Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monaberuska1
18. jan 2010

flyangel- je tak to je mi lito ☹ ☹ ale teda drzim vsecko co jde pesticky no vsekco ta se vam to zadari 🙂a je vs euspesne 🙂ty si to zaslouzis 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

flyangel
18. jan 2010

dakuujeeem 😉 si veeelmi zlata 🙂 inac aky si mala dnik?

monaberuska1
18. jan 2010

nedekuj :-ty jsi tady zlatíčko protože nám tady radíš a jsi moc hodná 🙂 🙂 🙂 😉 jaký jsme měla den??no pred doktorem nervozita tam sem cekal 2a půl hodiny a pka jela domu za svou dcerkou 🙂sli jsme ven, a pak den u konika a u televize, takovej klidovej den 🙂nekdy je to potreba 😀 😀 😀 a jak pak ty dneska???

flyangel
18. jan 2010

🙂 noo ja pracovne som sa mala,bola so v robotke a potom som prisla domov,navarila som a teraz konikujem a popritom stale nieco robim 😀 a ako mala uz ste ju pripravili ze mozno bude mat surodenca?

sonidlov
18. jan 2010

baby ja som normálne zalomila až teraz som vstala.mala som nočné a prehodiť sa na denné nie je sranda

sonidlov
18. jan 2010

monaberuška a kedy ideš k doktorovi? neboj bude to ok.

monaberuska1
18. jan 2010

flyangel- takže pracovní den 🙂teda🙂no jo pondeli vlastne 🙂a jaky byl???pracujes teda jako porodni asistentka ze???teda se mas, aspon vis kdyz ti neco v tehu zacne byt vis co to asi ej??🙂 🙂 🙂 no malé josu 2 roky, tak jsme jí jen řekli jestli chce baratříčka nebo sestřičku, nejak koukala?? 😀 😀 tak jsme se ji zeptali na mimi a to odkejvala ze ano 😀 mimi by pry uz slo 😀 😀

soni- zítra vola na vysledky krve jin ak sem byla dneska u doktora 🙂děkuji 🙂

mscat
18. jan 2010

fly:takže myslíš že stouplo dobře tak jak má 🙂 😅 ufff

flyangel
18. jan 2010

Ano presne tak 😉 ale vies jak to je, ja stale inym viem poradit ale ked sebe si mas poradit je to o nieco tazsie..vtedy cakas ze prave tebe poradi niekto iny 😀 noo takze mala o mimi stoji ale zeby braceka ci sestricku to uz je nieco ine 😀 zlata 🙂

andy2306
18. jan 2010

fly-až ty budeš potřebovat,tak tu zas budem pro tebe my-na to se spolehni.jsi tu naše sluníčko už dávno 😉 😉 studentko naše.
mscat-stouplo to jitě v pohodě.....nebojek 😉

flyangel
18. jan 2010

jeeej dakujeeem andy... 🙂 🙂 je super ako si my zeny vieme poradit tu na konikovi 🙂

monaberuska1
18. jan 2010

flyangel- jojo to asi mas pravdu, je tezky pak sama sobe radit ze???ale jak rika andy az budes tehu ty budeme tu pro tebe zas my 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂

mscat- to vis ze to mas vse oukej 🙂proste ted uz budes jen s ekoulet s briskem co nevidet 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

flyangel
18. jan 2010

tak idem pomaly do sprchy a potom hajat,zajtra treba zas cupkat do roboty..papa a dobru noc a pekne snicky 🙂

monaberuska1
18. jan 2010

flyangel- jojo taky poputuji do spršky 😀 a hajat ráno teda do práce nejdu ale mateřská je taky docela prác celodenní 😀 😀 😀 😀 ale krásná práce 😀 😀 ale vařit a zas poklidit trochu jako každý den 😀 😀 tak pěkně pracuj a zítra ahojky 🙂zítra ve 3 volám na vysledky tak dam vedet 🙂 😉

mscat
18. jan 2010

mona:já se teda koulím už ted 😅 😝 😝 🙄
jsem jak v šestém měsíci aspon.nafouklá..jen doslova "žeru" 😅 ..a fakt mám teda parádní banděro..a nejde to teda vubec stahnout 😅 😒
to budu teda pěkně bachratá tentokrát v těhotenství...no co už.pak se ale musím dát hned do kupy 😅 nebudu mladá a tlustá odepsaná po dvou dětech to teda ne!! 😅 🙄
musím stále fit pro svého chlapa abych se mu nezhnusila 😅 i když oni říkaj že jim to nevadí že nějaké kilča navíc...ale nám ano a my víme své 😅

no mě malý zase pořád říká že mám v bříšku holčičku. 😅 prý nee miminko ale holčičku.chlapečka prý ne.tak nevím proč si usmyslel holku 🙂
ale nechápe to ...když jsem mu řekla že mám miminko v bříšku a že budem vozit tak hned že nevidí to miminko že ho chce vidět 😅 a pak ukázal on bříško že má taky miminko v bříšku.a pak že ne že jen maminka má.... 😅

monaberuska1
18. jan 2010

mscat- nejel mi konik ☹no to mi povidej ja si prave taky pripadam jakmhle v 5 mesici jsme nafoukla uplne katastrofalne prave 😠 😠 😠 mam porad chute a zeru 😠 😠 😠 a ty prsa dneska me boli festovne sakra ☹ ☹ ☹ to je zvlastni tak apson nejsem sama kdo je nafouklej, 😀 😀 😀 jojo to si pis, taky nechci byt po dvou detech matronaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo holcicku??teda treba ti to predpovedel 😀 😀 😀 a budete mit holcicku🙂 😀 😀 a hele ultrazvuk ti dneska nedelali jo???jen krev??? 🙂 🙂 to ms sjak ja u maly, tyjo, jesi fakt tam nema holcicku presne takhle sem to mela vis???

andy55
19. jan 2010

Ahojte! Som tu nová a chcela by som sa zapojiť medzi vás. Patrím medzi tie snaživky ktoré sa stále snažia a nič. Tieto dni mám však také zvláštne pocity a neviem či si to už sama namýšlam alebo to môže byť fakt príznak. Asi od 3 dňa po ukončení MS mám naliate a bolestivé prsia až dodnes, už 4 deň ma častokrát pichá v podbrušku, najmä keď ležím alebo sedím. Tie bolesti sú niekedy silnejšie alebo slabšie. Pred týždňom sa my zvýšila teplota, cítila som sa nachladená a tak som zašla k obvodnej - zdúrená zahlienená sliznica. Predpísala my antibiotiká. Odvtedy je už 5 deň a stále mám zvýšenú teplotu ale nachladená nie som. Začala som si merať bazálnu teplotu, ktorá sa drží na úrovni 37,2, to že sa má merať len ráno som zistila až včera a dovtedy som si merala stále o 23.30 každý deň. Dnes ráno som si prezmenu tiež zmerala čo to ukáže a bola 36,5. o 2 dni by som mala dostať MS.Mám také pocity ako aj predtým keď mám dostať ale to pichanie v brušku som také nikdy nemala. Tehotenský test som si robila ale asi príliž skoro.Vyšiel neg. Som častokrát unavená, ale doteraz som to pripisovala kvôli dlhej dovolenke počas sviatkov. Máte niektorá z vás názor či môžem byť tehotná?To čakanie na MS je hrozné! Ďakujem.

monaberuska1
19. jan 2010

andy 55- ahojky vitam te tady 🙂 teda na tvoje jak píšeš příznaky bych si klidne myslela že jsi těhu, 😀 😀 a zkoušela jsi testovat????? 😉

andy2306
19. jan 2010

holky-nezoufejte s tou váhou-to půjde se dvoma dětma 😉 vemte si příklad ze mě-příbrala jsem 32kg v těhu a od června po porodu do září jsem dala dolů 26 kg.furt je co shazovat,nikdy jsem nebyla tintítko,ale chci jen říct,že to půjde....hlavně že budete spokojené maminy i když s pár kiliy navíc,než vychrtlé nervačky 😀 😀
haničce bylo jedno,jestli hokla nebo kluk.posledně jsme měli téma jak se rodí děti.tak jsem ji říkala,že ho vyndá pan doktor z bříška-a ona že a jak?říkám-no musí tam udělat díru a vyndá miminko a díru zašije.a ona že děti nechce,že to bolí... 😉 😉 a má v tom jasno doted.vždy když ji vykládám,že taky jednou bude velká a mít miminko,tak řekne že nechce,že to bolí-že ji stačí že má terezku-tele 😀 😀 😀 😀

andy2306
19. jan 2010

andy-jestli teplota tak moc klesla,tak to bohužel dojde menstruace.a měřila jsi ve stejný čas jako vždy?

andy55
19. jan 2010

Ďakujem! No skúšala som ale podľa toho čo som sa dočítala to bolo ešte veľmi skoro, a odporúčania sú až keď bude meškať. Tak teraz neviem či s tým mám ešte počkať. Teraz som sa ešte na jednej strane dočítala že príznakom je aj keď sa ti lesknú oči. No moje boli pred týždňom asi 4 dni vkuse ako zrkadlá, viacerý sa na tom pozastavili, že určite som chorá. Ale ja už fakt sama neviem, čítam toho teraz toľko že si už možno aj sama namýšlam. Ty už máš neaké skúsenosti s tými príznakmi? Tvoja odpoveď ma veľmi potešila a som rada za tvoju reakciu. 🙂

andy55
19. jan 2010

Teplotu som si merala pravidelne ale v neskorých večerných hodinách, aj včera. A bolo to stále nad 37. Ale ako som sa večer dočítala že sa má merať ráno, tak som to dnes skúsila a bola len 36,5. Môžu byť až také veľké odchýlky že večer o 23.30 je 37,2 a ráno o 5.00 je to 36,5?

andy2306
19. jan 2010

může byt odchylka i každou půl hodinu.....držím pěsti.

michalag
19. jan 2010

Ahojte kocky 🙂 🙂 🙂
andy55, tazko urcit z tvojej BT ci je hore alebo uz klesa a blizi s amrcha, ked predtym si si merala vecer, ale to pichanie moze mat viac pricin a nemusi to byt tehu, sorry ... a kolky DC?

andy55
19. jan 2010

Ďakujem! S priateľom po tom veľmi túžime, keby to už konečne vyšlo asi by som bola najšťastnejším človekom na zemi! 🙂 😀

andy55
19. jan 2010

ešte som sa dočítala teraz že príznakom môžu byť aj lesklé oči. No moje sa asi pred šiestimi dňami leskly tak,že boli ako zrkadlá..viacerí sa nad tým aj pozastavili. Tá moja BT je zatiaľ veľmi nespoľahlivá, doteraz som ju nemerala a nemám s tým neaké skúsenosti. Len ako som sa jeden večer dočítala o tom tak som to skúsila hneď vtú večernú hodinu a stále v ten istý čas to skúšam už 4 deň a stále je to od 37,2 až do 37,4. Ale ja už fakt neviem čo si o tom mám myslieť. Asi my nezostáva nič iné len čakať s nádejou že to konečne vyjde. 🙂

andy2306
19. jan 2010

no já už tady zažila dost nejštastnějších těhulek-každá se cítí nejštasnější... 😉 😉 je to krásný pocit.přeju at se ti zadaří co nejdřív.já si myslím,že BT měřené večer ani o ničem nevypovídá.....měř si ji ráno-to bude možná lepší

michalag
19. jan 2010

andy, priznaky uz racsej necitaj lebo potom si ich budes len zbytocne nahovarat 🤐 ale prajem ti to mimi je to najkrajsie co moze v zivote byt a andy mi to da urcite za pravdu 😉 🙂

emilyz
19. jan 2010

andy a ty beries antibiotika, ked sa snazite? podla lekara by sa nic take nemalo brat, co ak si tehotna a beries lieky? 😖

andy2306
19. jan 2010

micha-pod to bych se klidně mohla i podepsat..... 😉 přeju to každé-at se zadaří co nejdřív-a dočká se takých zázraků,co mám doma a nebo už i mnohé z nás tady mají zázrak doma aspon jeden.
no-andy55-antibiotika nesmíš brat,pokud jsi těhu.jen pro těhotné....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre