dnes už mám druhý den zpoždění a náznák mrchy nikde. Testovala jsem včera a ani duch tam nebyl, tak taky čekám, co kde bude

maciatko248
16. aug 2011

@momamo
@mamoo tak holky ja som to po 35dc dostala, vcera mi klesla teplota pod 37 ako som uz pisala, a dnes rano bola tiez 36,7 a asi o hodku na to som to dostala...no nic budeme sa snazit znova...len ma zlosti ze sa mi teraz rozhodila MS a uz nemozem tvrdit ze snou som nikdy problemy nemala.... 😖

momamo
16. aug 2011

@maciatko248 oo tak to ma mrzi ale doteraz ked mi tiez prisla som si povedala a cooooo ved ty maly zazrak aj tak prides ..🙂))) skor ci neskor🙂)

mamoo
16. aug 2011

@momamo ja mam ten 10 sekundovy , zapipa akonahle je domerane. drz ako ked si merias bezne teplotu na tele.

mamoo
16. aug 2011

@pejullka a ine priznaky, co tu spominame?

momamo
16. aug 2011

@mamoo co sa tyka tejto teploty niesom v tom nejake zbehla ale na to mozem pouzit aj normalny teplomer??? ale su na to nejake specialne..???

mamoo
16. aug 2011

@maciatko248 to je skoda, mrcha jedna! a ako dlho si mala zvysenu BT (co bola u teba zvysena?)?, po kolkych dnoch klesla?

labanka
16. aug 2011

@maciatko248 myslim ze rano nie je problem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre