Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
4. jan 2010

Ahojte 🙂
mscat, tak drahý Ti už odjíždí jo? Tak to beztak obulíš a na jak dlouho? No jo, ty nálady, já tak prožvala Silvestra 😅 Protože nám tatka hned 1 odjel ještě do pátku do práce, pak už se vrací na trvalo, tak jsem bulela už dopředu, že mi bude smutno, pak taky kvůli malému, že bude spát v té školce, tak i po něm, že mi to je líto a že co budu bez něj půl dne dělat a ták, no jo ty hormony 😀
Mišo, to jo no, už se fakt nemůžeme dočkat 😵 A vidím, že Ti ty tt taky pěkně naskakují, letí to jak hrom 🙂
A co čekáte ještě nevíte, nebo to bude překvápko ?

m.o.n.i.k.a
4. jan 2010

prořvala 😅

michalag
4. jan 2010

mscat a na kolko ide prec? .... zase vam bude smutno ☹

monika, co mne? mne to ide praveze teraz pomaly ked boli vsetci doma, ale potom to uz dufam pojde rychlejsie ... chceme vediet co to bude, len malicke si pokladik schovavalo nozickami, tak o tyzden v pondelok snad nam ukaze co tam skryva a ked nie, tak potom je nadej este v 30tt a ak ani tam nie, tak asi naozaj budeme mat prekvapko 😀

andy2306
4. jan 2010

ahoj holky
micha-těším se,až to budeme vědět i my-jsem zvědavá... 😉 a co ty jména,už v tom máte jasno?

mscat-neboj se,všechno si připomeneš-až by se ti mimink narodilo.Já jsem se bála,jak to budu zvládat-dvě děti,haničku tříletou,jeji školku-do toho přebalovat,kojit a tak,vstávat vnoci.ale můžu ti říct,že co jsou dvě,tak jsem mnohem štastnější,klidnější a vyrovnanější-opravdu.Jsem štastná se dvoma hrozně moc-a je to mnohem lepší,než když jsme byli sami dvě.Terezka je velice hodné děcko,co v noci spí,nebečela ještě nikdy-neprořvala den,neprožívá zuby,nemáme problémy s jídlem-s ničím.Tak i proto je to ted fajn-mít uřvanca,mluvím jinak.Nechlubím se-to fakt ne,ona taková fakt je.CHci ti jen říct,že to zvládneš-a budeš určitě taky spokojená.Budeš si užívat každý den-protože ten první rok je super,jaks e to dítě vyvíjí,zdokonaluje.Terezka má 7 měsíců-a je to hrozný rozdíl od narození ted.Už je to takové malé-uřechtané batole.Přeju ti,aby jsi brzy měla // na testíku a mohla se taky radovat ze dvou dětí. 😉 😉 😉 a neboj-to uteče a tvůj zas dojede.Můj jde do práce až za týden,ale taky mi bude smutno-vracívá se až večer,kdy už děcka pomalu spí.Ted tob ylo fajn-ale tak dovolená netrvá věčně. ☹
mě to druhé těhuutíkala hrozně rychle teda-s haničkou.To prvníse vleklo-bylo moc času na přemýšlení a tak,ale terezčino těhu mi fakt uteklo hrozně rychle.
micha-vidím už 24tt-to fakt letí.moni-už 31-to je hrůza,si pamatuju vaše pozitivní testy jak jste tu dávali.tak vám přeju pohodové těhu.
my ve středu jdeme s terezkou na poslední dávku prevenaru.hanička nastoupila do školky-vzala to v pohodě po také době-od konce listopadu tam nebyla.byla nemocná a pak byla školka zavřená pro velkou nemocnost.
nevím,jak jí vysvětlit,že stromeček už půjde pryč-nechce ho odstrojit.a pořád zpívá koledy.....tak snad aby to do těch dalších uteklo..... 🙂
kessy-a jak se máte vy mamino naše?korenka-co nového?
přeju hezký večer.

mscat
4. jan 2010

ahojte

miška:noo...už mě parádně bolí břicho na ms...takže do dvou dnů je tuuuu 😝 🙄
dnešek mě sice teda překvapil..ale to zítra padne stopro vím to. 😝 😅

miška odjel zase na devět dnů asi doufám etda že ne na víc ☹ ..samozřejmě jsem to obrečela asi půl hodiny v kuse 😢 ..jsem ho nechtěla pustit..tak mi řekl že to ještě stěžuju 😢 ..a pak je to pro něj prý ještě horší..protože on nás opouští vždycky a nechce se mu nikam. ☹ ...a malý už vidím že to vnímá víc...a už chtěl před spaním čekat na tatku až dojde že mu musí dát ještě pusinku ☹ ...chudatko moje.je mu taky smutno.a před chvílí než zaspal mu sám od sebe řekl do telefonu že má tatku rád 😵 ..jaj slzičky v očích jsem měla..jsem ted jakási citlivá bo co 😅 ..ale tak mě to potěšilo..a pak to poprvní řekl i mě a dal mi pusinku..tak je to můj bobeček sice zlobivý pěkně ale neva 😵 😀

michalag
4. jan 2010

andy, tak to je super ze Hanicka zvladla skolku tak dobre 🙂 ... a jasne ze vam dam vediet 😉 , v menach vobec nemame jasno 😒 , mozno ked budeme vediet co to je tak sa hadam dohodneme ale bude to velmi tazke ... mne sa pre Chlapceka pacia: Alexander, Alexej, Matej (ale tych je tu vela) a Adam a potom mozno este Lukasko, Martin a pre dievcatko: Lucia a uz asi moc ani ziadne ... a Samkovi sa paci Lucia a Matej ... no hadam do porodu nejake vyberieme 😅 😝

mscat, je to tazke byt 9 dni sama na maleho a bez draheho, ale dufam ze vam to rychlejsie ubehne ... ono pri takychto prilezitostiach vidiet ako deti rastu a vnimaju stale viac a viac ...

andy2306
5. jan 2010

micha-pěkné jména,to jsem zvědavá,jak se dohodnete 😉 u haničky jsme nebyli spolu každý den,je o víkendu.bydleli jsme s malou u mých rodičů-můj u svých,než jsme našli byteček kde ted bydlíme.Neužil si to tu haničku tak,tak se snaží si terezku užít víc,ale taky je furt v práci,kolikrát ho nevidíme celý týden_babičky na hlídání tady taky nemáme.ale i tak je to fajn.akorát že ti chlapi dochází o to nejhezčí s těma dětma-ten první rok-dva je nejrksánější a hrozně rychle to uteče že? 🙂
micha-asi už se taky nemůžeš dočkat miminka malinkého?a co byste si přáli víc-holčičku nebo chlapečka?je to asi jedno..hlavně zdraví.a co výbavičku-už máš nakupovací mánii?já ji pocitovala hned,jak jsem měla pozitivní test až do porodu 😀 😀 tak v pondělí na tebe myslím.

kessy11
5. jan 2010

ahojte 🙂 malý sa hrá pod hrazdičkou už asi 25 minut tak ja trošku brázdim na koníkovi 🙂
máme sa dobre, Samko rastie máme 5135g a 58cm, je strašne dlhý 🙂 🙂 🙂 pekne spávame len nad ránom okolo 4-5 je už vyspinkaný ale okolo 8 znova zalomí 🙂
vo februári ideme na prvé očkovanie teda okrem toho čo bolo v porodnici ,tak mám trošku obavy ale verím že to zvládneme 🙂 🙂 🙂
...strašne to letí aj ja som sa čudovala že monika 31tt a naša miška už 24tt tak baby držím palce a želám krásny bezproblémový pôrod 🙂 🙂 🙂
všetkých vás pozdravujem andy, korenka, cambi, fly,....a želám snažilkam // 🙂 🙂 🙂 🙂

andy2306
5. jan 2010

ahoj kessy-jsem ráda,že se vám daří.mě se právě ten brouček tady vedle mě pěkně pokakal-tak mám nadílku 😀 😀
no jejda-to vstáváte brzy.to by mě zabilo.ale halvně že do té doby spinká.terinka se budí tak v osm ráno.hanička byla taky taková...si pospala.Neboj-očkování zvládne.Hexa vakcíny jsou šetrné-máme je všechny za sebou-a neměla žádnou reakci,ani protivná nebyla,teploty-nic.Určitě to bude dobré.Mějte se hezky,budte zdraví...a zase se ozvi a pošli mejlíka s fotečkama opět..papa

andy2306
5. jan 2010

KESSY-DALA JSEM DO ALBUMU NAŠE VÁNOCE NOVÉ FOTKY TEREZKY-POSLEDNÍCH OSM.ASPON TI TO NEMUSÍM POSÍLAT MEJLEM,MÁM HO JAKÝSI VADNÝ.NECHC EMI TO POSLAT VÍC JAK DVĚ FOTKY DNESKA-TAK JSEM TO DALA SEM.

kessy11
5. jan 2010

andy náááááááááááádherné fotečky, princezničky sú úúúúúúúúúúžasné, Terezka tam má veľa fotiek ktoré by bez mihnutia oka mohli ísť do reklamy, je krásna na tom koníčkovi aj tam ked idete na výlet taký maly yeti a tam kde leží na posteli a je tam napísané takto sa smejem stále tá hreje pri srdci 😀 😀 😀 mate moc krásny stromček a teda nadielka od ježiška bola obrovská, a jak hanička čakala ježiška to bolo tiež moc pekne aj ako ti pomáhala piecť koláčik, normálne z tých fotiek cítit dobrú atmosféru a pokoj a pohodu v rodine, tak ti želám aby to tak bolo navždy 😉 😉 😉 no ja priebežne doplnam fotky ale este som ich nestihla dať vela, polepším sa 😀

michalag
5. jan 2010

Ahojte 🙂
kessynka, no ahoooj teba tu vidiet, ale ani sa necudujem zo zaciatku drobcek zaberie dost casu, hlavne kym si zvyknete na aky taky rezim ... som rada ze sa mate dobre a ze Samko krasne rastie a pribera 🙂 , Samko je krasne babatko 😵 😵 😵

andy, Terezka je naaaadherna princeznicka 😵 😵 😵 , normalne by som ju spapala aka je krasna a tie fotky no super rodinka 🙂 😉

andy, ano uz ma zacina chytat nakupovacia mania, ale musim pomaly lebo velmi nie je z coho kedze sme na jednom plate ☹ 😒 , ale obcas nieco kupim, teraz hlavne zacinam vyuzivat Samkove pridavky, hoci som mu ich od zaciatku odkladala do buducnosti, ale malicke je tiez dolezite a to co budeme zatial potrebovat nas vyjde zhruba 200 eura aj ked mame jedno dietata tak sa vzdy najde nieco co uz nefunguje alebo chyba, urcite vies o com hovorim ... Nam je v podstate jedno co to bude, ale ja mam tusaka (uvidime v pondelok ci spravneho) ze to bude chlapcek, uz sa mi zacina robit aj linea negra a mam ju zatial len po pupok a myslim ze vtedy to je chlapcek a aj brusko mi ide viac dopredu ako pri Samkovi, ale velmi to tak nevyzera, lebo sunky mam na bokoch od porodu 😅 ... inak dnes sme boli na poradne a vsetko je oki 🙂 😵 , len mam brusko dost dole

michalag
5. jan 2010

mscat, teplota super 🙂 🙂 🙂 😉

andy2306
5. jan 2010

ahoj kessy- no teda díky díky...ty jsi samá chvála 😀 😀 ale je fakt,že ted prožíváme nejhezčí období v životě-hlavně já.snad to vydrží-nechci to ani zakřiknout,to se pak většinou vys.....ere všechno.Jsem fakt ted štastná.Ted tu byla návštěva-naši známí s děckama a taky říkali,že jde na mě vidět,že jsem spokojená.Aj tatin můj mi to říká,tak na tom asi něco bude-
stromeček ještě máme,pozítří ho asi sundám.povedl se nám víc jak loni-ta výzdoba.
micha 😉 😉 všechno stojí peníze-děti obzvlášt,ale nelituju toho-já když jdu něco sobě koupit,tak se vrátím s taškou hader pro děcka a sobě tak max.gatky za 25 kč od vietnamců 😀 😀 😀
micha-já taky měla na břiše tu čáru.přeju ti hlavně zdravé dítě a krásný zážitek z 3D ultrazvuku-je to fakt zážitek krásný.užívej si to,pěkně nakupuj-za chvíli budete čtyři jako my. 🙂
kesynko moje.....malý je moc moc hezké miminko a zlatíčkové,že ti tak hezký spí a je taký hodnučký. 😉 myslím na tebe,taky ti přeju jen to nej do nového roku-zdraví pro vás všechny.a brzy další přířůstek do rodiny 😉

mscat
5. jan 2010

ahojte

noo miška začlo mě uplně děsně bolet břicho tak není ale co řešit 😝 😝 🙄 🙄
jsem nafouklá cítím krámy to je jasné.to už poznám 😝

andy2306
5. jan 2010

mscat-doufám,že ne.....to může klidně byt i těhu....to bolí jak na krámy...

andy2306
5. jan 2010

juj-KESSY-vy máte nádherný stromeček.fakt krásný.a mám pocit,že už jsem ti ho chválila loni.sluší ti to mamino 🙂

mscat
5. jan 2010

andy:no nevím...
tebe to taky tak bolelo..ale myslím uplně uplně ze začátku...hned po otěhu.?třeba dva dny před ms než měla dorazit?dnes mě bolelo teda parádně ale ted už zas ne.dala jsem si teplou sprchu čípek je zatím ok.samozřejmě opatrně sleduji 🙂
ale myslím že dorazí ms..a hlásí se takto dopředu 😝 jako vždy! 😖

snow.angell
5. jan 2010

ahojky holky tak vzheldem k tomu že mrcha dorazila tak dem do CAR v praze do ADC sanatoria

m.o.n.i.k.a
6. jan 2010

Ahoj holky, nečekaně se nám vrátil v pondělí v noci tatínek, jupííí 😵 , tak nedočítám, není moc času a nece se mi 😅 Co nového tady? 🙂

michalag
6. jan 2010

Dobre ranko 🙂 ,

mscat
6. jan 2010

ahojte

moni:tak super tak si užíváte tatky.ten náš v pondělí odjel 😝 😔

miška:jsem říkala že pomalu už pujdu dolů...zítra to je jasné a v pátek je tu mrcha 🙄

jinak mě svrbí prsty na testík..mám už jen dva mamatesty...
ale naplánovala jsem si celý den at na to nemyslím,pže je zbytečné ještě dělat testík chci vydržet do zítřejší teploty. 😅
takže za chvílí půjdem na sníh na boby 🙂 malý si ještě sněhu vubec neužil protože před tím byl nemocný jak tak sněžilo,budu pak vařit...teda dám to do trouby než pujdem ven 🙂 ,pak oběd,malý spát..odpoledne pujdem navštívit naše zvířátka pokrmit pomazlit...budem ještě chvíli venku no a pomalu bude večer 🙂
tak snad to vydržím 🙂 😝

jak se cítíte těhulky?

hele dotaz.uplně uplně ze začátku...bolelo vás některou břicho na ms a přitom jste ji vlastně nedostali už.?myslím třeba dva tři dny před očekávanou ms?
miška:kdy ty si začla chodit často čůrat..asi kolik dpo jsi měla první příznaky? 🙂

andy2306
6. jan 2010

mscat-měla jsem to tak dvakrát.prostě to bolelo jak kdybych měla dostat krámy-a aj když jsem měla už těhu potvrzené,tak mě to bolelo,že jsem kolikrát měla strach,že potratím-chodila jsem na záchod dívat se,jestli nekrvácím.to bolí jak se ta děloha roztahuje.doufám,že tě to bolí z těhu a ne z ms... 😉
jinak čurat jsem začala často týden před menstruací,a aj týden před ní první příznaky.

alzbeta.hod
6. jan 2010

ahojky už jsem opět tu..... 😒
ajk brzy se dají poznat příznaky. Jsem 23c a už 3 dny mám divný pocity

toja
6. jan 2010

alzbeta: ake mas divne pocity?

alzbeta.hod
6. jan 2010

no od včera mě pobolívá podbřišek, v pondělí jsem po návratu z práce zvracela a včera mi k tomu moc nechybělo. Chodím často na wc, a nějaké věci mi přestali chutnat, třeba čokoláda kterou tak miluju. Ale myslím si jestli to může být cystou kterou mi dr našel před vánoci.

flyangel
6. jan 2010

Ahoojtee...Andy ako sa mate?Terezka je uz taka velka...jak ten cas leti 😵 Mscat juuj drzim palceky aby sa ti uz konecne zadarilo a aby bola z tebai tehulka 😉 alzbet cystou taketo priznaky by tyt nemali...ja som mala cystu pred rokom a to velku ..a okrem bolesti a pichania v podbrusku som nic necitila...

alzbeta.hod
6. jan 2010

hmmm tak to pak nevím.... no v pátek zkusím test a uvidíme. Mám to dostat v pondělí

flyangel
6. jan 2010

jasne skus v piatok testovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre