Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jane86
25. sep 2009

andy a může břicho bolet jako před MS?
To co bazální teplota? OD včera mi klesla o 1 stupeň.....

andy2306
25. sep 2009

může..mě bolelo břicho jak před menstruací do půlky těhu u haničky-u první.ted podruhé taky,ale ne tak dlouho-to asi proto,že už sjemb yla těhu podruhé.
jakou jsi měla teplotu předtím a jakou ted?jestli o celý stupne,tak to přujde menstruace,ale pokud jen o jednud esetinu..žer třeba z 37,3 na 37,2...tak to nevadí,to jsemt ak měla i já..

jane86
25. sep 2009

Měla jsem 37,2 pak 37,1 pak zas 37,0 a dneska 36,9 to je asi na prd viď?

andy2306
25. sep 2009

jane.....vypadá to fakt blbě.teplota nemá klesnout pod 37....ale taky záleží,jestli fakt měříš každý den ve stejnou hodinu,jestli hned jak se probudíš,měříš.ani nevylézáš z postele..jestli nejsi nachlazená a tak.

jane86
25. sep 2009

Dnes jsem měřila tak o půl až 3/4 hodiny později než jindy. Nevím už jsem z toho otrávená. Dlouho trvalo než se mi MC srovnal tak mám strach, aby mS nepřišla z nějakého jiného důvodu.....A nemusela jsem zase na injekci. ☹

mscat
25. sep 2009

tak mě by ms měla dorazit zítra nebo pozítří.minule mi dorazila do 3 dnů.zatím mě se tam bolí břicho na ms a dnes jsem trošku zašpnila...a jinak zatím nic.ale dorazí.já už to poznám.ale nevadí malý mě ted zas jaksik začíná extra vyvádět bo co...tak si říkám že zatím to nespěchá až to přijde tak přijde. 🙂 😝 test jsem si dělala všude mám stíny...takže ted už jen kdyby ms nedorazila.

jane:hmm...asi to vypadá že ti fakt ms dorazí..jak ti postupně klesá bt...ale ono se brzy zadaří uvidíš ;)

andy: 🙂 jsem studovala ted pořád o té bt..a může klesnout pod 37 to vůbec nevadí..i třeba na 36,8..záleží jaké má normální teploty...pokud třeba normal 36,4..tak při těhu můžeš mít klidně 36,8 např. 😉
ono je to různé ale nemusí se držet na 37..ale samozřejmě neměla by zase klesnout hned na 36,6 a níž třeba..to už je na ms.

jane86
25. sep 2009

Mě už to čekání asi zabije. Zase další měsíc přede mnou atentokrát bez clostilu. mscat ty máš alespoň to jedno malé doma

mscat
25. sep 2009

jane:to je jasnéé.já to chápu..asi bych to nebrala tak,kdybych malého neměla.ale taky mě to štve...chtěli bychom spolu dětátko 😅 ☹
jane ...držím pěsti hod se trošku do klidu,vím ale že je to těžké...a zadaří se 🙂
ale vidíš to...obě máme stíny na testech a doslova hovno z toho.. 😝 prdím na testy

sportpark
25. sep 2009

chcela by som sa Vás len niekoho spýtať aké príznaky tehotenstva sú po plodných dňoch?

jane86
25. sep 2009

Já už jsem si taky řekla že nebudu zkoušel ty debilní testy snad jen v den MS mamatest. Ty máš alespoŇ jistotu, že to jednou bude když už jedno máš, ale já mám pořád strach abych děti vůbec mít mohla.

marta222
25. sep 2009

sportpark - klikni si na prvú stranu tejto témy - je tam príspevok od cambiny - odkaz - první známky tehotenství 😉

andy2306
25. sep 2009

mscat--já vím,ale jane má teploty nad 37 právě..a už to klesllo...tak uvidíme.ale ty jsi jane testovala jindy,než si zvyklá..takže na to bych se neohlížela-je to ted teda nedůvěryhodné..a počkej si na ms....když nedojde do pondělí,tak udělej test.

jane86
25. sep 2009

Já myslím, že dojde........ Poraďte mi jak vydržet to čekání a nezbláznit se z toho.

sportpark
25. sep 2009

hm to hej sme také nedočkavé ja by som si najradsej robila test denne ale všetko ma asi svoj cas🙂))

sportpark
25. sep 2009

dakujem marta222

andy2306
25. sep 2009

jane.....tak to já neporadím.já se nikdy snažit nemusela-já jsem otěhotněla vždy hned jak jsem si usmyslela.ale chápu-mě by z toho jistě taky hrabalo.

jane86
25. sep 2009

Asi je to u všech stejný. To ani nevíš jaké máš štěstí když se ti povedlo otěhotnět hned.........Dala bych za to nevím co...

andy2306
25. sep 2009

JÁ VÍM,ŽE BYSTE SI TO SE MNOU TADY KAŽDÁ VYMĚNILA.ALE JÁ ZA TO NEMŮŽU.... ☹ ☹ ALE MŮŽU VÁM DRŽET PĚSTI,TO JE BOHUŽEL ALE TO JEDINÉ

jane86
25. sep 2009

No právě, že jinak nám pomoct nemůžeš.....

mscat
25. sep 2009

jane:no jistotu nemám že jednou druhé určitě bude...já měla komlikovaný porod,prodělala jsem měsíc neléčený zánět dělohy to může způsobit neprůchodnost vejcovodů nebo něco takového.potom mám problémy s ovulací do ted jsem ji neměla a bůh ví jestli ted vůbec byla,ms mám každých 14 dní..,a jiného přítele o kterém nevím jak moc je plodný...
🙂
takže:jane...vůbec to taky nemusím mít lehké...
právě že já si zase myslím,že když už jednou do mě bylo vrtané..myslím porod a rúzné záněty..tím horší po druhé otěhotnět..tak uvidíme 😉

andy2306
25. sep 2009

mscat--přesně tak.
je tolik ženských,co mají doma dítě...a druhého ne a ne se dočkat.....žádná to nemájisté,ale já myslím,že se vám jednou všem zadaří.
jane..a jak jinak pomoct bych měla?nic jiného než morální podpora po netu mě nenapadá

mscat
25. sep 2009

andy:určitě to žádná nemá jisté 🙂 ...já s malým otěhotněla taky ani nevím jak a kdy..ale s kým vím 😀 bylo to hned po chvilce chození s tím dotyčným...a předtím 3 roky jsem byla bez antikoncepce a nic se nestalo a najednou bum 😀
takže ted mám velké obavy jak to bude vypadat dál aby se vůbec zadařilo,taky to na mě padá že všude kolem mě jsou těhulky nebo miminka a tak podobně.mám pocit že každá může otěhtonět jen já ne 🙂 😝

jane:nebud zoufalá..uvidíš zadaří se...a vy jste byli na nějakém vyšetření.jako myslím manžel an spermiogramu a u tebe jinak vše ok?

tak si představte že u nás mamatest nikde neseženu no chápete to? 😠 strašné fakt...tak zatím čekám na ms...uvidíme..

mscat
25. sep 2009

☹ já že si s někým pokecám a tu nikdo ☹

jane86
25. sep 2009

Ahoj holky. Dneska v 15,00 hod. MS přišla. Ach jo a další měsíc přede mnou. 😢 😢 😢 😢

mscat
25. sep 2009

jane 😒 😉 ale nevěš hlavu...
jednou se zadaří... 😉 já zatím stále čekám asi si ani o víkendu nezměřím bt protože pak celý den kvůli té teplotě stresuju když není vyhovující.
dnes jsem malinko zašpinila a to zatím bylo vše...tak jestli se mi to v další dny rozjede ..bůh ví ale mělo by.

jane a ptala jsem se jestli jste byli s mužem na nějakém vyšetření..jak je na tom on se spermijkama a ty..nebo jak dlouho se snažíte.

kessy11
25. sep 2009

ahojte babulky,
som vas prišla pozdraviť, ako som videla zavítala aj Hanesi aj Marta, to je super, stará parta, že Andy a Korenka, ale som rada že téma funguje a všetkým vám moc a moc držím palčeky, aby sa zadarilo.
Ja som dneska asi mala prvý krát planý poplach tvrdlo mi bruško v dosť rovnakých intervaloch ale potom to prešlo, takže zatial ok.
tak sa držte a myslím na vás, pa pa

kessy11
25. sep 2009

No a aj ja som mala s vami výročie zaregistrovania sa Andy aj Korenka, neuveritelné, že už je to rok 😀 😀 😀

jane86
25. sep 2009

Manžel měl ve 20 ti letech příušnice takže na spermio jsem ho donutil ajít. Je to OK. Prý to není uplně na 100 % páč jsou trochu pomalejší ale je to tak na 80%-----řekl,že je vše v normě.
V prosinci 2008 jsem vysadila HA , už od puberty mám problémy s cyklem, takže než se tomojí doktorce povedlo srovnat trochu to trvalo. Až teď v červenci jsem měla první ovulaci po clostilu. A na příští měsíc už mi ho nenapíše takže ovu už zase nebude. Bojím se , že se to nepovede nikdy......
A jak dlouho ti trvalo tvoje první mimčo?

mscat
25. sep 2009

kessy:ty už jedeš poslední měsíc..no mazec teda 😉 😉

jane:a proč ti to už nenapíše?pokusíte se jako o přirozenou ovulaci jo?třeba bude.ale povede uvidíš...tak manžel spermijky má dobré a ty pokud máš ovu nebo pokud bude a bude sexík v tom období tak se stane jednou..ale říkáš od července..to je ještě chvíle.. 😉 většinou dávaj tomu rok že se zadaří do roka a když pak ne tak je někde problém.nesmíš se an to tak moc upínat dělje co tě baví ,muchlinkujte se hlavně když máte chut ne jako povinnost spodit miminko 😉

moje první mimčo? 🙂 tak zadařilo se po dvou měsících chození s jeho otcem..ani nevím vážně jak 😅 měla jsem strašně moc nepravidelnou ms vždycky až po 45 dnech.a myslela jsem si vážně že jsem neplodná ani prášky jsem nebrala moc jsem po nich nabírala.a najednou bum a ms nedorazila 🙂 a je tu můj lumpík 🙂

kessy11
26. sep 2009

mscat no posledny a už to so mnou dobre máva, včera tvrdnutie a teraz sa rozhodujem či ísť na pohotovosť alebo nie, bojím sa že plašim ryby, ale radšej nech ma pošlu domov že všetko je ok, a že to tak ma byť ako potom banovať že som neisla 😒 ráno mi ztvrdlo len raz, len krpec sa nejak malo hýbe 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre