Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
25. jún 2009

Je to těžký,ale chlapy se nesmí do ničeho nutit.On sám chtěl to vyšetření?Věděl o tom?

m.o.n.i.k.a
25. jún 2009

Joo dneska mě poslal k dr. pro papír ať nám vypíše a oni tam mají pro chlapy jen čvrtky tak tu na mě hulákal, že dřív, ale dřív by ho nevzali. Tak nasraně řekl, že jede tam. Tak odteďka se o tom nebudu sním bavit a uvidím, jestli mu je přednější práce, nebo tohle.
Ale pochybuju, že do čtvrtka počká.

m.o.n.i.k.a
25. jún 2009

Už jsem z toho špatná, ze všeho. Tak to kašlu. Pokud nepůjde ted, tak si tam domluví volno přijede a půjde jindy, snad 😢

venyska
25. jún 2009

Tak uvidíš,držim palce ať je mu přednější vyšetření.Nech ho vycukat,to bude asi nejrozumnější

m.o.n.i.k.a
25. jún 2009

jj nechám to tak. Jen je to pro mě už hrozné. Nějak to začínám nezvládat, ještě když jsem se dneska dozvěděla, že moje největší nepřítelkyně, čekají druhé mimi. Přeji jí to, aby to miminko bylo zdravé, když chodí na dízky, chlastá a kuří zároven, ale taky jí to hrozně zavídím, že takové svin. zapadnou hned. A to není schopná se postarat pořádně o to první ☹

m.o.n.i.k.a
25. jún 2009

Holky, máte někdo otočenou dělohu dozadu? 😕 😅

sonidlov
25. jún 2009

Ahojte, Miška máš pravdu bodaj by sa to vôbec nestalo..... ☹ no ale maličkému už je teraz dobre nič ho nebolí
Cambi môžeš si to pozrieť na nete na
http://www.markiza.sk/clanok-relacia/palba/5014...

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

mscat
25. jún 2009

cambi:držím pěstičky at brzy tu mrchu nedostaneš moc moc 😉 😠

mscat
25. jún 2009

já vás musím zpětně dočítat 🙂 nějak se to tu rozproudilo a my jsme nebyli doma a taky navíc nešel net 😠
jsem byla zoufalá,že nebudu s vama moct komunikovat ☹ 🙂

bavily jste se tu o výbavičce..tak já jsem dala na radu mamky a jediné co jsem neměla doma byl kočárek jen jsme na něj dali zálohu a po porodu se koupil.ješte postýlku mamka nechtěla povolit ale tu sem si vydupala že to chci mít už nachystané 🙂

monika:to je mi líto,že jste se s tvojím chytli...je to s nima někdy těžké.. ☹ ale doufám v to,že mu bude přednější vyšetření a tak..samozřejěm i ta práce je důležitá ,ale určitě to vyřešíte 😉

flyangel
25. jún 2009

mscat ako sa mas?

mscat
25. jún 2009

moni:a o té největší nepřítelkyni...jak kdyby jsi nevěděla,že největší svině maj kliku a štestí ☹ 😒
jojo znám takovou..bývala to kdysi moje nejlepší kamarádka..hmm ale dost podlá kamarádka...je o rok mladší..má 8 měsíčního chlapečka...celé těhotenství vykuřovala hubu,vůbec to jako nějak neprožívala taky chlastala,...všechno měla ok..a má prý zatím teda hodného chlapečka.přestala ho sama od sebe kojit protože ju to prostě bolelo a ona ho kojit nebude a hotovo.jenže to bolí každou na začátku.nechává ho u babiček pořád,u švagrové,každý týden chodí chlastat,na disky,na nehtíky malému pomalu nic nekoupí...za mateřskou nakupuje cigára,tahá se s kdekým ...malý měl pul roku a už ho liskala po ručičce že háže hračky na zem že to si nebude jako dovolat..a tak podobně taková svině nemá mít vubec dítě!je to hrozně nespravedlivé a to dítě je chudák! ☹ 😠

mscat
25. jún 2009

fly:ahojky...jojo aj fajn 🙂 malý je od šesti na noc u babičky a drahý je od úterka doma a zatím ok klep klep 🙂 😉 hnusnou náladu nechal v Praze a kupodivu se drží 😀 dnes sem dostala i růžičku po sto letech 🙂 chtěli jsme jít nekam na večeři bylo by to poprvní za celý rok a čtvrt co jsme spolu 🙂 ale nakonec že budem doma u telky.. 😝 😀 ješte musíme pouklízet je tu děsný bordel 😝 😅
dnes jsem malému koupila suprováckou džínsku a kratásky tak je těžkej frajer 😀 strašně mu to sekne ješte kšiltku dozadu a brýle..no bomba 🙂 pak ho musím nafotit 😉

a co ty??už dobré všechno? 😉 doufám,že ano a snažíte se??? 😉

mscat
25. jún 2009

jo a Moni:psala jsi že drahý odjíždí do Prahy?pracovat?

flyangel
25. jún 2009

Mscat no celkom ok je to u mna... 😉 len soplim a som prechladnutá..ale necudo ked sa pocasie stale meni a clovek sa nevie ako obliect 😕 no ja som v nedelu dostala mrchu ale pred nou som mala na testoch take slabe tiene akoze bolo to vidno len pri otacani prúžku a aj teraz po ms su tam...mala som inac kratsiu a slabsiu mrchu ako inokedy...ale asi tehu nie som...

mscat
25. jún 2009

ale že by? 😉

flyangel
25. jún 2009

no newiem 😵 ale asi nie vies to by mi ukazal testik ciarku keby som bola...a nie len nejaky vodový tien 😅

michalag
25. jún 2009

Ahojteeeee 🙂 🙂 🙂,
fly, zase nam prisla mrcha narovnako 😝 😉 ... nechem ta sklamat, ale takychto duchov som mala uz az az, tak sa racsej nespoliehaj na tieniky 😅 🤐 , ale priala by som ti aby to nebol len duch, ale fazulka 😉 🙂

mscat
25. jún 2009

fly:hmm..ty stínky jsou ale potvory..ale doufám,že se co nejdříve zadaří 😵 😉

flyangel
25. jún 2009

miska ved ja viem aj ja si myslim ze su to len take tieniky kt.nic neznamenaju len nas zeny popletu...ale dakujem... 😵 inac viem ze aj cambi máva take duchy na testíkoch

michalag
26. jún 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,,

sonidlov
26. jún 2009

ahoj Miška🙂

mscat
26. jún 2009

ahojte holky... 🙂 tak jak se daří...

mscat
26. jún 2009

holky..já mám takovou radost..já jsem přeci jen ještě žena 😅 😝 ..už mám nějakůs takůs manstruaci 😀

cambina
26. jún 2009

ahoj 😉
soni...děkuji ☹ 😢
moni...mě mluv o chlapech 😠 ...krom toho, že mi řekl, že za ty roky bych měla být na to zvyklá (na MS)...včera velká hádka...protože jsem to zase chtěla řešit (snažení atd) a on mi na všechno jen říkál hm hm hm, vůbec mě nevnímal a pořád se jen hrabal v telefonu, psal sms a volal...a když jsem se zeptala, kdy půjde na ten spermigram, tak mi řekl, že on je v pořádku, mám to nechat na něm, že půjde až bude mít čas....tak už jsem včera vážně uvažovala, že chlapa vyměním 😠 😠 😠 už toho mám taky dost

cambina
26. jún 2009

soni...mě už jen z té jedné věty mrazí ☹ ☹ ☹

cambina
26. jún 2009

mscat...jo už jsi ji dostala? tak ted už at se ti ty divné cykly spraví a brzo bude mimčo

mscat
26. jún 2009

cambi : 🙂 noo asi jo 🙂 sice je to takové zvláštní,ale je to krev 🙂 😀 od včerejška bolelo dost břicho,dnes pořád taky..včera jen špinění,a dnes ráno konečně krev 😵ale málinko jen když jdu na záchod jinak že by to ze mě teklo proudem jak vždycky 😀 😝 to se říct nedá 🙂 ale ješte nikdy jsem neměla z MS takovou radost 😀
pak hrr za doktorem a jsem zvědavá a natěšená až se budem snažit.. 😅
cambi:děkuji 😉

a moc mě mrzí,že ten tvuj chlap je takový...jak říkám pořád,ženy to maj strašně těžké! 😠 😒

cambina
26. jún 2009

tak to je super...a to jsi dostala 30DC,že? tak že by se to už konečně nakoplo 🙂
jojo chlapi a ten jejich mozek 😠 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre