Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
30. júl 2009

katus ja som rtu,ale ne som sprvny clovek na radenie.. ja sa v tom totiz vôbec nevyznam.. pepac... 😅 pockaj si na bay. tie ti poradia... 😉

kkatkaa
30. júl 2009

vdaka monik aspon nieco nejaka sprava ani ja sa v tom nevyznam a len by som velmi chcela byt tehu a zistujem uz vselico a vsadee co sa da
inak vy ste na tom ako odkedy sa snazite a tak

monika0001
30. júl 2009

skus vygooglit.. ja vsetko vzdy najdem.. 😉 a ked nie sks napisat do temy AKo otehotniet a zarovn.... tam su nejake baby este myslim.. to e moja povodna tema 😉

kkatkaa
30. júl 2009

diky moc skusim vdaka za tipy len tie temy su uz tak velmi rozvinute ze kym by som to tam nasla tak by sa mi babo aj narodilo 😀

korenka
autor
30. júl 2009

kkatkaa,10 dní po ovu je najkratšia doba na test,ale ideálne je testovať až keď mešká aspoň 3 dni 🙂

martinka2000
30. júl 2009

kkatkaa a kolikaty DC jsi?jak dlouhy mas cyklus?

korenka
autor
30. júl 2009

moni,ako to zvládaš s prácou,aký DC si teraz?

martinka2000
30. júl 2009

ja jsem testovala dva dny pred ms a uz tam byla slaba v limitu a byla krasne videt jen nebyla tak silna

kkatkaa
30. júl 2009

korenka a martinka diky moc
ja skor len tak informativne lebo cyklus mam velmi nepravidelny raz tak raz tak naposledy to bolo 33 som 18DC tak len aby som vedela kedy to bude pre mna asi aktualne

martinka2000
30. júl 2009

podle toho kdy byla ovulace tak deset dnu po ovu

kkatkaa
30. júl 2009

tak to si teda pohlidam aby som to nepresvihla
inak velmi gratulujem k babetku a drzim palceky nech sa vsetko dobre vyvija a dobre dopadne 🙂

martinka2000
30. júl 2009

dekuji moc verim ze bude 😉 no oni jsou i testy ktere se pry muzou delat pet dnu po ovu ale to je blbost je lepsi si pockat aspon tech deset dnů po ovu a to taky nemusi byt videt muze se ukazat druha carecka az o par dnu pozdeji tak drzim palecky a ty vis kdy jsi mela ovu

kkatkaa
30. júl 2009

pravdu povedat nie som si uplne ista ked mam ten cyklus taky aky mam tak skusame skratka dlhsie lebo neviem presne kedy to mohlo byt mozno ze pred 5 dnami mozno dnes
co by mi malo napovedat ze teraz je ovu?

martinka2000
30. júl 2009

pozna se to podle hlenu delozniho cipku nebo kdyz citis bolest na jednom z vajecniku

martinka2000
30. júl 2009

http://merenibt.xf.cz/symptotermalnimetoda.html#c
tady je odkaz koukni na to snad ti to pomuze rozeznat ovulaci

martinka2000
30. júl 2009

tady jeste pro zajimavost o tom kdy udelat tehu test
http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html

kkatkaa
30. júl 2009

martinka moc dakujem pozrela som a este pozrem ale az zajtra na dnes uz mam dost idem spinkat
este raz diky dobru nocku
prajem vsetko dobre a dufam ze sa tu este stretneme pa 😉

martinka2000
30. júl 2009

urcite se tu jeste potkame 😉 dobrou noc 😵 a neni zac kdybych nechtela neodepisuju 😉 delam to rada krasne sny 😔

dzou
31. júl 2009

Dobre ranko vsetkym! Tak ja som tu nebola par dni a teda dnes mam mat MS, rano sme mali sexik a ked som sa potom utierala tak uz tam bolo spinave ☹ pre istotu som si urobila test neg ☹ 😠 takze mrcha dojde dnes max.zajtra 😠 😠 😠 😠 tak co uz si zase musim pockat dalsi mesiac. Joj vcera som uz citila, ze mrcha dojde hrozne ma boleli prsia tak som si trosku aj poplakala... no nic zajtra ideme na dovcu campovat tak tu nebudem tyzden aspon ze mi prvy tyzden dalsieho cyklu prejde rychlo tak vas vsetky zdravim a dufam, ze ked sa vratim tak tu bude nejaka nova tehulka 😉

kkatkaa
31. júl 2009

dzou to je blbe ze mrcha je asi za dverami ale neboj ved dovolenka oplodnenie podporuje (preto dnes vyrazam ale len navikend) a snad sa coskoro presunieme do inej rubriky 😀

dzou
31. júl 2009

heeeej ja viem, lenze akurat cez tu dovcu bude ta mrcha jedna 😠 😠 😠

dzou
31. júl 2009

ale teda dufam, ze tebe sa to podari sak co sme tu vsetky zakliate?

cambina
31. júl 2009

ahoj...
dzou...je to o nervy... 😠 ...mě už se chce brečet ted, ikdyž mám teprve před ovu

kkatkaa
31. júl 2009

aha ja som si to nedomyslela
to nehovor ani zo srandy ze sme zakliate neboj raz to pride nasi MM nas oslobodia a bude to 😀 keby to bolo take jednoduche co? ☹

dzou
31. júl 2009

no sak, ale tak dufam, ze raz sa to podari najhorsie je to po tej ovu, clovek sa tak sleduje 😒 aj som si myslela ze sa to podarilo a nic 😠 ale som si povedala, ze teda tento mesiac sa budem snazit ovela menej sa sledovat( uz sa vidim 😀 ) ale tak fakt sa budem snazit a mozno aj na konika budem chodit o daco menej aby my z toho nesibalo..
cam a ty co ako manzelik pocuva? Jaj vidis a som sa chcela opytat ze ake vitaminy berie, ze ci len nejaky klasicky multiv. alebo nieco extra na plodnost?

kkatkaa
31. júl 2009

no to ja si hovorim kazdy den aby som sa tak nesledovala ale da sa to? neda!

dzou
31. júl 2009

no ved len ma dakde pichne, trosku mi je zle ( z tlaku asi samozrejme) a uz si hned myslim, ze som tehu je to fakt na zblaznenie 😅

dzou
31. júl 2009

no ale fakt strasne vela bab co som tu citala otehotneli, ked si uz povedali ze kaslu na to a ze sa nebudu sledovat, ziadne ovu testy, ziadne merania BT a potom baaaaaaaaac a bolo 🙂 ale tak ja mam este v zasobe 5 ovu testov co sa mi zvysilo z tohto mesiaca, lebo test mi ukazal poz hned na druhy den co som zacala a bolo ich tam sedem takze este testovat budem ale ked sa minu tak uz aj ja kaslem na to

kkatkaa
31. júl 2009

mne to nemusis hovorit ja to vsetko poznam
tak si dame zavazok ze sa nebudeme tak velmi sledovat ked sa ti minu tie testy a uvidime co z toho
a jasne ze snazit sa snazit sa snazit sa 😀

dzou
31. júl 2009

ok tak treba co najviac sexikovat 😀 😀 😀 nikdy nevies kedy sa to stastie konecne usmeje aj na nas a teda zavezok beriem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre