Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
13. nov 2009

anieanne: 🙂 víš co..radši na to zkus kašlat.. 🙂 pokud jsi měla v pondělí 36,7..tak je možné že už i tam bylo po ovu a postupně ti teplota šla nahoru...
myslím že velmi důležité je...a i podle teplot,že tu ovulku máš což je super...někdo s tím má-jako např já 😅 😝 delší dobu problémy že má blokovanou ovu ještě..tak se milujte a pak se i rozmnožíte 😀 😉

a zatím to vypadá nadějně že si třeba i otěhotněla.zkus testík až někdy příští týden.zksu si 2x denně třeba sledovat ten čípek.to je docela dobrá věc 🙂 pokud na něj narazíš hned... 🙂 tak je to ok 😉

anieanne
13. nov 2009

Okok, nechám to být =)

andy2306
13. nov 2009

holky-byt vama,kašlu na čípek.já vím-jistě si myjete ruce,když zkoumáte.ale je to riziko-to už jsme si tady psali s holkama loni,že je lepší to nechat.abyste si spíš neublížili /infekce,podráždění atd/.....nejlepší je čekat,jestli dorazí nebo ne a testnout.
anieanne:to si říkám taky,že chlapi to mají ve všem lehčí.ale i tak bych s nima neměnila-my ten život máme pestřejší,víc vydržíme,a to je plus,ne? 😉

mscat
13. nov 2009

andy:jojo...pořádně vydrhnu než zkusím 🙂 ale já se ho jen lehunce dotknu ,zjsitím že je dole a konec.nehty nemám a dávám pozor. 🙂

ehm...ale jinak když se to tak vezme...tak chlap tam strká něco mnohem tlustšího a většího...hmm a třeba i své prsty a myslím že v zápalu vášně se nedá říct o jemnosti..aspon ne u nás 😀 😀 takže myslím že to jak si tam šahám opatrně já..tak to si neublížím 😀 😀 no ne? 😵

mscat
13. nov 2009

tím jsem chtěla říct...že přece i ten chlap tam musí někde na ten čípek narazit ne? 😀

andy2306
13. nov 2009

mscat- 😀 na tohle téma se mnou nepokecáš-stydím,stydím 😀 😀 🤐

mscat
13. nov 2009

andy: 😀 😀 😀 😀 😀

lenkaaninka
13. nov 2009

dakujem pekne
🙂
bola som u obvodáčky tak ma nechala ešte týžden PN a potom hajde do práce dúfam že sa mi neobjavia žiadne nevolnosti...uvidíme
a mimochodom aj BT som si merala a mám 36.8 tak ja neviem asi to neviem robiť stále si tam pchať 🙂
ale hlavne aby to vyšlo
mscat držím palčeky aj na nohách 😉
anieanne aj tebe nech máš II

andy2306
13. nov 2009

lenkaaninka-BT má smysl měřit každý den ráno ve stejnou hodinu-ihned po probuzení.ani se zbytečně nehýbat.
pokud jsi ji změřila kdykoliv potom,co už jsi vylezla z postele,je to naprosto zbytečné měření.

lenkaaninka
13. nov 2009

no ja v tu istu hodinu akurát som sa vždy hýbala tak asi to bude tým 🙂
hádam to nebudem už potrebovať 😉

anieanne
13. nov 2009

mscat:
Jsem někde četla, že testy s citlivostí 10 nic moc, často jsou prý pozitivní, aniž by to byla pravda..

mscat
13. nov 2009

anieanne:noo...to nevím..ale ukáží když je žena těhu správný výsledek 🙂 ale u mě je to jedno..mě ukazují všechny testy slabou druhou..už asi přes rok a kde mám to dítě teda 😀 😝 😝

ale ted tak koukám a studuji testy při malém 🙂 a mě rozhodně se ukázala čárečka až později..asi až tak tipuji 18 dnů po oplodnění.takže pozdě celkem.a mám tam mezi nima i test s 10citlivostí a je tam pěkná čárka a malý na světě 🙂 měla jsem spoždění týden a dělala si první test a test s citlivostí 25 mi neukázal až do večera nic..pak jsem v šoku tam objevila uplně malilinkatou slabou / 😀

takže ted testuji asi brzy.. 🙂

lenkaaninka:děkuji moc 🙂
a tu bt:však ju máš fajn 😉 😉

toja
13. nov 2009

stres mam, kafe aj cigaro...a predsa brucho velke jak tehotna...ale iba JAK... 😎

sonidlov
13. nov 2009

katika gratulujem.....
lenkaaninka krásna // gratulujem

xena1
13. nov 2009

ahojte soni,mscat a ostatne krasky....

mscat
13. nov 2009

ahojky xena...

tak ako? 🙂

xena1
13. nov 2009

zatial v pohodke,uz ma aj podbrusko prestalo,len ma nafukuje jak zabu...

mscat
13. nov 2009

tak mě přestalo všechno 😀 😝 😝 🙄

žádný příznak ničeho nic už 😝 možná akorát častější čůrání ale to můžu být i malinko prochlazená třeba takže tak 🙂 😝

xena1
13. nov 2009

ja som akurat dojedla ryby a zatym este banan...sa necudujem ze ma naduva....
a skusala si este testik???

xena1
13. nov 2009

soni kde si zmizla???ako si na tom???

michalag
13. nov 2009

Ahojte 🙂
mscat, moc moc drzim palceky 😵

xena1
13. nov 2009

ahoj miska...teba som tu 100rokov necitala,ako sa mate 2v1????sa mi nechce verit ze uz je to 17tt

michalag
13. nov 2009

xini, my sa mame celkom fajn, az nato ze ma dnes boli strasne hlava, ale ako mam doma drobca zo skolky tak to nejako prechadza 🙂 Dnes ma asi prvy krat 3x za sebou koplo drobciatko, len neviem ci naozaj to bolo to, lebo to bolo v tvare trojuholka, ale v podbrusku 🙂

a ty sa mas ako???

m.o.n.i.k.a
13. nov 2009

Ahoj mscat, tak pohlaví se ještě neví 😀 Prý máme asi stydlivou holčičku 😀 Říkala, že má nožičky miminko tak, že tam prd vidí. Říkala akorát, že kdyby tam byl pindík by šel možná vidět, ale že to neříká s jistotou, takže nás teda pěkně napíná , musíme si ještě počkat. Jinak jako vždy nestihám , ale četla jsem, že příznaky zmizeli 😕 ?

xena1
13. nov 2009

ja som kopanie citila ako take bubliny...a ked bolo vacsie tak to boli dobre kopance pod rebro,ale teraz uz tomu rozumiem-ma to 9rokov a hrava futbal za RK

michalag
13. nov 2009

vy ste z Ruzomberka??? ... tak to musel byt riadny futbalista uz od narodenia 😀

xena1
13. nov 2009

ano som z RK...ja mam doma dvoch futbalistov

michalag
13. nov 2009

jeeej, tak to mas doma veselo 🙂 ... a byvas na sidlisku ci v meste? Ja tam mam tetu a dost casto som tam chodila, takze ako tak to tam poznam 🙂

mscat
13. nov 2009

moni:to je teda něco!!!potvůrka malinká 😀 tak že by holčička?? 😵 😵
jj příznaky ani nic... 😅 😝

miška děkuji 🙂 a gratuluji k prvnímu cítění pohybů 😵 😵
xena:noo..zkoušela 😀 😝

xena1
13. nov 2009

miska,byvam v casti Polik,je to skoro v centre a ty kde mas tetu???doma mam veselo...to ano...
mscat...a jak dopadli?????nenapinaj ma???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre