Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
3. apr 2010

ahojte,dlho som vas necitala,same nove tvare...
mscat,super fotka-pekna cica 🙂
ako sa mavate?

mscat
3. apr 2010

ahojky

sofinka:aj mě je líto že vám to v tom lednu též nevyšlo..ale určitě brzy vyjde 😉
no když se kukneš do mého foto....tak tam mám fotečky testů.ano měla jsem pozitivní testy,čárka krásně sílila.a mám to tam vše napsané jak to probíhalo..já jsem od začátku hned špinila cítila jsem že něco není v pořádku.dr mi bral 2x krev na hcg to hezky stouplo...ale na utz stále nic.pak jsem začla krvácet a konec 😅 už je to ale ok.

mona:nic nic nového 😅 😝

mscat
3. apr 2010

xena:ahoj jej děkuji 😅 🙂
tak co mimi?co nové? 🙂 jak ti je 🙂

monaberuska1
3. apr 2010

mscat- jakto???copak nakonec nejdete teda do svého???jakto??mě překvapilo to teda??

to mi se stěhujem, včera jsme se byli podívat na ybteček 🙂 😉 takže u nás novinky, jdeme tam od září jako do nájmu 😀 🙂 já už s etak těším, tady je to čímdál hustší totiž.. 😲 😲 😢

mscat
3. apr 2010

mona:nee nejdem.nevyšlo nám to zas.
trčíme furt tady a mám toho čím dál víc plné zuby už.mě tu s...ere už uplně všechno.malý je tu hnusný..když je sám se mnou nebo jsme na procházce je vše super.jak dojdem dom a je se sabinou tak to je na zabití.nesnášíjou se oni dva.!a trpí tu....ona ho zlobí a on jen brečí ☹ a fakt je ted ošklivý protože chytl veškeré moresy od ní.ona odmlouvá o sto šest a malý má veškeré její hlášky a mě se to nelíbí.jí to každý promíjí no a pak si adrian myslí že je to normální a může to říkat taky.takže veškerá má výchova je víš kde.myslím že kdyby jsme byli sami..byl by to uplně jiný chlapeček..je šikovný,chytrý,učenlivý...proto on se hned všeho chytá.a má pak hlášky jak dospělí a vůbec se ale nechová jak dítě.on je prostě jak 15ti letý puberták. 😅
já nemám vůbec náladu dokud odtud nevypadnem.sice se tady ted nikdo vůbec nehádáme už delší dobu...ale trpíme myslím všichni 🙄 s mojím se pak rafeme..protože jeho to tu štve,já jsem podrážděná no a jak to chodí schýtávaj to všichni dokola.
navíc jako můj odjíždí na celý květen do práce..na 26dnů...že z toho budou ale pěkné peníze které nám vlastně asi zajistí už to bydlení no.ale trefí mě teda takovou dobu...a tady!jaj jaj 😅

tak to gratuluji...super že se budete stěhovat..to je potřeba!! 😉

xena1
3. apr 2010

mscat,tak my sme mali dvojcata a jedno sa potratilo,ale to druhe sa zatial drzi ako kliestik...dufam ze sa ja bude...ako ja tvrdim tehotenstvo je jedna velka loteria....
a ty ako moja???co byvanie???maly polsucha???snazite sa teraz,ci mate pauzicku??
sofi,ja myslim ze je este zavcasu,chvilku pockaj a potom testni v den MS...
😉 drzim palce...

monaberuska1
3. apr 2010

xena- a jak probíha jinak tehulkování?? 🙂 koukáím v 8tt 🙂 🙂 😉

mscat- to je mi líto že vám to nevyšlo ☹nám by teď kup nevyšel taky,, jdeme te´d do nájmu ale budeme platit fakt malínko 🙂 😉 tak sem ráda, a hypotéku si chceme vzít s čistým štítem jak doplatíme ty půjčky, to je dva roky, takže pak budeme řešit to své..ale to jsou plány, ted aktuální je to že jdeme do nájmu a já s etěším jak malá holka....
jako to tě plně chápu, a stím malým, to máš stejný jako já, malá je taky chytlavá ale teda nikdo tu sprosty a tak není naštěstí jinak by mala byla taky číslo, pa čse chytne všeho...tak to ti držím pěstičky aby vám to teda už vyšlo..to je jasný taky se smanžou hádáme, ted uz moc ne pac už víme že budeme sami spolu takže na vše nějak prdíme...ale oni to ještě neví..a moji rodiče nám našli tenhle byt no..zajímavý až to tchánovci zjistí docela se toho bojím až jim budeme říkat že jdeme pryč jako.. 😠 😒 ☹

xena1
3. apr 2010

mona,zatial v pohode,bola som sice aj v nemocnici,a som PN ale okrem unavy a pazravosti sa citim dobre....tak aj zacinalo moje tehu,strasne navaly hladu....snad sa stastlivo prehryzieme az do konca.... 🙂

monaberuska1
3. apr 2010

xeni. je tak hlavně že je ted vše už v pořádku♥♥ mě bylo zle strašlivánsky v tom 12tt mě nevolnosti přestali a ted jen když mi něco nesedne jinak teda dobry 🙂 tak držím pěstičky adávej semka vědět jak a co 🙂 a jdeš na screening??nebo ne??

sofinka30
4. apr 2010

ahojte 🙂 dnes ziadna zmena,stale ma to pobolieva,brusko stale napuchnute,rano som hned rychlo a akutne 😅 letela na wc s plnym mechurom a cele spodne pradlo...no mam nejak dost vytok.podla mna celkom to vyzera zaujimavo..a chuti mi papat,nejk mimoriadne dost.len chvilami pocit,ze mam otoceny zaludok..prsia-len trochu citlivejsie bradavky.a vecer som mala dost intenzivnu bolest ako na ms..dnes len chvilami taky pocit a nie tak silno.ale ten vytok je biely.trochu do zlta,iny problem neni... dakujem za palceky,len pokracujte dievcata .-))))) ste zlate.pekny dnik zelam

elis168
5. apr 2010

Prosim myslite na mna zajtra, budem si robit test, a vskutku dufam, ze nebudem smutna.

mscat
5. apr 2010

elis: 😉 budem na tebe myslet.
a jak se cítíš?máš nějaké příznaky..bo ti už mešká ms?? 😉

sofinka:no vypadá to u tebe zajímavě 😉 ten výtok to taky bývá při těhu 🙂
jak se cítíš dnes?kdy budeš dělat testík?

elis168
5. apr 2010

Ja mam len podozrenie. Ziadne specialne priznaky sa u mna neobjavili, skor taky pocit. Vela v poslednom case ale jem, mam velmi silne neovladatelne chute, a ak nie som tehotna, mam neurologicky problem. Je mozne ze si to proste len zelam, a nic to nie je.

monaberuska1
5. apr 2010

elis, taky držím pěstičky moc moc :_) 🙂 😉

elis168
5. apr 2010

Dakujem, urcite napisem ako to dopadlo, aj smutne spravy dam vediet ....

monaberuska1
5. apr 2010

budeme čekat, a když by nevyšli // nebud smutná 🙂 🙂 😉 vyjde to příště 🙂jak dlouho se snažíte?? 🙂♥

kormelia11
5. apr 2010

halo je tu niekto kto by mi mohol poradit?? 😒

elis168
5. apr 2010

Vlastne sme sa ani nesnazili, toto je prvy krat co mam nejake podozrenie. Tak uvidime 🙂

monaberuska1
5. apr 2010

kormelia - a sčímpak 🙂♥když budu vědět nebo mít stím zkušenosti ráda poradím 🙂

elis- tak to jo 🙂ú tak třeba opravdu takový překvápko 🙂 🙂 😉

kormelia11
5. apr 2010

monaberuska...snad by si mohla vediet poradit lebo ako vidim budes mat druhe babo...tak v kratkosti v sobotu som mala dostat ms a som nedostala..v nedelu som si robila test bol negativny..ms sa este stale neobjavila...lenze uz par dni mi je brutalne zle na odpanutie na zaludku zvracam bolesti v podbrusku bolesti krizov a prs--stale beham na wc lebo si myslim ze uz ju mam a stale ked sa pozriem na papier tak uvidim iba biely vytok..cize ziadne spinenie ...uz neviem co mam robit lebo fakt mi je mizerne

monaberuska1
5. apr 2010

kormelia- tak podle mě máš prostě příznaky těhu, aspon jak to popisuješ tak byhcřekla prostě těhulka 😀 😀 a nebo může na tebe lízt a ms se tím mohla zpozdit... 😖 ale já jak u prvního těhu a taky u druhýho těhu mi test ukázal // až tak týden když sem měla zpoždění, ted u druhého těhu s emi taky objevili dýl // měla jsme dýl ovulku, takže ono sice na testu píšou že se ti čárka musí zobrazit, ale z mých zkušeností to pravda není...a navíc já když sem byla s malou vpůlce těhotenství asi tak zhruba v tom 20tt tak čárku na testu sem měla pořád slabounkou, někdo ti tady napíše že je to špatný že čárka musí sílit, ale není tot ak, moje mlaá je důkazem že to tak není 😀 😀 😀 josu jí dva a půl roku a pohoda, takže on ti ten test jen takhle brzo tu čárku neukázal, 🙂 😉 ted u druhého těhu mám čárky opět slabounké...prostě u každého to neí stejné, tak u tebe bych to řešila že bud jít k dr. ale tam popřípadě kdyby jsi byla těhotná tak to nezjiostí leda z krve a nebo zkus počkat tak týden a udělt si testík 🙂 záleží jak moc ti je zle ajak moc špatně se cítíš, mže to být těhu ale může to být aji něco jiného....

kormelia11
5. apr 2010

monaberuska....no neviem co si mysliet lebo sa citim tehotna len mi to test nedokazal a ja som v posledne mesiace stale skor dostavala ms a teraz mi 3 dni meska.. ja sa citim proste 100% tehu a ked ani dnes este nedostanem tak si budem viac menej ista...keby som sla na gynekologiu vo stvrtok myslis si ze by uz sono mohlo ukazat aspon naznak alebo by to mohla uz gynekologicka z vysetrenia zistit bol by to 6 den meskania..mam aj streptokoka v posve myslis ze to by mi mohlo sposobovat take tazkosti??

monaberuska1
5. apr 2010

kormelia- tak to jsi těhu 😀 jak se sama na to cítíš 🙂 nepotřebuješ radit a můžeš být jen ve stejné situaci jako já, prostě test to ukáže ale až dýl já to měla u obou těhu 🙂 🙂 😉
popravdě myslím že dotorka nic neuvidí, nejdřív může miminko vidět a nebo cejtit že je žena těhotná v 4tt a to jen u někoho vetšinou se to pozná až v tom 6tt, takže když by nic neviděla na ulzrazvuku brali by ti krev a podle krve podle HCG by to poznali 🙂, jesi si nejsi jistá tak utíkej na gyndu tím nic nezkazíš, ona ti poradí 🙂 a když tak veme krev a budeš si hend jistější 🙂 mohla si mít ovulaci později a proto ti test taky nic neukazuje..já si myslím že toto by streptokok nezpůsoboval toto všecko..ale nemám stím zkušeností, ale podle mě ne, měla ho sestra jako v těhotenství streptokoka a dobrý před 4 měsícema porodila 🙂 měla ho dlouho a dobrý nic si neztězovala

kormelia11
5. apr 2010

monaberuska...akurat som volala mame zeby mi aj ona poradila 😀 pomaly infarkt pri telefone dostala 😀 ale ona tvrdi ze ked test nic neukazal tak z to nic nebude a tak no 😀 ja neviem co mam robit uz mi z toho az smiesno je no nic budem dalej cakat len by som si tabletky aspon od bolesti zobrala a tak ked neviem ci som alebo nie tak ani tabletky nechcem brat...no nic mam ja srandovny zivot 😀

marti84
5. apr 2010

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat, mam taky mirne priznaky... dle FF jsem uz 16DPO, ale ten cyklus je taky zvlastny, ze sa bojim aby nebol anovulacni... vsak kouknete http://www.fertilityfriend.com/home/228203
trosku mi je po veceroch spatne od zaludku a mota sa mi hlava... ale inac nic... ale ani na mrchu to nevypada... ani po tuleni ziadne naznaky mrchy... bojim sa spravit test aby som zase nebola sklamana... tak ak mozete tak mi napiste co si myslite o tom cykle, ci len saliem.... ☹

sisisi
5. apr 2010

ahoj marti!
podla grafu by som povedala, ze ovulka bola a aj to mierne znizenie teploty o tyzden na to by mohlo byt uhniezdenie. netreba sa bat, skor ci neskor zistis ci budes maminka, tak preco cakat a o to kratsie sa tesit z tehotenstva 🙂) vela stastia a este viacej //.

monaberuska1
6. apr 2010

kormelia, no ono já nevím.mě holky taky říkali že to asi nebude a tak pak duch ale pod určitým světlem 😀 😀 a taky mi tady říkali že to nemusíbýt ale já byla přesvědčená že sme těhu nějak sem to vnitřně tušila že sem v tom prostě 😀 😀 😀 ono každá máme jiné tělíčko a jiné hodnoty 🙂 🙂 😉 bud v klidu jesi máš být těhulka tak budeš a jesi ne zadaří se jindy 🙂 🙂 😉 ♥♥♥

marti- ráda bych poradila ale já BT neměřila takže nějaká tabulka ??vůbec nerozumím ☹ jinak bych ráda poradila, každopádně držím pěstičky 🙂

marti84
6. apr 2010

tak som si dneska urobila test a fakt tam nic neni :(.... to ma pekne stve... ☹ uz to vypadalo ze by aj hej, ale teraz uz viem ze nic a len cakam na mrchu kym dojde konecne ☹ ☹ ☹ ☹

monaberuska1
6. apr 2010

marti- to je mi líto- ale víš jak ted se nezadařilo zadaří se příště 🙂 🙂 😉

kormelia11
6. apr 2010

monaberuska..no nic necham sa prekvapit 😀 len nech to neni ziaden zdravotny problem 😒

baby neviete mi poradit ktory je najspolahlivejsi test ja som teraz pouzila Woman secret ,,BABY,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre