Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
18. sep 2009

xena,sonka,andy....ďakujem vám,ste zlaté
no,xeni,to som nevedela,že sú bolesti,ale je to asi prirodzené,po tolkej chémie,že?
andy,ty ma už fakt poznáš,normálne mám pocit,akoby si mi bola susedkou a vieš,ako a čo robím,čo cítim...si ma úplne odhalila...no totoooooooooook 😨
ja som vďačná,že mám super mužíka,vedel,ako mi je a viem,že on sa tiež trápi,dnes mi dokonca kúpil nádhernú orchideu bielu,mám ju v spálni,veľmi ma potešil,je to moje zlatíčko!!! 🙂

sonidlov
19. sep 2009

andy veľmi krásne si to napísala korenke 🙂
korenka to je fajn , že má takého dobrého manžela a verím, že takým dobrým ľudom ako ste vy dvaja sa to podarí a možno naraz dve budú

sonidlov
19. sep 2009

Ahoj xena ale stále robota a dokola to isté. Ked mám pravdu povedať tak ani ja neviem ktorý som DC ale ak teraz dobre pozerám tak cca 16 DC a boli ma pravý vaječník ako šlak. No povedala som si , že sa nebudem sledovať a ono to príde. A ty ako sa máš?

xena323
19. sep 2009

korenka....ano urcite je ta chemia zasah do organizmu a telo sa s tym musi nejako vyrovnat takze ta bolest je asi na mieste,hoci kazdy organizmus je iny...andy napisala asi pravdu v tom ze si vycerpana,a mozno aj to robi vela...mas dobreho muzicka,a vela ludi ktori ta radi podporia tak z toho cerpaj a vela stastia do dalsieho snazenia...

xena323
19. sep 2009

soni,vyzera to ze mas ovulku,tak ma skoro dobiehas...ja som 22DC a denne ma pobolieva podbrusko,BT zatial okolo 37..tak uvidime..

andy2306
19. sep 2009

KORENKA- 😉 😉 MÁM TĚ RÁDA a cítím s tebou.a neni mi to jedno 😉

soni,jak ty jsi na tom?kolikátý DC?

andy2306
19. sep 2009

tak už to soni vidím 16DC...tak to vypadá fakt na ovu jak píše xena...kéž by holky se zadařilo vám všem naráz.

mscat
19. sep 2009

ahojte holky..
tak včera to bylo moc fajn v tom mateřském centru.nakonec tam bylo plno dětí a maminek 🙂 a malý teda byl uplně zlatý,to jsem ráda.naopak byl snad jediný,který tam nezlobil a jen si pěkně hrál,tak mě překvapil a moc potěšil.že přece jen není takový lump..to jen maminku asi rád zlobí 🙂 budeme chodit pondělí a čtvrtek na tři hodiny dopoledne a je to super..i když bude zima,tak že aspon bude v kontaktu s dětma.a nebudem trčet pořád sami doma.jej kolik tam bylo hraček a parádních věcí...no fakt paráda jsem nadšená 🙂 akorát teda ta moje známá tam přišla s malým,který byl teda dost nachlazený jen tam chrchlal,z nosu mu pořád teklo a dva dny měl teploty...hmm tak to mě trošku dostalo..protože jinak všechny děti tam byly zdravé a ten malý všechno oblizoval,všechno dával do pusy... 😒 ..tak já když je malý nachlazený,ani by mě nenapadlo jít s ním někam,kde by to mohlo chytnout od něj jiné dítě...
no snad se to obejde bez následků,akorát mě už škrábe v krku.musím mu koupit probiotika asi...začíná to hnusné období chřipek mám z toho strach.minulý rok jsme skončili v nemocnici..tak snad letos to zvládneme líp.

sonidlov
19. sep 2009

Andy Xena ono to príde verím tomu. No tento mesiac sme sa moc nesnažili.Do konca roka uvidíme a ak to nepôjde tak si dáme nejaké sedenie u doktorky a je to. Kto si počká ten sa dočká to je teraz moje motto. 😀 Andy a ako sa majú tvoje princezničky?Dúfam, že Terezka je stále taká dobručká a nechá maminku vyspinkať.
Xeni ja teplotu už nemeriam ved ked to má prísť tak to príde, lebo ked som merala tak som bola každý mesiac ,,tehotná,, 😀 😀 😀

michalag
19. sep 2009

Ahojteeee 🙂

korenka, to ma moc mrzi, ze to nevyslo ☹ ☹ ☹ 😢 a uz to vyzeralo tak nadejne, ale snad vas to uz nebude dlho trapit a podari sa 🙂 😉

Ako sa inak mate babenky?

andy2306
19. sep 2009

mscat...tak to je fajn,že jste si našli něco.co bude bavit vás oba--on se chvíli zahraje sám, i v zimě....a ty pokecáš s ostatníma,najdeš třeba i nějakou fajn kámošku.to my v té naší díře nemáme nic takového. 😉
já taky když mám děcko nachlazené,tak nezvu někoho k nám nebo nechodíme po návštěvách.a do školky ti malý nechodí?tam je to běžné,že tam chodí i nachlazené děti,ale já to chápu,pokud má dítě rýmu a maminka ho tam dá,protože musí do práce.zůstsat na paragrafu to máš půlku platu pak..a to mnohdy by ty rodiče neutahli,nemají třeba babičku co by pohlídala....a taky by ju mohli vyrazit z práce kdyby byla pořád doma.

jane86
19. sep 2009

Ahoj holky potřebuju radu. Jsem 24 DC nevydržela jsem a udělala jsem si testík. Nejdřív nic a když jsem přišla cca po 45-60min¨. tak tam byl jen hrozně slaboulinký stíneček. Je možné, že bych mohla být těhu nebo se to už nedá po hodině brát. Už mi z toho začíná hrabat. Díky za rady.......

mscat
19. sep 2009

andy:jojo...jsem fakt ráda.některé maminky mi tam vůbec neseděli..nebo spíš hlavně jedna,ta byla čudná a jen zahlížela 😠 🙂 wrrr
ale jinak dobré..byla jsem tam hlavně s tou známou a ješte s jednou ta má 25 a ta byla taky v pohodě,ale ten její malý se tam strašně bál chudato.bude mít dva roky a on jen plakal 🙂 říkala,že je dost bázlivý a citlivý..tak bude dobré když tam bude chodit,že si trošku zvykne na děti 🙂

však toto je taky díra..se divím,že tu něco takové udělali..a je to ale moc dobrá věc fakticky.
taky chápu,když maminka nemá jinou možnost s tou školkou.nee andy malý bude mít teprve dva a půl roku 😉 tak až za rok.v září

mscat
19. sep 2009

jane...je to možné...
už jsem tu kolikrát psala 😉 že já si dělala první těhu test ráno vubec nic tam nebylo...a večer jsem se na něj podívala a sice straaaašně slabě ale byla tam druhá čárečka.šlo poznat že je zbarvená,že to není jen rozpité..tak to byl šok 🙂 a za dva dny už to šlo vidět líp a zřetelněji 😉 ale fakt nebyla skoro vůbec vidět..ale já ji viděla 😀 tak držím pěsti 😉 a nevěřím na limit na těhu testech.ale bacha na rozpitou barvu já na 15ti testech měla dvě čárky sice slabé ale měla..a těhu jsem nebyla. 😝

jane86
19. sep 2009

Snad to není rozpitá barva. Je to takhle už na 2 tetech. Já to zkoušela včera, do 3 min nic a pak jsem šla do práce a večer tam byla. Jen slaboulinká ale já jí vidím.....
A dneska ráno jsem si ase udělala test a do hodiny tam byla slaboulinká, tak mám malou naději. Snad nebudu sklamaná.

mscat
19. sep 2009

no jane:vypadá to nadějně 😉 ale jak říkáš abys nebyla zklamaná..nechceš to dát do albumu...já bych ti řekla já mám oči jak drak 😀 a ráda se podívám.ale až za hodku ted běžím do obchodu 🙂

andy2306
19. sep 2009

jane....ta čárka tam jistě byla do limitu-taky jsem to tak měla.jenže ten test jak je ještě morký,tak to nejde moc dobře vidět.a až uschne,tak to jde vidět krásně......takže snad další test bude jensíli a sílit...vždycky jsem ji tma musela přímo hledat na tom testu-a manžel ji ani neviděl,ale jak test uschl,tak to byli vidět hezky,ač byla hodně hodně slabá....a za další dva dny už jsme ji tam hledat nemuseli

andy2306
19. sep 2009

jane..a jaký to byl test?

jane86
19. sep 2009

Tak to tam dávám, ale mám nic moc foťák a je to fakt špatně vidět. Ještě hůř než ve skutečnosti. 😒

jane86
19. sep 2009

No jden byl DAY 7 a druhý HCG test. pak jsem zkoušela ještě nejaký, který jsem si koupila po netu asi kus za 10 Kč a ten nic neukázal....tak nevím

jane86
19. sep 2009

andy myslí, že je to možné, nebo už mi z toho hrabe? ☹

jane86
19. sep 2009

Já to ještě nikomu neřekla ani manželovi, abych kdyžtak byla zklamaná jen já......

jane86
19. sep 2009

Ještě jeden zádrhel. Mamka pracuje v nemocnici tak mi ve čtvrtek nabrala HCg a 0,1....takže nic. Myslíte, ¨že je možný , že je to poznat dřív z moči?
Už tak 4 dny mě bolí bradavka a sem tam mě tak píchne v podbřišku a hned to přejde. Nevím už z toho asi magořim

andy2306
19. sep 2009

jane-uvidíš.nebudu ti tu radši nic psat,at ti nedám plané naděje nebo at zbytečně tě neplaším.uvidíš...testuj dál....věřím,že těhu ale jsi

mscat
19. sep 2009

jane:tak tu čárečku tam vidím... 🙂 celkem hezky...ale jak píše andy,nechci ti dělat plané naděje...jen testuj dál a uvidíš 😉 jen ješte který je dnešní nebo oba jsou dnešní nebo včerejší ?

jane86
19. sep 2009

Holky dík za malinkatou naději,a el já s tím radši spíš nepočítám. Ten proužek je dnešní a ten druhý test včera. A co to HCG z krve? To je divný ne? A není asi divné, že nějaký obyčejný levný test nic neukázal, že ne?

mscat
19. sep 2009

jane...tak na tom proužku to jde vidět víc jak na tom včerejším.kolik jsi dc?já simyslím že na hcg je to taky ješte brzy.nemusí to jít ješte poznat když ani test zřetelně nevychází zatím 🙂
levný obyčejný test ani nepoužívej 😉

jane86
19. sep 2009

Já jsem si ten levný objednala po internetu asi 20 ks takže je radši vyhodím....... Já jsem 24 DC . Ovu byla po clostilbegytu někdy mezi 14-16 DC. 14 DC jsem měla folikul 30mm

jane86
19. sep 2009

A co ty příznaky, to píchání v podbřišku?

mscat
19. sep 2009

no tak to máš teprve pár dní..to nemusí být vidět ani v krvi... 🙂 zatím bud v klidu 😉
to pichání v podbřišku...noo může i nemusí to znamenat těhu.řeší to tu hodně ženských.. 🙂 mě například bolí podbřišek a pichá mě tam stále 😝 během menstruace po ní..a do další menstruace skoro pořád taky..
tak uvidíš je to možné že to může být těhu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre