Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
1. jan 2010

miška: 🙂 si tu ještě?

co říkáš na můj graf..teda na dnešní teplotu spíš 😝

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

teda ale ženský..jak mě pálí žáha ježiš fuj hnus...mě to ještě nikdy nedělalo toto je extrém jako..už je mi z toho teda zle! 🙄 😝 😅 ..fakt hnus.

michalag
1. jan 2010

mscat, este som tu 🙂
no ten pokles na 5-6 den 😕 , uvidis zajtra, ale zatial neviem ak zajtra klesne tak uz je to asi jasne 😒 ☹ , ale moze to byt aj IP a to by bolo super 🙂

michalag
1. jan 2010

... kedze sme neboli na sviatky u svokrovcov lebo drahy bol chory tak zajtra pridu oni k nam a predpokladam ze aj s darcekmi a az teraz som si spomenula ze sme im ich zabudli zabalit 😅 🤐 , dobre ze 😀 ... tak este musim teraz, lebo tatino uz spinka a zajtra to uz nepojde ked bude maly hore 😝

mscat
1. jan 2010

miška:hmm 😝 ☹
ale na ms je ještě brzy to snad neklesne 😅 😝 čípek už si aj konečně najdu..je zavřený a tvrdý normal jak po ovulce 😅 🙂
tak snad je to jen výkyv z blbého spánku 😅 😝
a IP...hmm..to ale prudce na jeden den klesne ne?? 😕

juj...tak šup balit ty si teda 😀

michalag
1. jan 2010

mscat, moze to mat rozne dovody preco klesla, ale ja ti drzim palce a najracsej by som bola keby ti mrcha nikdy neprisla teda najblizsich 9 mesiacov 😉 🙂 ... a maly ti uz spinka?

snow.angell
1. jan 2010

Tak mrcha přišla předčasně 😢

xena1
2. jan 2010

snow....ale prisla aj nova nadej...drzim palce do dalsieho kola.. 😉

snow.angell
2. jan 2010

xena1:
NO už to budeme řešit asi IUI

xena1
2. jan 2010

snow,kolko sa snazite?aj nas caka IUI asi uz v januari,podla vysledkov...

snow.angell
2. jan 2010

xena1
Už 2 roky a 3 měsíce

xena1
2. jan 2010

snow tak to je uz dost...moja rada navstiv centrum asist.reprodukcie...

snow.angell
2. jan 2010

xena1
já vím, jen by mě zajímalo jak je to s IUI jestly to hradí pojišťovna nebo ne

xena1
2. jan 2010

IUI si hradis sama...predtym musi byt vysetreny spermiogram a ine vysetrenia...

mscat
2. jan 2010

ahojte
miška:promin já už včera vytuhla...bylo mi strašně špatně 😖 😝
tak mě pálila žáha a jen sem grckala 😅 🙄 ale fakt mi bylo blbě...tak jsem si na doporučení mamky dala mléko no a prd to pomohlo tak jsem šla spát 😅 😝
jojo malý mi už spal od půl 10 včera.ted už zase dělá bordel o sto 6 😅 😝

michalag
2. jan 2010

Ahojte 🙂
nam pred chvilou odisli svokrovci, boli trosku pozriet a dat oneskoreneho Jeziska 😝 😀 .... Sami s tatinom ich isli odprevadit a ja som dala zatial varit cestovinu a zeleninu a teraz zatial vegetim pri PC kym nepridu 🙂

mscat, to je v pohode, aj som si myslela ze si si isla asi lahnut ... inak ta zaha je otras mne je niekedy este horsie ked si lahnem 😝 a ja to mavam teraz dost casto, hlavne po mandarinkach, pomarancoch, dzusoch a cokolade

snow, to ma mrzi ze opat prisla ☹ , ale ked sa uz tak dlho snazite asi bude navstivit IUI a snad sa vam potom konecne podari, budem vam drzat palce 😉 🙂

mscat
2. jan 2010

miška:no to jo.to je horší když si člověk lehne..ale já to chtěla zaspat 😅 🙄 to bylo strašné. 😖

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
můj graf.
😝

michalag
2. jan 2010

mscat, uz som pozerala a nie je to take strasne 😉 🙂

mscat
2. jan 2010

miška:noo nic moc 😅 😝

andy2306
3. jan 2010

ahoj holky
tak jak jste vykročili do nového roku?jaký byl silvestr?u ná pohodička-vykročili jsme pravou nohou,tak snad to bude o.k.těšíme se na jaro a na teplo a na světlo,když už nám ty svátky tak utekly.Můj je doma až do 13.1 tak je to fajn že jsme spolu.Hanička už jde zitra do školky,se těší.terezka měla včera 7 měsíců-letí to jak blázen.Ještě pět a slavíme první narozeniny 🙂
miška-myslím na tebe jedenáctého.... 🙂

michalag
3. jan 2010

Ahojte 🙂

andy, Terezke vsetko dobre k 7 mesiacikom 😵
.... dakujeme 🙂

mscat, ale ti to skace 😕 , no ale este nie je nic stratene ved podla toho by si mala byt teraz len 9DPO ... kolko mavas LF?

mscat
3. jan 2010

miška ahojky

já vím 😝 🙄 😔
však jsem pěkně naštvaná..nechápu proč je to tak nízko už ☹
LF jsem bud měla 11 nebo 13.nevím kdy byla ovu přesně.bud to nebo to 😅 😝

m.o.n.i.k.a
3. jan 2010

Ahojte 🙂
mscat, se divím, že ses z těch grafů nezbláznila 😀 Já tomu teda nerozumím, ale už bych byla z toho dávno na nervy. Neřeš to, až to příjde tak to příjde, čím víc se to řeší tím víc se nedaří. Většinou jak přestaneš na to myslet a neočekáváš to, je to tu 😵 😉

mscat
3. jan 2010

moni ahojky: 🙂

já to bohužel Moni musím řešit a sledovat..protože mám rozházený cyklus a potřebuji vědět jak jsem na tom či mi chodí ovulace vubec víš 😝 😅

nevěřím ..u mě se jen tak nestane bum..a je to tu 😅 právě proto že to nemám v pořádku což vím.

a neboj 🙂 já se na to až tak neupínám já jen pořeším graf co a jak.poradím se a jinak přes den a tak nejsem z toho až tak zblbá..- 🙂 já respektuju bohužel svuj stav a mé podělané hormony 😀

sonidlov
3. jan 2010

ahojte , ako sa tu máte?
mscat nejak ti to blbne nie ? ☹

mscat
3. jan 2010

sonia ahoj

noo to ano 😒

m.o.n.i.k.a
3. jan 2010

mscat, tak proč to neřešíš s dr.? Pokud to máš rozházené a furt se to nelepší, tak je zbytečné čekat, né? 🙂

mscat
3. jan 2010

moni..pořeším však 🙂 toto je teprve má druhá ovulka..což už jse zázrak to znamená že se to zřejmě pomalu zlepšuje..s dr.jsme tomu stejnak nechali volný průběh a samo to takto postupně naskakuje 😅

ted v lednu půjdu k dr zjistit hormony a sliznicu.a i tak už bude doktor nadšený že se vubec ta ovulka konečně uráčila dostavit 😅 protože to ještě neví a chtěl mi na ni něco nasadit abych začla ovulovat 😉

a jak se cítíš mamino? 🙂

já jsem včera potkala známou co má dvouletého kluka a ted měsíční holčičku.byla jen s tou malou na procházce a viděla jsem ji poprvní...a teda mazec 😀 já že jaké maluškaté že bych se toho už snad i bála..a jak jsem to malé viděla tak jsem se aj normálně zhrozila či to vážně chci takého uprděného prcka 😀 když už malý je tak hezky odrostlý a většinu už zvládne sám a já se hezky vyspím 🙂 no už jsem totiž tak dlouho mimino neviděla 😅
a ta malá se začla vrtit a tak hezky mručet a celá zrudla a vydávala pazvuky 😀 a já že ooo asi kadíme 😀 ještě si to pamatuju od malého 🙂 ..a pak se zavrtěla a spokojeně usnula dál.tak to bylo jasné..bylo teplučko v plynečce tak spinkala dál.no sranda 😀
ale jasné...chci miminko 🙂 ale prozatím si to nedokážu se dvěma představit..malý je takový chuligán a čím dál větší.drzý a to ještě nemá tři roky...a ted má ještě školu tady od naší Sabiny 😅 😝

m.o.n.i.k.a
3. jan 2010

mscat, aha, tak to s dr. proberte a snad Ti poradí a už se to teda zlepší 😵
Jinak se cítím hrozně- jak kdy. Před chvíli jsem dodělala úklid a musela se na chvíli natáhnout, moje záda, au, au ☹ Trpím tedka na ně jak hrom a jak jdem na prochajdu tak jdu někdy jak posran. jak mě malá tlačí dolů a kope. Fakt? Já vidět miminko, tak snad bečím, že chci mít už tu naší princeznu u sebe. Nemůžeme se dočkat, už aby to bylo stím mým se tedka pořád bavíme, že bych chtěla teda v tom 37tt rodit a že už at to máme za sebou a je snáma, no nemůžu se jí dočkat. Př. týden nebi ten další obj. postýlku a matraci, a pro kočár jedem př. týden a bude u mamky 🙂 Jinak už jsme připraveni jen tak do dvou týdnů budu prát a žehlit její věcičky.
Malý mi naštěstí chodí do školky, je tam i na spaní, tak budem mít pak pro sebe spoustu času na zvyknutí a udělaní si nějakého režimu. 🙂
A co ty? Jak doma už dobrý?

mscat
4. jan 2010

ahojte

moni:jasné proberem 😉

to ti věřím..mě tak bolelo v křížích při malém 😝 tak odpočívej 🙂
jj fakt...velký respekt jaksik ted mám před tím miminem 😀 no za chvilku Moni to už budeš mít za sebou..to ale vážně šíleně rychle letí. 😕 ti ale věřím že se nemůžete už dočkat 😵 😵

my jinak jo,celkem dobrý.dnes mi odjíždí drahý po měsíci do prahy 😢 takže to asi ořvu...a včera jsem měla pěknou depresivní náladu že jsem si říkala že na mě už určitě jdou krámy.jen tak jsem začla brečet.prostě jen tak..a smutná jsem byla...no blbou prostě. 😅 😅 dnes už je to ale lepší 🙂 prostě nějaký sek 😀 😝

jinak já dnes takto...jsem z toho celkem v šoku...měřila jsem poctivě dokonce ještě o půl hodky dřív po krásném celonočním spánku a měla jsem šok.protože mě bolí břicho že to každou chvíli snad dostanu 😝 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

michalag
4. jan 2010

Ahojte a dobre ranko 🙂
mscat, no vidis vravela som ze to nevyzera zle 🙂 ... parada 🙂

monika, no uz to nie je ako na zaciatku a verim ti ze uz chces mat malicku pri sebe, ale neboj ono to rychlo prejde a uz budete spolu... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre