Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

xena1
6. jan 2010

mirkaaaaaaaaaaa...co to citam?moooc ti drzim palce.....prajem ti to.....z celeho srdca...daj vediet...

mscat
7. jan 2010

ahojte

xenka:děkuji 🙂 ..ale ted mám trošku strach za hodku jedu pro testy tak jak hned udělám dám vědět.dnešní teplota nic...měřila jsem dost brzy už jsem nemohla zaspat.tak mě akorát teplota rozhodila 😔

andy2306
7. jan 2010

mscat-moc na tebe myslím sluničko naše vystresované...moc moc moc.doufám,že hned jak ti ukáže druhou,tak poletíš se obědnat-měla jsi tolikr problémů,že je třeba to řešit s dr.a aby ti třeba i napsal nějaké léky na udržení a tak.co já vím....myslím na tebe. 🙂

michalag
7. jan 2010

mscat, jeeej tak potom nam napis .... myslim na teba a aka bola dnes BT???

josie3331
7. jan 2010

ahojte, zdravim vsetky snazilky a drzim im palce a uz tehotnym gratulujem 😉

stala sa mi jedna vec, v noci som sa zobudila na strasne krce v bruchu, nemohla som sa vobec pohnut, bolo to strasne 😖 nahodou to nemoze byt priznak tehotenstva, co? 😒 ja som sa normalne bala, ze co ak som a zacnem krvacat a mozno potratim...nastastie to preslo, tak neviem...ale chlapa som poslala po testy, tak vecer ked pridem z roboty tak skusim

michalag
7. jan 2010

josie, asi ta sklamem ale podla mna toto priznak tehu nie je ... ale skus testnut a uvidis 😉 ... drzim palce 😉 🙂

josie3331
7. jan 2010

jasne, jasne...skusim....dakujem

andy2306
7. jan 2010

mscat-tož kde si?tady čekám-za chvilku jdeme ke tchyni-a chci vědět,jak to dopadlo 😀

mscat
7. jan 2010

ahojte 🙂

miška:dnes BT 36,7..ale jak říkám měřila jsem o dost brzy asi o hodku a půl dřív.tak to neberu vážně ale první mě rozhodila. 😝

no ale dle dnešního testíku to vypadá jinak 😵 asi jsem holky teda vážně "v tom" 😀 asi čekáme Vánoční miminko-zázrak! 😅

zuzanockamt
7. jan 2010

mscat ... a robila si teda druhy testik? ... tak hod do albumu 🙂

mscat
7. jan 2010

zuzanocka už jsou tam 🙂 jinak je to ted ještě líp vidět normal doma na testu 🙂

zuzanockamt
7. jan 2010

tak teda blahozelam 🙂 ... predpokladam ale, ze este budes testovat, vsak? 😉 😀

mscat
7. jan 2010

zuzanocka:děkuji 🙂 jasné...každý den možná ob den.zíta určitě.pak třeba v neděli 🙂
zítra má nedojít ms 😝 😅 ...takže kritický den. 😅 😝 ale zaráží mě že mi stále nic není...juj že by mi ani potom nic nebylo?no to by bylo super 😀

ty jsi kolik dnes dpo?

m.o.n.i.k.a
7. jan 2010

mscat no néééééééééééééééééééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Co to tady vidííííííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!! Tak potichoučku gratulujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵
Budeš testovat dál? No tak to je dobrá zpráva!!!!

m.o.n.i.k.a
7. jan 2010

Mscat, mě nebylo taky nic, kdyby mamka nevylezla ze záchodu se zabalenou vložkou, že jí jde vyhodt, tak já bych ani nevěděla, že jsem těhu. Ona to má dřív, pak já a ségra a ségra už to taky dostala a já nic. Tak jsem udělala tetst a byla tam už krásně vidět 😉 Takže si nelámej hlavu stím, že Ti nic není, může to přijít později. 😅 😀 😵

mscat
7. jan 2010

moni: 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

děkuji 😉 to je co? 😀 nečekaná zpráva..pro mě to byl včera taky šok..že cože??? 😀 😵

xena1
7. jan 2010

mscat...uzasne tak som stastna za teba...a ako sa citis,co priznaky,podbrusko a tak...????uz si niieco naznacila mm???

michalag
7. jan 2010

mirka supeeeeeeeer, ale zatial sa tesim s tebou len potichucku 😵 😵 😵

jane86
7. jan 2010

Ahojík holky dlouho jsem tu nebyla víte co je nového?
Jukněte do alba...

jane86
7. jan 2010

mscat mám gratulovat?

mscat
7. jan 2010

holky děkuji moc 🙂 jasné zatím jen potichoučku 🙂

xenka:děkuji 😵 ted ještě ty si na řadě!! 😉 Pro mě je to nečekaný zázrak..po 40ti dnech dorazila den po vánocích ovu a zázrak druhý že z toho vzniklo mimi.po takových cyklech.

takže holky když to tak zhrnu..tak se mi to dalo naprosto samo do pořádku..a při druhé ovulaci jsem otěhotněla.takže na druhý mega cyklus. 😅 neuvěřitelné naprosto! 🙂

xenka:není mi nic! 😅 😝 možná se mi sem tam zatočí hlava třeba v autobuse nebo včera po kafi.nic jinak.trošku bradavky bolely,to už taky nic,podbřišek už taky ne.to naposledy včera.akorát ráno což jsem nikdy nemívala mám strašný hlad a od hladu je mi trošku jako nevolno tak jak když prostě má člověk hlad 😅 ale jinak fakt vůůůbec nic.ani únava spíš naopak.jsem čilá jak rybka 😀

moni:jj to si pamatuji.jak sis šla dělat test a ani si nevěděla že vůbec máš dostat krámy už dávno 😀

mscat
7. jan 2010

jane já nevím 😅 jak chceš? 🙂

juj mimísek tam je 😵 já gratuluji 🙂

jane86
7. jan 2010

Určitě to mimísek bude, takže jen tak tiše gratuluji.
My jsme to dostali pod stromeček. Dozvěděla jsem se to 10 d ní před Vánocema , ale manželovi jsem to řekla až na štědrý den.
macat a těhu testy v albumu nemáš?

mscat
7. jan 2010

jane:mám v tom prvním 🙂 jsou zatím teprve dva.ale dnešní čárka jde už hezky vidět na testu.tam je to fotěné ještě za mokra ted už je krásná zřetelná.ale nemám baterky vybily se mi. 😝

jane:teda tě obdivuji že jsi vydržela.to já už to hned včera vybrebentila ☹ 😝 ale neva.
tak to je super 😵

no my jsme splodili vánoční miminko 😀 25.12 😵 a děkuji.myslím že tam mimísek teda bude stále tomu ale nemůžu uvěřit ale už bych možná měla 😅 🙂

mscat
7. jan 2010

dotaz...jak mi to ted bude dr počítat?otěhotněla jsem na 40DC.a kolik tt si mám zapsat já ke svému jménu 😵
to přece nebudou 4tt..to bude asi dle utz nebo dle ms bo jak to je mladší plod že?

xena1
7. jan 2010

mirka...ja na rade??? 😀 prave hundrem ze ma bolia krize a brucho a to je len 25DC...obcas sa mi zatoci hlava,hlavne rano..prejde ked sa najem....aspo ze tak... 😀 z teba sa fakt moooc tesim...viem co ta to stalo nervov a fakt zazrak popri tom tvojom cykle...

mscat
7. jan 2010

xenka:jasné jsi na řade čekáš přece na ms která už nedorazí! 😉
víš kdy mě přesně začlo bolet to břicho-podbřišek,-když se mrkneš na graf tak hned toho třetího večer.a 4.1 ráno jsem měřila a tak moc mě bolelo břicho že jsme si mysllela že tam najdu těžce nízkou teplotu 😝 😅 a to bylo možná tím že den před tím se mi to asi uhnízdilo 😅 no a včera ještě bolelo hodně to jak jsem se rozrušila nad testem...a dnes klepu dnes ani tuk 🙂 😵

no mě to taky tak trošku začlo..sem tam se mi zatočila hlava..jo a v pusy mám hnusně 😅 😝 jo a nálady..nepochopitelné nálady jsem měla hmm víš kdy v neděli takže..noo toho třetího.to jsem jen tak začla brečet. 😅 a olezl mi obličej což bývá i před ms..to mám vždy.tak mě to bylo jasné.že se blíží ms.

děkuji 🙂 xenka je to vážně zázrak..říkám svou plodnost jsem už odepsala pomalu.a když jsem viděla ty grafy ne a ne se dočkat ovulky.no a vidíš tý brdo 😵 🙂 a to ještě v létě jak jsem to měla rozházené bez ovulky..týden co týden menstruace nebo špinění celé léto takto..pak zase dva měsíce bez ms.síla no a berem to jako haluz fakt 🙂

xena1
7. jan 2010

mirka....fakt som ostala u teba prekvapena viac ako keby sa to tykalo mna 😀 tak sa budem tesit,ked budes pisat ako rastiete,co to bude a tak...popritom sa prestahujete do svojho-verim tomu,a caka ta krasny zivot...

neviem co si mysliet o sebe ved ty vies ze kolkokrat ste si uz mysleli podla priznakov ze som a nic...tak si budem tisko cakat co sa ide diat,zatial sa tesit s tebou a potom sup sup do iscare.... 😀

jane86
7. jan 2010

mscat počítá se to od prvního dne poslední MS.
Já bych taky v normálním čase nevydržela, ale když byly Vánoce chtěla jsem mu to dát pod stromeček....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre