Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

labanka
16. aug 2011

@zuzkag2 Zuzi tak ked sme dostali menzes rovnako, tak by sme mali mat teraz teoreticky aj rovnake priznaky a zase rovnake dumky v hlavicke :D dufam ze nam to vyjde

labanka
16. aug 2011

@mamoo preeeesne tak

mamoo
16. aug 2011

@momamo obycajny kludne, nepoznam specialne, ja mam taky co malemu meram, na baterky
normalny podrz dlhsie

momamo
16. aug 2011

okey cize ked mam ten normalny klasicky ,,ortutovy" tak si ho tam mam podrzat cca 5 min.. hej??? Jejo tak vy uz jedno babo mate, prepac som si ani nevsimla ...🙂))

mamoo
16. aug 2011

@momamo ano ale to bolo neplanovane, teraz planujeme 🙂
5 minut urcite staci

labanka
16. aug 2011

@maciatko248 predsa je to s tou teplotou pravda :( ak nahle klesne pride MS...do prdele... mne sa to tiez stalo minuly mesiac...nevesaj hlavku, podari sa to ! drzim prsteky

momamo
16. aug 2011

@mamoo okey,,, tak dnes hned ako koncim v praci bezim domov a idem nato .... Pockam este a vo stvrtok si spravim testy ...🙂)) Informuj aj ty o priebehu ...🙂) Ale tak urcite je test si robit najlepsie rano nie ...?? a predtym by som nemala nic pit...?? lebo som zvyknuta ze hned rano ked vstanem z postele idem si dat pohar cistej vody ... a ake testy pouzivas..??Ja som uz skuasala testy Barbara a mamatest 10 ..🙂

pejullka
16. aug 2011

@mamoo já se neměřím, takže teplotu nevím, podbříšek mě bolí už týden a jinak nic.

mamoo
16. aug 2011

@pejullka skus zacat merat kazde rano a pis vysledok

mamoo
16. aug 2011

@momamo ja zatial len Dr.MAX testy
to nevadi ak sa rano napijes, ved test robis cca v tej iste chvili a to trva kym to stece 🙂
ten ranny moc je z pitia vecer a v noci nie z toho co rano vypijes

maciatko248
16. aug 2011

@labanka ja tomu verim ze sa to podari 😉 ale aspon som sa poucila, ak klesnu teploty tak pride mrcha o den neskor...ak sa drzia tak je to ok, uz som sa prihlasila na fertility friend tak si to tam poctivo zapisujem a budem sa hlavne riadit BT 🙂

mamoo
16. aug 2011

@maciatko248 prosim ta a kolko sa ti ta teplota drzala hore?

momamo
16. aug 2011

@mamoo tak idem ja uz trocha aj nieco spravit v praci ...Keby nieco nove napis....Zatial sa maj pekne a prajem pekny den🙂

labanka
16. aug 2011

@maciatko248 moja sestra nemohla otehotniet 7 rokov a nakoniec prestala kupovat ovulacne testy, tehotenske testy a riadila sa len BT...vela stastia aj tebe cmuk 😉

pejullka
16. aug 2011

@mamoo já nevstávám každé ráno stejně a navíc, nechci to nějak hrotit, dělala jsem to u prvního prcka a až jsem se na to vykašlala, tak to přišlo hned. Takže spíš počkám a uvidím🙂

maciatko248
16. aug 2011

@mamoo no drzala sa 14DPO nad 37 a 15 den klesla pod 37

maciatko248
16. aug 2011

@labanka presne to som si aj povedala nebudem sa vobec stresovat meskanim a testovanim, budem sa merat a ak to ma prist tak to pride 🙂 a prajem vsetkym holkam ktore sa snazia hlavne vela trpezlivost a stasticka 🙂

lea1333
16. aug 2011

Ahojte baby citam Vas sem tam;)
ja som mala na 6dpo bolesti v podbrusku az mi to vrazalo do krizov teraz ma zcinaju pobolievat prsia inak ziadne priznaky nemam podla mna tak cez vikend skusim testnut.ja uz som bola raz tehu len som potratila v 11tt a vtedy som tiez nemala ziadne priznaky len ma prsia boleli a sup // na 40dc
Vsetkym Vam drzim palce aby ste nasli vytuzene //
a este som zabudla meriam si BT a teraz som mala 2dni znizenu teplotu ze by zahniezdovanie?dnes mi zase stupla...tak drzte palce;)

labanka
16. aug 2011

@lea1333 ahojky a spinenie si nemala? ani vytok?

lea1333
16. aug 2011

@labanka ahoj;) spinenie nie ale taky zvlastne sfarbeny vytok:/ preco?

labanka
16. aug 2011

@lea1333 no lebo ja neviem co to je ale zrejme v nedelu som mala ovu a mala som taky hnedasty vytok trosinku doruzova a vcera po sexe aj kvapku krvi v tom...co to je nevies? :(

lea1333
16. aug 2011

@labanka no viem ze vytok moze byt pri zahniezdovani ale kvapky krvy by tam nemali nic robit!a mrcha je este daleko ze?ale zase mohol ti partner ublizit to sa stava mne sa to stalo ked som bola tehotna a sme sa milovali tak som zacala spinit tak som mala zakazani sexik:|
tak snad to bolo zahniezdenie;)

labanka
16. aug 2011

@lea1333 tak potom som musela mat skor ovulaciu, kebyze to bolo zahniezdovanie 😉

lea1333
16. aug 2011

@labanka a nemeras si BT alebo ovu testy si nerobis?

labanka
16. aug 2011

@lea1333 minuly mesiac som si merala BT, teraz som to chcela nechat uz tak...co ma prist pride...ale znepokojil ma ten ruzovkasty vytok, tak som zase na fore 🙂 a ovu test som si nerobila este

katussska24
16. aug 2011

@labanka toto som nasla medzi najcastejsimi priznakmi tehotenstva 🙂
Jemné krvácanie počas uhniezďovania vajíčka
Niektoré ženy majú mierne vaginálne krvácanie okolo 11 - 12 dňa po oplodnení. Príčinou je pravdepodobne uhniezďovanie oplodneného vajíčka do prekrvenej steny vašej maternice. Tento proces začína zhruba 6 dní po oplodnení.

Krvácanie je len veľmi slabé (drobné červené škvrny alebo rúžovo - hnedastý výtok) a trvá deň - dva.

lea1333
16. aug 2011

@labanka aha tak ze z istotou nevieme kedy si mala ovu lebo ja si meram a nie vzdy mam v ten isty den ovu napr teraz som mala o 3dni skor;) tak ze pockame a uvidime kolky dc si?

labanka
16. aug 2011

@katussska24 tak ty si pokladik 🙂 konecne pozitivna sprava 🙂 dufam, ze aj test bude pozitivny 🙂 kraasny dnik ti zelaaaaaaaaaam cmuk 😵

labanka
16. aug 2011

@lea1333 cca 17 dc

katussska24
16. aug 2011

@labanka ja tiez cakam na // 😉 tak studujem co sa da.... 😀 tak zelam spleny sen uz tento mesiac 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre