Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

nemo1985
2. okt 2011

daniwaugh .... nevím kdy budu testovat, minulý měsíc jsem testovala a pak dorazila a byla jsem zklamana ☹

daniwaugh
2. okt 2011

@jihajiha
ja viem ze je to na nevydrzanie, to cakanie, ale ono to ubehne a zachvilku budes mavat s testom s dvoma ciarkami, uvidis!

daniwaugh
2. okt 2011

@nemo1985
a vysiel ti pozitivne??

alia13
2. okt 2011

Ahoj. Dnes ocakavana MS neprisla, ale nedavam tomu velku sancu. Nezvladla som moju zvedavost a asi pred 3 dnami som si robila 2 testy, oba boli negativne 😠 skoda, asi len MS meska, aj ked nadej zomiera posledna. Drzim vsetkym snazilkal palceky. 🙂

daniwaugh
2. okt 2011

@alia13
neklesaj na duchu.. robila si si pred3dnami, preco si nespravis zajtra rano?🙂

nemo1985
2. okt 2011

daniwaugh .... negativní byl

daniwaugh
2. okt 2011

@nemo1985
no mozno si mala nizku hladinu hormonov.. ja by som to este nezahadzovala, skus si spravit zajtra a uvidis, ked di uz ms meska..

nemo1985
2. okt 2011

daniwaugh....opravdu nevím no.
Zítra mám 3den zpoždění. Prsa mám dost citlivá,a jen lehce podbříšek bolí, a teď mě zase chytla ta žáha 😨

nativanativa
2. okt 2011

@labanka juuuuuuj a ja placem aj za teba ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 , mrzi ma to .... ,ale ved na druhej strane , ze ty cakas na mna ? aby sme totok , no spolu predsa 🙂 😉

nativanativa
2. okt 2011

@daniwaugh ejha , silnie to tam 😝

daniwaugh
2. okt 2011

@nemo1985
no tak to vyzera ze by hadam aj mohlo byt,.. sup cikat rano na test a uvidis!
mna zacali prsia boliet a poriadne, tak som sa rovno aj potesila :D

daniwaugh
2. okt 2011

@nativanativa
no prave moc ani nie.. som sa rozhodla ze najblizsie cikam na palicku az o take 2-3dni ak tam bude rozdiel nech ho vidno poriadne..
ako sa inak mas? vsetko ok?

nativanativa
2. okt 2011

@daniwaugh ale dnes sme sa tulili trochen a ja som opat bola tam dolu ustipana 😢 , tak som si urobila alchemilkovy sedaci kupel a skusim este ten biely jogurt na noc trochu ponatierat ....,inak nevies nahodou ci nejak antimykotika potlacaju alebo ovplyvnuju ovulaciu ? 😕

nativanativa
2. okt 2011

@daniwaugh ale som ostala soplava do rana ako naaco 😀 , som to chytila od polovicky , ten tento tyzden osoplavel tiez , merala som si rano bazalku a teplota ze hops 37,1 .... ufff , asi z nadchy nie ? 😠

petra273
3. okt 2011

@strihalka s tou rýmou je to fakt? já jsem dneska 10DPO, rýma na mě skočila ani nevím jak, od soboty mám křeče v podbřišku...večer jsem měla na ovu testu ducha - kéž by se zadařilo 😀

pejullka
3. okt 2011

taak holky, vypadá to dneska na OVU, první sledovanou, tak držte palec, ať to výjde

daniwaugh
3. okt 2011

@nativanativa
tak to netusim, ale dneska pogooglim a dam ti vediet.. ono zalezi na akej baze su.. mala by som asi troska starost jedine keby boli na hormonalnej, ale aj to zalezi na ake hormony sa pozerame.. skusim kuknut daco
drz sa moja, neviem si ani predstavit, ake to musi byt pre Teba, dufam ze uz to dakto vylieci.. moj tatko je ludovy lekar, ale dost pochybujem ze mi poradi na zaklade toho co (ne) viem.. skusim s aho opytat ak mi napises do spravy vsetky priznaky a problemy ale nezarucujem ze to viem zistit cez maill..

daniwaugh
3. okt 2011

@pejullka
drzime najviac! skuste aj viackrat sa milovat ak sa da :D rano a vecer alebo tak :D

labanka
3. okt 2011

@nativanativa nevadiiiiiiiiii ved ja si pockam 😀

pejullka
3. okt 2011

@daniwaugh hned jak se vzbudi🙂

miriamm11
3. okt 2011

krasne pondelkove ranecko vsetkym 🙂 dnes 24DC priznaky ziadne, da sa povedat ze sa citim fantasticky .... 🙂 ziadne pobolievanie, ani hore ani dole ani nikde 🙂 tak neviem ale nadej umiera posledna nie? verim az do konca!! neviem ci sa mam testovat ???????? 😵 musim pockat este tyzden, dlhyyyyyyyyyy tyzden 😠

daniwaugh
3. okt 2011

Dievcence,
napriek vsetkym dobrym predsavzatiam som nevydrzala a ciarka SILNIE!!!huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

daniwaugh
3. okt 2011

@miriamm11
dneska ne zlatko dneska ne, musis pockat pekne :D nech ta to zbytocne nevystresuje (kedze dneska by ukazalo ze nic, lebo najskorej sa VRAJ ma 26DC, ale lepsie pockat do meskajucej).. :o)

miriamm11
3. okt 2011

@daniwaugh joooj moja pravdu mas 🙂 vsak ja tiez viem, a este ten moj cyklus dlhsi, ja musim pockat este 7dni minimalne , teraz som cca 8DPO . Teraz to ide najpomalsie, ale tak som vklude, priznaky ziadne, dufam sa mi nebde tahat cyklus az na 35dni 😒 . Otestujem sa v nedelu, som sa rozhodla ak nedostanem . takze NEDELA!!! 🙂 🙂 🙂 musim to vydrzat!!!!!!!!!!!! 😉 ty ako pkracujes????? drzim palceky 😉

daniwaugh
3. okt 2011

@miriamm11
no nam uz ciarka zosilnela :o)))

labanka
3. okt 2011

@daniwaugh jupiiiii dalsia tehulka drzim ti prsteky, nech ste zdravucke/zdravucki 😉

snazilkas
3. okt 2011

@daniwaugh jeeeej, gratulujem. Citam tu tvoje prispevky a velmi som ti drzala palceky 🙂 Chcem sa spytat, ci mas aj nejake tehu priznaky? Ja mam 26 DC, tak uz len cakam, kedy si mozem spravit testik, ale chcem vydrzat co najdlhsie, mozno az ked bude meskat 🙂 Drzim palceky, aby ciarocka len silnela 🙂

meatfly24
3. okt 2011

@snazilkas urcite vydrz ja som bola v sobotu 26DC 10DPO spravila som 10tkovy test a samozrejme nic a dost ma to nastvalo 🙂 drziom place vela trpezlivosti🙂

nemo1985
3. okt 2011

Dobre ránko holky.
Tak dnes 32DC a ms stále nikde 😀 . Testovat ještě nechci, zkusím počkat do středy.
4den zpoždění, bolí jen prsa a žáha pálí

snazilkas
3. okt 2011

@meatfly24 dakujem pekne...urcite vydrzim, teda budem sa snazit, minuly tyzden bol kriticky, to som si uz chcela robit testik, aj ked som vedela, ze nic neukaze...a kedze som este aj po Pregnyle, tak by tam boli duchovia len z neho :-/ A este si si robila testik aj teraz niekedy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre